Runda Zasadnicza I runda play-off / II runda play-off / III runda play-off / Baraże / Turniej Kwalifikacyjny

1. kolejka

04.10.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Beef Master Budowlani Łódź 3:2 (25:18, 20:25, 23:25, 25:22, 17:15)
05.10.2013
14:45
KPS Chemik Police Atom Trefl Sopot 3:0 (25:16, 25:21, 27:25)
05.10.2013
17:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:15, 25:15)
06.10.2013
14:45
Impel Wrocław PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:20, 25:11, 25:16)
07.10.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:11, 25:20, 25:16)

2. kolejka

11.10.2013
18:00
KS Pałac Bydgoszcz BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 17:25)
12.10.2013
18:00
Beef Master Budowlani Łódź Impel Wrocław 0:3 (17:25, 10:25, 17:25)
12.10.2013
18:00
KPS Chemik Police PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:18, 25:18, 25:17)
13.10.2013
14:45
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:17)
14.10.2013
18:00
Siódemka SK bank Legionovia Polski Cukier Muszynianka FAKRO 2:3 (26:24, 19:25, 25:22, 19:25, 10:15)

3. kolejka

18.10.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:23, 25:20, 25:20)
19.10.2013
17:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
19.10.2013
17:00
Impel Wrocław KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:19, 25:17)
20.10.2013
14:45
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KPS Chemik Police 0:3 (20:25, 13:25, 16:25)
21.10.2013
18:00
PGNiG Nafta Piła Beef Master Budowlani Łódź 1:3 (23:25, 20:25, 25:18, 22:25)

4. kolejka

25.10.2013
18:00
Siódemka SK bank Legionovia Impel Wrocław 3:1 (25:23, 25:16, 23:25, 26:24)
26.10.2013
18:00
Atom Trefl Sopot BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:20, 28:26)
26.10.2013
18:00
KPS Chemik Police Beef Master Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)
27.10.2013
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 2:3 (31:29, 21:25, 25:27, 25:16, 14:16)
28.10.2013
18:00
KS Pałac Bydgoszcz PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)

5. kolejka

02.11.2013
18:00
PGNiG Nafta Piła Siódemka SK bank Legionovia 3:2 (37:39, 25:19, 25:20, 17:25, 15:11)
02.11.2013
18:00
Beef Master Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 23:25, 25:18, 25:22)
03.11.2013
14:45
Impel Wrocław Atom Trefl Sopot 3:0 (25:16, 28:26, 25:18)
03.11.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 24:26)
04.11.2013
18:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO KPS Chemik Police 0:3 (18:25, 17:25, 17:25)

6. kolejka

09.11.2013
18:00
Siódemka SK bank Legionovia Beef Master Budowlani Łódź 2:3 (25:17, 20:25, 22:25, 25:13, 7:15)
09.11.2013
18:00
Atom Trefl Sopot PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)
09.11.2013
18:00
KPS Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 23:25, 25:22, 25:13)
10.11.2013
14:45
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 22:25, 26:24, 21:25)
11.11.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 2:3 (25:15, 18:25, 25:22, 19:25, 14:16)

7. kolejka

16.11.2013
18:00
PGNiG Nafta Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 9:15)
16.11.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KPS Chemik Police 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)
17.11.2013
14:45
Beef Master Budowlani Łódź Atom Trefl Sopot 0:3 (10:25, 21:25, 23:25)
18.11.2013
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Siódemka SK bank Legionovia 1:3 (15:25, 26:24, 23:25, 21:25)
18.11.2013
20:30
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka FAKRO 3:2 (25:20, 25:21, 13:25, 23:25, 15:9)

8. kolejka

23.11.2013
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Beef Master Budowlani Łódź 1:3 (25:13, 26:28, 23:25, 20:25)
23.11.2013
17:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS PGNiG Nafta Piła 3:1 (17:25, 25:23, 25:17, 25:16)
23.11.2013
18:00
Atom Trefl Sopot KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:17, 25:17)
24.11.2013
14:45
KPS Chemik Police Siódemka SK bank Legionovia 3:1 (25:13, 21:25, 25:14, 25:13)
25.11.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 1:3 (25:19, 13:25, 24:26, 23:25)

9. kolejka

29.11.2013
18:00
Beef Master Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 3:2 (25:21, 25:17, 14:25, 18:25, 15:13)
29.11.2013
20:30
Siódemka SK bank Legionovia Atom Trefl Sopot 1:3 (25:19, 15:25, 15:25, 17:25)
01.12.2013
14:45
Impel Wrocław KPS Chemik Police 2:3 (20:25, 25:23, 27:25, 21:25, 12:15)
01.12.2013
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 20:25, 21:25)
01.12.2013
18:00
PGNiG Nafta Piła BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 17:25, 22:25)

