18

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza
Wyjściowy skład:
Sędziowie:
Hala sportowa: Hala Sportowo-Widowiskowa / ul. Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała

Relacja tekstowa (autoodświeżanie co 5 sekund)
CAŁA RELACJA
Żegnamy się z hali BKS "Stal" Bielsko-Biała.
Następne spotkanie już w środę w Dąbrowie Górniczej. Dąbrowianki podejmą w swojej hali zespół PTPS Piła.
MVP spotkania została Klaudia Kaczorowska.
122' 25:18 Leys blokowana z pierwszej strefy. Koniec spotkania.
121' 24:18 Śliwa wpada w siatkę. Piłka meczowa.
121' 23:18 As serwisowy Zaroślińskiej.
120' 23:17 Zaroślińska przebija się przez blok!
120' 23:16 Bamber z prawego skrzydła. Śliwa broni w aut.
119' 22:16 Crimes zagrywa w aut.
119' 22:15 As serwisowy. Strasz nie przyjmuje. Zmiany powrotne: wraca Śliwa i Zaroślińska.
118' 21:15 Kaczorowska obija ręce Dirickx. Lis zmienia Plchotovą.
118' 20:15 Skowrońska przyjmuje piłkę na stronę bielszczanek. Skutecznym atakiem popisuje się Kaczorowska.
116' 19:15 Kaczorowska posyła piłkę w sam narożnik boiska. Czas dla trenera Kawki.
116' 18:15 Po długiej wymianie piłek Bamber szczęśliwie przebija się prze blok.
115' 17:15 Ciaszkiewicz zagrywa w aut.
115' 17:14 Tym razem się nie udało. Crimes ze środka.
114' 16:14 Kolejny as serwisowy Żebrowskiej.
113' 16:13 Czas dla trenera Wiktorowicza.
113' 16:13 As serwisowy Żebrowskiej.
113' 16:12 Kaczorowska z drugiej linii blokowana.
112' 16:11 Bamber blokowana!
112' 16:10 Leys z lewego.
110' 16:9 Tym razem autowa zagrywka Liniarskiej.
110' 15:9 Dobra zagrywka Liniarskiej. Bielszczanki nie wyprowadzają ataku, nie przebijają nawet piłki.
109' 15:8 Żebrowska jeszcze próbuje pociągnąć drużynę. Dobry atak z prawego skrzydła.
109' 14:7 Żebrowska wybroniona za pierwszym razem, za drugim popisuje się skuteczną kiwką.
108' 14:6 Podwójna zmiana: Dirickx za Zaroślińską, Żebrowska za Śliwę.
108' 14:6 Skowrońska wybroniona, kończy Wojtowicz.
107' 13:6 Skowrońska złapana na podwójnym bloku. Gra dąbrowianek wygląda źle.
106' 12:6 Leys zmienia Nuszel.
106' 12:6 Kolejny as serwisowy Kaczorowskiej.
106' 11:6 As serwisowy. Dąbrowianki jeszcze protestują, jednak nic to nie dało. Czas dla trenera Kawki.
105' 10:6 Kaczorowska z lewego skrzydła wyblokowana, Nuszel broni w aut.
104' 9:6 Skowrońska! Silny skończony atak.
104' 9:5 Nieporozumienie w drużynie Dąbrowy.
103' 8:5 Ciaszkiewicz z pierwszej strefy. Dąbrowianką nie udaje się wybronić tego ataku. Przerwa techniczna.
101' 7:5 Dąbrowianki dobrze grają wyblokiem. Na prawym skrzydle Bamber złapana na podwójnym bloku. Czas dla trenera Wiktorowicza.
100' 7:4 Po ponownym złym przyjęciu dąbrowianką udaje się skończyć atak. Skowrońska obija ręce blokuijących.
100' 7:3 Ponownie Strasz nie przyjmuje zagrywki.
99' 6:3 Strasz pocelowana na zagrywce.
99' 5:3 Crimes ze środka.
