Runda Zasadnicza I runda play-off / II runda play-off / III runda play-off / Baraże

1. kolejka

11.10.2011
18:00
Impel Gwardia Wrocław Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:11, 25:15)
12.10.2011
17:30
PTPS Piła Bank BPS Muszynianka Fakro 3:1 (25:19, 18:25, 25:23, 25:20)
12.10.2011
18:00
AZS Białystok Atom Trefl Sopot 0:3 (15:25, 24:26, 25:27)
12.10.2011
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:23, 21:25, 25:20, 13:25, 15:9)
12.10.2011
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KPSK Stal Mielec 3:1 (25:18, 25:27, 28:26, 25:21)

2. kolejka

15.10.2011
16:00
AZS Białystok BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 21:25, 20:25, 25:15, 20:18)
15.10.2011
18:00
PTPS Piła Budowlani Łódź 2:3 (25:14, 25:11, 23:25, 15:25, 6:15)
16.10.2011
16:00
KPSK Stal Mielec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (13:25, 24:26, 25:22, 23:25)
16.10.2011
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Atom Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
17.10.2011
18:00
Pałac Bydgoszcz Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:15, 25:18, 25:15)

3. kolejka

19.10.2011
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza AZS Białystok 3:0 (25:17, 26:24, 25:23)
19.10.2011
18:00
Impel Gwardia Wrocław KPSK Stal Mielec 3:2 (25:15, 21:25, 27:29, 25:23, 18:16)
19.10.2011
19:00
Budowlani Łódź Pałac Bydgoszcz 2:3 (21:25, 19:25, 25:23, 25:14, 14:16)
19.10.2011
19:00
Atom Trefl Sopot PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
19.10.2011
20:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (15:25, 25:20, 16:25, 19:25)

4. kolejka

22.10.2011
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:23, 15:25, 25:15, 23:25, 13:15)
22.10.2011
18:00
AZS Białystok Impel Gwardia Wrocław 3:2 (23:25, 22:25, 25:17, 25:23, 19:17)
22.10.2011
19:00
PTPS Piła Pałac Bydgoszcz 3:2 (13:25, 25:14, 25:19, 22:25, 15:13)
23.10.2011
17:00
Atom Trefl Sopot BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (16:25, 25:20, 25:19, 25:16)
24.10.2011
18:00
KPSK Stal Mielec Budowlani Łódź 2:3 (25:23, 25:18, 25:27, 18:25, 11:15)

5. kolejka

25.10.2011
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
26.10.2011
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 1:3 (25:23, 18:25, 22:25, 19:25)
26.10.2011
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała PTPS Piła 3:2 (26:24, 24:26, 12:25, 25:16, 15:12)
27.10.2011
17:00
Pałac Bydgoszcz KPSK Stal Mielec 0:3 (22:25, 15:25, 21:25)
27.10.2011
19:00
Budowlani Łódź AZS Białystok 3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:15)

6. kolejka

18.11.2011
20:00
AZS Białystok Pałac Bydgoszcz 0:3 (21:25, 13:25, 20:25)
19.11.2011
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Budowlani Łódź 3:0 (25:21, 25:13, 25:20)
20.11.2011
14:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 16:25, 25:22, 25:18)
21.11.2011
18:00
PTPS Piła KPSK Stal Mielec 3:0 (25:17, 25:22, 25:11)
05.12.2011
18:00
Atom Trefl Sopot Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:19, 25:13, 25:20)

7. kolejka

23.11.2011
18:00
Pałac Bydgoszcz Bank BPS Muszynianka Fakro 2:3 (20:25, 25:16, 25:18, 15:25, 11:15)
23.11.2011
18:00
Budowlani Łódź Atom Trefl Sopot 1:3 (18:25, 19:25, 27:25, 17:25)
23.11.2011
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:13, 25:10)
23.11.2011
20:00
Impel Gwardia Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (15:25, 19:25, 25:17, 25:23, 13:15)
30.11.2011
18:00
KPSK Stal Mielec AZS Białystok 3:2 (24:26, 25:23, 25:22, 11:25, 15:8)

8. kolejka

25.11.2011
20:00
PTPS Piła AZS Białystok 2:3 (25:13, 14:25, 25:14, 22:25, 11:15)
26.11.2011
14:30
Pałac Bydgoszcz Atom Trefl Sopot 0:3 (16:25, 23:25, 18:25)
26.11.2011
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Gwardia Wrocław 3:1 (21:25, 25:15, 25:10, 25:17)
26.11.2011
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro KPSK Stal Mielec 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
27.11.2011
17:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 28:30, 26:24, 25:17)

9. kolejka

02.12.2011
20:00
Impel Gwardia Wrocław PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:23, 25:9, 26:24)
03.12.2011
17:00
Atom Trefl Sopot KPSK Stal Mielec 3:1 (15:25, 25:14, 25:15, 25:15)
04.12.2011
17:45
AZS Białystok Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (22:25, 15:25, 19:25)
05.12.2011
18:00
Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:20, 18:25, 11:25, 22:25)
14.12.2011
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 20:25, 25:21, 25:20)

