Mistrzostwa Polski Kadetek Mistrzostwa Polski Juniorek

Finał Mistrzostw Śląska [Grupa 19] Bielsko-Biała

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 6 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 1 241 157
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 5 3 2 1 2 0 0 0 1 0 7 3 225 183
3 MOSM Tychy 2 4 3 1 2 0 1 0 0 0 2 3 7 189 231
4 UKS Spartakus Zabrze 3 3 0 3 0 0 0 0 1 2 1 9 161 245
13.02.2015
15:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała MOSM Tychy 2 3:0 (25:20, 25:16, 25:13)
13.02.2015
17:00
UKS Spartakus Zabrze Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 6:25, 16:25)
14.02.2015
15:00
MOSM Tychy 2 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 11:25, 19:25)
14.02.2015
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:22, 25:9, 25:12)
15.02.2015
10:00
UKS Spartakus Zabrze MOSM Tychy 2 1:3 (18:25, 22:25, 25:20, 16:25)
15.02.2015
12:20
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 25:16, 16:25, 25:16)

Ćwierćfinał [Grupa 8] Wrocław

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 Impel Gwardia Wrocław 4 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 52
2 MOSM Tychy 2 3 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 109 136
3 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 79 150
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 0 1 1 0 0 0 0 6 1 170 126
2 ŁKS SMS MG13 Łódź 3 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 133 131
3 MKS Pogoń Proszowice 2 2 0 2 0 0 0 0 1 1 1 6 125 171
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa Finałowa
1 Impel Gwardia Wrocław 6 3 3 0 2 0 1 0 0 0 9 2 245 174
2 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 2 0 0 1 0 0 8 3 245 190
3 ŁKS SMS MG13 Łódź 4 3 1 2 1 0 0 0 0 2 3 6 177 213
4 MOSM Tychy 2 3 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 9 135 225
05.03.2015
14:00
Impel Gwardia Wrocław MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:5, 25:7, 25:6)
05.03.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS SMS MG13 Łódź 3:0 (27:25, 25:11, 25:19)
06.03.2015
09:30
Impel Gwardia Wrocław MOSM Tychy 2 3:0 (25:6, 25:12, 25:16)
06.03.2015
11:30
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza MKS Pogoń Proszowice 3:1 (25:12, 25:17, 18:25, 25:17)
06.03.2015
14:30
MMKS Kędzierzyn-Koźle MOSM Tychy 2 0:3 (16:25, 22:25, 23:25)
06.03.2015
16:30
ŁKS SMS MG13 Łódź MKS Pogoń Proszowice 3:0 (25:11, 28:26, 25:17)
07.03.2015
09:00
MMKS Kędzierzyn-Koźle MKS Pogoń Proszowice 1:3 (20:25, 30:28, 10:25, 12:25)
07.03.2015
11:00
Impel Gwardia Wrocław ŁKS SMS MG13 Łódź 3:0 (25:11, 25:10, 28:26)
07.03.2015
13:30
MOSM Tychy 2 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (11:25, 15:25, 17:25)
08.03.2015
10:00
MOSM Tychy 2 ŁKS SMS MG13 Łódź 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
08.03.2015
12:00
Impel Gwardia Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (16:25, 25:16, 25:15, 11:25, 15:12)

Półfinał [Grupa 2] Bydgoszcz

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Pałac Bydgoszcz 6 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 1 244 196
2 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 4 3 1 2 1 0 0 1 1 0 6 6 268 258
3 Vega MOSiR Stalowa Wola 4 3 1 2 0 0 1 0 1 1 4 8 259 284
4 MKS Zryw Volley Iława 4 3 1 2 0 1 0 0 0 2 3 7 202 235
24.04.2015
16:00
Pałac Bydgoszcz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (17:25, 25:19, 25:16, 25:23)
24.04.2015
18:00
MKS Zryw Volley Iława Vega MOSiR Stalowa Wola 3:1 (25:23, 24:26, 25:13, 25:21)
25.04.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Vega MOSiR Stalowa Wola 2:3 (19:25, 20:25, 26:24, 26:24, 19:21)
25.04.2015
18:00
Pałac Bydgoszcz MKS Zryw Volley Iława 3:0 (25:13, 25:18, 27:25)
26.04.2015
10:00
MKS Zryw Volley Iława Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 10:25, 15:25)
26.04.2015
12:00
Vega MOSiR Stalowa Wola Pałac Bydgoszcz 0:3 (21:25, 14:25, 22:25)