99' 4:3 Plchotova ze środka. Bielszczanki próbują bronić, ale nie udaje im się to.
98' 4:2 Z sytuacyjnej wystawy Nuszel kiwa piłkę w aut.
98' 3:2 Plchotova w pojedynkę blokuje Crimes!
98' 3:1 Atak Nuszel wybroniony. Błędu podwójnego odbicia piłki dokonuje Crimes.
97' 3:0 Nuszel przyjmuje zagrywkę w aut. Źle zaczął się ten set dla dąbrowianek.
97' 2:0 Dąbrowianki bronią atak Bamber w aut.
96' 1:0 Plchotova blokowana przez Ciaszkiewicz.
Powracamy w czwartym secie. Czy będzie on ostatnim czy ujrzymy tie-break'a?
92' 25:22 Seta kończy Crimes ze środka.
92' 24:22 Na podwójnym bloku złapana Ciaszkiewicz.
91' 24:21 Wojtowicz zagrywa w aut.
91' 24:20 Leys zmienia Ściurkę.
90' 24:20 Ściurka z lewego atakuje piłkę w aut. Piłka setowa.
90' 23:20 Udana kiwka Bamber za blok.
90' 22:20 Liniarska z lewego skrzydła z obiegnięcia!
89' 22:19 Zaroślińska zmienia na boisku Żebrowską.
89' 22:19 Kolejny dobry atak Bamber.
88' 21:19 Ściurka nie kończy kolejnego ataku. Ciaszkiewicz za to bez problemów przebija się przez podwójny blok. Czas dla trenera Kawki.
87' 20:19 Kaczorowska mocnym atakiem trafia w Strasz, która nie wybrania tego.
87' 19:19 Bamber atakuje w siatkę.
86' 19:18 Tym razem to bielszczanki blokują Żebrowską.
86' 18:18 Skuteczny dwublok Żebrowskiej i Liniarskiej na Ciaszkiewicz!
85' 18:17 Crimes znajduje miejsce na piłkę między blokującymi.
85' 17:17 Po przerwie Bamber blokowana! Remis.
84' 17:16 Tym razem Liniarska ze środka! Jeden punkcik różnicy. O czas prosi trener Wiktorowicz.
83' 17:15 Plchotova ze środka.
83' 17:14 Bamber kilkukrotnie wybroniona na lewym skrzydle. W ostatnim ataku lekko obija ręce blokujących.
82' 16:14 Żebrowska kiwa po prostej. Niepotrzebnie piłkę podbija Wołosz. Piłka leci w aut.
80' 16:13 Zagrywka w siatkę. Druga przerwa techniczna.
80' 15:13 Złe rozegranie do Ciaszkiewicz. Ciacho blokowana.
80' 15:12 Crimes wybroniona. Skowrońska z drugiej linii!
79' 15:11 Tym razem młoda zawodniczka BKSu serwuje w pół siatki.
79' 15:10 As serwisowy Łyszkiewicz.
79' 14:10 Autowa zagrywka dąbrowianek.
78' 13:10 Kaczorowska wybroniona z pierwszej strefy. Skowrońska sprytnie po bloku wyprowadza piłkę w aut.
77' 13:9 Żebrowska po bloku w aut. Liniarska na zagrywce.
77' 13:8 Ściurka nie kończy piłki. Atakuje w taśmę/antenkę.
76' 12:8 Kaczorowska lekkim plasem nad blokiem posyła piłkę w 7 metr.
76' 11:8 Skowrońska z lewego skrzydła po prostej.
76' 11:7 Autowy atak Zaroślińskiej. Żebrowska zmienia Zaroślińską.
75' 10:7 Dużo szczęścia mają dąbrowianki tym razem. Jedną ręką wystawia Śliwa i jedną ręką Plchotova ze środka.
74' 10:6 Liniarska blokowana ze środka. Śliwa zmienia Dirickx.
74' 9:6 Zaroślińska skutecznie blokuje za pierwszym razem. Za drugim obito jej ręce i piłka poleciała w aut.