10. kolejka

10.12.2011
16:30
Pałac Bydgoszcz Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (14:25, 21:25, 25:23, 18:25)
10.12.2011
17:00
KPSK Stal Mielec BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 25:22, 18:25, 21:25)
10.12.2011
19:00
Atom Trefl Sopot AZS Białystok 3:2 (21:25, 22:25, 25:5, 25:22, 15:13)
11.12.2011
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:18, 25:14)
12.12.2011
18:00
Budowlani Łódź Impel Gwardia Wrocław 3:0 (26:24, 25:18, 25:23)

11. kolejka

17.12.2011
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KPSK Stal Mielec 1:3 (25:19, 20:25, 21:25, 21:25)
17.12.2011
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała AZS Białystok 3:1 (25:18, 25:19, 16:25, 25:15)
17.12.2011
18:00
Budowlani Łódź PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:17, 26:24)
18.12.2011
14:30
Atom Trefl Sopot Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (17:25, 25:16, 13:25, 22:25)
19.12.2011
18:00
Impel Gwardia Wrocław Pałac Bydgoszcz 1:3 (26:16, 21:25, 21:25, 23:25)

12. kolejka

29.12.2011
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (27:25, 25:21, 26:24)
29.12.2011
18:00
AZS Białystok Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 21:25, 21:25)
29.12.2011
18:00
PTPS Piła Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 15:25, 14:25)
29.12.2011
18:00
KPSK Stal Mielec Impel Gwardia Wrocław 0:3 (22:25, 22:25, 13:25)
30.12.2011
18:00
Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 3:2 (21:25, 17:25, 25:23, 25:19, 15:11)

13. kolejka

04.01.2012
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Bank BPS Muszynianka Fakro 3:0 (25:18, 25:20, 25:19)
04.01.2012
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Atom Trefl Sopot 3:0 (26:24, 25:20, 25:22)
04.01.2012
18:00
Budowlani Łódź KPSK Stal Mielec 3:0 (25:18, 25:15, 25:16)
04.01.2012
18:00
Pałac Bydgoszcz PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:20, 25:21)
04.01.2012
19:00
Impel Gwardia Wrocław AZS Białystok 3:0 (25:20, 25:17, 25:18)

14. kolejka

07.01.2012
14:30
Impel Gwardia Wrocław Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (13:25, 25:27, 21:25)
07.01.2012
16:00
PTPS Piła BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (26:28, 25:19, 18:25, 25:15, 12:15)
07.01.2012
18:00
AZS Białystok Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:16, 25:20)
08.01.2012
14:30
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
09.01.2012
18:00
KPSK Stal Mielec Pałac Bydgoszcz 0:3 (18:25, 19:25, 17:25)

15. kolejka

14.01.2012
17:00
KPSK Stal Mielec PTPS Piła 2:3 (24:26, 22:25, 25:21, 25:18, 5:15)
14.01.2012
18:00
Budowlani Łódź Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (21:25, 27:25, 18:25, 19:25)
14.01.2012
18:00
Impel Gwardia Wrocław Atom Trefl Sopot 1:3 (27:25, 24:26, 23:25, 22:25)
14.01.2012
18:00
Pałac Bydgoszcz AZS Białystok 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
15.01.2012
14:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (28:26, 25:23, 25:19)

16. kolejka

21.01.2012
17:00
PTPS Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:22, 25:23)
21.01.2012
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:13, 25:17)
21.01.2012
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Gwardia Wrocław 3:2 (16:25, 25:18, 25:21, 17:25, 15:11)
21.01.2012
18:00
Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 3:1 (24:26, 25:20, 25:14, 25:18)
21.01.2012
18:00
AZS Białystok KPSK Stal Mielec 3:0 (25:23, 25:14, 25:20)

17. kolejka

04.02.2012
17:00
Impel Gwardia Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:20, 22:25, 25:15, 25:23)
04.02.2012
17:00
KPSK Stal Mielec Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (13:25, 20:25, 19:25)
05.02.2012
14:30
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:18, 25:22)
05.02.2012
17:00
Atom Trefl Sopot Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:19, 25:16, 23:25, 15:10)
06.02.2012
18:00
AZS Białystok PTPS Piła 0:3 (17:25, 17:25, 21:25)

18. kolejka

11.02.2012
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:22)
11.02.2012
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro AZS Białystok 3:0 (25:18, 26:24, 25:18)
11.02.2012
19:00
PTPS Piła Impel Gwardia Wrocław 3:2 (25:14, 25:16, 16:25, 21:25, 15:9)
12.02.2012
14:30
Pałac Bydgoszcz BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:21, 21:25, 26:28, 18:25)
12.02.2012
15:00
KPSK Stal Mielec Atom Trefl Sopot 1:3 (15:25, 25:21, 12:25, 19:25)

I runda play-off Runda Zasadnicza / II runda play-off / III runda play-off / Baraże

o miejsca 1-8 (do 2 zwycięstw)

