Runda zasadnicza I runda play-off / Finał czterech - Krapkowice

1. kolejka

03.10.2015
12:00
Muszyna Wisła Kraków Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (17:25, 25:23, 18:25, 23:25)
03.10.2015
15:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Impel Wrocław 1:3 (21:25, 23:25, 25:20, 14:25)
03.10.2015
15:30
Developres SkyRes V LO Rzeszów KSZO Ostrowiec 3:0 (25:18, 25:9, 25:8)
04.10.2015
17:00
Chemik Police Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 21:25, 19:25)
04.10.2015
18:00
Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:19, 20:25, 22:25, 23:25)
17.10.2015
14:00
PGE Atom Trefl Sopot PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:22, 25:11, 25:19)

2. kolejka

10.10.2015
11:00
PTPS SAF-Holland Piła Budowlani Łódź 0:3 (18:25, 14:25, 20:25)
10.10.2015
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Chemik Police 0:3 (24:26, 22:25, 19:25)
10.10.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Muszyna Wisła Kraków 3:0 (25:21, 25:15, 25:12)
10.10.2015
18:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów Impel Wrocław 3:1 (25:14, 25:11, 23:25, 25:21)
11.10.2015
14:00
KSZO Ostrowiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (26:28, 22:25, 16:25)
29.11.2015
14:00
PGE Atom Trefl Sopot Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:16, 25:18)

3. kolejka

24.10.2015
12:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:14, 25:13)
24.10.2015
12:30
Developres SkyRes V LO Rzeszów Muszyna Wisła Kraków 3:2 (24:26, 18:25, 25:13, 25:23, 15:9)
24.10.2015
15:30
Impel Wrocław KSZO Ostrowiec 3:0 (25:9, 25:22, 25:20)
24.10.2015
16:30
Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:15, 25:12)
24.10.2015
17:00
Legionovia Legionowo PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:13, 25:15, 25:19)
24.10.2015
18:00
Chemik Police PGE Atom Trefl Sopot 3:1 (25:23, 25:19, 25:27, 25:15)

4. kolejka

07.11.2015
11:00
Legionovia Legionowo Chemik Police 1:3 (22:25, 25:16, 20:25, 26:28)
07.11.2015
12:00
PTPS SAF-Holland Piła KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (30:28, 26:28, 16:25, 25:22, 13:15)
07.11.2015
14:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 25:19, 25:22)
07.11.2015
14:00
KSZO Ostrowiec BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:23, 18:25, 25:19, 18:25, 15:10)
07.11.2015
14:00
Muszyna Wisła Kraków Impel Wrocław 0:3 (20:25, 20:25, 16:25)
08.11.2015
14:00
PGE Atom Trefl Sopot Budowlani Łódź 2:3 (25:23, 22:25, 25:18, 23:25, 14:16)

5. kolejka

13.11.2015
13:00
KS Pałac Bydgoszcz PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (30:28, 23:25, 18:25, 21:25)
14.11.2015
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:2 (16:25, 18:25, 25:20, 25:19, 15:10)
14.11.2015
13:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Developres SkyRes V LO Rzeszów 2:3 (18:25, 25:16, 25:22, 23:25, 9:15)
14.11.2015
17:00
Chemik Police PTPS SAF-Holland Piła 2:3 (25:27, 28:30, 25:17, 25:16, 11:15)
15.11.2015
15:00
Muszyna Wisła Kraków KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 14:25, 19:25)
16.12.2015
17:00
Budowlani Łódź Legionovia Legionowo 3:2 (29:27, 27:25, 17:25, 20:25, 15:13)

6. kolejka

20.11.2015
15:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Muszyna Wisła Kraków 3:0 (25:19, 25:15, 25:13)
21.11.2015
12:00
KSZO Ostrowiec Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (14:25, 22:25, 15:25)
21.11.2015
14:00
Impel Wrocław BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:23, 25:22)
21.11.2015
16:00
PTPS SAF-Holland Piła PGE Atom Trefl Sopot 2:3 (15:25, 25:22, 18:25, 25:18, 12:15)
21.11.2015
18:00
Budowlani Łódź Chemik Police 3:1 (25:19, 25:16, 23:25, 25:19)
19.12.2015
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 22:25, 26:24, 28:26, 15:12)

