Mistrzostwa Polski Kadetek Mistrzostwa Polski Juniorek

Etap 2 [Grupa 10]

13.11.2013
17:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 19:25, 12:25)
13.11.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 2 MOSM Tychy 3:0 (25:14, 25:15, 25:15)
18.11.2013
17:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Dąbrowa Górnicza 2 0:3 (18:25, 15:25, 13:25)
18.11.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy 3:0 (25:14, 25:21, 25:19)
20.11.2013
17:00
MOSM Tychy UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:0 (25:18, 25:23, 25:10)
20.11.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 2 MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 22:25, 14:25)
27.11.2013
17:00
MOSM Tychy MKS Dąbrowa Górnicza 2 0:3 (18:25, 10:25, 16:25)
27.11.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:0 (25:17, 25:13, 25:7)
04.12.2013
17:00
MOSM Tychy MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 7:25, 25:20, 24:26)
04.12.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 2 UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:2 (25:20, 13:25, 25:19, 22:25, 15:12)
11.12.2013
17:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MOSM Tychy 0:3 (19:25, 20:25, 23:25)
11.12.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza 2 3:0 (25:19, 25:21, 27:25)

Etap 3 [Grupa 20]

18.12.2013
18:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 GS UKS Krzanowice 2:3 (26:24, 14:25, 33:31, 23:25, 8:15)
18.12.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS "Mikrus" Katowice 3:1 (25:16, 20:25, 25:19, 25:7)
08.01.2014
17:00
GS UKS Krzanowice UKS "Mikrus" Katowice 3:2 (25:12, 28:26, 22:25, 18:25, 15:11)
08.01.2014
18:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (26:24, 17:25, 25:22, 27:29, 11:15)
15.01.2014
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza GS UKS Krzanowice 1:3 (25:23, 19:25, 16:25, 22:25)
15.01.2014
18:30
UKS "Mikrus" Katowice Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 3:1 (25:17, 25:18, 24:26, 25:21)
05.02.2014
17:00
GS UKS Krzanowice Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 3:1 (26:24, 19:25, 25:16, 25:15)
05.02.2014
18:30
UKS "Mikrus" Katowice MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (20:25, 25:23, 15:25, 10:25)
19.02.2014
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 3:0 (25:20, 25:13, 25:15)
19.02.2014
18:30
UKS "Mikrus" Katowice GS UKS Krzanowice 3:0 (25:15, 25:13, 25:14)
26.02.2014
17:00
GS UKS Krzanowice MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:18, 17:25, 23:25, 16:14)
26.02.2014
18:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice 2 UKS "Mikrus" Katowice 1:3 (22:25, 20:25, 25:21, 23:25)

Etap 3 [Grupa 19]

18.12.2013
17:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Dąbrowa Górnicza 2 3:0 (25:11, 25:22, 25:14)
18.12.2013
18:00
VC Victoria-MOSiR Cieszyn MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 0:3 (23:25, 20:25, 23:25)
08.01.2014
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 2 MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 3:0 (25:11, 25:15, 25:17)
08.01.2014
18:00
VC Victoria-MOSiR Cieszyn SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (23:25, 6:25, 18:25)
15.01.2014
17:00
MKS "Zorza" Wodzisław Śląski SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:2 (25:22, 24:26, 25:22, 19:25, 15:10)
15.01.2014
18:00
VC Victoria-MOSiR Cieszyn MKS Dąbrowa Górnicza 2 0:3 (13:25, 21:25, 16:25)
05.02.2014
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 2 SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (13:25, 17:25, 23:25)
19.02.2014
17:00
MKS "Zorza" Wodzisław Śląski MKS Dąbrowa Górnicza 2 1:3 (22:25, 25:16, 17:25, 24:26)
26.02.2014
17:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 3:0 (25:15, 25:14, 25:9)

Etap 4 [Finał Mistrzostw Śląska]

