Grupa Południowo – Zachodnia I runda play-off / Play-out o prawo do barażu / baraże o II ligę

1. kolejka

28.09.2013
15:00
S.M.S. LO II Opole MKS Świdnica 3:0 (25:13, 26:24, 25:13)
28.09.2013
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec PLKS Pszczyna 0:3 (17:25, 10:25, 12:25)
28.09.2013
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza Impel Gwardia Wrocław 3:1 (19:25, 25:18, 25:21, 25:17)
28.09.2013
18:00
UKS Ares Nowa Sól Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (13:25, 20:25, 9:25)
28.09.2013
18:00
AEP Olimpia Jawor MCKiS Cargo Jaworzno 3:1 (25:18, 25:21, 13:25, 25:19)
28.09.2013
18:00
Zorza Wodzisław Śląski KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (21:25, 22:25, 13:25)

2. kolejka

05.10.2013
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:22, 25:23, 25:20)
05.10.2013
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:19, 25:23, 25:17)
05.10.2013
17:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice S.M.S. LO II Opole 1:3 (21:25, 25:17, 20:25, 22:25)
05.10.2013
17:00
MKS Świdnica AEP Olimpia Jawor 0:3 (21:25, 21:25, 20:25)
05.10.2013
17:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice PLKS Pszczyna 2:3 (33:31, 26:24, 22:25, 14:25, 8:15)
05.10.2013
18:00
Zorza Wodzisław Śląski SMS PZPS II Sosnowiec 3:0 (25:15, 25:22, 25:9)

3. kolejka

12.10.2013
00:00
UKS Ares Nowa Sól MCKiS Cargo Jaworzno 0:3 (14:25, 19:25, 19:25)
12.10.2013
00:00
Impel Gwardia Wrocław MKS Świdnica 1:3 (23:25, 25:16, 21:25, 13:25)
12.10.2013
14:00
S.M.S. LO II Opole Zorza Wodzisław Śląski 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
12.10.2013
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
12.10.2013
17:00
PLKS Pszczyna MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 27:25, 25:15)
12.10.2013
18:00
AEP Olimpia Jawor KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (19:25, 12:25, 19:25)

4. kolejka

16.10.2013
00:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:14, 25:19, 26:24)
16.10.2013
17:00
MKS Świdnica UKS Ares Nowa Sól 3:1 (21:25, 25:11, 25:17, 25:17)
16.10.2013
17:30
S.M.S. LO II Opole SMS PZPS II Sosnowiec 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
16.10.2013
18:00
Zorza Wodzisław Śląski AEP Olimpia Jawor 1:3 (25:18, 23:25, 20:25, 16:25)
16.10.2013
18:00
MCKiS Cargo Jaworzno PLKS Pszczyna 2:3 (23:25, 25:20, 25:22, 17:25, 11:15)
16.10.2013
18:30
MKS II Dąbrowa Górnicza Sokół 43 AZS AWF Katowice 2:3 (21:25, 24:26, 25:21, 25:23, 13:15)

5. kolejka

19.10.2013
00:00
Impel Gwardia Wrocław Zorza Wodzisław Śląski 1:3 (18:25, 25:20, 16:25, 21:25)
19.10.2013
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec MKS II Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 25:19, 24:26, 25:20, 9:15)
19.10.2013
16:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice MCKiS Cargo Jaworzno 3:0 (25:20, 25:18, 25:14)
19.10.2013
16:00
UKS Ares Nowa Sól KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 2:3 (25:18, 25:23, 21:25, 20:25, 7:15)
19.10.2013
17:00
PLKS Pszczyna MKS Świdnica 0:3 (20:25, 18:25, 20:25)
19.10.2013
18:00
AEP Olimpia Jawor S.M.S. LO II Opole 3:1 (25:22, 25:23, 15:25, 25:22)