7. kolejka

05.12.2015
11:00
Legionovia Legionowo PGE Atom Trefl Sopot 0:3 (18:25, 13:25, 22:25)
05.12.2015
13:00
Budowlani Łódź PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:23, 25:21, 25:15)
05.12.2015
13:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:20, 25:12)
05.12.2015
14:00
Impel Wrocław Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:2 (25:23, 25:27, 25:22, 20:25, 17:15)
05.12.2015
16:00
Muszyna Wisła Kraków BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 17:25, 25:20, 15:25)
05.12.2015
18:00
Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:22)

8. kolejka

12.12.2015
13:00
PTPS SAF-Holland Piła Legionovia Legionowo 3:2 (25:19, 27:25, 21:25, 16:25, 15:12)
12.12.2015
14:00
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 0:3 (29:31, 19:25, 11:25)
13.12.2015
12:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (12:25, 28:26, 18:25, 25:16, 11:15)
13.12.2015
14:00
PGE Atom Trefl Sopot Chemik Police 3:0 (25:20, 25:17, 25:23)
13.12.2015
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 3:0 (26:24, 25:13, 25:22)
16.12.2015
18:00
Muszyna Wisła Kraków Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:1 (15:25, 25:19, 25:23, 25:23)

9. kolejka

06.01.2016
17:00
Budowlani Łódź PGE Atom Trefl Sopot 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
09.01.2016
13:00
Impel Wrocław Muszyna Wisła Kraków 3:0 (25:20, 25:10, 25:13)
09.01.2016
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (14:25, 23:25, 21:25)
09.01.2016
14:30
KS Pałac Bydgoszcz PTPS SAF-Holland Piła 2:3 (25:18, 18:25, 25:21, 23:25, 12:15)
09.01.2016
18:00
Chemik Police Legionovia Legionowo 1:3 (25:18, 20:25, 17:25, 23:25)
10.01.2016
14:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec 3:1 (21:25, 25:23, 25:20, 25:17)

10. kolejka

13.01.2016
15:30
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 21:25, 25:19, 25:22)
15.01.2016
18:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:11, 25:9)
16.01.2016
12:00
PTPS SAF-Holland Piła Chemik Police 0:3 (17:25, 18:25, 19:25)
16.01.2016
14:00
PGE Atom Trefl Sopot KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (23:25, 25:14, 25:19, 25:16)
17.01.2016
18:00
KSZO Ostrowiec Muszyna Wisła Kraków 3:1 (25:20, 22:25, 25:17, 25:8)
23.01.2016
15:00
Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:11, 25:13)

I runda play-off Runda zasadnicza / Finał czterech - Krapkowice

o miejsca 1-8 [C]

14.02.2016
15:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Budowlani Łódź 3:1 (18:25, 25:18, 25:19, 25:18)
19.02.2016
18:00
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:20, 25:21)
20.02.2016
11:00
Budowlani Łódź BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:7, 25:11)

o miejsca 1-8 [D]

16.02.2016
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 15:25)
19.02.2016
15:00
PGE Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:19, 25:14, 25:16)

o miejsca 1-8 [E]

13.02.2016
18:00
Chemik Police Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:1 (23:25, 25:22, 25:19, 25:18)
20.02.2016
11:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów Chemik Police 3:0 (25:22, 25:12, 25:19)
21.02.2016
11:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów Chemik Police 3:0 (25:16, 25:19, 25:18)

o miejsca 1-8 [F]

13.02.2016
11:00
Legionovia Legionowo Impel Wrocław 3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
20.02.2016
14:30
Impel Wrocław Legionovia Legionowo 2:3 (25:23, 18:25, 16:25, 27:25, 6:15)

Finał czterech - Krapkowice Runda zasadnicza / I runda play-off

o miejsca 1-4

02.03.2016
15:00
Budowlani Łódź Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
02.03.2016
17:30
PGE Atom Trefl Sopot Legionovia Legionowo 3:2 (14:25, 27:25, 25:20, 15:25, 15:10)

o miejsca 3-4

03.03.2016
13:30
Developres SkyRes V LO Rzeszów Legionovia Legionowo 0:3 (13:25, 19:25, 20:25)

o miejsca 1-2

03.03.2016
16:30
Budowlani Łódź PGE Atom Trefl Sopot 1:3 (25:23, 26:28, 22:25, 22:25)