1/16 Pucharu CEV 1/8 Pucharu CEV / 1/4 Pucharu CEV / Challenge Round / Półfinał Pucharu CEV / Finał Pucharu CEV

1. Spotkanie

11.11.2014
17:00
SK UP OLOMOUC Gea Happel Amigos ZOERSEL 3:2 (25:21, 17:25, 25:16, 12:25, 15:6)
11.11.2014
18:00
Kralovo Pole BRNO Askö LINZ-STEG 3:1 (18:25, 25:15, 25:20, 25:19)
11.11.2014
18:00
Khimik YUZHNY Prosecco Doc-Imoco CONEGLIANO 1:3 (22:25, 25:21, 20:25, 21:25)
11.11.2014
18:30
Galatasaray Daikin ISTANBUL Rocheville LE CANNET 3:0 (25:21, 25:20, 25:21)
12.11.2014
00:00
Naturhouse Ciudad de LOGROÑO Igtisadchi BAKU 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
12.11.2014
00:00
PGE Atom Trefl Sopot Severodonchanka SEVERODONEC 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
12.11.2014
18:00
Dinamo Romprest Bucaresti Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (19:25, 17:25, 25:22, 22:25)
12.11.2014
18:00
Nova KBM Branik MARIBOR Sagres NEUCHATEL UC 3:2 (25:19, 24:26, 26:24, 23:25, 15:10)
12.11.2014
19:00
Olympiacos PIRAEUS VDK GENT Dames 0:3 (18:25, 19:25, 25:27)
12.11.2014
19:00
Rote Raben VILSBIBURG Lokomotiv BAKU 0:3 (17:25, 24:26, 22:25)
12.11.2014
19:00
ATSC Sparkasse KLAGENFURT HPK HÄMEENLINNA 0:3 (10:25, 14:25, 17:25)
12.11.2014
19:30
Volley KÖNIZ CS Volei Alba BLAJ 3:2 (22:25, 15:25, 25:21, 25:23, 15:12)
12.11.2014
20:00
Calcit KAMNIK Crvena Zvezda Belgrad 0:3 (16:25, 14:25, 16:25)
12.11.2014
20:30
Igor Gorgonzola NOVARA Dinamo KRASNODAR 1:3 (25:20, 20:25, 19:25, 15:25)
13.11.2014
19:45
HAIFA VC BEZIERS VB 3:2 (23:25, 25:22, 20:25, 25:23, 15:12)
24.11.2014
20:30
Orbita ZTMC-ZNU ZAPOROZHYE Dauphines CHARLEROI 2:3 (25:23, 23:25, 19:25, 25:22, 12:15)

2. Spotkanie

25.11.2014
19:00
Crvena Zvezda Belgrad Calcit KAMNIK 3:1 (25:21, 25:11, 17:25, 25:22)
25.11.2014
19:30
Askö LINZ-STEG Kralovo Pole BRNO 1:3 (15:25, 18:25, 25:23, 25:27)
25.11.2014
19:30
Dinamo KRASNODAR Igor Gorgonzola NOVARA 3:2 (25:21, 17:25, 27:25, 19:25, 15:8)
25.11.2014
20:30
BEZIERS VB HAIFA VC 3:0 (25:19, 27:25, 25:16)
25.11.2014
20:30
Dauphines CHARLEROI Orbita ZTMC-ZNU ZAPOROZHYE 3:2 (25:20, 22:25, 25:21, 19:25, 15:7)
26.11.2014
00:00
Igtisadchi BAKU Naturhouse Ciudad de LOGROÑO 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
26.11.2014
00:00
Severodonchanka SEVERODONEC PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
26.11.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Dinamo Romprest Bucaresti 3:2 (19:25, 25:18, 25:15, 22:25, 15:4)
26.11.2014
18:00
Lokomotiv BAKU Rote Raben VILSBIBURG 3:1 (25:22, 25:23, 22:25, 25:17)
26.11.2014
18:30
HPK HÄMEENLINNA ATSC Sparkasse KLAGENFURT 3:1 (25:17, 25:11, 20:25, 25:18)
26.11.2014
19:00
CS Volei Alba BLAJ Volley KÖNIZ 3:0 (25:21, 25:17, 25:19)
26.11.2014
20:00
Rocheville LE CANNET Galatasaray Daikin ISTANBUL 2:3 (15:25, 21:25, 25:19, 25:13, 9:15)
26.11.2014
20:30
VDK GENT Dames Olympiacos PIRAEUS 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)
złoty set: 7:15
26.11.2014
20:30
Prosecco Doc-Imoco CONEGLIANO Khimik YUZHNY 3:1 (24:26, 25:-23, 34:32, 25:23)
26.11.2014
20:30
Gea Happel Amigos ZOERSEL SK UP OLOMOUC 3:1 (23:25, 25:19, 25:22, 28:26)
27.11.2014
20:30
Sagres NEUCHATEL UC Nova KBM Branik MARIBOR 2:3 (18:25, 25:17, 25:17, 18:25, 7:15)

1/8 Pucharu CEV 1/16 Pucharu CEV / 1/4 Pucharu CEV / Challenge Round / Półfinał Pucharu CEV / Finał Pucharu CEV