72' 8:6 No niestety nie udało się. Bamber przebija się przez podwójny blok. Pierwsza przerwa techniczna.
72' 7:6 Po przerwie as serwisowy Plchotovej!. Kibice skandują "jeszcze jeden"
71' 7:5 Dobra zagrywka Plchotovej. Bielszczanki nie wyprowadzają ataku. Czas dla trenera Wiktorowicza.
70' 7:4 Przełamanie Skowrońskiej. Skutecznie na lewym skrzydle.
70' 7:3 Kolejny punkt gospodyń. Z lewego skrzydła kończy Kaczorowska.
69' 6:3 Słabszy okres gry Skowrońskiej. Zagrywkę Ciaszkiewicz przyjmuje w aut.
68' 5:3 Plchotova atakuje po taśmie, bielszczanki się bronią i kolejna kontra dla drużyny gości. Ponownie blokowana Skowrońska. Czas dla trenera Kawki.
67' 4:3 Zaroślińska blokowana.
67' 3:3 Ponownie blokowana Skowrońska. Pochwalić za obrony trzeba za to Krysię Strasz.
66' 2:3 Crimes ponownie ze środka jednak wybroniona. Na lewym skrzydle blokowana Skowrońska.
66' 1:3 Skuteczny atak Crimes, jednak Wołosz przekłada ręce nad siatką.
66' 1:2 Skowrońska niezbyt mocnym atakiem punktuje z pierwszej strefy.
65' 1:1 Z pierwszej strefy skutecznie bielszczanki.
65' 0:1 Seta skutecznym blokiem otwierają dąbrowianki.
Wracamy w trzecim secie.
61' 16:25 Plchotova blokuje Vindevoghen i koniec tego seta.
60' 16:24 Ściurka z lewego skrzydła.
60' 16:23 Z pierwszej strefy skutecznie bielszczanki.
59' 15:23 Pelc z obiegnięcia kiwa piłke, która wpada w aut.
59' 15:22 Po długiej wymianie piłek w aut atakuje Vindevoghen.
58' 15:21 Liniarska blokowana, piłkę próbuje jeszcze podbić Dirickx, ale piłka wpada w antenkę.
57' 14:21 Kolejna problematyczna zagrywka Zaroślińskiej, ale Kaczorowskiej udaje się zaatakować po bloku.
57' 13:21 Po zagrywce Bamber z obejścia lekko kiwa Liniarska.
56' 13:20 Tym razem Plchotova zagrywa piłkę w aut.
56' 12:20 Kolejna dobra zagrywka Plchotovej. Z za darmo oddanej piłki Skowrońska kiwa i kończy.
55' 12:19 As serwisowy Plchotovej!
55' 12:18 Skuteczny podwójny blok na Kaczorowskiej. Bielszczanki jeszcze próbują się uratować, ale nie udaje im się to.
54' 12:17 Dobre przyjęcie Ściurki i rozegranie do Plchotovej, która kończy ze środka.
54' 12:16 Po przerwie Bamber kiwa piłkę tuż za podwójny blok.
52' 11:16 Zaroślińska blokuje Bamber. Druga przerwa techniczna.
51' 11:15 Bamber atakuje w sam narożnik boiska.
51' 10:15 Zagrywka w taśmę.
51' 10:14 Popis nieskutecznej gry dąbrowianek. Dwukrotnie nie kończy Ściurka i raz Skowrońska. Po bloku atakują za to bielszczanki.
50' 9:14 Frąckowiak po ciasnym skosie atakuje tuż przed linią boczną.
49' 8:14 Przejście w drużynie Waldemara Kawki. Skowrońska z pierwszej strefy.
49' 8:13 Kolejne problemy w przyjęciu i piłka przechodzi na drugą stronę. Z pierwszej strefy kończy Kaczorowska.
48' 7:13 Leys blokowana na lewym skrzydle.
48' 6:12 Tym razem dąbrowianki mają problemy w przyjęciu i oddają piłkę za darmo. Bielszczanki wykorzystują to.