6. kolejka

26.10.2013
16:00
MKS Świdnica Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:17, 25:12, 23:25, 25:15)
26.10.2013
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno MKS II Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 25:15, 10:25, 25:19)
26.10.2013
17:00
S.M.S. LO II Opole Impel Gwardia Wrocław 3:1 (25:27, 25:19, 25:12, 25:20)
26.10.2013
17:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice PLKS Pszczyna 3:0 (25:14, 25:23, 25:23)
26.10.2013
18:00
AEP Olimpia Jawor SMS PZPS II Sosnowiec 3:1 (19:25, 25:14, 25:22, 25:20)
26.10.2013
18:00
Zorza Wodzisław Śląski UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:18, 25:12, 25:16)

7. kolejka

06.11.2013
00:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:21, 24:26, 25:20, 25:11)
06.11.2013
00:00
UKS Ares Nowa Sól S.M.S. LO II Opole 1:3 (10:25, 25:23, 17:25, 14:25)
06.11.2013
00:00
Impel Gwardia Wrocław AEP Olimpia Jawor 0:3 (22:25, 23:25, 21:25)
06.11.2013
17:00
SMS PZPS II Sosnowiec MCKiS Cargo Jaworzno 1:3 (25:22, 19:25, 12:25, 15:25)
06.11.2013
17:00
PLKS Pszczyna Zorza Wodzisław Śląski 3:0 (25:13, 25:16, 25:9)
06.11.2013
18:30
MKS II Dąbrowa Górnicza MKS Świdnica 1:3 (20:25, 19:25, 28:26, 15:25)

8. kolejka

09.11.2013
15:00
Impel Gwardia Wrocław SMS PZPS II Sosnowiec 3:2 (25:23, 20:25, 20:25, 25:23, 15:12)
09.11.2013
16:00
S.M.S. LO II Opole PLKS Pszczyna 2:3 (19:25, 25:23, 9:25, 25:23, 11:15)
09.11.2013
17:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)
09.11.2013
17:00
MKS Świdnica MCKiS Cargo Jaworzno 3:2 (20:25, 22:25, 25:22, 25:22, 15:13)
09.11.2013
18:00
AEP Olimpia Jawor UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:14, 25:16, 25:14)
09.11.2013
18:00
Zorza Wodzisław Śląski Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (17:25, 18:25, 20:25)

9. kolejka

16.11.2013
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec MKS Świdnica 3:1 (25:16, 26:24, 12:25, 25:23)
16.11.2013
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:1 (14:25, 25:23, 25:21, 25:16)
16.11.2013
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza Zorza Wodzisław Śląski 0:3 (20:25, 23:25, 22:25)
16.11.2013
16:00
UKS Ares Nowa Sól Impel Gwardia Wrocław 1:3 (25:27, 25:23, 14:25, 19:25)
16.11.2013
17:00
PLKS Pszczyna AEP Olimpia Jawor 3:1 (25:12, 25:19, 22:25, 26:24)
16.11.2013
18:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice S.M.S. LO II Opole 1:3 (25:21, 23:25, 21:25, 23:25)

10. kolejka

23.11.2013
00:00
Zorza Wodzisław Śląski MCKiS Cargo Jaworzno 2:3 (22:25, 25:16, 25:16, 22:25, 14:16)
23.11.2013
15:00
Impel Gwardia Wrocław PLKS Pszczyna 2:3 (25:23, 25:23, 21:25, 12:25, 5:15)
23.11.2013
16:00
UKS Ares Nowa Sól SMS PZPS II Sosnowiec 3:2 (20:25, 25:23, 25:16, 25:27, 15:7)
23.11.2013
17:00
S.M.S. LO II Opole MKS II Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 25:20, 22:25, 25:22)
23.11.2013
17:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice MKS Świdnica 3:0 (25:22, 25:18, 25:22)
23.11.2013
18:00
AEP Olimpia Jawor Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (19:25, 25:23, 25:23, 25:22)

