23

AZS Białystok
Wyjściowy skład:
Sędziowie:
Hala sportowa: Hala Widowiskowo-Sportowa "Centrum" / Aleja Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Relacja tekstowa (autoodświeżanie co 5 sekund)
CAŁA RELACJA
Zawodniczki Dąbrowy Górniczej dziękują jeszcze swoim kibicom przechodząc się przy trybunie. TAURON MKS utrzymuje fotel lidera rozgrywek PlusLigi Kobiet.
Następne spotkanie drużyna z Dąbrowy Górniczej rozegra na wyjeździe w Muszynie. Mecz odbędzie się 22 października (w sobotę).
MVP Spotkania została Izabela Żebrowska.
90' 25:23 Sinead Jack kończy ten mecz autową zagrywką.
90' 24:23 Błąd czterech odbić po stronie dąbrowianek.
88' 24:22 Kuczyńska lekko ze środka. Drużyna Białegostoku broni się przed porażką 3-0. Czas dla trenera Kawki.
88' 24:21 Sieradzan punktuje.
87' 24:20 Koncertowa gra duetu Śliwa-Plchotova.
87' 23:20 Śliwa psuje zagrywkę.
86' 23:19 Plchotova ze środka.
86' 22:19 Błąd podwójnego odbicia Magdy Śliwy.
85' 22:18 Śliwa popisuje się efektowną kiwką oburącz tuż za blok.
84' 21:18 Leys blokowana na lewym skrzydle.
84' 21:17 Dwie fantastyczne obrony zawodniczek Dąbrowy Górniczej. Dokładają do tego jeszcze skuteczny blok.
83' 20:17 Sieradzan po skosie atakuje w aut. Drugi czas dla trenera drużyny gości.
82' 19:17 Kuczyńska z przechodzącej piłki.
81' 19:16 Kuczyńska z prawego skrzydła atakuje po prostej i punktuje.
80' 19:15 Żebrowska skutecznie atakuje z prawego Skrzydła. Czas dla trenera Czaji.
80' 18:15 Ściurka wprawdzie przyjmuje z problemami, ale atak kończy.
79' 17:15 Kuczynska ładnym i mocnym atakiem ze środka.
79' 17:14 Punkt dąbrowianek po błędzie przeciwniczek. Kovalenko zmienia na boisku Sizovą.
77' 16:14 Żebrowska blokuje Kruk. Druga przerwa techniczna.
77' 15:14 Skuteczna gra w obronie dąbrowskiego zespołu. Z prawego kończy Żebrowska.
76' 14:14 Ściurka bloku Sieradzan.
76' 13:14 Śliwa wystawia jedną ręką, a Plchotova kończy ze środka.
75' 12:14 Sinead Jack zdobywa punkt prosto z zagrywki.
75' 12:13 Kruk po prostej z lewego skrzydła. Śliwa nie broni piłki.
74' 12:12 Żebrowska mocnym atakiem kończy bardzo długą wymianę.
74' 11:12 Kruk blokowana.
73' 10:12 Błędy po stronie dąbrowskiej rekompensuje skuteczny blok Żebrowskiej.
72' 9:12 Plchotova blokowana ze środka. Z kontry kończy Sieradzan.
72' 9:11 Sieradzan obija dąbrowski blok. Blok aut.
71' 9:10 Leys z lewego atakuje bardzo mocno. Zawodniczki drużyny gości próbują bronić, ale piłka leci daleko w aut.
71' 8:10 Sinead Jack punktuje z przechodzącej piłki.
70' 8:9 Po zagrywce Liniarskiej piłka wychodzi minimalnie w aut.
70' 8:8 Plchotova ze środka na dwa razy.
69' 7:8 Żebrowska plasuje z prawego skrzydła.
68' 6:8 Nieporozumienie po stronie drużyny gospodyń. Pierwsza przerwa techniczna.
67' 6:7 Kuczyńska z obiegnięcia.
67' 6:6 Magda Śliwa z drugiej piłki przepycha ją tuż za siatkę.
66' 5:6 Zepsuta zagrywka Kruk.
66' 4:6 Ściurka wybroniła kiwkę Kruk, jednak piłka wpadła w siatkę i Magda Śliwa nie miała szans jej rozegrać.
65' 4:5 Kruk atakuje daleko w aut.
65' 3:5 Plchotova zagrywa w siatkę.
64' 3:4 Ściurka blokowana na lewym skrzydle, ale po chwili atakuje w dziewiąty metr.
64' 2:4 Jack ze środka obija ręce Plchotovej.
