Mistrzostwa Śląska Kadetek Mistrzostwa Polski Kadetek / Mistrzostwa Śląska Juniorek / Mistrzostwa Polski Juniorek

Etap 1 [Grupa 1]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 1
1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 36 12 12 0 9 3 0 0 0 0 36 3 968 606
2 MKS Dwójka Zawiercie 28 12 10 2 4 4 2 0 1 1 31 14 1020 840
3 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 22 12 7 5 6 1 0 1 2 2 25 16 933 840
4 UKS MOSM Bytom 17 12 5 7 4 1 0 2 3 2 22 22 926 919
5 SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański 17 12 6 6 3 2 1 0 4 2 22 22 927 970
6 UKS Siódemka Bytom 3 11 1 10 1 0 0 0 1 9 4 30 621 807
7 MCKS Czeladź 0 11 0 11 0 0 0 0 0 11 0 33 412 825
29.09.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański 3:0 (25:14, 25:16, 25:18)
29.09.2015
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (17:25, 21:25, 26:24, 22:25)
29.09.2015
00:00
UKS MOSM Bytom pauzuje ()
29.09.2015
00:00
UKS Siódemka Bytom MCKS Czeladź 0:0 (-:-, -:-, -:-)
06.10.2015
00:00
pauzuje UKS Siódemka Bytom ()
06.10.2015
16:00
MCKS Czeladź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (5:25, 9:25, 18:25)
06.10.2015
16:30
MKS Dwójka Zawiercie SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański 3:1 (20:25, 25:8, 25:18, 25:18)
06.10.2015
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS MOSM Bytom 3:0 (25:15, 25:20, 25:20)
13.10.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza pauzuje ()
13.10.2015
00:00
UKS MOSM Bytom MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (25:22, 22:25, 25:22, 20:25, 13:15)
13.10.2015
00:00
UKS Siódemka Bytom MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
13.10.2015
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański MCKS Czeladź 3:0 (25:21, 25:17, 25:19)
20.10.2015
00:00
MKS Dwójka Zawiercie MCKS Czeladź 3:0 (25:5, 25:9, 25:10)
20.10.2015
00:00
pauzuje SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański ()
20.10.2015
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (17:25, 14:25, 17:25)
20.10.2015
17:00
UKS MOSM Bytom UKS Siódemka Bytom 3:0 (25:16, 25:20, 25:13)
27.10.2015
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:23, 27:25, 12:25, 25:23)
27.10.2015
00:00
MCKS Czeladź pauzuje ()
27.10.2015
16:40
UKS Siódemka Bytom MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (12:25, 20:25, 6:25)
27.10.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza UKS MOSM Bytom 3:1 (25:19, 22:25, 25:17, 25:11)
03.11.2015
00:00
UKS Siódemka Bytom Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 12:25, 12:25)
03.11.2015
00:00
MKS Dwójka Zawiercie pauzuje ()
03.11.2015
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MCKS Czeladź 3:0 (25:10, 25:17, 25:11)
03.11.2015
17:00
UKS MOSM Bytom SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański 3:1 (26:24, 25:23, 23:25, 25:14)
10.11.2015
00:00
pauzuje MKS-MOS Płomień Sosnowiec ()
10.11.2015
16:00
MCKS Czeladź UKS MOSM Bytom 0:3 (16:25, 15:25, 12:25)
10.11.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)
10.11.2015
17:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański UKS Siódemka Bytom 3:0 (26:24, 25:23, 25:22)
17.11.2015
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 14:25, 25:27)
17.11.2015
00:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (18:25, 25:19, 26:24, 22:25, 15:11)
17.11.2015
00:00
pauzuje UKS MOSM Bytom ()
17.11.2015
00:00
MCKS Czeladź UKS Siódemka Bytom 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
24.11.2015
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (13:25, 23:25, 25:16, 15:25)
24.11.2015
00:00
UKS Siódemka Bytom pauzuje ()
24.11.2015
00:00
UKS MOSM Bytom MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (22:25, 18:25, 15:25)
24.11.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza MCKS Czeladź 3:0 (25:5, 25:9, 25:0)
01.12.2015
00:00
pauzuje Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ()
01.12.2015
00:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS MOSM Bytom 3:1 (25:20, 12:25, 25:22, 25:11)
01.12.2015
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS Siódemka Bytom 3:0 (25:15, 27:25, 25:10)
01.12.2015
00:00
MCKS Czeladź SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański 0:3 (8:25, 15:25, 7:25)
08.12.2015
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański pauzuje ()
08.12.2015
16:00
MCKS Czeladź MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (18:25, 13:25, 11:25)
08.12.2015
17:00
UKS Siódemka Bytom UKS MOSM Bytom 0:3 (22:25, 16:25, 18:25)
10.12.2015
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:6, 25:18, 27:25)
15.12.2015
00:00
UKS MOSM Bytom Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (17:25, 8:25, 25:20, 18:25)
15.12.2015
00:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS Siódemka Bytom 3:0 (25:16, 25:14, 25:16)
15.12.2015
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:23)
15.12.2015
00:00
pauzuje MCKS Czeladź ()
05.01.2016
00:00
pauzuje MKS Dwójka Zawiercie ()
05.01.2016
00:00
MCKS Czeladź MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (15:25, 15:25, 20:25)
05.01.2016
00:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański UKS MOSM Bytom 3:2 (25:11, 22:25, 21:25, 25:21, 15:12)
05.01.2016
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza UKS Siódemka Bytom 3:0 (25:6, 25:19, 25:19)
12.01.2016
00:00
MKS Dwójka Zawiercie Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (13:25, 18:25, 25:22, 21:25)
12.01.2016
00:00
UKS Siódemka Bytom SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O. Biegański 1:3 (23:25, 25:11, 21:25, 20:25)
12.01.2016
00:00
UKS MOSM Bytom MCKS Czeladź 3:0 (25:13, 25:11, 25:15)
12.01.2016
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec pauzuje ()