10. kolejka

06.12.2013
18:00
PGNiG Nafta Piła Impel Wrocław 3:2 (25:22, 25:21, 22:25, 23:25, 15:8)
08.12.2013
14:45
Atom Trefl Sopot KPS Chemik Police 3:2 (21:25, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11)
08.12.2013
17:30
Siódemka SK bank Legionovia Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (23:25, 25:16, 28:30, 16:25)
09.12.2013
18:00
Beef Master Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:13, 25:21, 24:26, 21:25, 14:16)
21.12.2013
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Polski Cukier Muszynianka FAKRO 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 18:25)

11. kolejka

14.12.2013
14:45
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 3:2 (26:24, 16:25, 22:25, 26:24, 16:14)
14.12.2013
17:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Siódemka SK bank Legionovia 3:2 (21:25, 25:15, 25:12, 24:26, 15:11)
14.12.2013
18:00
PGNiG Nafta Piła KPS Chemik Police 3:0 (29:27, 25:18, 25:23)
16.12.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:19, 25:21)
16.12.2013
20:30
Impel Wrocław Beef Master Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 24:26, 25:18, 25:19)

12. kolejka

08.12.2013
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)
20.12.2013
18:00
Beef Master Budowlani Łódź PGNiG Nafta Piła 3:2 (23:25, 25:20, 25:23, 23:25, 15:13)
20.12.2013
20:30
Siódemka SK bank Legionovia BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:23, 16:25, 26:24)
22.01.2014
20:30
KPS Chemik Police Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 25:19, 21:25, 25:17)
30.01.2014
18:00
Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka FAKRO 1:3 (23:25, 25:22, 12:25, 18:25)

13. kolejka

07.01.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:17, 26:24)
08.01.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (15:25, 20:25, 25:22, 19:25)
08.01.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Atom Trefl Sopot 0:3 (13:25, 15:25, 19:25)
08.01.2014
18:00
Beef Master Budowlani Łódź KPS Chemik Police 1:3 (21:25, 22:25, 25:18, 14:25)
08.01.2014
18:00
Impel Wrocław Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:14, 25:15, 25:16)

14. kolejka

11.01.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (29:31, 25:19, 17:25, 7:25)
11.01.2014
18:00
KPS Chemik Police Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 3:1 (20:25, 25:13, 25:15, 26:24)
12.01.2014
14:45
Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:23, 25:21)
13.01.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Beef Master Budowlani Łódź 0:3 (20:25, 23:25, 22:25)
13.01.2014
20:30
Siódemka SK bank Legionovia PGNiG Nafta Piła 1:3 (25:18, 23:25, 13:25, 20:25)

15. kolejka

18.01.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła Atom Trefl Sopot 0:3 (10:25, 24:26, 20:25)
19.01.2014
14:45
BKS Aluprof Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka FAKRO 3:2 (19:25, 25:18, 15:25, 25:14, 15:9)
19.01.2014
18:00
Beef Master Budowlani Łódź Siódemka SK bank Legionovia 3:2 (21:25, 12:25, 25:22, 25:20, 15:13)
19.01.2014
20:00
Impel Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:13, 23:25, 26:24, 25:15)
20.01.2014
20:30
KS Pałac Bydgoszcz KPS Chemik Police 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)

16. kolejka

25.01.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:16, 25:16, 25:21)
25.01.2014
18:00
KPS Chemik Police BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:17, 22:25, 25:12)
26.01.2014
17:00
Atom Trefl Sopot Beef Master Budowlani Łódź 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)
27.01.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Impel Wrocław 1:3 (15:25, 25:23, 14:25, 19:25)
27.01.2014
20:30
Siódemka SK bank Legionovia KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)

17. kolejka

01.02.2014
18:00
Siódemka SK bank Legionovia KPS Chemik Police 0:3 (30:32, 18:25, 23:25)
01.02.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 1:3 (22:25, 25:14, 23:25, 14:25)
02.02.2014
14:45
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (18:25, 22:25, 25:21, 26:24, 15:13)
03.02.2014
18:00
Beef Master Budowlani Łódź Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (25:27, 17:25, 14:25)
03.02.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 14:25, 25:20, 13:25)

18. kolejka

08.02.2014
17:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Beef Master Budowlani Łódź 3:2 (16:25, 25:16, 25:17, 22:25, 15:13)
08.02.2014
17:00
Atom Trefl Sopot Siódemka SK bank Legionovia 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 25:12)
08.02.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
09.02.2014
14:45
KPS Chemik Police Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:18, 25:22)
10.02.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała PGNiG Nafta Piła 3:1 (25:16, 25:20, 23:25, 27:25)

I runda play-off Runda Zasadnicza / II runda play-off / III runda play-off / Baraże / Turniej Kwalifikacyjny

o miejsca 1-8 (do 3 zwycięstw) [1-8]