63' 2:3 Żebrowska udanie kiwa piłkę obok bloku.
63' 1:3 Błąd podwójnego odbicia. Magda Śliwa zmienia Frauke Dirickx.
62' 1:2 Żebrowska blokowana na lewym skrzydle.
62' 1:1 Ivana Plchotova nie sięga piłki wystawionej przez Frauke Dirickx.
62' 1:0 Leys z sytuacyjnej wystawy Ściurki przebija się na lewym skrzydle przez podwójny blok.
Frauke Dirickx na zagrywce.
Dziewczyny powoli zbierają się na boisku. Czas zacząć trzeci set. Będzie to ostatni set tego meczu czy zawodniczki Białegostoku podniosą się?
58' 26:24 Jack atakuje w taśmę. Koniec seta.
57' 25:24 Kruk blokowana przez Liniarską na prawym skrzydle.
56' 24:24 Cabajewska zagrywa w aut.
56' 23:24 Autowy atak dąbrowianek. Drugi czas dla trenera Kawki.
55' 23:23 Cabajewska wchodzi za Mulhsteinovą.
55' 23:23 Dąbrowianki bronią kiwkę, jednak sytuacyjna wystawa Żebrowskiej trafia w antenkę.
54' 23:22 Żebrowska z prawego skrzydła.
54' 22:22 Po przerwie Leys zagrywa w aut.
53' 22:21 Czas dla trenera Czaji.
52' 22:21 Punktowa zagrywka Leys.
52' 21:21 Leys po ciasnym skosie z prawego skrzydła.
52' 20:21 Sinead Jack ze środka mocno po rękach blokujących.
52' 20:20 Żebrowska z drugiej linii ze środka. Przeciwniczki próbują bronić, ale piłka leci daleko w aut.
51' 19:20 Sizova skutecznie z prawego skrzydła.
50' 19:19 Sizova obija ręce Plchotovej.
50' 19:18 Liniarska z obiegnięcia.
50' 18:18 Kiwka za kiwkę. Żebrowska wybroniona, za to kiwka Sieradzan już nie.
49' 18:17 Sizova z lewego skrzydła atakuje w aut.
48' 17:17 Kuczyńska daleko w aut z obiegnięcia.
48' 16:17 Pierwszy punkt Ściurki. Atak między rękoma blokujących.
47' 15:17 Żebrowska zagrywa w aut.
47' 15:16 Żebrowska atakuje po bloku.
47' 14:16 Ściurka zmienia Skowrońską.
45' 14:16 Kuczyńska z obiegnięcia atakuje po rękach blokujących. Druga przerwa techniczna.
44' 14:15 Żebrowska atakuje po antence. Czas dla trenera Kawki.
44' 14:14 Kiwka Sieradzan tuż za blok.
43' 14:13 Skowrońska skutecznie tym razem.
43' 13:13 Skowrońska blokowana z sytuacyjnej piłki. Problemy w odbiorze zagrywki.
42' 13:12 Kruk przebija się przez podwójny blok.
42' 13:11 Skuteczny blok Plchotovej na Kruk.
41' 12:11 Żebrowska po prostej z lewego skrzydła.
41' 11:11 Zawodniczki z Białegostoku skutecznie się obroniły dwa razy. Za trzecim ustawiły skuteczny blok.
40' 11:10 Sieradzan obija dąbrowski blok. Blok aut.
40' 11:9 Plchotova z obiegnięcia.
39' 10:9 Sizova przebija się przez podwójny blok.
39' 10:8 Leys z lewego skrzydła po rękach blokujących.
39' 9:8 Skowrońska psuje zagrywkę.
39' 9:7 Piłka oddana za darmo dąbrowianką. Frauke atakuje z drugiej piłki.
38' 8:7 Kruk na zagrywce, Leys przyjmuje piłkę daleko w aut.
37' 8:6 Po przerwie Żebrowska zagrywa w siatkę.
36' 8:5 Sieradzan zagrywa w aut. Pierwsza przerwa techniczna.
36' 7:5 Skowrońska atakuje tuż za linię 9 metra.
36' 7:4 Nieporozumienie w drużynie Dąbrowy. Kuczyńska skutecznie atakuje ze środka.
35' 7:3 Sinead Jack zagrywa piłkę w siatkę.
35' 6:3 Autowy atak ze środka.
34' 6:2 Sizova atakuje daleko w aut.
33' 5:2 Żebrowska plasuje piłkę tuż nad blokiem.
33' 4:2 As serwisowy Sizovej.