11. kolejka

30.11.2013
00:00
MKS Świdnica Zorza Wodzisław Śląski 3:0 (25:19, 25:15, 25:19)
30.11.2013
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 1:3 (23:25, 14:25, 29:27, 22:25)
30.11.2013
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno S.M.S. LO II Opole 2:3 (28:26, 25:22, 20:25, 19:25, 13:15)
30.11.2013
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza AEP Olimpia Jawor 0:3 (14:25, 23:25, 18:25)
30.11.2013
17:00
PLKS Pszczyna UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:14, 26:24, 25:19)
30.11.2013
18:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:23, 29:27, 25:10)

12. kolejka

07.12.2013
00:00
Impel Gwardia Wrocław MKS II Dąbrowa Górnicza 2:3 (13:25, 25:22, 25:15, 26:28, 12:15)
07.12.2013
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno AEP Olimpia Jawor 3:2 (19:25, 25:20, 25:21, 22:25, 15:11)
07.12.2013
17:00
PLKS Pszczyna SMS PZPS II Sosnowiec 3:1 (14:25, 25:14, 25:19, 25:10)
07.12.2013
17:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Zorza Wodzisław Śląski 3:0 (25:13, 25:16, 25:20)
07.12.2013
19:00
MKS Świdnica S.M.S. LO II Opole 0:3 (22:25, 18:25, 20:25)
08.12.2013
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Ares Nowa Sól 3:1 (25:11, 25:14, 22:25, 25:20)

13. kolejka

01.12.2013
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec Zorza Wodzisław Śląski 0:3 (24:26, 24:26, 20:25)
14.12.2013
00:00
Impel Gwardia Wrocław MCKiS Cargo Jaworzno 3:2 (17:25, 15:25, 25:21, 25:18, 15:11)
14.12.2013
16:00
S.M.S. LO II Opole KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 3:1 (23:25, 25:23, 25:22, 25:23)
14.12.2013
16:00
UKS Ares Nowa Sól MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (29:27, 25:22, 31:29)
14.12.2013
17:00
PLKS Pszczyna Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:20, 25:22, 18:25, 25:19)
14.12.2013
18:30
AEP Olimpia Jawor MKS Świdnica 2:3 (24:26, 25:12, 14:25, 25:22, 11:15)

14. kolejka

18.12.2013
00:00
MKS Świdnica Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:12, 25:14, 25:21)
18.12.2013
18:00
MCKiS Cargo Jaworzno UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:10, 25:19, 25:23)
18.12.2013
18:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice AEP Olimpia Jawor 3:0 (25:13, 25:16, 25:15)
18.12.2013
18:00
Zorza Wodzisław Śląski S.M.S. LO II Opole 1:3 (18:25, 25:22, 17:25, 24:26)
18.12.2013
18:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice SMS PZPS II Sosnowiec 3:0 (25:12, 27:25, 25:19)
18.12.2013
18:30
MKS II Dąbrowa Górnicza PLKS Pszczyna 0:3 (11:25, 17:25, 27:29)

15. kolejka

21.12.2013
00:00
AEP Olimpia Jawor Zorza Wodzisław Śląski 3:0 (25:18, 25:20, 25:21)
21.12.2013
00:00
Impel Gwardia Wrocław KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 1:3 (16:25, 26:28, 25:17, 18:25)
21.12.2013
14:00
SMS PZPS II Sosnowiec S.M.S. LO II Opole 0:3 (20:25, 10:25, 15:25)
21.12.2013
16:00
UKS Ares Nowa Sól MKS Świdnica 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
21.12.2013
16:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice MKS II Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:18, 25:23, 21:25, 25:17)
21.12.2013
17:00
PLKS Pszczyna MCKiS Cargo Jaworzno 3:0 (25:17, 25:15, 33:31)

16. kolejka

04.01.2014
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza SMS PZPS II Sosnowiec 2:3 (25:16, 22:25, 25:13, 17:25, 8:15)
04.01.2014
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (15:25, 25:14, 20:25, 22:25)
04.01.2014
17:00
MKS Świdnica PLKS Pszczyna 1:3 (17:25, 26:24, 17:25, 18:25)
04.01.2014
17:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:15, 25:23, 25:18)
04.01.2014
18:00
Zorza Wodzisław Śląski Impel Gwardia Wrocław 3:2 (27:25, 18:25, 23:25, 25:21, 15:11)
22.01.2014
18:00
S.M.S. LO II Opole AEP Olimpia Jawor 3:1 (21:25, 25:20, 25:20, 25:18)