14.02.2012
18:00
PTPS Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (21:25, 25:21, 17:25, 25:19, 10:15)
14.02.2012
18:00
Impel Gwardia Wrocław Bank BPS Muszynianka Fakro 2:3 (25:20, 17:25, 25:17, 20:25, 11:15)
14.02.2012
18:00
Budowlani Łódź Atom Trefl Sopot 0:3 (8:25, 17:25, 15:25)
14.02.2012
18:00
Pałac Bydgoszcz BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 16:25, 27:29)
17.02.2012
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Impel Gwardia Wrocław 3:2 (25:22, 20:25, 25:15, 20:25, 15:9)
17.02.2012
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:14, 25:15)
17.02.2012
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:17, 25:22)
17.02.2012
19:00
Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:20, 26:24)

II runda play-off Runda Zasadnicza / I runda play-off / III runda play-off / Baraże

o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)

25.02.2012
14:30
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:11, 21:25, 18:25, 22:25)
26.02.2012
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:23, 25:17, 23:25, 27:29, 15:13)
26.02.2012
18:00
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:20, 25:27, 25:27, 25:13, 15:12)
27.02.2012
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:17, 28:26)
03.03.2012
14:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:21, 25:15)
04.03.2012
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (12:25, 29:27, 23:25, 14:25)
04.03.2012
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 0:3 (17:25, 15:25, 19:25)
10.03.2012
13:30
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:13, 22:25, 23:25, 25:22, 15:13)

o miejsca 5-8 (do 2 zwycięstw)

25.02.2012
18:00
Budowlani Łódź PTPS Piła 1:3 (19:25, 22:25, 25:21, 24:26)
26.02.2012
17:00
Impel Gwardia Wrocław Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:24, 18:25, 25:22, 25:21)
03.03.2012
18:00
Pałac Bydgoszcz Impel Gwardia Wrocław 0:3 (18:25, 19:25, 17:25)
03.03.2012
18:00
PTPS Piła Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 19:25, 25:19, 28:26)

III runda play-off Runda Zasadnicza / I runda play-off / II runda play-off / Baraże

o miejsca 1-2 (do 3 zwycięstw)

19.03.2012
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Atom Trefl Sopot 3:0 (25:20, 25:21, 25:21)
20.03.2012
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Atom Trefl Sopot 1:3 (25:19, 20:25, 20:25, 23:25)
26.03.2012
18:00
Atom Trefl Sopot Bank BPS Muszynianka Fakro 3:0 (25:22, 25:22, 26:24)
27.03.2012
18:00
Atom Trefl Sopot Bank BPS Muszynianka Fakro 3:2 (25:22, 25:27, 25:27, 25:13, 15:11)

o miejsca 3-4 (do 3 zwycięstw)

18.03.2012
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (22:25, 25:22, 25:21, 25:19)
19.03.2012
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (23:25, 20:25, 25:15, 25:13, 15:12)
24.03.2012
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:13, 23:25, 13:25, 25:18, 7:15)

o miejsca 5-6 (do 2 zwycięstw)

17.03.2012
17:00
Impel Gwardia Wrocław PTPS Piła 1:3 (25:27, 25:13, 23:25, 23:25)
25.03.2012
18:00
PTPS Piła Impel Gwardia Wrocław 0:3 (15:25, 20:25, 20:25)
26.03.2012
18:00
PTPS Piła Impel Gwardia Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 10:25)

o miejsca 9-10 (do 4 zwycięstw)

18.02.2012
17:00
KPSK Stal Mielec AZS Białystok 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)
25.02.2012
17:00
AZS Białystok KPSK Stal Mielec 2:3 (25:23, 23:25, 19:25, 26:24, 9:15)
26.02.2012
17:00
AZS Białystok KPSK Stal Mielec 3:2 (27:25, 25:19, 24:26, 20:25, 15:12)
03.03.2012
17:00
KPSK Stal Mielec AZS Białystok 3:0 (31:29, 25:23, 25:23)
04.03.2012
17:00
KPSK Stal Mielec AZS Białystok 1:3 (20:25, 25:23, 22:25, 19:25)
10.03.2012
17:00
AZS Białystok KPSK Stal Mielec 3:1 (25:20, 25:20, 25:27, 25:21)
11.03.2012
17:00
AZS Białystok KPSK Stal Mielec 3:2 (25:20, 21:25, 25:22, 21:25, 15:9)

Baraże Runda Zasadnicza / I runda play-off / II runda play-off / III runda play-off

baraż o PlusLigę Kobiet (do 3 zwycięstw)

21.04.2012
18:00
AZS Białystok KS Murowana Goślina 3:1 (31:29, 26:24, 21:25, 25:15)
22.04.2012
17:00
AZS Białystok KS Murowana Goślina 3:0 (25:23, 25:13, 25:19)
28.04.2012
17:00
KS Murowana Goślina AZS Białystok 1:3 (13:25, 21:25, 25:19, 18:25)