Hala sportowa: Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR / ul. Solskiego 1, 39-300 Mielec

Relacja tekstowa (autoodświeżanie co 5 sekund)
CAŁA RELACJA
Charlotte Leys MVP spotkania!
121' 23:25 Liniarska kończy ten mecz skutecznym blokiem!
120' 23:24 Spóźniony blok dąbrowianek.
119' 22:24 Zaroślińska po rękach blokujących. Piłka meczowa.
119' 21:23 Liliom zagrywa w pół siatki.
118' 21:22 Liliom między blokującymi. Walka punkt za punkt.
117' 20:22 Plchotova skutecznie blokuje Kociovą!
117' 20:21 Kociova punktuje. Jeden punkt różnicy.
116' 19:21 Liliom między rękami blokujących.
116' 18:21 Plchotova ze środka.
115' 18:20 Kolejny punkt dąbrowianek. Trener Grabowski prosi o czas.
114' 18:19 Liliom daleko w aut. Kondora została zmieniona przez Pykosz.
114' 18:18 Plchotova ze środka.
113' 18:17 Blok aut. Zaroślińskiej nie udaje się skutecznie zablokować mielczanek.
112' 17:17 Po długiej wymianie piłek, wielu blokach dąbrowianek piłkę kończy Ściurka i doprowadza do remisu. Trener Grabowski prosi o czas.
111' 17:16 Plchotova blokuje Kociovą. Jeden punkt różnicy.
111' 17:15 Babicz obija ręce dąbrowskiego bloku.
110' 16:15 Wilczyńska nabija się na podwójny blok. Zmiana w drużynie Mielca: Kociova za Wilczyńską.
109' 16:14 Autowa zagrywka Szymańskiej,
108' 16:13 Babicz punktuje z lewego skrzydła. Druga przerwa techniczna.
107' 15:12 Kandora obija blok Zaroślińskiej.
107' 14:12 As serwisowy Śliwy.
106' 14:11 Skuteczny atak Ściurki z lewego skrzydła.
106' 14:10 Szymańska kiwa z drugiej piłki.
105' 13:10 Kociova psuje zagrywkę. Wilczyńska zmienia na boisku Kociovą.
104' 12:9 Skuteczny blok Leys.
104' 12:8 Problemy w przyjęciu. Kociova punktuje z przechodzącej.
103' 11:8 Kociova przebija się przez blok Plchotovej.
103' 10:8 Plchotowa lekko ze środka.
103' 10:7 Leys atakuje w taśmę i sędzia odgwizduje cztery odbicia po stronie Dąbrowy.
102' 9:7 Liniarska odwdzięcza się tym samym.
101' 9:6 Pycia ze środka atakuje bezbłędnie.
101' 8:6 Kociova atakuje daleko w aut.
100' 8:5 Zaroślińska lekkim plasem posyła piłkę w boisko gospodyń.
99' 8:4 Spóźniony blok dąbrowskiej ekipy. Przerwa techniczna dla Stali Mielec.
98' 7:4 Po przerwie Liniarska skutecznie ze środka. Podwójna zmiana w drużynie Dąbrowy: Śliwa za Żebrowską, Zaroślińska za Dirickx.
97' 7:3 Kolejny atak mielczanek w boisku. Trener Kawka prosi o czas.
96' 6:3 Pierwszy atak Żebrowskiej podbity, drugi atak w pół siatki.
96' 5:3 Żebrowska atakuje daleko w aut. Zmiana w drużynie Dąbrowy: Ściurka zamienia Skowrońską.
95' 4:3 Skowrońska blokowana. Piłka w boisku dąbrowianek.
94' 3:3 Kociova psuje zagrywkę.
94' 3:2 Kociova atakuje po bloku.
Wracamy w czwartym secie.
88' 25:22 Ściurka atakuje w aut. Koniec seta.
88' 24:22 Autowa zagrywka Liniarskiej.
87' 23:22 Zaroślińska kiwa tuz nad blokiem. Punkt dla Dąbrowy.
87' 23:21 Babicz między blokiem posyła piłkę w dziewiąty metr. Wracają Pycia oraz Kociova.
86' 22:21 Liniarska skutecznie ze środka. Zmiana w drużynie Stali: Pykosz za Pycię.
86' 22:20 Skowrońska blok aut.
85' 22:19 Zaroślińska blokowana na prawym skrzydle. Liniarskiej nie udaje się podbić piłki.
84' 21:19 Żebrowska kończy bardzo długą wymianę. Obie drużyny pokazały, że potrafią dobrze grać w obronie. Śliwa zmienia Żebrowską, Zaroślińska Dirickx.
83' 21:18 Kolejna punktowa zagrywka Liliom. Zmiana w drużynie Dąbrowy. Ściurka zmienia Leys.
