25

Atom Trefl Sopot
Wyjściowy skład:
Sędziowie:
Hala sportowa: Hala Widowiskowo-Sportowa "Centrum" / Aleja Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Relacja tekstowa (autoodświeżanie co 5 sekund)
CAŁA RELACJA
Następne spotkanie drużyna z Dąbrowy Górniczej rozegra na wyjeździe w Bielsku-Białej 20 listopada (niedziela) o godzinie 17.00.
Dąbrowianki przegrywają spotkanie 3-1 i spadają z pozycji lidera PlusLigi Kobiet na rzecz Atomu Trefl Sopot.
MVP Ewelina Sieczka.
129' 19:25 Błąd dotknięcia siatki po stronie dąbrowskiej i koniec tego meczu.
128' 19:24 Zaroślińska zagrywa w siatkę. Pierwsza piłka meczowa.
128' 19:23 Po chaotycznej grze obu zespołów Frauke Dirickx atakuje z drugiej piłki w ósmy metr.
127' 18:23 Dąbrowianki bronią trzy potężne ataki sopocianek. Skowrońska kończy atak z lewego skrzydła.
126' 17:23 Ozsoy tym razem daleko w aut ponad blokiem.
126' 16:23 Ozsoy przebija się z drugiej linii przez potrójny blok.
125' 16:22 Skowrońska zmienia Ściurkę.
125' 16:22 Ściurka blokowana na lewym skrzydle. Strasz próbuje jeszcze bronić, ale piłka leci w trybuny.
124' 16:21 Dziękiewicz z wielki spokojem kończy ze środka.
123' 16:20 As serwisowy Plchotovej. Maj schyla się i puszcza piłkę myśląc, że wyjdzie ona w aut. Czas dla trenera Chaippiniego.
123' 15:20 Po długiej wymianie piłek zawodniczki Atomu wpadają w siatkę.
122' 14:20 Ściurka nie kończy ataku. Z kontrataku Kozuch atakuje w siatkę.
122' 13:20 Tym razem Bełcik zagrywa w siatkę.
121' 12:20 Ściurka nie przyjmuje zagrywki Bełcik.
121' 12:19 Bełcik z drugiej piłki.
120' 12:18 Zaroślińska blok aut.
120' 11:18 Dirickx myli się na zagrywce.
120' 11:17 Dirickx z przechodzącej.
119' 10:17 Ssuschke z obiegnięcia, dodatkowo dąbrowianki wpadają w siatkę.
119' 10:16 Plchotova szczęśliwie ze środka.
118' 9:16 Skuteczny atak Leys.
117' 8:16 Sieczka między rękoma Liniarskiej i Dirickx. Druga przerwa techniczna.
116' 8:15 As serwisowy Kozuch. Charlotte Leys zmienia Natalię Nuszel.
116' 8:14 Kolejny błąd Nuszel w ataku, tym razem posyła piłkę w aut.
114' 8:13 Nuszel atakuje w antenkę. Drugi czas dla trenera Kawki.
114' 8:12 Sieczka atakuje w dziewiąty metr.
113' 8:11 Dziękiewicz zagrywa piłkę w aut.
113' 7:11 Ozsoy z drugiej linii. Dziękiewicz zmienia Tokarską.
112' 7:10 Autowa zagrywka Ozsoy.
112' 6:10 Drugi sędzia w osobie Pani Michlic odgwizduje błąd przejścia środkowej linii Frauke Dirickx.
112' 6:9 Tym razem Kozuch atakuje z całą siłą i punktuje przy tym.
111' 6:8 Wybroniony atak Liniarskiej, Kozuch plasuje na stronę dąbrowianek, a Zaroślińska kiwa tuż za blok.
110' 5:8 As serwisowy Plchotovej. Sieczka nie przyjmuje piłki. Czas dla trenera Chiappiniego.
109' 4:8 Ozsoy przyjmuję piłkę na drugą stronę, a Liniarska to wykorzystuje.
109' 3:8 Plchotova ze środka. Sopocianki jeszcze próbują bronić, ale im się to nie udaje.
107' 2:8 Sędzia odgwizduje błąd dotknięcia siatki przez dąbrowianki. Pierwsze przerwa techniczna.
107' 2:7 Ściurka z przechodzącej.
106' 1:7 Nuszel z przechodzącej piłki zdobywa pierwszy punkt dla Dąbrowy.
105' 0:6 Leys atakując po prostej atakuje w aut. Dirickx zmienia Śliwę.
105' 0:5 Ściurka przyjmuje piłkę na stronę przeciwniczek. Tokarska punktuje z przechodzącej.
