10

PTPS Piła
Wyjściowy skład:
Sędziowie:
Hala sportowa: Hala Widowiskowo-Sportowa "Centrum" / Aleja Róż 3, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Relacja tekstowa (autoodświeżanie co 5 sekund)
CAŁA RELACJA
Kolejne spotkanie rozegramy w sobotę z Gwardią Wrocław również na dąbrowskiej hali.
MVP Spotkania została Frauke Dirickx. Pierwsza nagroda MVP w tym sezonie.
73' 25:10 As serwisowy Ivany Plchotovej! Koniec tego spotkania!
72' 24:10 I kolejny blok dąbrowianek. Piłka meczowa.
72' 23:10 Pilanki nie mają pomysłu na grę. Teraz zostały złapane na bloku.
72' 22:10 Lis z przechodzącej.
72' 21:10 Żebrowska kombinacyjnie silnym atakiem zza pleców Gosi Lis!
71' 20:10 Brown się rehabilituje i silnym atakiem ze środka zdobywa punkt.
71' 20:9 I raz jeszcze Plchotova.
70' 19:9 Brown nie kończy ze środka, ale za to Plchotova robi to tak jak się powinno.
70' 18:9 I kolejny punkcik leci na konto Leys.
69' 17:9 Pilanki przebijają się przez blok.
69' 17:8 Żebrowska trzykrotnie nie kończy ataku. Ale robi to za nią Charlotte Leys.
68' 16:8 Kosmatka obija ręce blokujących. Na boisko wraca Gosia Lis.
66' 16:7 Plchotova ze środka. Druga przerwa techniczna.
66' 15:7 Kolejny punkt Gosi Lis. W nagrodę zmienia ją Ola Liniarska. Ola na zagrywce.
65' 14:7 Kajzer z drugiej piłki przebija na stronę dąbrowianek. Monika Naczk zmienia Monikę Martałek.
64' 14:6 Kiwka Leys nad blokiem i kolejny punkt pada łupem dąbrowianek.
64' 13:6 Żebrowska z drugiej linii.
63' 12:6 Aj nieporozumienie w drużynie dąbrowianek i strata punktu.
63' 12:5 Daria Paszek zmienia Joannę Kuligowską w drużynie Piły.
62' 12:5 Po przerwie as serwisowy Żebrowskiej.
62' 11:5 Lis ze środka. Coraz większe problemy w obozie pilanek. Czas dla trenera drużyny gości.
61' 10:5 Kolejny atak Dirickx!
61' 9:5 Błąd popełnia również Kosmatka. Z zagrywki posyła piłkę w aut.
60' 8:5 Skowrońska nieczysto uderzyła piłkę i posłała ją daleko w aut.
59' 8:4 Kuligowska blokowana przez Żebrowską. Pierwsza przerwa techniczna.
58' 7:4 As serwisowy Ivany Plchotovej!
58' 6:4 I 11 punkt na sowim koncie zapisuje Skowrońska!
57' 5:4 Żebrowska po prostej między antenką,m a blokującymi trafia prosto w boczna linię.
57' 4:4 Silnym atakiem ze środka popisuje się Brown.
56' 4:3 Plchotova ze środka po rękach pilanek posyła piłkę w aut.
56' 3:3 Kuligowska atakuje w antenkę.
56' 2:3 Skowrońska popisuje się kiwką z pierwszej strefy.
55' 1:3 Tym razem Żebrowska złapana przez blok.
54' 1:2 Żebrowska lekkim ataku obija ręce pilanek.
54' 0:2 Leys po dłuższej wymianie i niedokładnej wystawie posyła piłkę w aut.
53' 0:1 Leys blokowana z lewego skrzydła.
Czas na trzeci set.
49' 25:13 Seta kończy Lis ze środka.
49' 24:13 Kolejna przepychanka na siatce. Teraz wygrała ją Gosia Lis.