1. Spotkanie

09.12.2014
19:30
Dinamo KRASNODAR HPK HÄMEENLINNA 3:0 (25:14, 25:22, 25:14)
09.12.2014
20:00
Dauphines CHARLEROI Naturhouse Ciudad de LOGROÑO 1:3 (23:25, 23:25, 25:20, 24:26)
09.12.2014
20:30
BEZIERS VB Kralovo Pole BRNO 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)
10.12.2014
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza CS Volei Alba BLAJ 3:1 (25:22, 25:16, 19:25, 25:22)
10.12.2014
20:30
Prosecco Doc-Imoco CONEGLIANO Nova KBM Branik MARIBOR 3:0 (25:23, 25:13, 25:23)
11.12.2014
16:00
Galatasaray Daikin ISTANBUL Olympiacos PIRAEUS 3:1 (23:25, 25:22, 25:16, 25:22)
11.12.2014
18:00
Crvena Zvezda Belgrad Lokomotiv BAKU 0:3 (16:25, 21:25, 12:25)
11.12.2014
20:00
PGE Atom Trefl Sopot Gea Happel Amigos ZOERSEL 3:0 (25:13, 25:16, 25:19)

2. Spotkanie

16.12.2014
18:00
Kralovo Pole BRNO BEZIERS VB 0:3 (19:25, 16:25, 21:25)
16.12.2014
19:00
Olympiacos PIRAEUS Galatasaray Daikin ISTANBUL 0:3 (22:25, 23:25, 22:25)
16.12.2014
20:00
Naturhouse Ciudad de LOGROÑO Dauphines CHARLEROI 3:0 (25:20, 25:15, 25:19)
17.12.2014
17:00
CS Volei Alba BLAJ Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:19, 20:25, 25:12, 20:25, 19:17)
17.12.2014
18:00
Nova KBM Branik MARIBOR Prosecco Doc-Imoco CONEGLIANO 3:2 (16:25, 16:25, 26:24, 25:18, 15:12)
17.12.2014
18:00
Lokomotiv BAKU Crvena Zvezda Belgrad 3:1 (25:22, 25:20, 23:25, 25:23)
17.12.2014
18:30
HPK HÄMEENLINNA Dinamo KRASNODAR 0:3 (19:25, 18:25, 12:25)
18.12.2014
20:30
Gea Happel Amigos ZOERSEL PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (16:25, 12:25, 18:25)

1/4 Pucharu CEV 1/16 Pucharu CEV / 1/8 Pucharu CEV / Challenge Round / Półfinał Pucharu CEV / Finał Pucharu CEV

1. Spotkanie

13.01.2014
20:00
Naturhouse Ciudad de LOGROÑO BEZIERS VB 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
14.01.2014
18:00
Lokomotiv BAKU Dinamo KRASNODAR 3:0 (25:22, 25:18, 25:22)
14.01.2014
20:30
Prosecco Doc-Imoco CONEGLIANO PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:20, 21:25, 25:21, 25:13)
14.01.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Galatasaray Daikin ISTANBUL 3:2 (25:17, 20:25, 25:21, 17:25, 15:9)

2. Spotkanie

20.01.2014
19:30
Dinamo KRASNODAR Lokomotiv BAKU 3:0 (25:14, 25:19, 25:17)
złoty set: 15:13
20.01.2014
20:00
BEZIERS VB Naturhouse Ciudad de LOGROÑO 3:0 (25:18, 25:14, 25:20)
22.01.2014
19:30
Galatasaray Daikin ISTANBUL Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:11, 25:20)
22.01.2014
20:30
PGE Atom Trefl Sopot Prosecco Doc-Imoco CONEGLIANO 3:0 (25:20, 25:18, 25:12)
złoty set: 15:9

Challenge Round 1/16 Pucharu CEV / 1/8 Pucharu CEV / 1/4 Pucharu CEV / Półfinał Pucharu CEV / Finał Pucharu CEV

1. Spotkanie

03.03.2015
16:00
Stiinta BACAU PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (15:25, 21:25, 18:25)
03.03.2015
20:00
BEZIERS VB Rabita BAKU 1:3 (22:25, 28:26, 14:25, 21:25)
04.03.2015
19:00
Omichka OMSK REGION Galatasaray Daikin ISTANBUL 3:0 (25:19, 28:26, 25:22)
05.03.2015
19:30
Dinamo KRASNODAR NANTES VB 3:0 (25:12, 25:17, 25:11)

2. Spotkanie

10.03.2015
20:00
Galatasaray Daikin ISTANBUL Omichka OMSK REGION 3:1 (25:13, 25:27, 25:23, 25:15)
złoty set: 15:12
10.03.2015
20:30
PGE Atom Trefl Sopot Stiinta BACAU 3:0 (25:14, 25:17, 25:13)
12.03.2015
17:00
Rabita BAKU BEZIERS VB 3:0 (25:16, 25:22, 25:17)
12.03.2015
20:00
NANTES VB Dinamo KRASNODAR 0:3 (21:25, 17:25, 17:25)

Półfinał Pucharu CEV 1/16 Pucharu CEV / 1/8 Pucharu CEV / 1/4 Pucharu CEV / Challenge Round / Finał Pucharu CEV

1. Spotkanie

24.03.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Galatasaray Daikin ISTANBUL 3:0 (25:20, 25:22, 25:19)
24.03.2015
19:30
Dinamo KRASNODAR Rabita BAKU 3:1 (25:20, 18:25, 25:23, 25:22)

2. Spotkanie

28.03.2015
17:00
Rabita BAKU Dinamo KRASNODAR 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
28.03.2015
17:00
Galatasaray Daikin ISTANBUL PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (25:18, 29:27, 26:28, 29:31, 13:15)

Finał Pucharu CEV 1/16 Pucharu CEV / 1/8 Pucharu CEV / 1/4 Pucharu CEV / Challenge Round / Półfinał Pucharu CEV

1. Spotkanie

07.04.2015
19:30
Dinamo KRASNODAR PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:18, 25:20, 25:22)

2. Spotkanie

11.04.2015
20:00
PGE Atom Trefl Sopot Dinamo KRASNODAR 3:1 (26:24, 18:25, 26:24, 25:22)
złoty set: 10:15