104' 0:4 Skowrońska ze środka atakuje w siatkę. Ściurka zmienia Skowrońską.
103' 0:3 Dąbrowianki mają coraz to większe problemy z grą. Czas dla trenera Kawki.
Wracamy w czwartym secie.
97' 22:25 Zaroślińska kończy seta autowym atakiem.
97' 22:24 Ssuschke z obiegnięcia. Pierwsza piłka setowa.
96' 22:23 Problemy w przyjęciu drużyny z Sopotu. Ozsoy atakuje piłkę za antenką. Wracają Bełcik i Kozuch.
95' 21:23 Ozsoy w ataku posyła piłkę w aut. Konieczna zmienia Bełcik, Wilk zmienia Kozuch.
94' 20:23 Liniarska za drugim razem kończy atak ze środka.
94' 19:23 Zaroślińska z sytuacyjnej piłki lekko plasuje w dziewiąty metr. Atomówki tego nie bronią.
93' 18:23 Dobre wejście Zaroślińskiej - punktuje z prawego skrzydła.
93' 17:23 Żebrowska ponad blokiem w aut. Zaroślińska zmienia Zebrowską.
92' 17:22 Skowrońska ponownie nie przyjmuje piłki. Ściurka zmienia Skowrońską.
90' 17:21 As serwisowy Sieczki. Skowrońska nie przyjmuje. Czas dla trenera Kawki.
90' 17:20 Sieczka posyła piłkę w boisko dąbrowianek.
89' 17:19 Ponownie zagrywka Nuszel! Ozsoy przyjmuje w aut. Czas dla trenera Chiappiniego.
88' 16:19 Ozsoy zmienia Saad.
88' 16:19 Saad przyjmuje zagrywkę Nuszel w trybuny.
88' 15:19 Sieczka blokowana przez Żebrowską.
87' 14:19 Autorka poprzedniej akcji zagrywa piłkę w aut.
87' 13:19 Kozuch bezproblemowo kończy piłkę ze środka.
86' 13:18 Plchotova ponownie ze środka.
86' 12:18 Sieczka kiwa piłkę za podwójny blok Śliwa-Plchotova.
85' 12:17 Do trzech razy sztuka. Przy trzeczim ataku Nuszel obija ręce Kozuch. Czas dla trenera Chiappiniego.
84' 11:17 Nuszel skutecznie z lewego skrzydła.
83' 10:17 Saad zmienia Ozsoy.
83' 10:17 Plchotova ze środka.
82' 9:17 Ozsoy między rękoma Nuszel i Liniarskiej.
82' 9:16 Problemy w przyjęciu Skowrońskiej, ale po chwili rehabilituje się w ataku.
80' 8:16 Sędzia odgwizduje błąd niesionej (pierwszej) piłki przez Strasz. Druga przerwa techniczna.
79' 8:15 Skowrońska między dwiema blokującymi.
79' 7:15 Ssuschke z obiegnięcia posyła piłkę w sam narożnik boiska.
78' 7:14 Plchotova ze środka.
78' 6:14 Sieczka przebija się przez podwójny blok dąbrowianek.
77' 6:13 Żebrowska kończy po bloku.
77' 5:13 Leys przyjmuje w trybuny. Nuszel zmienia Leys.
77' 5:12 Kozuch zagrywa po siatce i as serwisowy.
75' 5:11 Leys przyjmuje na drugą stronę i z przechodzącej kończy Ssuschke. Czas dla trenera Kawki.
75' 5:10 Sieczka kończy na pojedynczym bloku.
75' 5:9 Tokarska również psuje zagrywkę.
74' 4:9 Liniarska psuje zagrywkę.
74' 4:8 Skuteczny atak Leys po chaotycznej grze MKS-u.
72' 3:8 Liniarska blokowana przez Tokarską i mamy pierwszą przerwę techniczną.
72' 3:7 Skowrońska przyjmuje piłkę w aut po zagrywce Ozsoy.
71' 3:6 Kombinacyjna gra Atomu i Ozsoy punktuje.
71' 3:5 Skuteczny atak Żebrowskiej. Na zagrywkę idzie Skowrońska.
70' 2:5 Leys zmienia Nuszel.
70' 2:5 Ozsoy po prostej z lewego skrzydła.
70' 2:4 Żebrowska zmienia Zaroślińską.
69' 2:4 Zaroślińska atakuje w aut.
69' 2:3 Tokarska z obiegnięcia przebija się przez blok.
69' 2:2 Liniarska ze środka.
68' 1:2 Nuszel nie przyjmuje zagrywki Ssuschke.
68' 1:1 Plchotova zagrywa piłkę daleko w aut.