47' 4:12 Zaroślińska popisuje się skutecznymi zagrywkami. Niestety nieporozumienie w drużynie gości i nie przyjmują piłki oddanej za darmo.
46' 3:12 Kolejna skuteczna kontra dąbrowianek. Kolejny punkcik na swoje konto dopisuje Skowrońska.
45' 3:11 Kolejne problemy w przyjęciu bielszczanek. Piłka oddana za darmo. Z drugiej piłki na czystej siatce pięknym atakiem popisuje się Dirickx. Czas dla trenera Wiktorowicza.
44' 3:10 Dirickx wygrywa potyczkę nad siatką z Wojtowicz! Przepycha zdecydowanie wyższa od siebie zawodniczkę.
44' 3:9 Dobra zagrywka Zaroślińskiej. Piłka odebrana na stronę dąbrowianek, które wyprowadzają kontrę. Skutecznie Skowrońska.
42' 3:8 Bielszczanki nie mogą wyprowadzić skutecznego ataku. Ela Skowrońska pokazuje, że to ona będzie rządzić na boisku i doprowadza do pierwszej przerwy technicznej.
41' 3:7 Skowrońska na dwa razy. Pierw wybroniona, za drugim razem po prostej kończy piłkę.
41' 3:6 Z sytuacyjnej piłki Leys atakuje w siatkę.
41' 2:6 Skowrońska blokowana z lewego skrzydła, ale z pierwszej strefy kończy Leys. Dodatkowo bielszczanki wpadają w taśmę.
40' 2:5 Błąd dotknięcia taśmy zawodniczek z Dąbrowy Górniczej.
39' 1:5 Leys mieści piłkę między siatką, a blokującą.
39' 1:4 Strasz broni piłkę na drugą stronę i Crimes to wykorzystuje.
38' 0:4 Złe przyjęcie w drużynie gospodyń. Piłka oddana za darmo i dąbrowianki wyprowadzają kontrę. Z pierwszej strefy kończy Skowrońska. Czas dla trenera Wiktorowicza.
37' 0:3 Skuteczna gra w obronie i bloku obu drużyn. Ostatecznie piłkę kończy Zaroślińska.
36' 0:2 Plchotova blokuje na środku Crimes.
36' 0:1 Po niezbyt dobrym przyjęciu sprytną kiwką popisuje się Leys.
Wracamy w drugim secie.
31' 25:23 Żebrowska wybroniona, ale próbuje poprawić z przechodzącej. Na jej nieszczęście została zablokowana. Koniec seta.
31' 24:23 Leys atakuje w aut. Niepotrzebny błąd w takim momencie.
30' 23:23 Problemy z przyjęciem i piłka oddana za darmo. Korzysta z tego Bamber. Remis.
30' 22:23 Bamber kończy.
30' 21:23 Żebrowska ponownie skutecznie atakuje. Już tylko dwa punkty dzielą drużyną z Dąbrowy od zwycięstwa.
29' 21:22 Ciaszkiewicz na trzy razy: za pierwszym wyblokowana, za drugim wybroniona, za trzecim kończy,
28' 20:22 Dąbrowianki stawiają szczelny blok. Ciaszkiewicz blokowana.
28' 20:21 Żebrowska w swoim pierwszym ataku punktuje.
28' 20:20 Remis. Skowrońska blokowana. Drużyna z Dąbrowy Górniczej chyba nie ma pomysłu na grę.
27' 18:20 Liniarska blokowana na środku. Tylko dwa punkty różnicy.
26' 17:20 Ciaszkiewicz z kontry kończy. Zmiana w drużynie Dąbrowy: Śliwa za Zaroślińską, Żebrowska za Dirickx.
25' 16:20 As serwisowy Kaczorowskiej. Skowrońska przyjmuje piłkę w aut. Czas dla trenera Kawki.
24' 15:20 Autowy atak Liniarskiej. Bielszczanki odrabiają straty.
