Orlen Liga

Runda zasadnicza

17.10.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
22.10.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)
29.10.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)
08.11.2016
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)
24.11.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:9, 25:22, 25:14)
21.11.2016
18:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)
27.11.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
30.11.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)
03.12.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)
07.12.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
18.12.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)
07.01.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)
14.01.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 26:24)
21.01.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
29.01.2017
17:00
Giacomini Budowlani Toruń Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 20:25)
11.02.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 2:3 (25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)
19.02.2017
20:30
Grot Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:23, 25:8)
25.02.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
10.03.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ENEA PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:11, 25:23)
27.03.2017
20:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:17)

o miejsca w klasyfikacji końcowej

30.03.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)
07.04.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

Liga Mistrzyń

2. runda eliminacji

05.11.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Maccabi XT HAIFA 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)

3. runda eliminacji

19.11.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza VK AGEL Prostějov 3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 26:24)

4 Runda - Grupa C

22.02.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Saint-Raphaël VAR Volley-Ball 3:0 (25:19, 25:17, 25:15)
25.01.2017
20:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Fenerbahce SK. Stambuł 1:3 (23:25, 19:25, 25:22, 14:25)
28.02.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Azerrail Baku 2:3 (24:26, 25:16, 22:25, 25:18, 10:15)

Puchar Polski

Puchar Polski

01.02.2017
18:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:18, 20:25, 25:20, 25:13)
18.01.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:18, 25:15)

Młoda Liga

Runda zasadnicza

08.10.2016
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 25:18, 17:25, 23:25, 6:15)
17.12.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:23)
26.01.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:1 (28:26, 24:26, 25:22, 25:15)

1 runda play off

29.03.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 1:3 (25:17, 21:25, 14:25, 18:25)

Juniorki

Mistrzostwa Śląska Juniorek

03.02.2017
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (23:25, 25:19, 25:17, 25:23)
04.02.2017
14:00
MKS Dąbrowa Górnicza II BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 25:17, 22:25, 25:19)
04.02.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:23, 25:11, 25:17)
05.02.2017
14:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (17:25, 19:25, 20:25)
05.02.2017
16:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (24:26, 26:24, 21:25, 25:21, 17:15)

Mistrzostwa Polski Juniorek

23.02.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:18, 25:17, 25:17)
25.02.2017
13:25
UKS Jedynka Kluczbork MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
26.02.2017
12:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (11:25, 14:25, 14:25)
17.03.2017
18:00
Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (26:24, 25:23, 13:25, 19:25, 15:12)
18.03.2017
15:00
PTPS Piła MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (15:25, 25:20, 25:22, 19:25, 13:15)
19.03.2017
12:30
MKS Dąbrowa Górnicza UKS SMS Szóstka Mielec 3:1 (25:23, 23:25, 25:21, 25:20)

Kadetki

Mistrzostwa Śląska Kadetek

17.02.2017
16:30
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (26:24, 25:23, 23:25, 25:23)
19.02.2017
13:15
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)

Towarzyskie

Rozgrywki Klubowe

30.09.2016
18:15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza C.S.M. Bucuresti 3:1 (25:17, 21:25, 25:21, 25:15)
01.10.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (25:18, 25:15, 25:10)
02.10.2016
14:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Zarechie Odintsovo 2:3 (25:22, 19:25, 25:16, 11:25, 12:15)
  • Relacja tekstowa:
  • Archiwalna
  • Zewnętrzna
  • Planowana
  • Na żywo