17

Impel Gwardia Wrocław
Wyjściowy skład:
Sędziowie:
Hala sportowa: Hala Widowiskowo-Sportowa "Centrum" / Aleja Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Relacja tekstowa (autoodświeżanie co 5 sekund)
CAŁA RELACJA
Żegnamy z dąbrowskiej hali 'Centrum'.
Dąbrowianki następne spotkanie rozegrają na wyjeździe z Budowlanymi Łódź 5 grudnia.
Dąbrowianki dzięki temu zwycięstwu umacniają swoją trzecią pozycję w ligowej tabeli.
MVP Spotkania została Magdalena Śliwa!
108' 25:17 Iza Żebrowska kończy to spotkanie!
108' 24:17 Nuszel przyjmuje na drugą stronę, a z przechodzącej punktuje Jaszewska.
107' 24:16 Fenomenalna gra w obronie obu drużyn. Plchotova blokowana ze środka.
106' 24:15 Wrocławianki jeszcze się bronią. Jaszewska po ciasnym skosie.
106' 24:14 Kolejny as serwisowy Magdy Śliwy! Pierwsza piłka meczowa.
106' 23:14 Mroczkowska z szóstej strefy w aut.
105' 22:14 Czypiruk zmienia Rosner.
105' 22:14 Kolejny as serwisowy!
105' 21:14 As serwisowy Magdy Śliwy.
105' 20:14 Milena Rosner przyjmuje zagrywkę na drugą stronę, a Dorota Ściurka zdobywa z tego punkt.
104' 19:14 Żebrowska po bloku w aut.
104' 18:14 Ściurka mocnym atakiem z lewego skrzydła zdobywa kolejny punkcik.
103' 17:14 Mroczkowska z drugiej linii. Trener Kawka jeszcze pokazuje przejście linii trzeciego metra, ale sędzia nie zmienia decyzji.
103' 17:13 Ściurka! Teraz udaje jej się zapunktować z lewego skrzydła.
102' 16:13 Ściurka blokuje, atakuje i nie może zdobyć punktu. Za to Mroczkowska z drugiej linii bez problemu.
101' 16:12 Autowa zagrywka wrocławianek. Druga przerwa techniczna.
100' 15:12 Żebrowska po prostej w aut. Śliwa jeszcze sugeruje sędziemu, że Matyjaszek popełniła błąd niesionej piłki.
100' 15:11 Liniarska ze środka "wciska" piłkę między blokujące, a siatkę.
100' 14:11 Dominika Sobolska zmienia Arielle Wilson.
99' 14:11 Po ataku Rosner piłka tańczy po taśmie i spada na połowę dąbrowianek.
99' 14:10 Wilson broni piłkę na stronę dąbrowianek, a z tego prezentu korzysta Plchotova.
98' 13:10 Po tej krótkiej przerwie Jaszewska z obiegnięcia.
97' 13:9 Mroczkowska blokowana. O drugi czas prosi trener Błaszczyk.
96' 12:9 Jaszewska atakuje w aut.
96' 11:9 Wilson na pustej siatce bez większego problemu punktuje z obiegnięcia.
96' 11:8 A po przerwie Mroczkowska popełnia błąd przejścia linii trzeciego metra.
95' 10:8 Czas dla trenera Błaszczyka.
95' 10:8 Wilson z obiegnięcia posyła piłkę w aut.
94' 9:8 Ściurka z lewego w narożnik boiska.
94' 8:8 A po przerwie Jaszewska blok aut.
93' 8:7 Sprytne zagranie Magdy Śliwy. Symulując wystawę przebija oburącz piłkę na drugą stronę. Pierwsza przerwa techniczna.
92' 7:7 Ściurka na lewym skrzydle plasuje piłkę za opadający blok wrocławianek.
91' 6:7 Jaszewska po prostej.
91' 6:6 Milena Rosner zmienia Monikę Czypiruk.
91' 6:6 Nuszel psuje zagrywkę.
90' 6:5 Liniarska obiegnięcia blok aut.
90' 5:5 Żebrowska ze środka atakuje tuż za boczną linię boiska.
90' 5:4 Żebrowska zagrywa piłkę w siatkę.
89' 5:3 Nuszel z problemami przyjmuje piłkę, ale Iza Żebrowska mocnym atakiem posyła piłkę w boisko przeciwniczek.
89' 4:3 Plchotova myli się na zagrywce. Piłka leci w aut.
89' 4:2 Żebrowska po bloku w aut.
88' 3:2 Mroczkowska blok aut.