49' 23:13 Kolejny punkt Dirickx. Atak z drugiej piłki był zaskoczeniem dla pilanek.
48' 22:13 Kosmatka broni ataku Gosi Lis z obiegnięcia, ale na siatce przepychankę wygrywa Frauke Dirickx.
48' 21:13 Żebrowska serwuje w siatkę.
47' 21:12 Skowrońska blok aut.
47' 20:12 Żebrowska blokowana na pojedynczym bloku.
46' 20:11 Brown przebija się przez ręce Żebrowskiej.
46' 20:10 Pilanki blokowane. Emilia Kajzer zmienia Annę Kaczmar na boisku.
46' 19:10 Lis ze środka. Małe problemy zgłasza Ela Skowrońska, ale po udzieleniu jej pomocy przez Jacka Stychno wraca do gry.
44' 18:10 Tym razem bezbłędnie atakuje Żebrowska.
44' 17:10 Skowronska blokowana, Żebrowska wybroniona, a Leys atakuje w aut.
43' 17:9 Kosmatka bez bloku.
43' 17:8 Po chwili Anna Kaczmar zagrywa piłkę w aut.
43' 16:8 Żebrowska blokowana.
42' 16:7 Niezrozumiała decyzja sędziego dzisiejszego spotkania. Punkt dla pilanek.
40' 16:6 Leys blok aut. Druga przerwa techniczna!
40' 15:6 Plchotova z przechodzącej w ósmy metr.
39' 14:6 Lis psuje zagrywkę. Szósty punkcik po stronie pilanek.
39' 14:5 Agnieszka Kosmatka zmienia Natalię Krawulską.
39' 13:5 Długa wymiana piłek dla pilanek.
38' 13:4 Krawulska blokowana przez Leys.
37' 12:4 Daria Paszek zmienia Veronicę Hudimę.
37' 12:4 Hudima ponownie z pierwszej strefy jednak piłka leci w aut.
37' 11:4 Hudima z pierwszej strefy.
35' 11:3 Żebrowska nad blokiem i w sam środek pola pilanek. O drugi czas prosi trener gości.
35' 10:3 Skowrońska pierw blokowana, by po chwili skutecznie zaatakować i zdobyć kolejny już punkt.
34' 9:3 Kolejna zepsuta zagrywka. W aut posyła piłkę Plchotova.
34' 9:2 Na zagrywce myli się również Hudima.
34' 8:2 Po przerwie Charlotte Leys zagrywa piłkę w aut.
33' 8:1 Błąd przejścia środkowej linii boiska popełnia Anna Kaczmar. Pierwsza przerwa techniczna.
32' 7:1 Krawulska próbuje ratować piłkę kiwką. Piłka leci w aut nie dotykając dąbrowskiego bloku.
32' 6:1 Kolejny dobry blok dąbrowianek. Tym razem Plchotova.
31' 5:1 I koljeny punkt Skowrońskiej. Tym razem w bloku. O czas prosi trener Zawieracz.
30' 4:1 Kolejny punk Eli Skowrońskiej! Wprawdzie atak wybroniony, ale piłka leci w aut.
30' 3:1 Krawulska dwukrotnie zablokowana. A w ataku nie myli się Iza Żebrowska.
29' 2:1 Leys szczęśliwie zdobywa punkt z prawego skrzydła.
29' 1:1 Brown zdobywa punkt z piłki przechodzącej.
28' 1:0 Brown z obiegnięcia daleko w aut.
Na zagrywce Frauke Dirickx.
Wracamy na parkiet w drugim secie.
25' 25:16 Z sytuacyjnej wystawy przez Strasz piłkę nad siatką przepycha Leys. Koniec seta.
24' 24:16 Plchotova z obiegnięcia blokowana. Dąbrowianki nie bronią piłki.
24' 24:15 Leys przyjmuje zagrywkę w aut.
23' 24:14 Pilanki się bronią. Udany blok na Charlotte Leys.
23' 24:13 Leys po skosie. Ostatni?
