Enea Cup 2014

Runda II

25.09.2013
00:00
E.Leclerc Orzeł Elbląg wolny los 3:0 ()
25.09.2013
00:00
PMKS NIKE Węgrów wolny los 3:0 ()
25.09.2013
00:00
KRS Ekstrim Gorlice wolny los 3:0 ()
25.09.2013
18:00
UKS Orzeł Malbork PSPS Chemik Police II 3:1 (15:25, 25:19, 25:22, 25:22)

Runda III

02.10.2013
00:00
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. wolny los 3:0 ()
02.10.2013
00:00
PMKS NIKE Węgrów MLKS Roltex Zawisza Sulechów 3:1 (25:17, 23:25, 25:23, 25:23)
02.10.2013
00:00
wolny los Silesia Volley MOSiR Mysłowice 0:3 ()
02.10.2013
18:00
E.LECLERC Orzeł Elbląg MUKS Sparta Warszawa 3:1 (25:17, 25:19, 20:25, 25:18)
02.10.2013
18:00
SMS PZPS Sosnowiec AGH Wisła Kraków 3:1 (25:23, 19:25, 25:17, 25:17)
02.10.2013
19:00
KRS Ekstrim Gorlice KS Developres Rzeszów 1:3 (17:25, 29:27, 21:25, 15:25)
06.10.2013
12:00
PWSZ Karpaty Krosno TKS-T Budowlani Budlex Toruń 3:0 (25:22, 25:14, 29:27)
20.10.2013
15:00
UKS Orzeł Malbork KS Piecogaz Murowana Goślina 0:3 (11:25, 16:25, 12:25)

Runda IV

27.10.2013
12:00
E.LECLERC Orzeł Elbląg AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (21:25, 13:25, 20:25)
10.11.2013
11:00
PWSZ Karpaty Krosno KS Piecogaz Murowana Goślina 3:0 (25:19, 25:23, 25:20)
15.11.2013
19:00
PMKS NIKE Węgrów SMS PZPS Sosnowiec 1:3 (27:29, 20:25, 25:22, 23:25)
20.11.2013
18:00
KS Developres Rzeszów Silesia Volley MOSiR Mysłowice 3:2 (24:26, 22:25, 25:12, 27:25, 18:16)

Runda V

04.12.2013
18:00
PWSZ Karpaty Krosno AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 0:3 (21:25, 19:25, 20:25)
04.12.2013
18:00
KS Developres Rzeszów SMS PZPS Sosnowiec 3:0 (25:15, 25:23, 25:17)

Runda VI - 1 spotkanie

23.01.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz KS Developres Rzeszów 3:1 (27:25, 25:23, 24:26, 25:17)
28.01.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła Beef Master Budowlani Łódź 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)
29.01.2014
18:00
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 18:25, 23:25)
15.02.2014
17:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Siódemka SK bank Legionovia 3:2 (25:19, 22:25, 25:19, 22:25, 17:15)

Runda VI - 2 spotkanie

11.02.2014
18:00
Beef Master Budowlani Łódź PGNiG Nafta Piła 3:2 (20:25, 26:24, 25:12, 18:25, 15:12)
12.02.2014
18:00
KS Developres Rzeszów KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:19, 25:23, 25:13)
15.02.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:13, 25:10, 25:19)
18.02.2014
18:00
Siódemka SK bank Legionovia Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 0:3 (17:25, 16:25, 21:25)

Ćwierćfinał - 1 spotkanie

19.02.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła KPS Chemik Police 0:3 (13:25, 12:25, 26:28)
19.02.2014
18:00
KS Developres Rzeszów BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:17, 35:33)
19.02.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:1 (14:25, 25:16, 25:22, 25:16)
23.02.2014
17:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Atom Trefl Sopot 1:3 (25:23, 13:25, 20:25, 23:25)

Ćwierćfinał - 2 spotkanie

23.02.2014
18:00
KPS Chemik Police PGNiG Nafta Piła 3:1 (25:23, 25:23, 20:25, 25:13)
23.02.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KS Developres Rzeszów 3:0 (25:11, 25:18, 25:21)
24.02.2014
20:30
Impel Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (23:25, 25:21, 25:17, 23:25, 15:11)
26.02.2014
19:00
Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 0:3 (22:25, 17:25, 21:25)

Półfinał (Ostrowiec Świętokrzyski)

08.03.2014
14:45
KPS Chemik Police BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:14, 24:26, 16:25, 25:18, 15:6)
08.03.2014
17:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 2:3 (25:23, 25:22, 20:25, 19:25, 15:17)

Finał Pucharu Polski (Ostrowiec Świętokrzyski)

09.03.2014
14:45
KPS Chemik Police Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 3:0 (25:15, 27:25, 25:18)