Runda Zasadnicza I runda play-off / II runda play-off / III runda play-off / Baraże

1. kolejka

05.10.2012
19:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:17, 25:15)
05.10.2012
20:00
Siódemka Legionovia Legionowo Atom Trefl Sopot 1:3 (25:21, 19:25, 23:25, 16:25)
06.10.2012
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:1 (23:25, 25:17, 25:18, 25:23)
06.10.2012
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro AZS Białystok 3:0 (25:17, 25:21, 25:21)
08.10.2012
18:00
Impel Wrocław PTPS Piła 0:3 (22:25, 17:25, 17:25)

2. kolejka

12.10.2012
18:00
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 23:25, 25:27)
12.10.2012
20:00
Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 3:1 (23:25, 25:24, 25:19, 25:12)
13.10.2012
13:30
Atom Trefl Sopot Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (22:25, 25:23, 13:25, 18:25)
13.10.2012
17:00
AZS Białystok Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 20:25, 20:25)
13.10.2012
18:00
Siódemka Legionovia Legionowo PTPS Piła 1:3 (32:34, 21:25, 26:24, 16:25)

3. kolejka

20.10.2012
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 3:0 (25:9, 25:22, 25:19)
20.10.2012
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:12, 25:11, 25:19)
21.10.2012
14:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała AZS Białystok 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)
21.10.2012
18:30
Impel Wrocław Budowlani Łódź 3:2 (29:27, 25:17, 21:25, 28:30, 15:11)
22.10.2012
18:00
PTPS Piła Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 27:25, 16:25, 25:22)

4. kolejka

27.10.2012
17:00
Atom Trefl Sopot BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 13:25, 25:18, 25:22)
27.10.2012
17:00
AZS Białystok Impel Wrocław 2:3 (26:24, 23:25, 25:18, 13:25, 6:15)
27.10.2012
18:00
Siódemka Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:21, 25:20)
28.10.2012
14:30
Bank BPS Muszynianka Fakro Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:16, 21:25, 25:21, 25:21)
29.10.2012
18:00
Budowlani Łódź PTPS Piła 3:0 (25:18, 27:25, 25:21)

5. kolejka

02.11.2012
20:00
Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 2:3 (25:16, 24:26, 25:23, 23:25, 15:17)
03.11.2012
14:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Bank BPS Muszynianka Fakro 3:0 (25:19, 25:19, 25:20)
03.11.2012
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (22:25, 25:17, 25:7, 25:17)
03.11.2012
18:00
PTPS Piła AZS Białystok 3:0 (25:15, 25:16, 25:14)
04.11.2012
17:00
Impel Wrocław Atom Trefl Sopot 1:3 (17:25, 23:25, 25:2522, 23:25)

6. kolejka

10.11.2012
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Impel Wrocław 3:0 (25:19, 25:14, 25:14)
10.11.2012
17:00
AZS Białystok Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:14, 25:27, 17:25, 29:27, 14:16)
11.11.2012
14:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 23:25, 25:14, 21:25)
11.11.2012
17:00
Atom Trefl Sopot PTPS Piła 3:1 (25:18, 25:20, 21:25, 25:21)
12.11.2012
18:00
Siódemka Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 3:1 (25:23, 13:25, 25:16, 25:18)

7. kolejka

17.11.2012
13:00
PTPS Piła Bank BPS Muszynianka Fakro 3:0 (26:24, 25:23, 25:18)
17.11.2012
17:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 21:25, 12:25)
17.11.2012
19:00
Pałac Bydgoszcz Atom Trefl Sopot 0:3 (21:25, 16:25, 16:25)
18.11.2012
13:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:18, 25:16, 25:15)
19.11.2012
18:00
Budowlani Łódź AZS Białystok 3:2 (15:25, 25:21, 25:15, 22:25, 15:10)

8. kolejka

25.11.2012
14:30
Siódemka Legionovia Legionowo AZS Białystok 1:3 (17:25, 21:25, 25:20, 22:25)
25.11.2012
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 3:2 (19:25, 25:23, 25:19, 17:25, 15:13)
25.11.2012
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:17, 25:12)
25.11.2012
17:00
Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 27:25, 27:25)
26.11.2012
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła 3:1 (25:22, 20:25, 25:12, 25:21)

9. kolejka

30.11.2012
17:30
Siódemka Legionovia Legionowo Impel Wrocław 3:2 (25:23, 25:20, 24:26, 16:25, 15:10)
30.11.2012
18:00
Budowlani Łódź Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (18:25, 20:25, 13:25)
01.12.2012
17:00
AZS Białystok Atom Trefl Sopot 0:3 (22:25, 22:25, 19:25)
01.12.2012
18:00
PTPS Piła BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 13:25, 16:25, 15:25)
02.12.2012
14:30
Pałac Bydgoszcz Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (23:25, 13:25, 20:25)