17. kolejka

11.01.2014
00:00
UKS Ares Nowa Sól Zorza Wodzisław Śląski 3:1 (25:19, 25:23, 21:25, 25:16)
11.01.2014
16:00
Impel Gwardia Wrocław S.M.S. LO II Opole 3:2 (28:30, 25:23, 25:14, 17:25, 15:13)
11.01.2014
16:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice MKS Świdnica 3:2 (25:23, 21:25, 13:25, 28:26, 15:13)
11.01.2014
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza MCKiS Cargo Jaworzno 1:3 (23:25, 20:25, 25:17, 39:41)
11.01.2014
17:00
PLKS Pszczyna KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (19:25, 26:28, 19:25)
15.01.2014
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec AEP Olimpia Jawor 3:0 (25:18, 25:15, 25:16)

18. kolejka

17.01.2014
19:00
MCKiS Cargo Jaworzno SMS PZPS II Sosnowiec 3:1 (24:26, 25:15, 25:21, 25:20)
18.01.2014
14:00
S.M.S. LO II Opole UKS Ares Nowa Sól 3:1 (25:23, 25:22, 19:25, 25:21)
18.01.2014
17:00
MKS Świdnica MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:12, 25:17, 25:20)
18.01.2014
18:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (19:25, 20:25, 21:25)
18.01.2014
18:00
Zorza Wodzisław Śląski PLKS Pszczyna 0:3 (14:25, 22:25, 17:25)
18.01.2014
18:00
AEP Olimpia Jawor Impel Gwardia Wrocław 2:3 (25:16, 25:23, 22:25, 17:25, 11:15)

19. kolejka

25.01.2014
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec Impel Gwardia Wrocław 3:2 (25:23, 19:25, 25:14, 16:25, 15:10)
25.01.2014
16:00
UKS Ares Nowa Sól AEP Olimpia Jawor 0:3 (17:25, 19:25, 19:25)
25.01.2014
16:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice Zorza Wodzisław Śląski 3:0 (25:21, 25:23, 25:11)
25.01.2014
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (17:25, 16:25, 13:25)
25.01.2014
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno MKS Świdnica 3:0 (25:11, 25:15, 25:21)
25.01.2014
17:00
PLKS Pszczyna S.M.S. LO II Opole 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)

20. kolejka

01.02.2014
00:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice MCKiS Cargo Jaworzno 3:1 (22:25, 25:23, 25:20, 25:15)
01.02.2014
00:00
Impel Gwardia Wrocław UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:21, 25:13, 25:19)
01.02.2014
14:00
S.M.S. LO II Opole Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:19, 25:16, 14:25, 25:14)
01.02.2014
17:00
MKS Świdnica SMS PZPS II Sosnowiec 3:2 (27:29, 25:21, 25:17, 22:25, 15:8)
01.02.2014
18:00
Zorza Wodzisław Śląski MKS II Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:14, 23:25, 9:25, 25:17, 13:15)
01.02.2014
18:00
AEP Olimpia Jawor PLKS Pszczyna 0:3 (17:25, 18:25, 21:25)

21. kolejka

08.02.2014
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza S.M.S. LO II Opole 1:3 (25:17, 14:25, 22:25, 18:25)
15.02.2014
00:00
MKS Świdnica KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)
15.02.2014
16:00
SMS PZPS II Sosnowiec UKS Ares Nowa Sól 3:2 (22:25, 25:19, 21:25, 25:14, 15:8)
15.02.2014
16:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice AEP Olimpia Jawor 3:0 (25:16, 25:18, 26:24)
15.02.2014
16:00
MCKiS Cargo Jaworzno Zorza Wodzisław Śląski 3:1 (23:25, 25:18, 25:12, 25:19)
15.02.2014
17:00
PLKS Pszczyna Impel Gwardia Wrocław 3:0 (25:23, 27:25, 27:25)

