Runda Zasadnicza PLAY-OFF dla drużyn 1-4 / PLAY-OFF dla drużyn 5-12

1. kolejka

03.10.2014
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Chemik Police 1:3 (16:25, 24:26, 25:23, 10:25)
05.10.2014
14:45
KSZO Ostrowiec PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (26:28, 22:25, 17:25)
05.10.2014
17:00
Impel Wrocław KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:11, 25:20, 25:17)
06.10.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:13, 25:16, 25:18)
04.11.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:21, 28:26, 19:25, 25:9)
05.11.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 25:23, 17:25, 25:22)

2. kolejka

10.10.2014
17:00
Developres SkyRes Rzeszów Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 18:25, 25:22, 25:20, 9:15)
11.10.2014
16:00
KS Pałac Bydgoszcz PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)
11.10.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 22:25, 21:25, 18:25)
12.10.2014
14:45
SK bank Legionovia Legionowo Polski Cukier Muszynianka 1:3 (25:9, 18:25, 22:25, 23:25)
13.10.2014
17:00
PGNiG Nafta Piła BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 25:20, 17:25, 11:25)
05.11.2014
18:00
Chemik Police Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:17, 25:23)

3. kolejka

16.10.2014
18:00
Budowlani Łódź SK bank Legionovia Legionowo 2:3 (25:21, 27:25, 21:25, 16:25, 6:15)
17.10.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)
18.10.2014
17:00
Polski Cukier Muszynianka PGNiG Nafta Piła 3:1 (21:25, 25:9, 25:16, 25:19)
18.10.2014
17:00
Impel Wrocław Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:19, 22:25, 25:19, 26:24)
18.10.2014
19:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:14, 25:20)
20.10.2014
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 2:3 (25:20, 25:17, 20:25, 25:27, 11:15)

4. kolejka

23.10.2014
18:00
Developres SkyRes Rzeszów SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:21, 25:22)
24.10.2014
18:00
Impel Wrocław PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (23:25, 31:29, 20:25, 25:23, 11:15)
25.10.2014
17:00
KSZO Ostrowiec Polski Cukier Muszynianka 0:3 (24:26, 17:25, 17:25)
25.10.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)
25.10.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła Budowlani Łódź 2:3 (19:25, 25:21, 19:25, 25:21, 10:15)
27.10.2014
18:00
Chemik Police Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:16, 25:22)

5. kolejka

29.10.2014
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
29.10.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 28:30, 25:11, 25:21)
29.10.2014
18:30
KSZO Ostrowiec Budowlani Łódź 2:3 (29:27, 27:29, 16:25, 26:24, 10:15)
29.10.2014
19:00
SK bank Legionovia Legionowo PGNiG Nafta Piła 3:1 (25:17, 27:25, 20:25, 25:18)
30.10.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Chemik Police 0:3 (17:25, 18:25, 23:25)
31.10.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 1:3 (21:25, 25:20, 18:25, 15:25)

6. kolejka

08.11.2014
17:00
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (14:25, 25:19, 22:25, 25:18, 23:21)
08.11.2014
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 2:3 (25:21, 9:25, 25:23, 12:25, 6:15)
08.11.2014
17:00
Developres SkyRes Rzeszów PGNiG Nafta Piła 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)
08.11.2014
18:00
Chemik Police Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:19, 25:17, 25:23)
09.11.2014
14:45
PGE Atom Trefl Sopot Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:16, 27:25, 22:25, 25:17)
10.11.2014
18:00
KSZO Ostrowiec SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:20, 25:14, 18:25, 25:19)

7. kolejka

14.11.2014
18:00
SK bank Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:20, 25:23)
15.11.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:21, 25:16, 25:21)
15.11.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (16:25, 25:21, 25:19, 24:26, 6:15)
15.11.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła KSZO Ostrowiec 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 17:25)
15.11.2014
18:00
Budowlani Łódź Chemik Police 2:3 (21:25, 23:25, 25:22, 25:19, 9:15)
17.11.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka Impel Wrocław 3:1 (18:25, 25:18, 26:24, 25:21)

8. kolejka

20.11.2014
18:00
Impel Wrocław Budowlani Łódź 3:1 (25:15, 20:25, 25:13, 25:18)
20.11.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz PGNiG Nafta Piła 1:3 (25:23, 22:25, 21:25, 20:25)
22.11.2014
17:00
PGE Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka 0:3 (22:25, 13:25, 16:25)
22.11.2014
18:00
Chemik Police SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:21, 25:7, 25:18)
23.11.2014
14:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:19, 13:25, 17:25, 25:15, 15:9)
24.11.2014
18:00
Developres SkyRes Rzeszów KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 25:20, 25:13, 25:22)