Etap 1 [Grupa 3]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 3
1 MOSM Tychy 35 12 12 0 7 4 1 0 0 0 36 6 1012 687
2 UKS Olimpia Katowice 25 12 8 4 6 1 1 2 0 2 28 15 955 783
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 25 12 8 4 4 3 1 2 0 2 28 17 1033 917
4 UKS Źródełko Katowice 18 12 7 5 3 1 3 0 4 1 25 22 1008 940
5 Sokół 43 AZS AWF Katowice 16 12 5 7 4 1 0 1 5 1 22 22 950 940
6 MOSM Tychy II 6 12 2 10 0 1 1 1 1 8 9 33 703 977
7 UKS MIKRUS Katowice 1 12 0 12 0 0 0 1 1 10 3 36 545 962
29.09.2015
00:00
UKS MIKRUS Katowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (13:25, 15:25, 12:25)
29.09.2015
00:00
UKS Olimpia Katowice pauzuje ()
29.09.2015
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Źródełko Katowice 2:3 (25:20, 25:10, 22:25, 15:25, 13:25)
29.09.2015
00:00
MOSM Tychy II MOSM Tychy 0:3 (20:25, 10:25, 7:25)
06.10.2015
00:00
pauzuje UKS MIKRUS Katowice ()
06.10.2015
17:00
UKS Olimpia Katowice Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:12, 19:25, 25:22, 25:16)
06.10.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II MOSM Tychy II 3:2 (25:14, 25:19, 18:25, 26:28, 15:9)
06.10.2015
17:30
MOSM Tychy UKS Źródełko Katowice 3:1 (25:17, 25:15, 19:25, 25:12)
13.10.2015
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice pauzuje ()
13.10.2015
00:00
UKS MIKRUS Katowice MOSM Tychy 0:3 (14:25, 10:25, 11:25)
13.10.2015
00:00
MOSM Tychy II UKS Olimpia Katowice 0:3 (8:25, 8:25, 14:25)
20.10.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Olimpia Katowice 2:3 (23:25, 18:25, 29:27, 25:18, 14:16)
20.10.2015
00:00
pauzuje MOSM Tychy II ()
20.10.2015
00:00
UKS Źródełko Katowice UKS MIKRUS Katowice 3:0 (25:12, 25:6, 25:13)
20.10.2015
18:00
MOSM Tychy Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:20, 25:8, 21:25, 25:14)
27.10.2015
00:00
UKS Źródełko Katowice pauzuje ()
27.10.2015
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice MOSM Tychy II 3:0 (25:2, 25:21, 25:13)
27.10.2015
17:30
MOSM Tychy Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:14, 25:23)
27.10.2015
17:30
UKS MIKRUS Katowice UKS Olimpia Katowice 0:3 (9:25, 13:25, 8:25)
28.10.2015
00:00
UKS Źródełko Katowice MOSM Tychy II 3:1 (22:25, 25:16, 25:20, 25:12)
03.11.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II pauzuje ()
03.11.2015
00:00
MOSM Tychy UKS Olimpia Katowice 3:2 (25:21, 20:25, 25:13, 22:25, 15:11)
03.11.2015
00:00
UKS MIKRUS Katowice Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (20:25, 10:25, 29:31)
10.11.2015
00:00
pauzuje MOSM Tychy ()
10.11.2015
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (23:25, 21:25, 26:24, 24:26)
10.11.2015
17:00