88' 3:1 As serwisowy Doroty Ściurki.
87' 2:1 Mocny atak Ściurki na prawym skrzydle.
87' 1:1 Dużo niedokładności w ekipie Rafała Błaszczyka. Szczęśliwie po siatce piłkę na drugą stronę przebija Mroczkowska.
86' 1:0 Mroczkowska z drugiej linii złapana przez potrójny blok.
Wracamy w czwartym secie.
82' 25:10 Atak Wilson wybroniła Strasz, Ściurka sytuacyjnie dogrywa piłkę do Natalii Nuszel, a ta kończy tego seta!
82' 24:10 Jaszewska blokowana na środku.
81' 23:10 Mroczkowska przebija piłkę po antence.
81' 22:10 I znowu blok! Plchotova blokuje Czypiruk.
80' 21:10 Natalia Nuszel z lewego skrzydła lekkim plasem po bloku posyła piłkę w aut.
80' 20:10 Kolejna akcja ze środka. Plchotova punktuje.
79' 19:10 Śliwa zagrywa w siatkę.
79' 19:9 Autowy atak Wilson.
79' 18:9 Wilson zmienia Sobolską.
79' 18:9 Jaszewska złapana przez Plchotovą.
78' 17:9 A po przerwie kolejna trudna zagrywka Śliwy. Wrocławianki atakują w siatkę.
77' 16:9 Koncertowa gra dąbrowianek. Żebrowska mocnym atakiem posyła piłkę w boisko przeciwniczek. Druga przerwa techniczna.
77' 15:9 As serwisowy Magdy Śliwy.
76' 14:9 Plchotova ze środka. Zmiana w drużynie Wrocławia: Marta Haładyn zmienia Ewę Matyjaszek.
76' 13:9 Punktowy blok Ściurki.
76' 12:9 Podwójny blok łapie Jaszewską. Przerwa na żądanie trenera Błaszczyka.
75' 11:9 Jaszewska atakuje w aut.
74' 10:9 Udany blok na Czypiruk.
74' 9:9 Kolejna trudna zagrywka Liniarskiej, ale wrocławianki budują akcję po której Jaszewska zdobywa punkt.
73' 9:8 As serwisowy Liniarskiej.
73' 8:8 A po przerwie Ściurka z lewego skrzydła na pustej siatce posyła piłkę w boisko.
71' 7:8 Czypiruk atakuje między rękoma Liniarskiej. Pierwsza przerwa techniczna.
71' 7:7 Natalia Nuszel zmienia Elżbietę Skowrońską.
71' 7:7 Mocnym atakiem popisuje się Żebrowska.
70' 6:7 W obronie przeszkodziły sobie Strasz i Ściurka. Piłka po bloku wyleciała w aut.
69' 6:6 Iza Żebrowska po prostej z pierwszej strefy. Czas dla trenera drużyny gości.
68' 4:6 As serwisowy Żebrowskiej.
68' 3:6 Szczęśliwy atak Skowrońskiej. Piłka odbija się od bloku i po taśmie wpada w boisko wrocławianek.
67' 2:6 Skowrońska w ataku wyrzuca piłkę w aut.
66' 2:5 Iza Żebrowska! Udany atak z prawego skrzydła.
65' 1:5 Kolejny punktowy blok wrocławianek. Plchotova tym razem stała się jego ofiarą. O czas prosi trener Kawka.
65' 1:4 Skowrońska dwukrotnie blokowana.
64' 1:3 Mroczkowska po ciasnym skosie z lewego skrzydła.
64' 1:2 Za to teraz Iza Żebrowska nie miała większych problemów z umieszczeniem piłki w boisku przeciwniczek.
64' 0:2 Plchotova blokowana ze środka.
63' 0:1 As serwisowy Ewy Matyjaszek.
Wracamy w trzecim secie tego spotkania.
59' 25:14 Dąbrowska ekipa wypatruje błąd rotacji w drużynie Gwardii Wrocław. Koniec drugiego seta.
58' 24:14 Kibice musza jeszcze poczekać. Rosner atakuje, a piłka po bloku leci w aut.
58' 24:13 Ściurka blok aut. Na trybunach "ostatni!".
58' 23:13 Marta Haładyn zmienia Ewę Matyjaszek.
57' 23:13 Śliwa-Liniarska. Kolejny punkt ze środka.
57' 22:13 Zepsuta zagrywka Izabeli Żebrowskiej.
57' 22:12 Rosner blokowana z drugiej linii przez Olę Liniarską.
56' 21:12 Aleksandra Folta zmienia Katarzynę Mroczkowską.
