Enea Cup 2013

Runda III

10.10.2012
00:00
MLKS Zawisza Sulechów Chemik Police 0:3 (15:25, 16:25, 22:25)
10.10.2012
00:00
Silesia Volley II Armatura Eliteski AZS UE Kraków 0:3 (wycofanie drużyny)
10.10.2012
00:00
Jedynka Aleksandrów Łódzki Silesia Volley I 3:0 (25:16, 25:18, 25:10)
10.10.2012
00:00
E.Leclerc Orzeł Elbląg KS Murowana Goślina 0:3 (20:25, 19:25, 18:25)
10.10.2012
00:00
PLKS Pszczyna AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. 1:3 (28:30, 23:25, 25:23, 18:25)
10.10.2012
00:00
KPSK Stal Mielec SMS PZPS Sosnowiec 3:0 (wycofanie drużyny)
13.10.2012
00:00
MUKS Sparta Warszawa Wieżyca 2011 Stężyca 0:3 (16:25, 21:25, 17:25)
14.10.2012
00:00
Wisła Kraków TKS-T Budowlani Budlex Toruń 3:1 (25:15, 25:22, 23:25, 25:18)

Runda IV

11.11.2012
15:00
AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. Wieżyca 2011 Stężyca 2:3 (24:26, 25:15, 28:26, 23:25, 8:15)
14.11.2012
18:00
Armatura Eliteski AZS UE Kraków KPSK Stal Mielec 3:1 (25:20, 25:19, 21:25, 25:18)
14.11.2012
18:30
Wisła Kraków Chemik Police 1:3 (25:17, 15:25, 26:28, 19:25)
18.11.2012
11:00
Jedynka Aleksandrów Łódzki KS Murowana Goślina 3:0 (25:16, 25:19, 25:22)

Runda V

05.12.2012
18:00
Jedynka Aleksandrów Łódzki Chemik Police 3:2 (25:17, 19:25, 26:24, 17:25, 15:10)
05.12.2012
18:00
Wieżyca 2011 Stężyca Armatura Eliteski AZS UE Kraków 0:3 (22:25, 12:25, 21:25)

Runda VI - 1 spotkanie

13.02.2013
18:00
Jedynka Aleksandrów Łódzki Impel Wrocław 1:3 (25:15, 15:25, 22:25, 17:25)
13.02.2013
18:00
AZS UEK Kraków Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:21, 27:25)
13.02.2013
19:00
Siódemka Legionovia Legionowo PTPS Piła 0:3 (15:25, 23:25, 17:25)
20.02.2013
17:00
AZS Białystok Pałac Bydgoszcz 0:3 (25:27, 11:25, 14:25)

Runda VI - 2 spotkanie

17.02.2013
17:00
Budowlani Łódź AZS UEK Kraków 3:0 (26:24, 25:21, 25:16)
17.02.2013
18:00
PTPS Piła Siódemka Legionovia Legionowo 1:3 (25:20, 21:25, 23:25, 21:25)
18.02.2013
18:00
Impel Wrocław Jedynka Aleksandrów Łódzki 3:1 (25:11, 19:25, 25:18, 25:22)
21.02.2013
17:00
Pałac Bydgoszcz AZS Białystok 3:0 (25:13, 25:12, 25:11)

Ćwierćfinał - 1 spotkanie

22.02.2013
19:00
Armatura Eliteski AZS UE Kraków Bank BPS Muszynianka Fakro 0:3 (20:25, 20:25, 21:25)
26.02.2013
18:00
Pałac Bydgoszcz Atom Trefl Sopot 1:3 (19:25, 22:25, 25:22, 17:25)
27.02.2013
18:00
PTPS Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 12:25, 20:25)
27.02.2013
18:00
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:20, 25:16, 21:25, 15:9)

Ćwierćfinał - 2 spotkanie

02.03.2013
16:00
Atom Trefl Sopot Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:22, 25:20)
05.03.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła 3:0 (25:15, 25:15, 25:19)
05.03.2013
18:00
Bank BPS Muszynianka Fakro Armatura Eliteski AZS UE Kraków 3:0 (25:18, 28:26, 25:14)
06.03.2013
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 3:2 (16:25, 23:25, 25:23, 25:23, 15:7)

Półfinał (Piła)

09.03.2013
14:30
Impel Wrocław Atom Trefl Sopot 2:3 (25:18, 16:25, 25:21, 16:25, 8:15)
09.03.2013
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Bank BPS Muszynianka Fakro 3:2 (23:25, 25:20, 23:25, 25:21, 15:12)

Finał Pucharu Polski (Piła)

10.03.2013
14:30
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (24:26, 20:25, 25:21, 25:23, 15:17)