Finał - Proszowice

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 LTS Legionovia Legionowo 5 3 2 1 2 0 0 0 1 0 7 3 239 205
2 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 1 1 0 0 0 1 6 4 225 225
3 UKS Libero Starogard Gdański 4 3 1 2 0 1 0 0 1 1 4 7 249 265
4 MKS Truso Elbląg 4 3 1 2 1 0 0 0 0 2 3 6 199 217
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 Sparta Warszawa 5 3 2 1 0 2 0 0 1 0 7 5 276 279
2 Pałac Bydgoszcz 5 3 2 1 0 1 1 0 1 0 7 6 305 279
3 Impel Gwardia Wrocław 4 3 1 2 0 1 0 1 1 0 6 7 268 289
4 KS Developres Rzeszów 4 3 1 2 0 1 0 0 2 0 5 7 267 269
06.05.2015
10:00
MKS Truso Elbląg Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 22:25, 22:25)
06.05.2015
12:00
UKS Libero Starogard Gdański LTS Legionovia Legionowo 3:1 (19:25, 25:21, 25:21, 25:22)
06.05.2015
16:00
Pałac Bydgoszcz KS Developres Rzeszów 3:1 (26:24, 25:22, 18:25, 27:25)
06.05.2015
18:00
Sparta Warszawa Impel Gwardia Wrocław 3:1 (25:20, 22:25, 27:25, 25:19)
07.05.2015
10:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza LTS Legionovia Legionowo 0:3 (14:25, 18:25, 21:25)
07.05.2015
12:00
MKS Truso Elbląg UKS Libero Starogard Gdański 3:0 (25:19, 29:27, 25:21)
07.05.2015
16:00
KS Developres Rzeszów Impel Gwardia Wrocław 1:3 (25:19, 16:25, 17:25, 20:25)
07.05.2015
18:00
Pałac Bydgoszcz Sparta Warszawa 1:3 (24:26, 25:19, 26:28, 22:25)
08.05.2015
10:00
UKS Libero Starogard Gdański Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:22, 22:25, 22:25, 19:25)
08.05.2015
12:00
LTS Legionovia Legionowo MKS Truso Elbląg 3:0 (25:16, 25:19, 25:23)
08.05.2015
16:00
Sparta Warszawa KS Developres Rzeszów 1:3 (25:18, 13:25, 18:25, 23:25)
08.05.2015
18:00
Impel Gwardia Wrocław Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:23, 26:24, 9:25, 15:25, 10:15)
09.05.2015
11:30
MKS Truso Elbląg KS Developres Rzeszów 2:3 (25:20, 25:20, 16:25, 21:25, 13:15)
09.05.2015
13:30
UKS Libero Starogard Gdański Impel Gwardia Wrocław 2:3 (13:25, 18:25, 25:15, 25:13, 10:15)
09.05.2015
17:00
LTS Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz 3:0 (26:24, 25:23, 25:23)
09.05.2015
19:00
Sparta Warszawa Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:20, 25:13)
10.05.2015
11:00
Pałac Bydgoszcz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:12, 25:12, 25:22)
10.05.2015
13:00
LTS Legionovia Legionowo Sparta Warszawa 3:1 (25:22, 20:25, 25:14, 25:17)