10. kolejka

08.12.2012
17:00
Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:23, 25:22, 17:25, 22:25, 6:15)
08.12.2012
17:00
Atom Trefl Sopot Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:21, 25:19, 25:9)
08.12.2012
18:00
PTPS Piła Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:23, 25:23)
09.12.2012
14:30
Pałac Bydgoszcz BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (19:25, 29:27, 25:13, 20:25, 13:15)
30.01.2013
18:00
AZS Białystok Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (14:25, 23:25, 21:25)

11. kolejka

15.12.2012
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza AZS Białystok 3:0 (25:21, 25:16, 25:16)
15.12.2012
18:00
PTPS Piła Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:10, 25:17)
16.12.2012
14:30
Bank BPS Muszynianka Fakro Atom Trefl Sopot 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 25:11)
16.12.2012
14:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 2:3 (20:25, 26:24, 29:31, 25:20, 11:15)
17.12.2012
18:00
Impel Wrocław Pałac Bydgoszcz 3:2 (19:25, 25:11, 25:23, 19:25, 16:14)

12. kolejka

22.12.2012
14:00
Pałac Bydgoszcz PTPS Piła 3:0 (25:20, 25:22, 25:21)
22.12.2012
14:30
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (31:29, 25:23, 13:25, 21:25, 12:15)
22.12.2012
17:00
AZS Białystok BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
22.12.2012
17:00
Budowlani Łódź Impel Wrocław 3:2 (25:22, 21:25, 23:25, 25:22, 16:14)
22.12.2012
18:00
Siódemka Legionovia Legionowo Bank BPS Muszynianka Fakro 2:3 (25:19, 15:25, 25:20, 19:25, 11:15)

13. kolejka

05.01.2013
17:00
Impel Wrocław AZS Białystok 3:0 (25:16, 25:13, 25:18)
05.01.2013
18:00
PTPS Piła Budowlani Łódź 3:2 (17:25, 25:18, 11:25, 25:11, 15:11)
05.01.2013
18:00
Pałac Bydgoszcz Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)
06.01.2013
14:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (23:25, 14:25, 25:22, 21:25)
07.01.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Atom Trefl Sopot 2:3 (25:20, 19:25, 25:18, 20:25, 9:15)

14. kolejka

11.01.2013
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:11, 25:18)
12.01.2013
17:00
Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 0:3 (18:25, 24:26, 19:25)
12.01.2013
17:00
Budowlani Łódź Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:21, 23:25, 25:18, 25:23)
12.01.2013
18:00
Siódemka Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:19, 10:25, 25:22, 25:27, 11:15)
14.01.2013
18:00
AZS Białystok PTPS Piła 1:3 (17:25, 15:25, 26:24, 15:25)

15. kolejka

19.01.2013
17:00
Impel Wrocław Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (25:18, 15:25, 27:29, 26:28)
19.01.2013
18:00
PTPS Piła Atom Trefl Sopot 1:3 (27:25, 21:25, 15:25, 12:25)
19.01.2013
18:00
Pałac Bydgoszcz AZS Białystok 3:0 (25:7, 25:20, 28:26)
20.01.2013
14:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (21:25, 25:14, 19:25, 25:23, 9:15)
21.01.2013
18:00
Budowlani Łódź Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:18, 25:18, 25:18)

16. kolejka

26.01.2013
16:00
AZS Białystok Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 24:26, 14:25, 23:25)
26.01.2013
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro PTPS Piła 3:0 (27:25, 25:13, 25:21)
26.01.2013
18:00
Siódemka Legionovia Legionowo BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (18:25, 25:23, 14:25, 23:25)
27.01.2013
18:00
Atom Trefl Sopot Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)
28.01.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:1 (25:19, 14:25, 25:16, 25:16)

17. kolejka

01.02.2013
18:00
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (20:25, 26:24, 25:21, 17:25, 12:15)
02.02.2013
17:00
AZS Białystok Siódemka Legionovia Legionowo 0:3 (16:25, 17:25, 14:25)
02.02.2013
18:00
PTPS Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 25:20, 20:25, 19:25, 17:15)
02.02.2013
20:00
Pałac Bydgoszcz Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (13:25, 15:25, 16:25)
04.02.2013
18:00
Budowlani Łódź Atom Trefl Sopot 1:3 (25:21, 18:25, 21:25, 25:27)

18. kolejka

08.02.2013
18:00
Impel Wrocław Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
09.02.2013
14:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała PTPS Piła 3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
09.02.2013
15:00
Atom Trefl Sopot AZS Białystok 3:0 (25:14, 25:15, 25:20)
09.02.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:11, 25:22)
10.02.2013
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Budowlani Łódź 3:2 (21:25, 23:25, 25:22, 25:11, 15:11)

I runda play-off Runda Zasadnicza / II runda play-off / III runda play-off / Baraże

o miejsca 1-8 (do 3 zwycięstw)

