Orlen Liga

Runda zasadnicza

19.10.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 27:25, 24:26, 25:20, 15:10)
21.10.2015
20:39
KSZO Ostrowiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)
26.10.2015
20:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:13, 25:15)
04.11.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
14.11.2015
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka Enea 2:3 (25:23, 21:25, 23:25, 25:17, 11:15)
19.11.2015
18:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)
28.11.2015
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21)
02.12.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:17, 25:20)
07.12.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:2 (22:25, 25:18, 22:25, 25:16, 15:6)
12.12.2015
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 18:25, 15:25)
03.02.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:1 (25:21, 21:25, 25:17, 25:18)
23.01.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 25:14, 13:25, 25:12)
30.01.2016
18:00
Chemik Police Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:16)
06.02.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)
02.03.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:1 (15:25, 25:20, 25:21, 25:19)
14.03.2016
18:00
Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 24:26, 25:19, 26:24)

PLAY-OFF o miejsca 1-4

08.04.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:3 (21:25, 18:25, 25:27)
22.04.2016
17:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (14:25, 31:33, 25:20, 25:20, 15:9)
23.04.2016
14:45
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
28.04.2016
20:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 1:3 (21:25, 13:25, 25:19, 19:25)

Młoda Liga

Runda zasadnicza

24.10.2015
12:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:14, 25:13)
14.11.2015
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:2 (16:25, 18:25, 25:20, 25:19, 15:10)
20.11.2015
15:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Muszyna Wisła Kraków 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)
05.12.2015
13:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:20, 25:12)
13.12.2015
12:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (12:25, 28:26, 18:25, 25:16, 11:15)
09.01.2016
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (14:25, 23:25, 21:25)
13.01.2016
15:30
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:22)

I runda play-off

16.02.2016
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 15:25)

Puchar Polski

Puchar Polski

16.03.2016
18:00
Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:19, 25:23)

Młodzieżowe

Mistrzostwa Śląska Juniorek

07.02.2016
13:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała I Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I 1:3 (15:25, 25:21, 15:25, 18:25)

Mistrzostwa Polski Juniorek

28.02.2016
09:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza TS Wisła Kraków 3:2 (23:25, 25:14, 25:18, 22:25, 15:12)
11.03.2016
13:30
LTS Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:14, 25:18)
12.03.2016
14:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:20, 16:25, 23:25, 25:23, 13:15)
13.03.2016
10:00
SAN-Pajda Jarosław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 25:19, 21:25, 21:25)

Mistrzostwa Polski Kadetek

10.04.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)
04.05.2016
12:30
MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes V LO Rzeszów 2:3 (24:26, 25:22, 23:25, 25:21, 2:15)
05.05.2016
12:10
LTS Legionovia Legionowo MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (16:25, 26:24, 23:25, 25:9, 18:16)
06.05.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:3 (25:23, 25:20, 27:29, 13:25, 12:15)
07.05.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:22, 25:21, 25:14)

Towarzyskie

Rozgrywki Klubowe

19.09.2015
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0 (25:23, 25:19, 25:21)
22.09.2015
18:00
Polski Cukier Muszynianka Enea Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (15:25, 24:26, 25:22, 25:27)
23.09.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:1 (26:24, 18:25, 25:23, 25:11)
09.10.2015
19:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 17:25, 26:24, 25:22)
10.10.2015
16:00
Dresdner SC Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (13:25, 26:24, 25:17, 28:26)
11.10.2015
11:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza VK AGEL Prostějov 3:2 (16:25, 25:17, 25:19, 23:25, 15:10)
  • Relacja tekstowa:
  • Archiwalna
  • Zewnętrzna
  • Planowana
  • Na żywo