9. kolejka

29.11.2014
14:45
Polski Cukier Muszynianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:21, 25:16)
29.11.2014
17:00
KSZO Ostrowiec KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:13, 26:24)
29.11.2014
18:00
SK bank Legionovia Legionowo Impel Wrocław 1:3 (18:25, 21:25, 25:22, 23:25)
29.11.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła Chemik Police 0:3 (17:25, 17:25, 8:25)
30.11.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:22, 25:17, 25:21)
01.12.2014
18:00
Budowlani Łódź PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 21:25, 24:26)

10. kolejka

05.12.2014
18:00
Chemik Police KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 25:15, 25:17)
05.12.2014
18:00
Impel Wrocław PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:16, 25:23, 25:9)
05.12.2014
18:00
Developres SkyRes Rzeszów KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:19, 24:26, 25:19, 20:25, 15:9)
06.12.2014
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:1 (18:25, 25:20, 27:25, 25:16)
06.12.2014
17:00
PGE Atom Trefl Sopot SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (27:25, 25:20, 23:25, 25:15)
07.12.2014
14:45
BKS Aluprof Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka 3:2 (25:21, 23:25, 20:25, 25:18, 15:5)

11. kolejka

13.12.2014
17:00
Polski Cukier Muszynianka Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:21, 25:19, 25:18)
13.12.2014
18:00
SK bank Legionovia Legionowo Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (22:25, 24:26, 25:21, 25:23, 12:15)
14.12.2014
14:45
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:21, 18:25, 25:12, 27:29, 13:15)
14.12.2014
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Chemik Police 0:3 (12:25, 11:25, 20:25)
14.12.2014
18:00
PGNiG Nafta Piła PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (17:25, 18:25, 13:25)
15.12.2014
18:00
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 0:3 (23:25, 22:25, 24:26)

12. kolejka

19.12.2014
18:00
SK bank Legionovia Legionowo BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (16:25, 22:25, 25:18, 25:13, 14:16)
19.12.2014
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 0:3 (22:25, 21:25, 23:25)
20.12.2014
14:45
PGNiG Nafta Piła Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 16:25, 21:25)
20.12.2014
18:00
Chemik Police Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:15, 25:15, 25:19)
21.12.2014
17:00
Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka 2:3 (25:15, 25:22, 22:25, 21:25, 13:15)
22.12.2014
17:00
PGE Atom Trefl Sopot KSZO Ostrowiec 3:1 (25:14, 26:24, 23:25, 25:17)

13. kolejka

28.12.2014
14:45
Budowlani Łódź Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 27:25)
28.12.2014
17:00
PGE Atom Trefl Sopot KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 25:18, 23:25, 25:20)
29.12.2014
18:00
Polski Cukier Muszynianka SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:21, 25:19, 25:15)
29.12.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała PGNiG Nafta Piła 3:1 (25:23, 25:18, 21:25, 25:14)
30.12.2014
18:00
Impel Wrocław Chemik Police 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)
04.02.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

14. kolejka

03.01.2015
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (10:25, 25:18, 12:25, 16:25)
03.01.2015
18:00
SK bank Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 3:0 (28:26, 28:26, 25:19)
04.01.2015
17:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)
04.01.2015
17:00
KSZO Ostrowiec BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 15:25, 25:22, 11:25)
05.01.2015
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Impel Wrocław 0:3 (20:25, 26:28, 17:25)
05.01.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła Polski Cukier Muszynianka 0:3 (9:25, 22:25, 16:25)

15. kolejka

10.01.2015
14:45
PGE Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)
10.01.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka KSZO Ostrowiec 3:1 (25:13, 22:25, 25:16, 25:19)
10.01.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 3:2 (25:19, 21:25, 25:20, 19:25, 15:12)
12.01.2015
18:00
Budowlani Łódź PGNiG Nafta Piła 3:1 (21:25, 25:17, 25:19, 25:14)
12.01.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:15, 24:26, 25:19, 25:21)
13.01.2015
19:00
SK bank Legionovia Legionowo Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)

16. kolejka

16.01.2015
18:00
Budowlani Łódź KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)
17.01.2015
14:45
Chemik Police BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:22, 25:22, 18:25, 19:25, 15:9)
17.01.2015
17:00
Impel Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (23:25, 25:16, 25:16, 25:18)
17.01.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła SK bank Legionovia Legionowo 0:3 (21:25, 16:25, 16:25)
17.01.2015
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Polski Cukier Muszynianka 1:3 (11:25, 15:25, 25:19, 15:25)
17.01.2015
20:30
Developres SkyRes Rzeszów PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 15:25, 25:23, 16:25)