05.03.2014
17:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MOSM Tychy 3:0 (25:22, 25:18, 25:13)
05.03.2014
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza 2 MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 14:25, 13:25)
06.03.2014
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (24:26, 20:25, 25:13, 25:12, 15:7)
06.03.2014
17:00
MOSM Tychy GS UKS Krzanowice 1:3 (25:18, 23:25, 9:25, 26:28)
07.03.2014
16:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 2 3:0 (25:14, 25:17, 25:22)
07.03.2014
17:00
GS UKS Krzanowice SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (17:25, 6:25, 8:25)
08.03.2014
10:00
MOSM Tychy MKS Dąbrowa Górnicza 2 3:1 (25:10, 23:25, 25:22, 25:17)
08.03.2014
12:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:17, 25:21)
08.03.2014
14:00
MKS Dąbrowa Górnicza GS UKS Krzanowice 3:0 (25:13, 25:13, 25:15)
09.03.2014
11:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała GS UKS Krzanowice 1:3 (19:25, 25:17, 12:25, 19:25)
09.03.2014
13:00
MKS Dąbrowa Górnicza SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

Ćwierćfinał [Grupa 8] Tomaszów Mazowiecki

28.03.2014
16:00
UKS Jedynka Kluczbork MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (-:-, -:-, -:-)
28.03.2014
18:00
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki MKS MOS WIelkiczka 3:0 (-:-, -:-, -:-)
29.03.2014
10:00
UKS Jedynka Kluczbork Abis SP 64 Łódź 3:1 (-:-, -:-, -:-)
29.03.2014
12:00
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki SMS UKS Szóstka Mielec 3:0 (25:15, 25:17, 25:11)
29.03.2014
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza Abis SP 64 Łódź 3:0 (-:-, -:-, -:-)
29.03.2014
18:00
MKS MOS WIelkiczka SMS UKS Szóstka Mielec 3:1 (27:25, 17:25, 25:23, 25:21)
30.03.2014
10:00
Abis SP 64 Łódź SMS UKS Szóstka Mielec 0:3 (15:25, 23:25, 18:25)
30.03.2014
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS MOS WIelkiczka 3:0 (29:27, 25:20, 25:19)
30.03.2014
14:00
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki UKS Jedynka Kluczbork 3:0 (25:14, 25:22, 25:16)

Półfinał [Grupa 3] Dąbrowa Górnicza

28.04.2014
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Świdnica 2:3 (25:15, 22:25, 25:17, 22:25, 15:17)
28.04.2014
18:50
UKS Orzeł Malbork SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:1 (25:15, 19:25, 25:17, 25:19)
29.04.2014
16:00
MKS Świdnica UKS Orzeł Malbork 0:3 (24:26, 14:25, 19:25)
29.04.2014
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:3 (25:18, 14:25, 25:17, 17:25, 5:15)
30.04.2014
11:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Świdnica 2:3 (25:16, 21:25, 18:25, 25:21, 12:15)
30.04.2014
13:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS Orzeł Malbork 0:3 (22:25, 17:25, 20:25)

Mistrzostwa Polski Juniorek Mistrzostwa Polski Kadetek

Etap 1 [Grupa 1]

03.10.2013
16:45
KS Częstochowianka UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:5, 25:9, 25:14)
03.10.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:1 (25:22, 25:14, 13:25, 25:16)
10.10.2013
16:45
KS Częstochowianka MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 0:3 (10:25, 12:25, 14:25)
10.10.2013
17:00
UKS Net Piekary Śląskie UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 1:3 (10:25, 13:25, 25:19, 16:25)
17.10.2013
17:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry KS Częstochowianka 1:3 (25:18, 17:25, 18:25, 19:25)
17.10.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:7, 25:23, 25:16)
04.11.2013
17:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:15, 25:19, 25:9)
07.11.2013
17:00
UKS Net Piekary Śląskie KS Częstochowianka 0:3 (24:26, 17:25, 20:25)
07.11.2013
17:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 3:2 (23:25, 13:25, 25:22, 26:24, 15:12)
14.11.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. KS Częstochowianka 3:0 (25:15, 25:11, 25:11)
21.11.2013
16:45
KS Częstochowianka UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:1 (21:25, 25:18, 25:18, 25:18)
21.11.2013
17:00
UKS Net Piekary Śląskie MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 1:3 (22:25, 14:25, 25:20, 21:25)

