Runda zasadnicza PLAY-OFF o miejsca 1-4 / PLAY-OFF o miejsca 5-12

1. kolejka

15.10.2015
17:30
Impel Wrocław KSZO Ostrowiec 3:0 (25:16, 25:12, 25:18)
16.10.2015
18:00
Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 0:3 (13:25, 15:25, 18:25)
17.10.2015
20:00
Developres SkyRes Rzeszów PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (18:25, 23:25, 15:25)
18.10.2015
14:45
Chemik Police Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:18, 25:16)
19.10.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 27:25, 24:26, 25:20, 15:10)
19.10.2015
20:30
Polski Cukier Muszynianka Enea PTPS Piła 3:2 (25:20, 25:22, 21:25, 23:25, 16:14)

2. kolejka

21.10.2015
18:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:18, 28:26, 20:25, 27:25)
21.10.2015
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Polski Cukier Muszynianka Enea 0:3 (18:25, 23:25, 11:25)
21.10.2015
19:00
PTPS Piła Impel Wrocław 1:3 (23:25, 25:23, 20:25, 17:25)
21.10.2015
20:39
KSZO Ostrowiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 19:25, 16:25)
28.10.2015
18:00
Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 0:3 (13:25, 20:25, 23:25)
18.11.2015
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Legionovia Legionowo 3:1 (26:24, 23:25, 25:18, 25:22)

3. kolejka

23.10.2015
18:00
Budowlani Łódź BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:18, 23:25, 25:21, 27:29, 15:10)
24.10.2015
14:45
Pałac Bydgoszcz PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (23:25, 26:24, 20:25, 22:25)
24.10.2015
17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea Chemik Police 0:3 (22:25, 19:25, 23:25)
25.10.2015
14:45
Impel Wrocław Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:19, 25:16, 25:17)
26.10.2015
18:00
Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 3:0 (26:24, 25:23, 25:18)
26.10.2015
20:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:13, 25:15)

4. kolejka

31.10.2015
14:45
Pałac Bydgoszcz BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 22:25, 18:25)
31.10.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Budowlani Łódź 0:3 (19:25, 23:25, 20:25)
31.10.2015
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 23:25, 25:19, 25:27)
31.10.2015
18:00
PTPS Piła Legionovia Legionowo 3:1 (25:18, 30:28, 22:25, 25:13)
31.10.2015
19:00
PGE Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0 (25:13, 25:17, 25:20)
31.10.2015
20:00
Chemik Police Impel Wrocław 3:0 (25:18, 25:16, 26:24)

5. kolejka

04.11.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
04.11.2015
18:00
Polski Cukier Muszynianka Enea Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 25:20, 20:25, 25:20)
04.11.2015
18:00
PTPS Piła Budowlani Łódź 3:1 (26:24, 25:22, 20:25, 25:21)
04.11.2015
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec 3:1 (25:23, 25:18, 31:33, 25:14)
04.11.2015
19:00
Legionovia Legionowo Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (22:25, 25:22, 25:11, 23:25, 7:15)
04.11.2015
20:30
Impel Wrocław PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (15:25, 25:22, 15:25, 21:25)

6. kolejka

07.11.2015
18:00
PTPS Piła BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (19:25, 12:25, 25:14, 25:23, 15:10)
08.11.2015
14:45
Polski Cukier Muszynianka Enea Impel Wrocław 2:3 (20:25, 25:20, 25:19, 24:26, 5:15)
08.11.2015
16:00
PGE Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:17, 18:25, 22:25, 18:25)
08.11.2015
17:00
Chemik Police Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)
09.11.2015
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 12:25, 27:29)
09.11.2015
18:00
Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec 3:2 (25:18, 21:25, 25:18, 21:25, 15:13)

7. kolejka

14.11.2015
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka Enea 2:3 (25:23, 21:25, 23:25, 25:17, 11:15)
14.11.2015
17:00
Impel Wrocław Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:8, 25:19, 23:25, 25:14)
14.11.2015
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 28:26, 25:15)
14.11.2015
18:00
KSZO Ostrowiec PTPS Piła 0:3 (19:25, 20:25, 13:25)
15.11.2015
14:45
Legionovia Legionowo PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (16:25, 17:25, 15:25)
16.11.2015
18:00
Budowlani Łódź Chemik Police 1:3 (25:19, 13:25, 24:26, 14:25)