67' 1:0 Plchotova ze środka.
Czas zacząć set numer trzy. Na zagrywce Sieczka.
63' 18:25 Koniec seta. Błąd dotknięcia taśmy Zaroślińskiej.
62' 18:24 Plchotova blokowana ze środka. Pierwsza piłka setowa.
62' 18:23 Błąd podwójnego odbicia Zaroślińskiej.
61' 18:22 Tokarska psuje zagrywkę.
61' 17:22 Dwie fantastyczne obrony zawodniczek Dąbrowy Górniczej. Nuszel blokowana i punkt dla Atomu.
60' 17:21 Bełcik zmienia Konieczną, Kozuch Wilk.
59' 17:21 Skowrońska z drugiej linii. Okres lepszej gry Dąbrowy. Trener Chiappini prosi o drugi czas.
58' 16:21 Zaroślińska lekkim atakiem.
58' 15:21 Po ataku Ozsoy i bloku Śliwy piłka leci w aut.
57' 15:20 Nuszel blok aut. Dąbrowianki odrabiają straty.
57' 14:20 Skowrońska w sam narożnik boiska!
57' 13:20 Tokarska ze środka przebija się przez pojedynczy blok Liniarskiej.
56' 13:19 Po przerwie Ssuschke zagrywa w aut.
55' 12:19 Ssuschke-Voigt na czystej siatce ze środka. Drugi czas dla trenera Kawki.
55' 12:18 Zaroślińska kończy atak.
54' 11:18 Skowrońska blokowana. Śliwa zmienia Dirickx.
54' 11:17 Powrotna zmiana: Skowrońska za Ściurkę.
53' 11:17 Ściurka przyjmuję piłkę na drugą stronę, a Ssuschke wykorzystuje taką okazję.
52' 11:16 Ściurka nie przyjmuje zagrywki Sieczki. Druga przerwa techniczna.
51' 11:15 Po długiej wymianie piłek Skowrońska atakuje daleko w aut. Zmiana w drużynie Dąbrowy - Ściurka zmienia Skowrońską.
50' 11:14 Sieczka blok aut.
50' 11:13 Po ataku Natalii Nuszel piłka odbija się od rąk Maj i leci daleko w aut.
49' 10:13 Błąd po stronie Dąbrowy - przekroczenie środkowej linii.
49' 10:12 Zaroślińska myli się w ataku po raz kolejny.
49' 10:11 Konieczna zmienia Belcik, Wilk zmienia Kozuch.
48' 10:11 Sopocianki szczęśliwie wybraniają zagrywkę Dirickx i oddają piłkę za darmo. W ataku myli się Zaroślińska.
48' 10:10 Nieporozumienie na linii Bełcik - Ssuschke.
47' 9:10 Nuszel atakuje po bloku. Kolejny punkt ex-sopocianki.
46' 8:10 Liniarska psuje zagrywkę.
46' 8:9 Wybroniona kiwka Dririckx i w ataku Kozuch posyła piłkę w aut.
46' 7:9 Zaroślińska ponad blokiem posyła piłkę w aut.
44' 7:8 Po krótkiej przerwie Skowrońska psuje zagrywkę. Pierwsza przerwa techniczna.
43' 7:7 Kolejne nieporozumienie w drużynie Atomu. Tym razem po odebranej zagrywce Skowrońskiej nikt nie dobiega do piłki. Czas dla trenera Chiappiniego.
42' 6:7 Natalia Nuszel z lewego skrzydła przebija się przez blok!
42' 5:7 Kiwka Kozuch wybroniona dzięki czemu Zaroślińska mogła skutecznie zaatakować z prawego skrzydła.
41' 4:7 Nieporozumienie w drużynie Atomu po obronie ataku Skowrońskiej.
41' 3:7 Zaroślińska psuje zagrywkę.
40' 3:6 Skowrońska kończy na pojedynczym bloku.
40' 2:6 Kolejne problemy w przyjęciu Nuszel. Skowrońska atakuje w aut.
39' 2:5 As serwisowy Ssuschke-Voigt. Czas dla trenera Kawki.
38' 2:4 Nuszel pocelowana zagrywką, a Zaroślińska popełnia błąd podwójnego odbicia.
38' 2:3 Ssuschke-Voigt po bloku.
37' 2:2 Sieczka czyni to samo co Nuszel.
37' 1:2 Nuszel psuje zagrywkę posyłając piłkę w aut.
37' 1:1 I Zaroślińska kończy tym razem.
36' 0:1 Długa wymianę piłek wygrywa Atom skutecznym blokiem na Zaroślińskiej.
Rozpoczynamy drugiego seta. Dirickx na zagrywce.