Etap 2 [Grupa 5]

05.12.2013
17:00
STS Victoria Lubliniec UKS Jedynka Rybnik 0:3 (17:25, 22:25, 11:25)
05.12.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:27, 25:13, 25:22)
12.12.2013
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. STS Victoria Lubliniec 3:1 (25:15, 25:15, 17:25, 25:13)
13.12.2013
16:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała UKS Jedynka Rybnik 3:1 (25:12, 25:27, 25:21, 25:19)
19.12.2013
17:00
STS Victoria Lubliniec BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (19:25, 18:25, 25:16, 25:19, 17:15)
19.12.2013
17:00
UKS Jedynka Rybnik MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 0:3 (23:25, 10:25, 15:25)
09.01.2014
16:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 0:3 (16:25, 19:25, 12:25)
09.01.2014
17:00
UKS Jedynka Rybnik STS Victoria Lubliniec 3:2 (25:14, 25:18, 19:25, 19:25, 16:14)
16.01.2014
17:00
UKS Jedynka Rybnik BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:15, 25:13)
16.01.2014
17:00
STS Victoria Lubliniec MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 1:3 (19:25, 25:13, 19:25, 17:25)
06.02.2014
16:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała STS Victoria Lubliniec 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)
06.02.2014
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:6, 25:17, 25:14)

Etap 3 [Grupa 9] Mysłowice

14.02.2014
16:00
Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:10, 25:9, 25:16)
14.02.2014
18:00
VC Victoria-MOSiR Cieszyn MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 0:3 (25:27, 26:28, 23:25)
15.02.2014
13:00
UKS Jedynka Rybnik MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)
15.02.2014
15:00
Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:0 (25:19, 25:12, 25:10)
16.02.2014
10:00
VC Victoria-MOSiR Cieszyn UKS Jedynka Rybnik 0:3 (26:28, 25:27, 22:25)
16.02.2014
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. Silesia Volley MSK MOSiR Mysłowice 2:3 (27:25, 25:17, 19:25, 21:25, 9:15)

Ćwierćfinał [Grupa 8] Nysa

28.02.2014
16:00
NTSK Nysa MKS Dąbrowa Górnicza S.A. 0:3 (17:25, 17:25, 10:25)
28.02.2014
18:00
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki MUKS Poprad Stary Sącz 0:3 (walkower)
01.03.2014
10:00
NTSK Nysa ŁKS MG Łódź 3:2 (25:23, 18:25, 25:16, 15:25, 15:8)
01.03.2014
12:00
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki Karpaty MOSiR Krosno 0:3 (walkower)
01.03.2014
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. ŁKS MG Łódź 3:1 (17:25, 25:11, 25:19, 25:16)
01.03.2014
18:00
MUKS Poprad Stary Sącz Karpaty MOSiR Krosno 3:1 (24:26, 25:23, 25:23, 25:23)
02.03.2014
10:00
ŁKS MG Łódź Karpaty MOSiR Krosno 1:3 (25:22, 22:25, 18:25, 25:27)
02.03.2014
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza S.A. MUKS Poprad Stary Sącz 3:1 (-:-, -:-, -:-)
02.03.2014
14:00
MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki NTSK Nysa 0:3 (walkower)

Półfinał [Grupa B] Świdnica

14.03.2014
16:00
MKS Świdnica Silesia Volley Mysłowice 0:3 (17:25, 19:25, 21:25)
14.03.2014
18:00
MKS San-Pajda Jarosław MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (22:25, 27:25, 25:15, 25:21)
15.03.2014
16:00
Silesia Volley Mysłowice MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:12, 25:17, 25:13)
15.03.2014
18:00
MKS Świdnica MKS San-Pajda Jarosław 3:1 (25:16, 25:17, 12:25, 25:13)
16.03.2014
10:00
MKS San-Pajda Jarosław Silesia Volley Mysłowice 1:3 (14:25, 25:22, 14:25, 19:25)
16.03.2014
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Świdnica 1:3 (25:19, 18:25, 16:25, 23:25)