24' 14:20 Autowy atak bielszczanek, ale sędzina dopatruje się bloku.
23' 13:20 Ponownie Skowrońska między rękoma blokujących.
23' 13:19 Mocny atak Kaczorowskiej wybroniony, ale w aut.
22' 12:19 Skowrońska niezbyt mocnym atakiem wybija piłkę w aut po rekach bielszczanek.
22' 12:18 Bamber nad blokującymi!
22' 11:18 Autowa zagrywka Bielszczanek.
21' 11:17 Atak Skowrońskiej po taśmie wychodzi w aut.
21' 10:17 Teraz skuteczne przyjęcie i rozegranie na środek gdzie Crimes kończy.
20' 9:17 Po przerwie Banecka przyjmuje daleko w aut piłkę zagraną przez Dirickx.
19' 9:16 Tym razem Plchotova z obiegnięcia obija ręce blokujących. Piłka dodatkowo dotyka antenki. Druga przerwa techniczna.
18' 9:15 Crimes skutecznie ze środka między rękoma blokujących.
18' 8:15 Liniarska z obejścia obija ręce przeciwniczek.
16' 7:13 Kaczorowska zagrywa piłkę w siatkę.
16' 7:12 Skuteczna obrona Strasz, ale nieskuteczny atak Skowrońskiej.
15' 6:12 Skuteczna gra w obronie zawodniczek z Dąbrowy Górniczej. Dzięki temu wyprowadzają kontrę, którą kończy Skowrońska. Czas dla trenera Wiktorowicza.
14' 6:11 Skuteczny atak Skowrońskiej.
14' 6:10 Bielszczanki z wielkim trudem przebijają piłkę na druga stronę. Ale udało im się blokiem złapać Zaroślińską.
13' 5:10 Powtórka z rozrywki. Plchotova chyba nie zamierza zejść do końca seta z pola zagrywki.
12' 5:9 Kolejny as serwisowy Plchotovej. Ciaszkiewicz nie przyjmuje piłki.
11' 5:8 Znowu ciężka zagrywka Plchotovej. Bielszczanki nie wyprowadzają ataku. W kolejnym posyłają piłkę w aut. Pierwsza przerwa techniczna.
11' 5:7 Po przerwie Plchotova zagrywa trudną piłkę. Bielszczanki odbierają na drugą stronę, a Zaroślińska wykorzystuje tą okazję.
9' 5:6 Kolejny punkt dąbrowianek. Trener Wiktorowicz prosi o czas.
9' 5:5 Przełożenie rąk Wołosz. Dąbrowianki odrabiają straty.
9' 5:4 As serwisowy Plchotovej!
8' 5:3 Skowrońska przedziera się przez podwójny blok. Dodatkowo zawodniczki BKSu wpadają w taśmę.
8' 5:2 Po przerwie Crimes zagrywa piłkę w aut.
7' 5:1 Zaroślińska po raz kolejny blokowana. Tym razem na pojedynczym bloku. Czas dla trenera Kawki.
6' 4:1 As serwisowy Crimes. Strasz i Skowrońska przepuściły piłkę między sobą.
6' 3:1 Zaroślińska złapana na podwójnym bloku.
6' 2:1 Leys zagrywa daleko w aut.
5' 1:1 Plchotova ze środka. Bielszczanki jeszcze próbują przebić piłkę, ale leci ona w aut.
5' 1:0 Skowrońska z drugiej linii atakuje w aut. Nie udało jej się znaleźć rąk blokujących.
Wyjściowa szóstka drużyny z Bielska-Białej: Crimes, Ciaszkiewicz, Wojtowicz, Wołosz, Vindevoghel, Bamber, Banecka (l)
Wyjściowa szóstka drużyny z Dąbrowy Górniczej: Leys, Liniarska, Dirickx, Zaroślińska, Skowrońska, Plchotova, Strasz (l)
Witamy z hali BKS-u Bielsko-Biała. Trwa prezentacja drużyn, które dzisiaj się zmierzą w tym spotkaniu.