Mistrzostwa Polski Juniorek Mistrzostwa Polski Kadetek

Etap 1 [Grupa 1]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 29 10 10 0 7 2 1 0 0 0 30 4 829 578
2 Sokół 43 AZS AWF Katowice 22 10 7 3 5 2 0 1 1 1 24 11 806 726
3 KS Częstochowianka 21 10 7 3 5 2 0 0 2 1 23 11 819 674
4 SPS AZS Politechnika Częstochowska 9 10 3 7 2 0 1 1 1 5 12 23 700 791
5 UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 5 10 2 8 1 0 1 0 1 7 7 26 644 783
6 UKS Net Piekary Śląskie 4 10 1 9 1 0 0 1 1 7 6 27 551 797
02.10.2013
00:00
KS Częstochowianka SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
02.10.2014
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:0 (25:14, 25:17, 25:13)
02.10.2014
00:00
UKS Net Piekary Śląskie Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (22:25, 30:28, 22:25, 13:25)
09.10.2014
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (17:25, 17:25, 22:25)
09.10.2014
00:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)
09.10.2014
00:00
KS Częstochowianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 21:25, 22:25)
16.10.2014
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:1 (25:22, 19:25, 25:11, 25:9)
16.10.2014
00:00
UKS Net Piekary Śląskie KS Częstochowianka 0:3 (20:25, 14:25, 22:25)
16.10.2014
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:0 (25:17, 25:15, 25:10)
23.10.2014
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:3 (19:25, 25:20, 25:23, 17:25, 12:15)
23.10.2014
00:00
KS Częstochowianka Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:14, 25:21, 25:27, 25:16)
23.10.2014
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:8, 25:8, 25:6)
06.11.2014
00:00
UKS Net Piekary Śląskie SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:3 (25:23, 19:25, 22:25, 25:21, 14:16)
06.11.2014
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 16:25, 22:25)
06.11.2014
00:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry KS Częstochowianka 1:3 (11:25, 26:24, 29:31, 19:25)
13.11.2014
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska KS Częstochowianka 0:3 (16:25, 18:25, 21:25)
13.11.2014
00:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 14:25, 23:25)
13.11.2014
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:15, 25:12, 25:18)
20.11.2014
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:23, 25:16, 25:21)
20.11.2014
00:00
UKS Net Piekary Śląskie UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:0 (25:19, 25:19, 25:21)
20.11.2014
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KS Częstochowianka 3:1 (25:20, 24:26, 26:24, 25:17)
27.11.2014
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 20:25, 14:25)
27.11.2014
00:00
KS Częstochowianka UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:12, 25:6, 25:10)
27.11.2014
00:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (23:25, 23:25, 18:25)
04.12.2014
00:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (21:25, 18:25, 22:25)
04.12.2014
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice KS Częstochowianka 3:1 (25:19, 25:20, 14:25, 25:23)
04.12.2014
00:00
UKS Net Piekary Śląskie Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (6:25, 9:25, 15:25)
11.12.2014
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:15, 25:13, 25:20)
11.12.2014
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:2 (25:17, 24:26, 20:25, 26:24, 15:13)
11.12.2014
00:00
KS Częstochowianka UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 3:0 (25:20, 25:18, 25:15)

Etap 3 [Grupa 6] Jaworzno

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 2 0 0 0 1 0 7 3 243 203
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 5 3 2 1 1 1 0 1 0 0 8 4 279 238
3 UKS Jedynka Rybnik 5 3 2 1 1 0 1 0 0 1 6 5 238 231
4 MCKiS Jaworzno 3 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 9 137 225
26.01.2015
00:00
MCKiS Jaworzno BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 19:25, 16:25)
26.01.2015
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza UKS Jedynka Rybnik 3:0 (27:25, 25:18, 25:20)
27.01.2015
00:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała UKS Jedynka Rybnik 2:3 (25:19, 25:27, 21:25, 25:14, 10:15)
27.01.2015
00:00
MCKiS Jaworzno Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (9:25, 15:25, 18:25)
28.01.2015
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (21:25, 25:23, 22:25, 23:25)
28.01.2015
00:00
UKS Jedynka Rybnik MCKiS Jaworzno 3:0 (25:19, 25:20, 25:9)