8. kolejka

18.11.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 17:25, 25:19, 21:25, 15:8)
19.11.2015
18:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (13:25, 26:28, 25:15, 26:24, 16:14)
21.11.2015
17:00
Developres SkyRes Rzeszów KSZO Ostrowiec 3:2 (19:25, 25:15, 25:19, 23:25, 15:13)
22.11.2015
14:45
Pałac Bydgoszcz PTPS Piła 1:3 (20:25, 25:21, 11:25, 21:25)
22.11.2015
18:00
Chemik Police BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:13, 25:20)
23.11.2015
18:00
Polski Cukier Muszynianka Enea Legionovia Legionowo 3:0 (25:19, 25:22, 25:15)

9. kolejka

27.11.2015
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (18:25, 14:25, 17:25)
28.11.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Chemik Police 0:3 (14:25, 15:25, 11:25)
28.11.2015
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:19, 25:21, 20:25, 25:21)
28.11.2015
18:00
Legionovia Legionowo Impel Wrocław 0:3 (22:25, 18:25, 19:25)
28.11.2015
20:00
Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0 (25:16, 25:15, 25:16)
29.11.2015
18:00
PTPS Piła Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:15, 26:24, 25:23)

10. kolejka

02.12.2015
18:00
Budowlani Łódź Impel Wrocław 2:3 (23:25, 18:25, 25:16, 25:13, 13:15)
02.12.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:17, 25:20)
02.12.2015
18:00
Polski Cukier Muszynianka Enea BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (21:25, 27:25, 25:19, 25:18)
02.12.2015
18:00
Pałac Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:13, 26:24, 11:25, 25:23)
02.12.2015
18:00
Chemik Police PTPS Piła 3:0 (25:20, 25:18, 25:17)
02.12.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot KSZO Ostrowiec 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)

11. kolejka

04.12.2015
18:00
Chemik Police Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (24:26, 25:12, 25:15, 25:15)
05.12.2015
17:00
KSZO Ostrowiec Polski Cukier Muszynianka Enea 0:3 (14:25, 24:26, 17:25)
05.12.2015
18:00
PGE Atom Trefl Sopot PTPS Piła 3:1 (25:21, 25:18, 21:25, 28:26)
06.12.2015
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Impel Wrocław 1:3 (19:25, 28:26, 17:25, 18:25)
07.12.2015
18:00
Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:14, 22:25, 25:22, 22:25, 11:15)
07.12.2015
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 3:2 (22:25, 25:18, 22:25, 25:16, 15:6)

12. kolejka

12.12.2015
17:00
Pałac Bydgoszcz Chemik Police 1:3 (20:25, 22:25, 25:21, 21:25)
12.12.2015
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 18:25, 15:25)
13.12.2015
14:45
PTPS Piła Polski Cukier Muszynianka Enea 3:2 (16:25, 25:18, 25:21, 19:25, 16:14)
13.12.2015
15:00
PGE Atom Trefl Sopot Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:19, 21:25, 25:16, 25:21)
14.12.2015
18:00
Budowlani Łódź Legionovia Legionowo 3:0 (25:19, 25:16, 25:20)
14.12.2015
19:00
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 0:3 (17:25, 18:25, 17:25)

13. kolejka

27.01.2016
18:00
Budowlani Łódź Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:21, 19:25, 25:13, 25:14)
03.02.2016
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 2:3 (21:25, 25:12, 21:25, 25:19, 12:15)
03.02.2016
18:00
Impel Wrocław PTPS Piła 3:2 (25:14, 25:23, 23:25, 19:25, 15:13)
03.02.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:1 (25:21, 21:25, 25:17, 25:18)
03.02.2016
19:00
Legionovia Legionowo BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:17, 22:25, 25:16)
03.02.2016
20:30
Polski Cukier Muszynianka Enea Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (21:25, 25:18, 25:16, 26:24)