22. kolejka

07.02.2014
00:00
Impel Gwardia Wrocław Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (28:26, 20:25, 19:25, 22:25)
22.02.2014
00:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice SMS PZPS II Sosnowiec 3:1 (20:25, 25:21, 25:20, 25:19)
22.02.2014
17:30
UKS Ares Nowa Sól PLKS Pszczyna 1:3 (19:25, 17:25, 25:18, 20:25)
22.02.2014
18:00
AEP Olimpia Jawor MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:23, 25:18)
25.02.2014
00:00
Zorza Wodzisław Śląski MKS Świdnica 3:0 (26:24, 25:21, 25:13)
01.03.2014
16:00
S.M.S. LO II Opole MCKiS Cargo Jaworzno 3:0 (25:20, 25:16, 29:27)

I runda play-off Grupa Południowo – Zachodnia / Play-out o prawo do barażu / baraże o II ligę

(do 3 zwycięstw) [A]

08.03.2014
17:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Sokół 43 AZS AWF Katowice 2:3 (22:25, 25:12, 25:17, 24:26, 10:15)
09.03.2014
11:00
KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:2 (25:20, 22:25, 23:25, 25:19, 16:14)
22.03.2014
18:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 0:3 (20:25, 24:26, 23:25)
23.03.2014
15:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice KŚ AZS Politechniki Śl. Gliwice 2:3 (25:23, 22:25, 23:25, 25:20, 13:15)

(do 3 zwycięstw) [B]

08.03.2014
16:00
S.M.S. LO II Opole PLKS Pszczyna Jastrzębie Borynia 1:3 (25:20, 24:26, 22:25, 19:25)
09.03.2014
11:00
S.M.S. LO II Opole PLKS Pszczyna Jastrzębie Borynia 3:2 (20:25, 26:24, 23:25, 25:18, 18:16)
22.03.2014
17:00
PLKS Pszczyna Jastrzębie Borynia S.M.S. LO II Opole 3:1 (25:20, 25:21, 23:25, 25:19)
23.03.2014
11:00
PLKS Pszczyna Jastrzębie Borynia S.M.S. LO II Opole 3:0 (25:19, 31:29, 25:20)

Play-out o prawo do barażu Grupa Południowo – Zachodnia / I runda play-off / baraże o II ligę

I Runda [D]

08.03.2014
00:00
Zorza Wodzisław Śląski UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
09.03.2014
00:00
Zorza Wodzisław Śląski UKS Ares Nowa Sól 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
22.03.2014
00:00
UKS Ares Nowa Sól Zorza Wodzisław Śląski 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)

I Runda [E]

10.03.2014
16:00
Impel Gwardia Wrocław MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (30:28, 25:20, 25:20)
11.03.2014
16:00
Impel Gwardia Wrocław MKS II Dąbrowa Górnicza 1:3 (23:25, 20:25, 25:23, 24:26)
22.03.2014
16:00
MKS II Dąbrowa Górnicza Impel Gwardia Wrocław 0:3 (19:25, 22:25, 20:25)
23.03.2014
11:00
MKS II Dąbrowa Górnicza Impel Gwardia Wrocław 3:1 (25:19, 22:25, 27:25, 25:16)
02.04.2014
16:00
Impel Gwardia Wrocław MKS II Dąbrowa Górnicza 3:1 (19:25, 25:21, 25:22, 25:21)

baraże o II ligę Grupa Południowo – Zachodnia / I runda play-off / Play-out o prawo do barażu

(mecz i rewanż)

09.05.2014
00:00
MKS II Dąbrowa Górnicza UKS Dębowianka Dębowiec 0:3 (15:25, 25:27, 19:25)
10.05.2014
00:00
UKS Dębowianka Dębowiec MKS II Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:12, 25:23, 25:16)