Finał Mistrzostw Śląska [Grupa 8] Tychy

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 1 1 0 1 0 0 8 4 275 241
2 BKS Aluprof Bielsko-Biała 5 3 2 1 1 1 0 0 1 0 7 4 255 230
3 KS Częstochowianka 5 3 2 1 1 0 1 0 1 0 7 5 274 251
4 MOSM Tychy 3 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 9 143 225
06.02.2015
00:00
MOSM Tychy Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)
06.02.2015
00:00
KS Częstochowianka BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (26:28, 24:26, 25:16, 23:25)
07.02.2015
00:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:19)
07.02.2015
00:00
MOSM Tychy KS Częstochowianka 0:3 (19:25, 15:25, 19:25)
08.02.2015
00:00
KS Częstochowianka Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (20:25, 16:25, 25:19, 25:22, 15:12)
08.02.2015
00:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała MOSM Tychy 3:0 (25:13, 25:10, 25:12)

Ćwierćfinał [Grupa 8] Dąbrowa Górnicza

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 Impel Gwardia Wrocław 4 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 89
2 NTSK Nysa 3 2 1 1 0 1 0 0 0 1 3 4 136 171
3 Częstochowianka Częstochowa 2 2 0 2 0 0 0 0 1 1 1 6 142 168
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 0 0 1 1 0 0 0 6 3 208 183
2 ŁKS SMS MG13 Łódź 3 2 1 1 1 0 0 1 0 0 5 3 180 147
3 Sandecja Nowy Sącz 2 2 0 2 0 0 0 0 1 1 1 6 114 172
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa Finałowa
1 Impel Gwardia Wrocław 6 3 3 0 2 0 1 0 0 0 9 2 260 186
2 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 1 0 1 1 0 0 8 5 285 264
3 ŁKS SMS MG13 Łódź 4 3 1 2 0 1 0 1 0 1 5 7 243 275
4 NTSK Nysa 3 3 0 3 0 0 0 0 1 2 1 9 181 244
26.02.2015
16:00
Impel Gwardia Wrocław NTSK Nysa 3:0 (25:13, 25:22, 25:8)
26.02.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS SMS MG13 Łódź 3:2 (25:22, 24:26, 20:25, 25:17, 17:15)
27.02.2015
10:15
Częstochowianka Częstochowa Impel Gwardia Wrocław 0:3 (9:25, 21:25, 16:25)
27.02.2015
12:15
Sandecja Nowy Sącz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:22, 14:25, 21:25, 18:25)
27.02.2015
16:00
NTSK Nysa Częstochowianka Częstochowa 3:1 (15:25, 25:23, 25:22, 28:26)
27.02.2015
18:30
ŁKS SMS MG13 Łódź Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:6, 25:15, 25:15)
28.02.2015
11:00
Częstochowianka Częstochowa Sandecja Nowy Sącz 3:1 (24:26, 25:14, 27:25, 25:22)
28.02.2015
15:00
Impel Gwardia Wrocław ŁKS SMS MG13 Łódź 3:0 (25:16, 25:14, 25:14)
28.02.2015
17:00
NTSK Nysa Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (8:25, 19:25, 22:25)
01.03.2015
10:00
NTSK Nysa ŁKS SMS MG13 Łódź 1:3 (25:19, 22:25, 20:25, 22:25)
01.03.2015
12:30
Impel Gwardia Wrocław Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 25:16, 24:26, 21:25, 15:11)