82' 20:18 Skuteczny blok mielczanek. Skowrońska jeszcze broni piłki jednak ta dotyka antenki. Czas dla trenera Kawki.
81' 19:18 Liliom zdobywa punkt z zagrywki.
80' 18:18 Plchotova psuje zagrywkę.
80' 17:18 Żebrowska przedziera się przez blok.
80' 17:17 Skowrońska atakuje w aut. Remis.
79' 16:17 Wilczyńska zmienia Kociovą.
79' 15:17 Piłka po rękach mielczanek leci daleko w aut po ataku Skowrońskiej.
78' 15:16 Dobre rozegranie po stronie mieleckiej Stali zaowocowało atakiem na czystej siatce.
78' 14:16 Autowy atak dąbrowianek.
77' 13:16 Dąbrowianki nie znalazły sposobu na zablokowanie Liliom.
77' 12:16 W kwadracie dąbrowskiej drużyny trwa dobra zabawa zawodniczek rezerwowych. Dziewczyny wracają na boisko.
76' 12:16 Skuteczny blok Plchotovej i druga przerwa techniczna.
75' 12:15 Autowy atak Liliom.
75' 12:14 Mielczanki podbijają atak Leys, jednak piłka leci daleko w aut.
74' 12:13 Kociova przebija się przez ręce Leys.
74' 11:13 Leys blokowana ale dąbrowianki wyprowadzają kolejną akcję. Tym razem Żebrowska skutecznie blokowana.
73' 10:13 Kociova obija dąbrowski blok.
73' 9:13 Z sytuacyjnej piłki atakuje Leys i zdobywa punkt.
72' 9:12 Dirickx kiwa z drugiej piłki. Czas dla trenera Grabowskiego.
71' 9:11 Podwójne odbicie rozgrywającej mieleckiej Stali.
71' 9:10 Leys z lewego skrzydła.
70' 8:9 Żebrowska ponad blokiem atakuje w narożnik boiska.
69' 8:8 Strasz nie broni piłki odbitej od bloku. trener Kawka prosi o czas.
68' 7:8 Babicz obija dąbrowski blok.
68' 6:8 As serwisowy Kondory.
68' 5:8 Skuteczny atak Kondory z obiegnięcia.
66' 4:8 Kolejny skuteczny atak Żebrowskiej i pierwsza przerwa techniczna.
65' 4:7 Skuteczna zagrywka Izabeli Żebrowskiej.
65' 4:5 Autowy atak mielczanek.Sędzia jednak pokazuje piłkę w boisku z czym nie zgadza się cała dąbrowska drużyna.
63' 2:4 Autowa zagrywka Kociovej.
63' 1:3 Skuteczny blok Skowrońskiej na Kociovej.
62' 1:2 Autowa zagrywka Pyci.
62' 1:1 Liliom posyła piłkę w sam narożnik boiska.
61' 0:1 Żebrowska efektownie i efektywnie punktuje z drugiej linii.
Zaczynamy trzeciego seta. Zawodniczki powoli zbierają się na boisku.
57' 24:26 Długa wymiana piłek. Żebrowska kończy tego seta wkładając chyba całą siłę w ten atak.
56' 24:25 Mielczanki wpadają w siatkę przy próbie bloku.
55' 24:24 Zabawa trwa dalej. Dąbrowianki nie podbijają piłki po bloku.
55' 23:24 Skowrońska z lewego skrzydła bez problemu posyła piłkę w boisko przeciwniczek. Zmiany powrotne w drużynie Waldemara Kawki.
54' 23:23 Do remisu doprowadza Liliom.
54' 22:23 Skuteczny podwójny blok Śliwa-Plchotova.
53' 21:22 Kolejny punkt na koncie Leys.
52' 21:21 Śliwa wystawia piłkę jedną ręką do Leys, która zamienia to na punkt.
51' 21:20 Babicz po bloku posyła piłkę w aut.
51' 20:20 Dwa nieskuteczne ataki Zaroślińskiej z prawego skrzydła. Punktuje za to Skowrońska z drugiej linii.
50' 20:19 Błąd podwójnego odbicia Magdy Śliwy.
49' 19:19 Kolejny skuteczny blok dąbrowianek i mamy remis. Trener Grabowski prosi o czas.
49' 19:18 Skuteczny blok Liniarskiej.
48' 19:16 Zawodniczki Dąbrowy Górniczej nie podbijają piłki w obronie. Trener Kawka zły na swoje zawodniczki.
47' 18:16 Dąbrowianki odrabiają swoje straty. Tym razem trener Grabowski prosi o czas.
46' 18:14 Podwójna zmiana w zespole Dąbrowy: Śliwa-Żebrowska oraz Zaroślińska-Dirickx.
45' 18:13 Mielec zwiększa przewagę. Z lewego skrzydła skuteczny atak w boczną linię boiska. Trenera Kawka prosi o czas.
