Młoda Liga Kobiet - Faza 1 Młoda Liga - grupa finałowa o miejsca 1-6 / Młoda Liga - grupa finałowa o miejsca 7-12

1. kolejka

17.10.2014
17:00
PGE Atom Trefl Sopot PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:20, 25:16, 25:21)
18.10.2014
12:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka 2:3 (24:26, 22:25, 25:15, 25:22, 13:15)
18.10.2014
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
19.10.2014
12:00
Chemik Police KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:21, 25:23)
20.10.2014
18:00
SK bank Legionovia Legionowo KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:19, 25:18, 25:23)
12.11.2014
16:30
Budowlani Łódź Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:0 (25:16, 25:12, 25:17)

2. kolejka

22.10.2014
17:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów KSZO OSTROWIEC 3:1 (25:22, 25:21, 22:25, 25:13)
25.10.2014
15:00
Impel Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)
25.10.2014
16:00
Polski Cukier Muszynianka BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:27, 25:18, 25:20, 24:26, 9:15)
25.10.2014
16:00
KS PAŁAC Bydgoszcz PTPS SAF-Holland Piła 3:2 (25:23, 25:20, 22:25, 21:25, 16:14)
26.10.2014
12:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 3:1 (25:16, 17:25, 25:23, 25:16)
27.10.2014
17:00
Budowlani Łódź SK bank Legionovia Legionowo 1:3 (21:25, 17:25, 25:20, 16:25)

3. kolejka

07.11.2014
17:00
PGE Atom Trefl Sopot KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:18, 25:13)
08.11.2014
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka 1:3 (22:25, 25:13, 14:25, 20:25)
08.11.2014
16:00
PTPS SAF-Holland Piła Chemik Police 1:3 (15:25, 13:25, 25:17, 18:25)
08.11.2014
16:00
SK bank Legionovia Legionowo Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:0 (25:22, 25:18, 25:16)
08.11.2014
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 3:1 (25:16, 25:23, 24:26, 25:16)
09.11.2014
14:00
KSZO OSTROWIEC Budowlani Łódź 0:3 (12:25, 18:25, 13:25)

4. kolejka

14.11.2014
16:00
Polski Cukier Muszynianka Impel Wrocław 0:3 (16:25, 13:25, 23:25)
15.11.2014
14:00
PTPS SAF-Holland Piła PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (14:25, 28:26, 14:25, 13:25)
15.11.2014
16:30
Developres SkyRes V LO Rzeszów Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:22, 25:21)
16.11.2014
15:30
KSZO OSTROWIEC SK bank Legionovia Legionowo 1:3 (25:23, 16:25, 22:25, 22:25)
17.11.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:15, 22:25, 19:25, 25:20, 15:12)
25.11.2014
17:30
KS PAŁAC Bydgoszcz Chemik Police 1:3 (25:19, 28:30, 22:25, 27:29)

5. kolejka

22.11.2014
12:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 21:25, 27:29)
22.11.2014
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 0:3 (14:25, 23:25, 10:25)
23.11.2014
18:00
PTPS SAF-Holland Piła KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
24.11.2014
18:00
SK bank Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 3:1 (25:21, 28:26, 21:25, 25:23)
24.11.2014
18:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka 1:3 (25:18, 17:25, 21:25, 19:25)
25.11.2014
17:00
KSZO OSTROWIEC Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (23:25, 14:25, 19:25)

6. kolejka

28.11.2014
18:30
Polski Cukier Muszynianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (23:25, 19:25, 25:12, 25:12, 15:5)
28.11.2014
19:00
Chemik Police PTPS SAF-Holland Piła 3:1 (23:25, 25:12, 25:21, 25:16)
29.11.2014
16:00
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:27, 25:18, 25:19, 18:25, 15:13)
29.11.2014
17:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (26:24, 25:19, 16:25, 25:20)
30.11.2014
16:00
KS PAŁAC Bydgoszcz PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (15:25, 25:23, 23:25, 18:25)
03.12.2014
15:30
Budowlani Łódź KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:14, 25:16, 25:10)

Młoda Liga - grupa finałowa o miejsca 1-6 Młoda Liga Kobiet - Faza 1 / Młoda Liga - grupa finałowa o miejsca 7-12

1. kolejka

18.10.2014
12:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka 2:3 (24:26, 22:25, 25:15, 25:22, 13:15)
11.01.2015
15:00
SK bank Legionovia Legionowo Chemik Police 3:1 (27:25, 20:25, 25:16, 25:21)
13.02.2015
17:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (23:25, 25:17, 24:26, 14:25)

2. kolejka

17.01.2015
17:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów Chemik Police 0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
18.01.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 2:3 (25:10, 20:25, 25:17, 21:25, 14:16)
08.03.2015
16:00
Polski Cukier Muszynianka SK bank Legionovia Legionowo 0:3 (22:25, 7:25, 17:25)

3. kolejka

23.01.2015
11:00
SK bank Legionovia Legionowo PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (22:25, 19:25, 20:25)
24.01.2015
16:00
Impel Wrocław Developres SkyRes V LO Rzeszów 1:3 (25:22, 23:25, 20:25, 17:25)
19.02.2015
17:00
Chemik Police Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:18, 25:17, 25:14)

4. kolejka

26.10.2014
12:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 3:1 (25:16, 17:25, 25:23, 25:16)
31.01.2015
13:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:19, 25:16, 25:23)
10.02.2015
15:00
Impel Wrocław SK bank Legionovia Legionowo 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)