UKS Olimpia Katowice UKS Źródełko Katowice 3:0 (25:23, 25:8, 25:20)
10.11.2015
18:00
MOSM Tychy II UKS MIKRUS Katowice 3:1 (25:15, 22:25, 27:25, 25:14)
11.11.2015
12:00
UKS Źródełko Katowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (16:25, 25:17, 22:25, 18:25)
17.11.2015
00:00
pauzuje UKS Olimpia Katowice ()
17.11.2015
17:00
UKS Źródełko Katowice Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (25:21, 18:25, 26:28, 18:25)
17.11.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II UKS MIKRUS Katowice 3:0 (25:16, 25:22, 25:16)
17.11.2015
18:00
MOSM Tychy MOSM Tychy II 3:0 (25:16, 25:7, 25:14)
18.11.2015
00:00
UKS Olimpia Katowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (17:25, 24:26, 17:25)
24.11.2015
00:00
MOSM Tychy II Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (22:25, 15:25, 14:25)
24.11.2015
00:00
UKS MIKRUS Katowice pauzuje ()
24.11.2015
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Olimpia Katowice 0:3 (12:25, 17:25, 20:25)
01.12.2015
00:00
pauzuje Sokół 43 AZS AWF Katowice ()
01.12.2015
00:00
MOSM Tychy UKS MIKRUS Katowice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
01.12.2015
00:00
UKS Olimpia Katowice MOSM Tychy II 3:0 (25:19, 25:8, 25:16)
08.12.2015
00:00
MOSM Tychy II pauzuje ()
08.12.2015
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice MOSM Tychy 1:3 (13:25, 16:25, 25:20, 20:25)
08.12.2015
17:30
UKS MIKRUS Katowice UKS Źródełko Katowice 0:3 (12:25, 23:25, 16:25)
15.12.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II MOSM Tychy 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)
15.12.2015
00:00
pauzuje UKS Źródełko Katowice ()
15.12.2015
00:00
UKS Olimpia Katowice UKS MIKRUS Katowice 3:0 (25:4, 25:13, 25:19)
15.12.2015
00:00
MOSM Tychy II Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (22:25, 22:25, 14:25)
05.01.2016
00:00
pauzuje Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II ()
05.01.2016
00:00
UKS Olimpia Katowice MOSM Tychy 0:3 (22:25, 17:25, 15:25)
05.01.2016
00:00
MOSM Tychy II UKS Źródełko Katowice 0:3 (16:25, 9:25, 12:25)
05.01.2016
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS MIKRUS Katowice 3:0 (25:8, 25:10, 25:20)
06.01.2016
11:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Źródełko Katowice 2:3 (25:15, 18:25, 25:17, 19:25, 13:15)
06.01.2016
17:00
UKS Źródełko Katowice MOSM Tychy 1:3 (23:25, 23:25, 25:20, 23:25)
12.01.2016
00:00
MOSM Tychy pauzuje ()
12.01.2016
00:00
UKS Źródełko Katowice UKS Olimpia Katowice 3:2 (23:25, 25:16, 25:20, 14:25, 15:7)
12.01.2016
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:23, 22:25, 25:16, 25:22)
12.01.2016
17:30
UKS MIKRUS Katowice MOSM Tychy II 2:3 (25:19, 22:25, 12:25, 25:23, 8:15)