14. kolejka

14.01.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Impel Wrocław 1:3 (25:22, 26:28, 21:25, 16:25)
15.01.2016
18:00
Chemik Police Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
16.01.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
16.01.2016
18:00
PTPS Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 24:26, 18:25)
16.01.2016
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Pałac Bydgoszcz 3:1 (19:25, 25:22, 25:17, 25:11)
17.01.2016
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Budowlani Łódź 3:0 (27:25, 25:19, 25:17)

15. kolejka

23.01.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
23.01.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 25:14, 13:25, 25:12)
23.01.2016
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:18, 26:24, 26:23)
23.01.2016
18:00
Budowlani Łódź KSZO Ostrowiec 3:2 (25:20, 22:25, 25:13, 23:25, 19:17)
24.01.2016
14:45
Impel Wrocław Chemik Police 3:2 (24:26, 25:21, 25:15, 11:25, 15:13)
25.01.2016
18:00
Legionovia Legionowo PTPS Piła 1:3 (26:24, 23:25, 18:25, 21:25)

16. kolejka

30.01.2016
14:45
PGE Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 3:0 (25:19, 25:17, 25:10)
30.01.2016
17:00
Developres SkyRes Rzeszów Legionovia Legionowo 0:3 (25:27, 23:25, 24:26)
30.01.2016
17:00
KSZO Ostrowiec BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 21:25, 13:25, 19:25)
30.01.2016
17:00
Pałac Bydgoszcz Polski Cukier Muszynianka Enea 1:3 (25:22, 14:25, 18:25, 17:25)
30.01.2016
18:00
Chemik Police Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:16)
31.01.2016
14:45
Budowlani Łódź PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)

17. kolejka

06.02.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (27:25, 23:25, 13:25, 25:19, 14:16)
06.02.2016
18:00
Legionovia Legionowo Chemik Police 0:3 (12:25, 19:25, 18:25)
06.02.2016
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała PTPS Piła 1:3 (25:19, 14:25, 11:25, 19:25)
07.02.2016
20:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka Enea 3:0 (26:24, 25:21, 25:15)
08.02.2016
18:00
Budowlani Łódź Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:16, 23:25, 25:21, 24:26, 15:11)
08.02.2016
18:00
KSZO Ostrowiec Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 19:25, 25:19, 27:25)

18. kolejka

12.02.2016
18:00
PTPS Piła KSZO Ostrowiec 3:0 (25:16, 25:22, 25:23)
13.02.2016
17:00
Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 0:3 (17:25, 25:27, 15:25)
13.02.2016
17:00
Developres SkyRes Rzeszów BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:13, 25:15)
14.02.2016
14:45
Polski Cukier Muszynianka Enea Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 27:25, 25:18)
14.02.2016
17:00
PGE Atom Trefl Sopot Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)
15.02.2016
18:00
Chemik Police Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:17, 25:14)

19. kolejka

20.02.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (15:25, 25:23, 12:25, 25:27)
21.02.2016
14:45
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Chemik Police 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)
21.02.2016
17:00
Budowlani Łódź PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (28:26, 24:26, 23:25, 21:25)
22.02.2016
18:00
PTPS Piła Pałac Bydgoszcz 0:3 (23:25, 23:25, 23:25)
22.02.2016
19:00
Legionovia Legionowo Polski Cukier Muszynianka Enea 1:3 (18:25, 18:25, 25:22, 8:25)
02.03.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:1 (15:25, 25:20, 25:21, 25:19)

20. kolejka

26.02.2016
18:00
Pałac Bydgoszcz Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 19:25, 18:25)
27.02.2016
15:30
Chemik Police KSZO Ostrowiec 3:0 (25:12, 25:22, 25:16)
27.02.2016
17:00
Impel Wrocław Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:22, 25:8)
27.02.2016
17:00
Developres SkyRes Rzeszów PTPS Piła 0:3 (23:25, 22:25, 22:25)
28.02.2016
19:00
PGE Atom Trefl Sopot BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (22:25, 21:25, 21:25)
29.02.2016
18:00
Polski Cukier Muszynianka Enea Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 25:19, 20:25, 21:25)