5. kolejka

08.11.2014
16:00
SK bank Legionovia Legionowo Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:0 (25:22, 25:18, 25:16)
13.02.2015
16:00
Chemik Police Impel Wrocław 2:3 (25:20, 17:25, 18:25, 25:20, 14:16)
14.02.2015
16:00
Polski Cukier Muszynianka PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (10:25, 21:25, 16:25)

6. kolejka

14.11.2014
16:00
Polski Cukier Muszynianka Impel Wrocław 0:3 (16:25, 13:25, 23:25)
21.02.2015
16:00
PGE Atom Trefl Sopot Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:0 (25:23, 25:17, 25:11)
25.02.2015
16:00
Chemik Police SK bank Legionovia Legionowo 1:3 (20:25, 25:21, 23:25, 17:25)

7. kolejka

07.03.2015
12:00
Chemik Police Developres SkyRes V LO Rzeszów 2:3 (16:25, 25:19, 20:25, 25:23, 13:15)
07.03.2015
16:00
SK bank Legionovia Legionowo Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:17, 25:16, 25:16)
02.04.2015
15:00
Impel Wrocław PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 18:25, 23:25)

8. kolejka

18.01.2015
16:00
Polski Cukier Muszynianka Chemik Police 0:3 (14:25, 21:25, 20:25)
20.03.2015
14:00
PGE Atom Trefl Sopot SK bank Legionovia Legionowo 2:3 (25:20, 25:27, 25:21, 17:25, 12:15)
21.03.2015
12:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów Impel Wrocław 3:2 (16:25, 22:25, 25:21, 17:25, 15:12)

9. kolejka

22.11.2014
12:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 21:25, 27:29)
27.03.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Developres SkyRes V LO Rzeszów 2:3 (25:19, 21:25, 25:21, 24:26, 13:15)
29.03.2015
17:00
SK bank Legionovia Legionowo Impel Wrocław 2:3 (20:25, 26:24, 25:21, 28:30, 13:15)

10. kolejka

29.11.2014
17:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów SK bank Legionovia Legionowo 3:1 (26:24, 25:19, 16:25, 25:20)
18.02.2015
14:00
PGE Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka 3:0 (25:15, 25:21, 25:22)
10.03.2015
15:00
Impel Wrocław Chemik Police 3:1 (16:25, 25:21, 25:20, 25:21)

Młoda Liga - grupa finałowa o miejsca 7-12 Młoda Liga Kobiet - Faza 1 / Młoda Liga - grupa finałowa o miejsca 1-6

1. kolejka

17.11.2014
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:15, 22:25, 19:25, 25:20, 15:12)
10.01.2015
14:30
Budowlani Łódź PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:19, 29:27, 25:21)
18.01.2015
12:00
KS PAŁAC Bydgoszcz KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:23, 25:22, 26:24)

2. kolejka

17.01.2015
14:00
PTPS SAF-Holland Piła KSZO OSTROWIEC 0:3 (25:27, 19:25, 22:25)
17.01.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 1:3 (25:23, 20:25, 23:25, 26:28)
13.02.2015
17:30
KS PAŁAC Bydgoszcz BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:13, 25:14, 21:25, 26:24)

3. kolejka

21.01.2015
15:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KSZO OSTROWIEC 3:1 (25:19, 24:26, 25:19, 25:19)
25.01.2015
15:00
Budowlani Łódź KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (7:25, 23:25, 25:27)
13.02.2015
16:00
PTPS SAF-Holland Piła Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:15, 27:29, 22:25, 21:25)

4. kolejka

25.10.2014
16:00
KS PAŁAC Bydgoszcz PTPS SAF-Holland Piła 3:2 (25:23, 25:20, 22:25, 21:25, 16:14)
31.01.2015
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 0:3 (19:25, 16:25, 15:25)
01.02.2015
17:00
KSZO OSTROWIEC Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 19:25, 18:25)

5. kolejka

03.12.2014
15:30
Budowlani Łódź KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:14, 25:16, 25:10)
14.02.2015
11:00
PTPS SAF-Holland Piła BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 26:24, 25:18)
14.02.2015
16:00
KS PAŁAC Bydgoszcz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:27, 25:14, 22:25, 23:25)

6. kolejka

18.10.2014
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:22)
17.02.2015
13:00
KSZO OSTROWIEC KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (16:25, 17:25, 15:25)
21.02.2015
14:00
PTPS SAF-Holland Piła Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 26:24, 19:25, 25:11)

7. kolejka

07.03.2015
18:00
Budowlani Łódź Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (26:24, 25:21, 24:14)
29.03.2015
13:00
KSZO OSTROWIEC PTPS SAF-Holland Piła 0:3 (20:25, 17:25, 11:25)
12.04.2015
12:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KS PAŁAC Bydgoszcz 3:1 (19:25, 25:23, 25:13, 25:19)

8. kolejka

21.03.2015
16:00
KS PAŁAC Bydgoszcz Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 25:16, 22:25, 7:25, 15:11)
22.03.2015
13:00
KSZO OSTROWIEC BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (18:25, 20:25, 9:25)
12.04.2015
12:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza PTPS SAF-Holland Piła 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)

9. kolejka

23.11.2014
18:00
PTPS SAF-Holland Piła KS PAŁAC Bydgoszcz 0:3 (14:25, 16:25, 17:25)
27.03.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KSZO OSTROWIEC 3:0 (25:14, 25:14, 25:23)
28.03.2015
16:00
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:4, 25:23)

10. kolejka

09.11.2014
14:00
KSZO OSTROWIEC Budowlani Łódź 0:3 (12:25, 18:25, 13:25)
11.04.2015
12:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała PTPS SAF-Holland Piła 0:3 (22:25, 23:25, 15:25)
11.04.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KS PAŁAC Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 27:25)