Etap 2 [Grupa 7]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 6 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 0 225 124
2 UKS Jedynka Rybnik 5 3 2 1 0 0 2 0 0 1 6 7 253 247
3 UKS Olimpia Katowice 4 3 1 2 0 1 0 1 0 1 5 7 230 244
4 KPKS Halemba 3 3 0 3 0 0 0 1 1 1 3 9 185 278
29.01.2016
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:13, 25:12, 25:18)
29.01.2016
17:00
KPKS Halemba UKS Olimpia Katowice 1:3 (25:20, 13:25, 18:25, 11:25)
30.01.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (14:25, 12:25, 15:25)
30.01.2016
12:00
KPKS Halemba UKS Jedynka Rybnik 2:3 (10:25, 7:25, 26:24, 25:19, 10:15)
31.01.2016
10:00
KPKS Halemba Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (10:25, 18:25, 12:25)
31.01.2016
12:00
UKS Jedynka Rybnik UKS Olimpia Katowice 3:2 (12:25, 25:27, 25:23, 25:15, 15:4)

Finał Mistrzostw Śląska

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 10
1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 6 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 80
2 MOSM Tychy 3 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 119 123
3 UKS Jedynka Rybnik 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 84 150
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 11
1 MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 8 3 3 0 0 2 1 0 0 0 9 4 280 253
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 7 3 2 1 1 1 0 1 0 0 8 4 280 240
3 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3 3 1 2 0 1 0 0 2 0 5 7 249 267
4 SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 0 3 0 3 0 0 0 0 2 1 2 9 216 265
10.02.2016
13:00
MKS "Zorza" Wodzisław Śląski TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:12, 14:25, 25:10, 25:17)
10.02.2016
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 3:0 (25:14, 25:23, 25:17)
10.02.2016
17:00
MOSM Tychy UKS Jedynka Rybnik 3:0 (25:14, 25:12, 25:22)
11.02.2016
13:00
UKS Jedynka Rybnik BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (12:25, 15:25, 9:25)
11.02.2016
15:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 1:3 (19:25, 25:15, 17:25, 23:25)
11.02.2016
17:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (20:25, 23:25, 27:25, 15:25)
12.02.2016
13:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała MOSM Tychy 3:0 (25:12, 25:15, 25:17)
12.02.2016
15:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 3:1 (25:27, 25:19, 25:15, 25:17)
12.02.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 2:3 (25:19, 18:25, 25:16, 23:25, 14:16)
13.02.2016
10:00
UKS Jedynka Rybnik TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (15:25, 11:25, 12:25)
13.02.2016
12:00
MOSM Tychy MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 0:3 (14:25, 12:25, 16:25)
13.02.2016
14:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 25:20, 17:25, 25:20)
14.02.2016
09:00
MOSM Tychy Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (21:25, 19:25, 14:25)
14.02.2016
11:00
MKS "Zorza" Wodzisław Śląski BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 25:23, 19:25, 25:22)

Mistrzostwa Polski Kadetek Mistrzostwa Śląska Kadetek / Mistrzostwa Śląska Juniorek / Mistrzostwa Polski Juniorek

Ćwierćfinał [Grupa 7] Lubsko

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 KS Olimpia Jawor 4 2 2 0 1 0 1 0 0 0 6 2 173 159
2 UKS Piątka Turek 3 2 1 1 1 0 0 1 0 0 5 3 181 143
3 USA Beach Volley Lubsko 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 98 150
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 Impel Wrocław 4 2 2 0 1 1 0 0 0 0 6 1 172 144
2 MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 1 1 1 0 0 0 1 0 4 3 166 141
3 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 97 150
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa Finałowa
1 Impel Wrocław 6 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 1 247 202
2 MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 2 0 0 0 1 0 7 3 241 202
3 KS Olimpia Jawor 4 3 1 2 0 0 1 0 0 2 3 8 196 256
4 UKS Piątka Turek 3 3 0 3 0 0 0 1 0 2 2 9 224 248
17.03.2016
17:00
USA Beach Volley Lubsko UKS Piątka Turek 0:3 (10:25, 20:25, 15:25)
17.03.2016
19:00
Impel Wrocław MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:14, 25:16, 25:23)
18.03.2016
12:00
UKS Piątka Turek KS Olimpia Jawor 2:3 (25:17, 21:25, 25:27, 25:14, 10:15)
18.03.2016
14:00
MMKS Kędzierzyn-Koźle MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 11:25, 17:25)
18.03.2016
16:00
USA Beach Volley Lubsko KS Olimpia Jawor 0:3 (21:25, 18:25, 14:25)
18.03.2016
18:00
Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:20)
19.03.2016
12:00
USA Beach Volley Lubsko MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0 (26:24, 25:22, 25:11)
19.03.2016
16:00
KS Olimpia Jawor MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 19:25, 17:25)
19.03.2016
18:00
UKS Piątka Turek Impel Wrocław 0:3 (22:25, 23:25, 17:25)
20.03.2016
11:00
UKS Piątka Turek MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 18:25, 19:25)
20.03.2016
13:00
KS Olimpia Jawor Impel Wrocław 0:3 (20:25, 12:25, 17:25)