56' 21:12 Kolejny punkt ze środka. Liniarska ponownie punktuje.
56' 20:12 Żebrowska mocnym atakiem blok aut.
55' 19:12 Sędzie odgwizduje błąd przełożenia ręki Magdzie Śliwie. Ta się nie zgadza z taką decyzją.
55' 19:11 Milena Rosner zmienia Katarzynę Jaszewską.
54' 19:11 Jaszewska popełnia błąd przekroczenia linii trzeciego metra.
54' 18:11 Liniarska ze środka.
53' 17:11 Skowrońska po prostej w ósmy metr.
53' 16:11 A po przerwie Mroczkowska między rękoma Plchotovej atakuje w sam środek boiska.
51' 16:10 Mroczkowska blokowana! Druga przerwa techniczna.
50' 15:10 Żebrowska obok bloku.
50' 14:10 Mroczkowska z szóstej strefy.
50' 14:9 Arielle Wilson zmienia Dominikę Sobolską.
50' 14:9 Autowy atak Jaszewskiej.
49' 13:9 Mocny atak Żebrowskiej. Pilka po bloku wychodzi w aut.
49' 12:9 Udany blok dąbrowianek. Ściurka zmienia Leys.
48' 11:9 Leys atakuje po antence.
48' 11:8 Czypiruk na dwa razy. Pierw wyblokowany jej atak, ale za drugim razem za pośrednictwem dąbrowskiego bloku posyła piłkę w aut.
46' 11:7 Plchtova ze środka. Piłka szczęśliwie po bloku wyleciała w aut. Drugi czas dla trenera Błaszczyka.
46' 10:7 Żebrowska blok aut.
45' 9:7 Prawie udany blok na Czypiruk, ale wrocławiankom udaje się przebić piłkę. Z kontry w aut posyła piłkę Liniarska.
45' 9:6 Śliwa blokuje Czypiruk.
44' 8:6 A po przerwie Skowrońska z drugiej linii między rękoma blokujących w dziewiąty metr. Pierwsza przerwa techniczna.
42' 7:6 Efimienko z obejścia blokowana przez Leys. Czas dla trenera Błaszczyka.
41' 6:6 Udana akcja dąbrowianek. Żebrowska kiwa lekko za blok.
41' 5:6 W zaistniałej sytuacji Magda Śliwa zmienia Frauke Dirickx.
40' 5:6 Przerwana akcja. Dirickx i Strasz zderzają się na boisku. Dirickx nie podnosi się. Interwencja Jacka Stychno.
39' 5:6 Mocny atak Żebrowskiej w 9 metr.
39' 4:6 Jaszewska z drugiej linii kiwką za blok. Strasz nie podbija tej piłki.
38' 4:5 Efimienko bez większych trudności ze środka.
38' 4:4 Autowa zagrywka Dominiki Sobolskiej.
37' 3:4 Skowrońska blokowana. Piłka jeszcze trafia w twarz Charlotte Leys, a piłka wylatuje w aut.
37' 3:3 Jaszewska z szóstej strefy.
36' 3:2 Plchtova ze środka. Krzos próbuje bronić piłkę, ale ta leci daleko w aut.
36' 2:2 Wrocławianki teraz kombinacyjnie. Ze środka Czypiruk.
35' 2:1 Żebrowska po prostej z lewego skrzydła.
35' 1:1 Leys wyrzuca piłkę w aut po bardzo mocnym ataku.
34' 1:0 Efektowna obrona Krysi Strasz. Leys dokłada do tego punktowy atak i akcja idealna.
Wracamy w drugim secie. Na zagrywce Dirickx.
29' 21:25 Nuszel psuje zagrywkę. Koniec pierwszego seta.
29' 21:24 Natalia Nuszel zmienia Elżbietę Skowrońską.
29' 21:24 Autowy atak Jaszewskiej.
28' 20:24 Dorota Medyńska zmienia Monikę Czypiruk.
28' 20:24 Jaszewska po prostej z lewego skrzydła. Pierwsza piłka setowa.
27' 20:23 Dobre wejście "smoka". Z prawego skrzydła obija ręce blokujących.
27' 19:23 Katarzyna Zaroślińska zmienia Izabelę Żebrowską.
27' 19:23 Ofiarna gra w obronie dąbrowianek, niestety na nic to nie pomaga.
26' 19:22 Mocny atak Jaszewskiej.
26' 19:21 Folta psuje zagrywkę. Powrotna zmiana: Sobolska za Foltę.