22' 23:13 Monika Naczk zmienia Monikę Martałek w drużynie Piły.
22' 23:12 Daria Paszek zmienia Joannę Kuligowską w drużynie Piły.
21' 23:12 As serwisowy Eli Skowrońskiej.
21' 22:12 Dirickx atakuje! I to skutecznie.
21' 21:12 Koncertowa gra dąbrowianek w obronie. Błąd przejścia linii trzeciego metra popełniają pilanki.
20' 20:12 Ale po chwili Ela Skowrońska w swoim stylu punktuje z lewego skrzydła.
20' 19:12 Kolejny błąd Lis. Tym razem atakuje w aut.
19' 19:11 Martałek obija ręce Gosi Lis.
19' 19:10 Dirickx z Lis blokują!
19' 18:10 Lis wybroniona z obiegnięcia, po chwili Skowrońska również wybroniona, ale przy trzecim ataku Ela przebija się przez blok.
18' 17:10 Nieskuteczny blok dąbrowianek.
18' 16:9 Leys w fantastyczny sposób broni atak Kuligowskiej. Po dłuższej wymianie piłek Żebrowska atakuje w siatkę. Trzeba zaznaczyć, że została wyrzucona za antenkę i próbowała ratować piłki.
16' 16:8 Po krótkiej przerwie Żebrowska z prawego skrzydła nad blokiem atakuje w ósmy metr. Druga przerwa techniczna.
14' 15:8 Lecia Brown blokowana przez Plchotovą! Drugi czas dla trenera Zawieracza.
14' 14:8 Plchotova ze środka kończy bez większych problemów.
14' 13:8 Krawulska kiwa nad dąbrowskim blokiem. Dirickx próbuje bronić, ale nieskutecznie.
13' 13:7 Skowrońska z pierwszej strefy!
13' 12:7 Błąd przełożenia rąk nad taśmą Anny Kaczmar.
12' 11:7 Hudima wyblokowana na prawym skrzydle. Za drugim razem atakuje za antenką. Czas dla trenera Zawieracza.
11' 10:7 Dirickx kiwa z drugiej piłki.
10' 9:5 Kombinacyjna gra dąbrowianek. Z czwartej strefy zablokowana Żebrowska.
10' 9:4 Skowrońska zagrywa zbyt łatwo dzięki czemu pilanki wyprowadzają skuteczną akcję na obiegnięciu.
8' 8:4 Blok Plchotovej! Pierwsza przerwa techniczna.
8' 7:4 Bardzo dobra wybrona Leys na pilską stronę. Pilanki z drugiej linii atakują w siatkę.
7' 6:4 Lis wybroniona z obiegnięcia, ale libero Wysocka przebija piłkę za linię 9 metra.
7' 5:4 Niestety zagrywka była autowa.
6' 5:3 Żebrowska z prawego skrzydła po bloku w aut. Iza na zagrywce.
6' 4:3 Martałek ze środka.
6' 4:2 Kolejna zepsuta zagrywka. Tym razem Brown zagrywa w aut.
5' 3:2 Leys również psuje swoją zagrywkę.
5' 3:1 Zagrywka w siatkę.
5' 2:1 Dobry atak pilanek z prawego skrzydła.
5' 2:0 Zamieszanie po stronie pilanek i darmowa piłka dla drużyny gospodarzy. Żebrowska wyprowadza skuteczny atak, a pilanki dodatkowo wpadają w siatkę.
4' 1:0 Dobre otwarcie dąbrowianek.
Dąbrowa: Leys, Dirickx, Lis, Żebrowska, Skowrońska, Plchotova, Strasz (l)
Piła: Kuligowska, Brown, Martałek, Hudima, Kaczmar, Krawulska, Wysocka (l)
Witamy z hali Centrum. Trwa właśnie prezentacja drużyn Dąbrowy Górniczej oraz Piły. Za chwilkę pierwsze szóstki wybiegną na boisko.