15.03.2013
20:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 3:1 (30:28, 25:16, 19:25, 25:13)
16.03.2013
16:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 0:3 (24:26, 20:25, 11:25)
16.03.2013
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:15, 25:19, 22:25, 25:23)
16.03.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:16, 25:23)
17.03.2013
17:00
Atom Trefl Sopot PTPS Piła 3:1 (25:14, 25:13, 20:25, 25:15)
17.03.2013
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)
17.03.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:0 (25:16, 25:22, 25:22)
18.03.2013
18:00
Atom Trefl Sopot PTPS Piła 3:1 (25:10, 20:25, 25:16, 25:9)
20.03.2013
18:00
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:20, 19:25, 18:25, 21:25)
23.03.2013
17:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (28:26, 22:25, 18:25, 22:25)
23.03.2013
18:00
Pałac Bydgoszcz Bank BPS Muszynianka Fakro 1:3 (21:25, 25:17, 20:25, 14:25)
23.03.2013
18:00
PTPS Piła Atom Trefl Sopot 0:3 (17:25, 20:25, 13:25)
24.03.2013
17:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (21:25, 25:18, 25:18, 13:25, 5:15)

II runda play-off Runda Zasadnicza / I runda play-off / III runda play-off / Baraże

o miejsca 1-4 (do 3 zwycięstw)

05.04.2013
20:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:17, 25:27, 15:25, 18:25)
06.04.2013
13:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Atom Trefl Sopot 3:1 (25:17, 19:25, 25:22, 25:22)
06.04.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (27:25, 25:21, 30:32, 23:25, 17:15)
07.04.2013
14:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Atom Trefl Sopot 2:3 (19:25, 26:24, 23:25, 25:21, 13:15)
12.04.2013
20:00
Atom Trefl Sopot Bank BPS Muszynianka Fakro 3:1 (15:25, 26:24, 25:21, 25:18)
13.04.2013
17:00
Atom Trefl Sopot Bank BPS Muszynianka Fakro 2:3 (25:16, 20:25, 25:27, 25:17, 5:15)
13.04.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 18:25, 22:25)
14.04.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 17:25, 21:25, 16:25)
17.04.2013
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Atom Trefl Sopot 1:3 (19:25, 29:27, 23:25, 21:25)

o miejsca 5-8 (do 2 zwycięstw)

06.04.2013
17:00
Impel Wrocław Budowlani Łódź 3:2 (25:21, 22:25, 25:20, 22:25, 15:13)
10.04.2013
18:00
Budowlani Łódź Impel Wrocław 0:3 (15:25, 23:25, 22:25)
10.04.2013
18:00
Pałac Bydgoszcz PTPS Piła 1:3 (19:25, 21:25, 25:23, 17:25)
15.04.2013
18:00
PTPS Piła Pałac Bydgoszcz 3:0 (26:24, 25:14, 25:18)

III runda play-off Runda Zasadnicza / I runda play-off / II runda play-off / Baraże

Finał - do 3 zwycięstw

21.04.2013
19:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)
22.04.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 3:1 (25:10, 25:21, 12:25, 25:22)
28.04.2013
19:30
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 22:25, 23:25, 25:17, 18:16)
29.04.2013
18:00
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (20:25, 25:20, 25:13, 24:26, 15:13)
04.05.2013
20:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 2:3 (25:18, 25:20, 23:25, 17:25, 12:15)

o 3. miejsce (do 3 zwycięstw)

20.04.2013
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (26:24, 25:20, 16:25, 25:15)
21.04.2013
17:00
Bank BPS Muszynianka Fakro BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:15, 25:20)
27.04.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (23:25, 16:25, 23:25)

o 5. miejsce (do 2 zwycięstw)

22.04.2013
18:00
Impel Wrocław PTPS Piła 3:1 (25:10, 22:25, 25:10, 25:16)
27.04.2013
19:00
PTPS Piła Impel Wrocław 3:1 (16:25, 25:15, 27:25, 29:27)
28.04.2013
18:00
PTPS Piła Impel Wrocław 2:3 (20:25, 24:26, 25:18, 25:19, 8:15)

o miejsca 9-10 (do 4 zwycięstw)

16.03.2013
18:00
AZS Białystok Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (29:27, 19:25, 29:27, 34:32)
22.03.2013
19:00
Siódemka Legionovia Legionowo AZS Białystok 3:0 (27:25, 25:20, 25:20)
23.03.2013
18:00
Siódemka Legionovia Legionowo AZS Białystok 3:0 (25:21, 25:21, 25:11)
06.04.2013
18:00
AZS Białystok Siódemka Legionovia Legionowo 0:3 (21:25, 12:25, 26:28)
07.04.2013
18:00
AZS Białystok Siódemka Legionovia Legionowo 2:3 (16:25, 25:22, 25:23, 16:25, 10:15)

Baraże Runda Zasadnicza / I runda play-off / II runda play-off / III runda play-off

baraż o Orlen Ligę Kobiet (do 3 zwycięstw)

27.04.2013
17:00
Siódemka Legionovia Legionowo Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:1 (25:20, 25:21, 21:25, 25:16)
28.04.2013
17:00
Siódemka Legionovia Legionowo Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 25:16)
04.05.2013
17:00
Jedynka Aleksandrów Łódzki Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (23:25, 25:22, 25:17, 25:20)
05.05.2013
17:00
Jedynka Aleksandrów Łódzki Siódemka Legionovia Legionowo 2:3 (25:16, 25:19, 22:25, 20:25, 13:15)