Półfinał [Grupa D] Iława

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 MKS Zryw-Volley Iława 6 3 3 0 1 2 0 0 0 0 9 2 269 210
2 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 0 1 1 0 1 0 7 6 280 286
3 MKS Świdnica 4 3 1 2 0 1 0 0 2 0 5 7 255 266
4 MUKS Sparta Warszawa 3 3 0 3 0 0 0 1 1 1 3 9 227 269
13.03.2015
16:00
MKS Zryw-Volley Iława MKS Świdnica 3:1 (25:12, 25:18, 22:25, 25:17)
13.03.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza MUKS Sparta Warszawa 3:2 (17:25, 17:25, 25:23, 25:18, 15:10)
14.03.2015
16:00
MKS Świdnica MUKS Sparta Warszawa 3:1 (20:25, 25:23, 25:19, 25:13)
14.03.2015
18:00
MKS Zryw-Volley Iława Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 22:25, 25:22, 25:22)
15.03.2015
10:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza MKS Świdnica 3:1 (13:25, 25:23, 25:16, 26:24)
15.03.2015
12:00
MUKS Sparta Warszawa MKS Zryw-Volley Iława 0:3 (15:25, 16:25, 15:25)

Finał - Wieliczka

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 LTS Legionovia Legionowo 6 3 3 0 1 1 1 0 0 0 9 3 276 219
2 Energa Gedania Gdańsk 5 3 2 1 1 1 0 0 0 1 6 4 218 223
3 MKS Zryw-Volley Iława 4 3 1 2 0 1 0 1 0 1 5 7 253 264
4 PTPS Piła 3 3 0 3 0 0 0 0 3 0 3 9 243 284
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 Pałac Bydgoszcz 6 3 3 0 1 1 1 0 0 0 9 3 279 225
2 KS Budowlani Łódź 5 3 2 1 0 2 0 1 0 0 8 5 296 263
3 Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 4 3 1 2 0 0 1 0 2 0 5 8 257 309
4 UKS Orzeł Malbork 3 3 0 3 0 0 0 1 1 1 3 9 247 282
15.04.2015
10:00
MKS Zryw-Volley Iława LTS Legionovia Legionowo 2:3 (17:25, 20:25, 26:24, 25:18, 8:15)
15.04.2015
12:00
Energa Gedania Gdańsk PTPS Piła 3:1 (25:23, 25:20, 17:25, 25:21)
15.04.2015
16:00
Pałac Bydgoszcz UKS Orzeł Malbork 3:0 (25:22, 25:23, 25:16)
15.04.2015
18:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza KS Budowlani Łódź 1:3 (13:25, 29:27, 25:27, 11:25)
16.04.2015
10:00
LTS Legionovia Legionowo PTPS Piła 3:1 (25:21, 19:25, 25:15, 25:11)
16.04.2015
12:00
MKS Zryw-Volley Iława Energa Gedania Gdańsk 0:3 (21:25, 16:25, 22:25)
16.04.2015
16:00
UKS Orzeł Malbork KS Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 19:25, 25:21, 20:25)
16.04.2015
18:00
Pałac Bydgoszcz Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:27, 25:16, 25:7, 25:18)
17.04.2015
10:00
Energa Gedania Gdańsk LTS Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 16:25, 17:25)
17.04.2015
12:00
PTPS Piła MKS Zryw-Volley Iława 1:3 (23:25, 25:23, 18:25, 16:25)
17.04.2015
16:00
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza UKS Orzeł Malbork 3:2 (27:25, 22:25, 25:20, 22:25, 15:10)
17.04.2015
18:00
KS Budowlani Łódź Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:20, 25:19, 18:25, 16:25, 12:15)
18.04.2015
10:00
PTPS Piła UKS Orzeł Malbork 3:2 (12:25, 25:19, 25:27, 25:17, 15:8)
18.04.2015
12:45
MKS Zryw-Volley Iława Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (21:25, 25:18, 25:15, 23:25, 15:12)
18.04.2015
16:00
LTS Legionovia Legionowo KS Budowlani Łódź 3:1 (26:24, 23:25, 25:12, 25:20)
18.04.2015
18:00
Energa Gedania Gdańsk Pałac Bydgoszcz 0:3 (24:26, 24:26, 19:25)
19.04.2015
10:00
KS Budowlani Łódź Energa Gedania Gdańsk 3:1 (25:20, 25:12, 24:26, 25:19)
19.04.2015
13:00
LTS Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz 3:1 (28:26, 23:25, 25:18, 25:22)