17. kolejka

24.01.2015
18:00
SK bank Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 0:3 (22:25, 16:25, 11:25)
24.01.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (19:25, 18:25, 22:25)
24.01.2015
18:00
Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:23, 25:21)
25.01.2015
14:45
Polski Cukier Muszynianka Chemik Police 0:3 (17:25, 21:25, 14:25)
26.01.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)
26.01.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 0:3 (14:25, 19:25, 21:25)

18. kolejka

30.01.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:14, 25:12)
31.01.2015
17:00
KSZO Ostrowiec PGNiG Nafta Piła 3:0 (29:27, 25:16, 27:25)
31.01.2015
19:00
KS Pałac Bydgoszcz SK bank Legionovia Legionowo 3:2 (19:25, 25:19, 18:25, 26:24, 15:12)
01.02.2015
14:45
Chemik Police Budowlani Łódź 3:2 (25:14, 23:25, 25:21, 18:25, 15:8)
01.02.2015
14:45
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka 3:1 (11:25, 26:24, 25:18, 26:24)
01.02.2015
15:00
Developres SkyRes Rzeszów Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (21:25, 25:17, 18:25, 19:25)

19. kolejka

06.02.2015
18:00
Polski Cukier Muszynianka PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (18:25, 21:25, 25:16, 23:25)
07.02.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:17)
07.02.2015
18:00
SK bank Legionovia Legionowo Chemik Police 0:3 (19:25, 18:25, 14:25)
07.02.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 25:19, 25:17)
08.02.2015
14:45
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:20, 25:22, 22:25, 25:20)
08.02.2015
17:00
Budowlani Łódź Impel Wrocław 3:2 (25:19, 29:31, 20:25, 25:16, 15:11)

20. kolejka

11.02.2015
18:00
Impel Wrocław SK bank Legionovia Legionowo 3:2 (25:20, 21:25, 25:13, 21:25, 19:17)
14.02.2015
14:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka 2:3 (21:25, 25:19, 25:19, 18:25, 12:15)
14.02.2015
18:00
KS Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)
14.02.2015
18:00
Chemik Police PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:17, 25:13, 25:18)
15.02.2015
15:00
Developres SkyRes Rzeszów BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 25:14, 21:25, 23:25)
16.02.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:21, 26:24)

21. kolejka

21.02.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Chemik Police 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)
21.02.2015
18:00
SK bank Legionovia Legionowo PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (25:18, 25:18, 11:25, 15:25, 12:15)
21.02.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła Impel Wrocław 1:3 (15:25, 25:22, 19:25, 17:25)
21.02.2015
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 22:25, 19:25)
22.02.2015
14:45
Polski Cukier Muszynianka BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:22, 25:11, 13:25, 25:19)
23.02.2015
18:00
Budowlani Łódź Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (15:25, 23:25, 26:24, 25:23, 15:12)

22. kolejka

28.02.2015
14:45
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (28:26, 29:27, 31:33, 25:23)
28.02.2015
15:00
PGE Atom Trefl Sopot PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:13, 25:14, 25:17)
28.02.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 1:3 (23:25, 25:19, 21:25, 23:25)
28.02.2015
18:00
Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:18, 25:15)
02.03.2015
18:00
Impel Wrocław KSZO Ostrowiec 3:0 (25:13, 25:22, 26:24)
02.03.2015
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Polski Cukier Muszynianka 1:3 (25:23, 14:25, 16:25, 13:25)

PLAY-OFF dla drużyn 1-4 Runda Zasadnicza / PLAY-OFF dla drużyn 5-12

I runda play off do dwóch zwycięstw

18.03.2015
19:00
SK bank Legionovia Legionowo Chemik Police 0:3 (15:25, 20:25, 19:25)
23.03.2015
18:00
Chemik Police SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)
18.03.2015
18:00
Budowlani Łódź PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 25:27)
01.04.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 3:1 (25:16, 25:15, 17:25, 25:14)
18.03.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:23, 25:16, 25:19)
21.03.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (28:26, 25:15, 21:25, 21:25, 15:6)
22.03.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:23, 26:24)
21.03.2015
15:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 3:0 (25:22, 25:17, 25:17)
26.03.2015
20:30
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:19, 25:17)
27.03.2015
18:00
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:12, 25:19, 25:19)

II runda play off do trzech zwycięstw

12.04.2015
14:45
Chemik Police Impel Wrocław 2:3 (25:13, 23:25, 13:25, 25:13, 10:15)
13.04.2015
19:00
Chemik Police Impel Wrocław 3:0 (25:21, 25:13, 25:18)
16.04.2015
19:00
Impel Wrocław Chemik Police 1:3 (14:25, 25:20, 18:25, 25:27)
17.04.2015
19:00
Impel Wrocław Chemik Police 1:3 (18:25, 25:21, 19:25, 21:25)
16.04.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka 0:3 (20:25, 22:25, 15:25)
17.04.2015
20:00
PGE Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:16, 25:17, 25:19)
22.04.2015
20:00
Polski Cukier Muszynianka PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 18:25, 21:25)
23.04.2015
20:00
Polski Cukier Muszynianka PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (14:25, 29:27, 16:25, 17:25)