21. kolejka

05.03.2016
14:45
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka Enea 3:1 (23:25, 25:20, 25:15, 25:23)
05.03.2016
17:00
KSZO Ostrowiec PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 23:25, 15:25)
05.03.2016
18:00
PTPS Piła Chemik Police 0:3 (18:25, 13:25, 12:25)
05.03.2016
19:00
Impel Wrocław Budowlani Łódź 3:1 (25:21, 22:25, 25:13, 25:15)
06.03.2016
17:00
Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (16:25, 25:22, 16:25, 25:22, 15:12)
07.03.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:20, 25:23, 18:25, 22:25, 15:10)

22. kolejka

11.03.2016
18:00
Impel Wrocław BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)
12.03.2016
17:00
Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 2:3 (25:19, 19:25, 19:25, 25:20, 10:15)
12.03.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea KSZO Ostrowiec 3:0 (25:11, 25:11, 26:24)
12.03.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Chemik Police 0:3 (15:25, 16:25, 16:25)
13.03.2016
14:45
PTPS Piła PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:20, 20:25, 25:20, 25:19)
14.03.2016
18:00
Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 24:26, 25:19, 26:24)

PLAY-OFF o miejsca 1-4 Runda zasadnicza / PLAY-OFF o miejsca 5-12

1 runda o miejsce 1-4

19.03.2016
14:45
Chemik Police Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:21, 25:21, 25:20)
08.04.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:3 (21:25, 18:25, 25:27)
23.03.2016
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 3:1 (26:24, 16:25, 28:26, 25:11)
11.04.2016
20:30
Impel Wrocław PGE Atom Trefl Sopot 3:2 (20:25, 25:21, 16:25, 25:23, 16:14)
15.04.2016
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:17, 25:18)

2 runda o 3-4 miejsce w klasyfikacji końcowej

22.04.2016
17:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (14:25, 31:33, 25:20, 25:20, 15:9)
23.04.2016
14:45
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
28.04.2016
20:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 1:3 (21:25, 13:25, 25:19, 19:25)

2 runda o 1-2 miejsce w klasyfikacji końcowej

19.04.2016
18:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:21, 25:13, 26:28, 25:9)
20.04.2016
18:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:22, 26:24, 25:17)
28.04.2016
18:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 0:3 (23:25, 18:25, 23:25)

PLAY-OFF o miejsca 5-12 Runda zasadnicza / PLAY-OFF o miejsca 1-4

1 runda o miejsca 5-8

19.03.2016
19:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 15:25, 18:25)
09.04.2016
18:00
Budowlani Łódź BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 22:25, 29:27, 25:17)
21.03.2016
18:00
PTPS Piła Polski Cukier Muszynianka Enea 0:3 (22:25, 18:25, 13:25)
09.04.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea PTPS Piła 3:1 (25:15, 20:25, 25:22, 25:21)

1 runda o miejsca 9-12

19.03.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Legionovia Legionowo 3:1 (25:18, 20:25, 25:18, 25:20)
08.04.2016
19:00
Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 3:0 (25:18, 25:9, 25:18)
09.04.2016
18:00
Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 26:24, 25:17)
20.03.2016
18:00
Pałac Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:23, 20:25, 22:25, 25:27)
24.03.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 25:27, 24:26)
25.03.2016
16:00
Developres SkyRes Rzeszów Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:21, 16:25, 21:25, 13:25)

2 runda o miejsce 11-12

23.04.2016
18:00
KSZO Ostrowiec Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (19:25, 25:18, 25:19, 20:25, 15:6)
28.04.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów KSZO Ostrowiec 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)
29.04.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów KSZO Ostrowiec 3:2 (26:28, 25:23, 25:23, 18:25, 15:11)

2 runda o miejsce 9-10

23.04.2016
18:00
Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
28.04.2016
19:00
Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 18:25, 25:21, 25:23)
29.04.2016
19:00
Legionovia Legionowo Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:12, 21:25, 25:19, 17:25, 12:15)

2 runda o miejsce 7-8

22.04.2016
18:00
BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała PTPS Piła 3:0 (25:23, 26:24, 25:18)
29.04.2016
18:00
PTPS Piła BKS ALUPROF PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 23:25, 16:25, 17:25)

2 runda o miejsce 5-6

23.04.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Enea Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 27:25, 23:25, 17:25, 15:17)
28.04.2016
18:00
Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka Enea 3:1 (25:21, 15:25, 25:23, 25:22)