Orlen Liga

Runda Zasadnicza

06.10.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:13, 25:16, 25:18)
11.10.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 22:25, 21:25, 18:25)
17.10.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)
31.10.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 1:3 (21:25, 25:20, 18:25, 15:25)
15.11.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:21, 25:16, 25:21)
23.11.2014
14:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:19, 13:25, 17:25, 25:15, 15:9)
29.11.2014
14:45
Polski Cukier Muszynianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)
06.12.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:1 (18:25, 25:20, 27:25, 25:16)
13.12.2014
18:00
SK bank Legionovia Legionowo Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (22:25, 24:26, 25:21, 25:23, 12:15)
04.02.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)
10.01.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 3:2 (25:19, 21:25, 25:20, 19:25, 15:12)
17.01.2015
17:00
Impel Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (23:25, 25:16, 25:16, 25:18)
26.01.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)
01.02.2015
15:00
Developres SkyRes Rzeszów Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (21:25, 25:17, 18:25, 19:25)
08.02.2015
14:45
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:20)
14.02.2015
14:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka 2:3 (21:25, 25:19, 25:19, 18:25, 12:15)
23.02.2015
18:00
Budowlani Łódź Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (15:25, 23:25, 26:24, 25:23, 15:12)
28.02.2015
14:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (28:26, 29:27, 31:33, 25:23)

PLAY-OFF dla drużyn 1-4

18.03.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)
21.03.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (28:26, 25:15, 21:25, 21:25, 15:6)
22.03.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:23, 26:24)

PLAY-OFF dla drużyn 5-12

15.04.2015
19:00
KSZO Ostrowiec Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 21:25, 11:25)
18.04.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:0 (25:14, 25:12, 25:20)
26.04.2015
18:00
Budowlani Łódź Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:23, 25:20, 22:25, 26:28, 12:15)
30.04.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 32:30, 25:23)
06.05.2015
19:00
SK bank Legionovia Legionowo Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (18:25, 25:17, 19:25, 23:25)
09.05.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 28:26, 28:26)

Młoda Liga

Młoda Liga Kobiet - Faza 1

18.10.2014
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
08.11.2014
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka 1:3 (22:25, 25:13, 14:25, 20:25)
22.11.2014
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 0:3 (14:25, 23:25, 10:25)

Młoda Liga - grupa finałowa o miejsca 7-12

12.04.2015
12:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza PTPS SAF-Holland Piła 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)
27.03.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:14, 25:14, 25:23)
11.04.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 27:25)

Puchar CEV

1/16 Pucharu CEV

26.11.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Dinamo Romprest Bucaresti 3:2 (19:25, 25:18, 25:15, 22:25, 15:4)

1/8 Pucharu CEV

10.12.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza CS Volei Alba BLAJ 3:1 (25:22, 25:16, 19:25, 25:22)

1/4 Pucharu CEV

14.01.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Galatasaray Daikin ISTANBUL 3:2 (25:17, 20:25, 25:21, 17:25, 15:9)

Młodzieżowe

Mistrzostwa Polski Juniorek

26.02.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS SMS MG13 Łódź 3:2 (25:22, 24:26, 20:25, 25:17, 17:15)
27.02.2015
12:15
Sandecja Nowy Sącz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:22, 14:25, 21:25, 18:25)
01.03.2015
12:30
Impel Gwardia Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 25:16, 24:26, 21:25, 15:11)

Mistrzostwa Polski Kadetek

15.02.2015
12:20
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:16, 16:25, 25:16)

Towarzyskie

Rozgrywki Klubowe

30.08.2014
13:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza SK UP Olomouc 3:1 (25:20, 28:26, 18:25, 25:18)
30.08.2014
20:00
Roltex Zawisza Sulechów Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 20:25, 25:21, 25:22, 12:15)
31.08.2014
11:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza VfL Oythe 3:0 (25:12, 25:18, 25:18)
26.09.2014
16:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:8, 25:14, 14:25, 27:25)
  • Relacja tekstowa:
  • Archiwalna
  • Zewnętrzna
  • Planowana
  • Na żywo