44' 17:13 Skowrońska posyła piłkę obok bloku prosto w aut.
43' 16:13 Po przerwie skuteczny atak Skowrońskiej w dziewiąty metr.
42' 16:12 Niemoc dąbrowianek w ataku. Blokowana Skowrońska. Druga przerwa techniczna.
41' 15:12 Plchotova ze środka złapana na pojedynczym bloku.
40' 13:12 Żebrowska mocnym atakiem posyła piłkę daleko w aut po odbiciu od rąk blokujących.
39' 12:10 Długa wymiana na korzyść dąbrowianek po skutecznym ataku Żebrowskiej.
38' 11:9 Pycia ze środka bez większego problemu posyła piłkę w boisko.
37' 10:9 Skuteczny blok dąbrowianek.
37' 10:8 Po wybronionej piłce po ataku dąbrowianek nieporozumienie po stronie mieleckiej, Żadna z zawodniczek nie biegnie do piłki.
36' 10:7 Błąd w przyjęciu dąbrowianek, Punkt z zagrywki.
36' 9:7 Kociova skutecznie atakuje po rękach blokujących.
35' 8:6 Po ofiarnej grze w obronie mielczanki przebijają piłkę jednak Babicz przechodzi środkowa linię boiska.
34' 8:5 Skowrońska z lewego skrzydła. Przekonana o tym, że piłka wleciała w boisku, jednak decyzja sędziego jest inna. Przerwa techniczna.
33' 7:5 Skowrońska lekko atakuje między dwie blokujące. Po odbiciach od rąk piłka wpada w boisko.
32' 7:4 Żebrowska daleko w aut z prawego skrzydła.
31' 5:3 Lilion atakuje między blokiem, a antenką.
31' 4:3 Skowrońska między rękoma blokujących trafia w dziewiąty metr.
30' 3:1 Piłka po ataku Mielczanek leci daleko w aut jednak para sędziowska Zajc-Kobienia decyduje, że piłka była po bloku.
29' 2:1 Z zagrywki punktuje Pycia. Piłka spada tuż przed rękoma Skowrońskiej.
28' 1:1 Liliom atakuje z lewego skrzydła, piłka po odbiciu się od rak blokującej wpada w boisko.
27' 0:1 Piłka obija ręce blokujących po ataku Żebrowskiej,
Zaczynamy drugi set.
22' 13:25 Żebrowska kończy pierwszego seta.
22' 13:24 Kolejny blok Dąbrowy. Tym razem Dirickx bez większego problemu.
21' 13:23 Skuteczny blok Liniarskiej. Zmiana w drużynie Stali Mielec.
20' 12:22 Skowrońska na lewym skrzydle skutecznie przebija się przez podwójny blok.
20' 12:21 Wysoko ponad blokiem atakuje Żebrowska w sam narożnik boiska.
19' 11:20 Zablokowany atak Stali. Zmiana w drużynie trenera Grabowskiego.
19' 11:19 Autowy atak z lewego skrzydła zawodniczki Stali.
18' 11:18 Błąd w przyjęciu zawodniczek Mieleckiej Stali. Punkt z piłki przechodzacej. Czas dla trenera Grabowskiego.
17' 11:16 Podwójny blok ustawia się do liliom jednak ta skutecznie obija ręce blokujących.
15' 10:16 Dąbrowianki mają problemy z przyjęciem piłki. Rozegraniem nadrabia Dirickx, a punkt zdobywa Leys,
14' 10:15 Autowa zagrywka Frauke Dirickx.
14' 9:15 Kociova blokowana na prawym skrzydle.
13' 9:13 Piłka leci daleko w aut, jednak Żebrowska atakuje po palcach blokującej.
13' 9:12 Liniarska psuje zagrywkę.
12' 8:12 Po ofiarnej grze w obronie Leys przepycha piłkę nad siatką,
12' 7:11 Ze sporymi problemami ale piszemy. Mielec z prawego skrzydła praktycznie bez bloku punktuje.
7' 4:7 Problemy z połączeniem internetowym. Mielczanki atakują daleko w aut.
5' 3:6 Podwójny blok Liniarskiej i Skowrońskiej
5' 3:5 Kociova atakuje w aut.
4' 3:4 Atak za atak, punkt za punkt,
4' 2:3 Najpierw Plchotova ze środka, a nastepnie nieporozumienie w mieleckiej stali pomiędzy rozgrywającą, a atakującą
3' 2:1 Kociova atakuje ponad blokiem, jednak Żebrowska podbija piłkę w trybuny.
2' 1:1 Leys z lewego skrzydła.
2' 1:0 Kandora przebija się przez podwójny blok dąbrowianek,
Rozpoczynamy spotkanie. Zawodniczki już na boisku.