33' 4:1 Piłka po kiwce Sieradzan toczy się po taśmie i wpada w boisko.
31' 4:0 Plchotva blokuje Sieradzan. Czas dla trenera Czaji.
31' 3:0 Skuteczny blok dąbrowianek.
31' 2:0 Leys po bardzo ciasnym skosie umieszcza piłkę w boisku przeciwniczek.
30' 1:0 Lucie zagrywa daleko w aut.
Na zagrywce Lucie Muhlsteinova.
Dziewczyny wracają na boisko. Czas zacząć drugiego seta.
26' 25:17 Seta kończy Sinead Jack posyłając piłkę daleko w aut.
25' 24:17 Sieradzan atakuje w antenkę. Pierwsza piłka setowa.
25' 23:17 Pchlotova z obiegnięcia.
25' 22:17 Powrotne zmiany w drużynie Białegostoku.
24' 22:17 Małgorzata Cieśla przeciska się przez blok.
23' 22:16 Ponownie Leys. Tym razem między antenką, a blokiem.
23' 21:16 Leys z lewego ponad blokiem kończy dobrze rozegraną piłkę Frauke Dirickx.
23' 20:16 Skuteczny blok na Skowrońskiej.
22' 20:15 Żebrowska z prawego skrzydła. Zmiana w drużynie z Białegostoku: Kruk za Kovalenko.
21' 19:15 Sizova ponownie kończy. Po jej ataku piłka odbija się od bloku i pada w aucie. Czas dla trenera Kawki.
20' 19:14 Długą wymianę piłek kończy Sizova.
20' 19:13 Błąd przełożenia rąk nad siatką Frauke Dirickx.
19' 19:12 Podwójna zmiana. Muhlsteinova za Sieradzan, Cieśla za Cabajewską.
18' 19:12 Kolejny punkt zdobyty z zagrywki Izy Żebrowskiej.
17' 18:12 Skowrońska na lewym skrzydle obija blok. Piłka dodatkowo dotyka antenki. Czas dla trenera Czaji.
17' 17:12 Skuteczna zagrywka Izabeli Żebrowskiej. Białostoczanki n ie przyjmują piłki.
15' 16:12 Tym razem zagrywka autowa. Druga przerwa techniczna.
15' 15:12 As serwisowy Dominiki Sieradzan.
14' 15:10 Skuteczny atak Skowrońskiej.
14' 14:10 Dąbrowianką nie udaje się wybronić piłki po ataku Sieradzan.
13' 14:9 Sieradzan atakuje w antenkę. Przerwa dla trenera Czaji.
12' 13:9 Jack ze środka blokowana, Żebrowska w ładnym stylu omija blok i punktuje.
11' 12:8 Kolejny skuteczny blok Plchotovej.
11' 11:8 Skuteczny wyblok dąbrowianek i kontra. Niestety Żebrowska atakuje prosto w blok.
10' 11:7 Udany blok Ivany Plchotovej.
10' 10:7 Kuczyńska zagrywa w siatkę.
9' 9:7 Kuczyńska z prawego skrzydła posyła piłkę w narożnik boiska.
9' 9:6 Sizova atakuje w aut.
8' 8:6 Frauke Dirickx popisuje się swoją tajną bronią w efektowny sposób atakując z drugiej piłki. Pierwsza przerwa techniczna.
7' 7:6 Autowa zagrywka białostoczanek.
7' 6:6 Skowrońska próbowała kiwać piłkę jednak nabiła się na pojedynczy blok.
6' 6:5 Kuczyńska z prawego skrzydła tuż obok bloku.
6' 6:4 Podwójne odbicie piłki w drużynie z Białegostoku.
5' 5:4 Żebrowska szukała palców przeciwniczek w bloku jednak nie udało jej się. Piłka leci w aut.
5' 5:3 Tym razem nie udało się wybronić piłki.
4' 5:2 Plchotova broni, Skowrońska wystawia sposobem dolnym, a kończy Żebrowska.
4' 4:2 Sinead Jack zagrywa piłkę w siatkę.
3' 3:2 Sieradzan posyła piłkę w sam narożnik boiska.
3' 3:1 Leys zdobywa asa serwisowego.
3' 2:1 Skowrońska mieści piłkę między blokiem, a antenką i już drugi punkt dla MKSu.
2' 1:1 Leys z prawego skrzydła zdobywa pierwszy punkt dla MKSu.
2' 0:1 Białystok z problemami w przyjęciu przebija piłkę na stronę dąbrowianek. Te jednak nadziewają się na blok.