32' 25:23 Ewelina Sieczka kończy pierwszego seta zagrywając piłkę w siatkę.
31' 24:23 Czas dla trenera Kawki.
31' 24:23 Sieczka ratuje drużynę Sopotu atakiem w linię. Saad zmienia na boisku Ozsoy.
30' 24:22 Zaroślińska ponownie z prawego skrzydła. Piłka setowa.
29' 23:22 Sieczka atakuje obok rąk pojedynczego bloku Zaroślińskiej.
29' 23:21 Zaroslińska kiwa piłkę po rękach Eweliny SIeczki. Na trybunach głośne MKS!
28' 22:21 Dwie szczęśliwe obrony dąbrowianek, a w ataku myli się Ssuschke - posyla piłkę w aut. Czas dla trenera Chiappiniego.
27' 21:21 Zaroślińska z prawego.
26' 20:21 Skowrońska odbija się od bloku.
26' 20:20 Zaroślińska z lewego skrzydła po ciasnym kącie.
25' 19:20 Po ataku Sieczki piłka odbiła się od rąk blokujących i wpadła w antenkę.
25' 19:19 Siatkarki Atomu wpadają w siatkę.
24' 18:19 Kozuch atakuje w siatkę.
23' 17:19 Ozsoy obija ręce Dirickx.
23' 17:18 As serwisowy Liniarskiej! Sieczka nie przyjmuje.
23' 16:18 Ssuschke-Voigt psuje zagrywkę.
22' 15:18 Kozuch z kontry atakuje w linię dziewiątego metra.
21' 15:17 Dąbrowianki szczęśliwie grają w obronie. Dzięki temu mogą wykonać skuteczny atak. Czas dla trenera Chiappiniego.
20' 14:17 Sieczka zagrywa piłkę w aut.
20' 13:17 Dirickx zmienia Śliwę.
19' 13:17 Złe rozegranie Śliwy i Liniarska atakuje w antenkę.
18' 13:16 Błąd Skowrońskiej w ataku. Druga przerwa techniczna.
17' 13:15 Dąbrowianki odpuszczając w bloku sytuacyjna piłkę Sieczki tracą punkt.
16' 13:14 Po obustronnej wymianie ataków swój kończy Skowrońska.
16' 12:14 Sieczka obija ręce Zaroślińskiej.
15' 12:13 Zaroślińska bez większych problemów kończy piłkę z prawego skrzydła.
15' 11:13 Błąd po stronie dąbrowskiej i Sieczka zdobywa z sytuacyjnej piłki punkt.
14' 11:12 Skowrońska na lewym skrzydle.
14' 10:12 Skowrońska z drugiej linii przebija się przez podwójny blok.
13' 9:12 Zaroślińska zmienia Żebrowską.
13' 9:12 Kolejny skuteczny blok Atomu. Tym razem złapana Plchotova na środku.
12' 9:11 Błędy, błędy, błędy. Tym razem Skowrońska kiwa piłkę w aut. Czas dla trenera Kawki.
12' 9:10 Błąd w przyjęciu piłki i Sieczka kończy z przechodzącej.
11' 9:9 Magda Śliwa myli się na zagrywce.
11' 9:8 Plchotova ze środka.
10' 8:8 Nuszel złapana na podwójnym bloku.
10' 8:7 Ponownie Ozsoy.
10' 8:6 Ozsoy obija ręce blokujących Dąbrowy.
8' 8:5 Kozuch się myli. Posyła piłkę w aut i mamy pierwsza przerwę techniczną.
7' 7:5 Skowrońska z drugiej linii po bloku.
7' 6:5 Żebrowska nadziała się na podwójny blok na prawym skrzydle.
6' 6:4 Ssuschke-Voigt blokowana!
6' 5:4 Skowrońska w swoim stylu obija blok przeciwniczek.
6' 4:4 Tym razem w ataku myli się Żebrowska.
5' 4:3 Bełcik z przechodzącej piłki.
4' 4:2 Magda Śliwa atakuje piłkę w sam narożnik boiska przeciwniczek.
4' 3:2 Piłka niesiona przez Liniarską po skutecznym wybloku.
4' 3:1 Po długiej wymianie piłek Sieczka atakuje w aut.
3' 2:1 Kozuch daleko w aut.
2' 1:1 Skowrońska mieści sie między blokiem.
2' 0:1 As serwisowy Tokarskiej.
Dąbrowa: Liniarska, Nuszel, Strasz, Śliwa, Żebrowska, Skowrońska, Plchotova
Sopot: Tokarska, Bełcik, Ssuschke-Voigt, Ozsoy, Maj, Sieczka, Kozuch