26' 18:21 Dorota Ściurka zmienia Charlotte Leys.
25' 18:21 Autowy blok Żebrowskiej. Przewaga wrocławianek rośnie.
24' 18:20 Kolejny błąd dąbrowianek. Atak Skowrońskiej zablokowany. Dodatkowo Skowrońska wpada w taśmę. Czas dla trenera Kawki.
24' 18:19 Mocny atak Żebrowskiej, niestety autowy.
23' 18:18 Aleksandra Folta zmienia Dominikę Sobolską.
23' 18:18 Charlotte Leys również myli się na zagrywce.
23' 18:17 Autowa zagrywka Jaszewskiej.
23' 17:17 I kolejny punktowy blok Gwardii Wrocław. Tym razem ze środka zablokowana Plchotova.
22' 17:16 Leys złapana na podwójny bloku.
22' 17:15 Ewa Matyjaszek zmienia Martę Haładyn.
21' 17:15 Po przerwie Leys lekkim plasem zdobywa kolejny punkt dla MKS-u.
20' 16:15 Brawa dla Skowrońskiej! Ofiarnie wybroniła zablokowany atak Żebrowskiej. Dąbrowianki dokładają do tego skuteczny blok. Druga przerwa techniczna.
19' 15:15 Akcja kopia w drużynie Gwardii. Również autowy atak.
19' 14:15 Leys atakuje w minimalny aut.
18' 14:14 Zagrywka Liniarskiej utrudniła grę wrocławianek. Nad siatką przepychankę wygrała Plchotova.
18' 13:14 Liniarska z obiegnięcia. Zdobywczyni punktu idzie na zagrywkę.
17' 12:14 As serwisowy Efimienko. Strasz przyjmuje w aut.
17' 12:13 Skowrońska psuje zagrywkę.
17' 12:12 Ciężka zagrywka wrocławianek sprawia, że dąbrowianki nie wyprowadzają ataku. Za to skutecznie grają w bloku.
16' 11:12 Problemy z przyjęciem w ekipie trenera Kawki.
16' 11:11 Czypiruk bez większego problemu atakuje obok bloku.
15' 11:10 As serwisowy Żebrowskiej. O czas prosi tym razem trener Błaszczyk.
14' 10:10 Po raz kolejny Skowrońska! Mocnym atakiem odbija piłkę od bloku w aut.
14' 9:10 Dirickx i Liniarska stawiają podwójny blok, którego nie udaje się sforsować.
14' 8:10 Skowrońska blok aut z lewego skrzydła.
13' 7:10 Niedokładna gra Dirickx komplikuje grę dąbrowianek. Żebrowska atakuje w aut po prostej.
13' 7:9 Po przerwie udana akcja wrocławianek.
11' 7:8 Czypiruk obija blok z lewego skrzydła. Pierwsza przerwa techniczna.
11' 7:7 Długa akcja wygrana przez dąbrowianki. Udana kiwka Żebrowskiej w środek boiska.
10' 6:7 Mroczkowska próbowała przebić piłkę lekko tuz nad blokiem, ale Skowrońska skutecznie ją zablokowała.
9' 5:7 Tym razem autowa zagrywka.
9' 4:7 As serwisowy Sobolskiej.
9' 4:6 Jaszewska przebija się z drugiej linii przez podwójny blok dąbrowianek.
8' 4:5 As serwisowy Leys.
8' 3:5 A w tej akcji Mroczkowska atakuje w aut.
8' 2:5 Dobry blok dąbrowianek.
7' 1:5 Skowrońska z drugiej linii w daleki aut.
6' 1:4 As serwisowy Jaszewskiej. Czas dla trenera Kawki.
6' 1:3 Leys po prostej z prawego skrzydła w aut.
6' 1:2 Dobra gra wrocławianek w obronie. Dwa ataki wybronione dzięki czemu same mogły skonstruować skuteczną akcję.
5' 1:1 Mroczkowska obok pojedynczego bloku.
4' 1:0 Dobre otwarcie dąbrowianek, choć rozegranie nie było dokładne do Plchotovej.
Wyjściowa szóstka drużyny z Dąbrowy Górniczej: Leys, Liniarska, Dirickx, Żebrowska, Skowrońska, Plchotova, Strasz (l)
Wyjściowa szóstka drużyny z Wrocławia: Mroczkowska, Czypiruk, Jaszewska, Haładyn, Sobolska, Efimienko, Krzos (l)
Witamy z dąbrowskiej hali sportowej. Trwa właśnie prezentacja obu drużyn przed publicznością.