Finał do trzech zwycięstw

01.05.2015
17:30
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (25:22, 21:25, 21:25, 17:25)
02.05.2015
14:45
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (18:25, 25:12, 25:22, 25:19)
09.05.2015
20:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 0:3 (16:25, 20:25, 19:25)
10.05.2015
17:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 2:3 (19:25, 20:25, 26:24, 25:13, 11:15)

mecz o 3. miejsce do trzech zwycięstw

02.05.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)
03.05.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:22, 24:26, 15:25, 15:10)
09.05.2015
17:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka 2:3 (18:25, 25:16, 26:28, 25:20, 14:16)

PLAY-OFF dla drużyn 5-12 Runda Zasadnicza / PLAY-OFF dla drużyn 1-4

I runda wstępna 9-12 (dwumecz)

18.03.2015
18:00
KS Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 29:27, 25:17)
22.03.2015
17:00
KSZO Ostrowiec KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:15, 25:22, 21:25, 25:23)
złoty set: 10:15
18.03.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:18, 24:26, 19:25, 25:21, 15:9)
22.03.2015
15:00
Developres SkyRes Rzeszów PGNiG Nafta Piła 3:1 (27:25, 25:21, 24:26, 28:26)
28.03.2015
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (12:25, 26:28, 19:25)
01.04.2015
18:00
Developres SkyRes Rzeszów KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:22, 25:22, 31:29)
28.03.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła KSZO Ostrowiec 3:2 (23:25, 25:16, 22:25, 25:22, 15:13)
01.04.2015
18:00
KSZO Ostrowiec PGNiG Nafta Piła 3:1 (21:25, 25:18, 25:9, 25:14)

II runda o miejsca 5-12 (dwumecz)

15.04.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (25:19, 12:25, 22:25, 22:25)
19.04.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała PGNiG Nafta Piła 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)
15.04.2015
19:00
KSZO Ostrowiec Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 21:25, 11:25)
18.04.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:0 (25:14, 25:12, 25:20)
13.04.2015
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 14:25, 13:25)
22.04.2015
18:00
Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:12, 25:21)
11.04.2015
17:00
Developres SkyRes Rzeszów SK bank Legionovia Legionowo 1:3 (25:20, 18:25, 23:25, 23:25)
21.04.2015
19:00
SK bank Legionovia Legionowo Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (25:20, 25:23, 15:25, 23:25, 12:15)

III runda o miejsca 5-8 (dwumecz)

26.04.2015
18:00
SK bank Legionovia Legionowo BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (23:25, 21:25, 26:24, 25:21, 10:15)
02.05.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała SK bank Legionovia Legionowo 2:3 (25:19, 14:25, 25:19, 23:25, 11:15)
złoty set: 10:15
26.04.2015
18:00
Budowlani Łódź Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:23, 25:20, 22:25, 26:28, 12:15)
30.04.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 32:30, 25:23)

III runda o miejsca 9-12 (dwumecz)

25.04.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:22, 16:25, 22:25, 25:22, 15:10)
03.05.2015
16:00
Developres SkyRes Rzeszów PGNiG Nafta Piła 3:2 (25:19, 19:25, 23:25, 25:16, 15:10)
złoty set: 6:15
26.04.2015
17:00
KSZO Ostrowiec KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 26:24, 25:22)
30.04.2015
18:00
KS Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 26:24, 25:19, 25:16)
złoty set: 13:15

IV runda o miejsce 5 (dwumecz)

06.05.2015
19:00
SK bank Legionovia Legionowo Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (18:25, 25:17, 19:25, 23:25)
09.05.2015
17:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza SK bank Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 28:26, 28:26)

IV runda o miejsce 7 (dwumecz)

06.05.2015
18:00
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (27:25, 25:21, 25:21)
09.05.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 1:3 (25:22, 26:28, 19:25, 22:25)

IV runda o miejsce 9 (dwumecz)

09.05.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła KSZO Ostrowiec 1:3 (25:19, 17:25, 19:25, 26:28)
13.05.2015
18:00
KSZO Ostrowiec PGNiG Nafta Piła 3:2 (25:19, 22:25, 25:11, 18:25, 16:14)

IV runda o miejsce 11 (dwumecz)

09.05.2015
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:20, 18:25, 22:25, 24:26)
13.05.2015
17:00
Developres SkyRes Rzeszów KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (27:25, 25:18, 26:24)