15.03.2014
18:00
KPS Chemik Police Siódemka SK bank Legionovia 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)
16.03.2014
18:00
KPS Chemik Police Siódemka SK bank Legionovia 3:1 (26:28, 25:18, 25:15, 25:16)
22.03.2014
18:00
Siódemka SK bank Legionovia KPS Chemik Police 1:3 (25:18, 20:25, 16:25, 11:25)

o miejsca 1-8 (do 3 zwycięstw) [2-7]

15.03.2014
17:00
Atom Trefl Sopot Beef Master Budowlani Łódź 3:0 (25:15, 25:16, 25:21)
16.03.2014
17:00
Atom Trefl Sopot Beef Master Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
19.03.2014
17:30
Beef Master Budowlani Łódź Atom Trefl Sopot 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)

o miejsca 1-8 (do 3 zwycięstw) [3-6]

17.03.2014
19:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
18.03.2014
18:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 3:0 (28:26, 25:21, 25:23)
23.03.2014
20:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Impel Wrocław 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)

o miejsca 1-8 (do 3 zwycięstw) [4-5]

16.03.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 21:25, 25:19, 25:21)
17.03.2014
20:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:15, 25:23)
23.03.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 8:15)

II runda play-off Runda Zasadnicza / I runda play-off / III runda play-off / Baraże / Turniej Kwalifikacyjny

o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw) [A]

30.03.2014
16:30
KPS Chemik Police Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 26:24)
31.03.2014
18:00
KPS Chemik Police Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:15, 25:14, 22:25, 25:22)
04.04.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KPS Chemik Police 2:3 (26:24, 18:25, 25:19, 22:25, 11:15)

o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw) [B]

29.03.2014
14:45
Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 0:3 (23:25, 26:28, 17:25)
30.03.2014
14:45
Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 3:2 (25:20, 25:19, 21:25, 19:25, 16:14)
07.04.2014
20:30
Impel Wrocław Atom Trefl Sopot 3:0 (25:11, 25:13, 25:19)
08.04.2014
20:30
Impel Wrocław Atom Trefl Sopot 3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:16)

o miejsca 5-8 (do 2 zwycięstw) [C]

29.03.2014
18:00
Siódemka SK bank Legionovia BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)
05.04.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Siódemka SK bank Legionovia 3:1 (25:15, 21:25, 25:17, 25:23)

o miejsca 5-8 (do 2 zwycięstw) [D]

02.04.2014
18:00
Beef Master Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 1:3 (25:23, 23:25, 15:25, 21:25)
10.04.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS Beef Master Budowlani Łódź 3:1 (25:14, 25:20, 20:25, 27:25)

III runda play-off Runda Zasadnicza / I runda play-off / II runda play-off / Baraże / Turniej Kwalifikacyjny

Finał - do 3 zwycięstw

13.04.2014
17:00
KPS Chemik Police Impel Wrocław 3:0 (25:23, 28:26, 25:22)
14.04.2014
20:30
KPS Chemik Police Impel Wrocław 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 25:17)
24.04.2014
18:00
Impel Wrocław KPS Chemik Police 0:3 (16:25, 19:25, 23:25)

o 3. miejsce (do 3 zwycięstw)

14.04.2014
17:00
Atom Trefl Sopot Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:13, 27:25, 20:25, 25:16)
15.04.2014
15:30
Atom Trefl Sopot Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:18, 25:16)
24.04.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 1:3 (25:19, 25:27, 22:25, 15:25)

o 5. miejsce (do 2 zwycięstw)

16.04.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 17:25, 25:15, 25:17)
26.04.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 3:0 (25:14, 25:19, 25:20)
27.04.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka FAKRO Bank BPS 3:2 (21:25, 22:25, 27:25, 25:13, 15:9)

o miejsca 9-10 (do 4 zwycięstw)

22.03.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 28:26, 25:19, 25:23)
30.03.2014
19:00
KS Pałac Bydgoszcz PGNiG Nafta Piła 2:3 (25:19, 25:21, 20:25, 18:25, 9:15)
05.04.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)
06.04.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)

Baraże Runda Zasadnicza / I runda play-off / II runda play-off / III runda play-off / Turniej Kwalifikacyjny

baraż o Orlen Ligę Kobiet (do 3 zwycięstw)

25.04.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:1 (18:25, 25:12, 25:14, 25:14)
26.04.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:0 (25:21, 25:19, 25:17)
29.04.2014
18:00
PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno PGNiG Nafta Piła 2:3 (26:24, 27:25, 9:25, 22:25, 10:15)

Turniej Kwalifikacyjny Runda Zasadnicza / I runda play-off / II runda play-off / III runda play-off / Baraże

o awans do Orlen Ligi (Bydgoszcz)

13.05.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:1 (25:19, 19:25, 25:20, 25:20)
14.05.2014
18:00
PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno KS Developres Rzeszów 1:3 (25:22, 14:25, 17:25, 14:25)
15.05.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz KS Developres Rzeszów 3:2 (25:21, 23:25, 25:20, 25:27, 15:9)