Puchar Polski

Runda II

22.09.2014
00:00
AGH Wisła Kraków wolny los 3:0 ()
22.09.2014
00:00
AZS Politechniki Śląskiej Gliwice wolny los 3:0 ()
22.09.2014
00:00
UKS Orzeł Malbork wolny los 3:0 ()
22.09.2014
00:00
MUKS Sparta Warszawa wolny los 3:0 ()

Runda III

05.10.2014
12:00
AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno SMS Szczyrk 3:0 (25:15, 25:18, 25:16)
15.10.2014
00:00
Budowlani Toruń wolny los 3:0 ()
15.10.2014
16:00
UKS Orzeł Malbork MUKS Joker Świecie 0:3 (14:25, 18:25, 23:25)
15.10.2014
18:00
KS Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna Silesia Volley MOSiR MSK Mysłowice 3:2 (18:25, 25:21, 25:16, 20:25, 15:9)
15.10.2014
18:00
AZS Politechniki Śląskiej Gliwice ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (20:25, 23:25, 21:25)
15.10.2014
18:00
PMKS Sokołów SA NIKE Węgrów MUKS Sparta Warszawa 3:1 (25:17, 25:16, 25:27, 25:23)
15.10.2014
19:00
AGH Wisła Kraków KRS Ekstrim Gorlice 0:3 (19:25, 22:25, 18:25)
31.10.2014
17:30
KS Murowana Goślina MLKS Roltex Zawisza Sulechów 1:3 (19:25, 25:22, 15:25, 18:25)

Runda IV

16.11.2014
12:00
MUKS Joker Świecie MLKS Roltex Zawisza Sulechów 0:3 (13:25, 24:26, 20:25)
16.11.2014
18:00
PMKS Sokołów SA NIKE Węgrów Budowlani Toruń 3:0 (25:16, 25:12, 25:21)
19.11.2014
18:00
KS Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:21, 24:26, 22:25, 22:25)
22.11.2014
19:00
KRS Ekstrim Gorlice AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 1:3 (14:25, 22:25, 25:19, 20:25)

Runda V

14.12.2014
14:30
ŁKS Commercecon Łódź AZS PWSZ Karpaty MOSiR KHS Krosno 3:2 (25:18, 21:25, 25:27, 25:20, 15:9)
14.12.2014
16:00
PMKS Sokołów SA NIKE Węgrów MLKS Roltex Zawisza Sulechów 2:3 (18:25, 25:19, 23:25, 25:19, 16:18)

Runda VI

07.01.2015
18:00
Roltex Zawisza Sulechów Budowlani Łódź 0:3 (32:34, 22:25, 15:25)
07.01.2015
20:00
ŁKS Commercecon Łódź KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:17, 24:26, 25:14, 8:25, 7:15)
08.01.2015
18:00
PGNiG Nafta Piła Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (21:25, 23:25, 20:25)
26.01.2015
18:00
KSZO Ostrowiec SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (25:19, 20:25, 25:18, 25:16)

Runda VII

03.02.2015
18:00
Budowlani Łódź Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 27:25, 25:17)
16.02.2015
18:00
KSZO Ostrowiec KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:15, 27:25, 23:25, 25:21)

Ćwierćfinał

25.02.2015
18:00
Chemik Police KSZO Ostrowiec 3:0 (25:18, 25:17, 25:15)
25.02.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:18, 25:18)
07.03.2015
16:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 0:3 (18:25, 20:25, 18:25)
07.03.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Budowlani Łódź 2:3 (25:22, 25:23, 23:25, 21:25, 8:15)

Półfinał - Kędzierzyn-Koźle

14.03.2015
14:45
Impel Wrocław Chemik Police 0:3 (15:25, 16:25, 20:25)
14.03.2015
17:30
PGE Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 3:0 (25:16, 25:12, 25:19)

Finał - Kędzierzyn-Koźle

15.03.2015
15:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (25:17, 18:25, 10:25, 25:19, 12:15)