Półfinał [Grupa 3] Gdańsk

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Energa Gedania Gdańsk 6 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 1 257 205
2 MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 1 1 0 0 0 1 6 4 239 225
3 ESPES Sparta Warszawa 4 3 1 2 0 1 0 0 1 1 4 7 217 251
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała 3 3 0 3 0 0 0 0 2 1 2 9 233 265
08.04.2016
16:00
Energa Gedania Gdańsk BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 22:25, 25:17, 25:23)
08.04.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza ESPES Sparta Warszawa 3:1 (25:18, 19:25, 25:20, 25:14)
09.04.2016
14:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała ESPES Sparta Warszawa 1:3 (25:18, 19:25, 21:25, 16:25)
09.04.2016
16:30
Energa Gedania Gdańsk MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:17, 34:32, 25:21)
10.04.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:22, 25:20)
10.04.2016
12:00
ESPES Sparta Warszawa Energa Gedania Gdańsk 0:3 (24:26, 8:25, 15:25)

Finał - Tomaszów Lubelski

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 LTS Legionovia Legionowo 6 3 3 0 0 1 2 0 0 0 9 5 313 279
2 Developres SkyRes V LO Rzeszów 5 3 2 1 1 0 1 1 0 0 8 5 292 271
3 UKS Lider Konstantynów Łódzki 4 3 1 2 0 0 1 0 1 1 4 8 249 275
4 MKS Dąbrowa Górnicza 3 3 0 3 0 0 0 3 0 0 6 9 300 329
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 Impel Wrocław 6 3 3 0 0 2 1 0 0 0 9 4 291 236
2 KS Pałac Bydgoszcz 5 3 2 1 1 0 1 0 1 0 7 5 250 238
3 Energa Gedania Gdańsk 4 3 1 2 0 1 0 2 0 0 7 7 296 287
4 Vega MOSiR Stalowa Wola 3 3 0 3 0 0 0 0 2 1 2 9 192 268
04.05.2016
10:00
LTS Legionovia Legionowo UKS Lider Konstantynów Łódzki 3:1 (25:19, 21:25, 25:13, 25:17)
04.05.2016
12:30
MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes V LO Rzeszów 2:3 (24:26, 25:22, 23:25, 25:21, 2:15)
04.05.2016
16:10
Energa Gedania Gdańsk KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (19:25, 25:18, 25:17, 20:25, 13:15)
04.05.2016
19:10
Vega MOSiR Stalowa Wola Impel Wrocław 1:3 (15:25, 25:18, 14:25, 13:25)
05.05.2016
10:00
UKS Lider Konstantynów Łódzki Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (25:27, 23:25, 15:25)
05.05.2016
12:10
LTS Legionovia Legionowo MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (16:25, 26:24, 23:25, 25:9, 18:16)
05.05.2016
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 1:3 (13:25, 20:25, 25:18, 17:25)
05.05.2016
18:30
Energa Gedania Gdańsk Vega MOSiR Stalowa Wola 3:1 (25:14, 23:25, 25:18, 27:25)
06.05.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS Lider Konstantynów Łódzki 2:3 (25:23, 25:20, 27:29, 13:25, 12:15)
06.05.2016
12:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów LTS Legionovia Legionowo 2:3 (21:25, 25:23, 23:25, 25:21, 12:15)
06.05.2016
16:00
Impel Wrocław Energa Gedania Gdańsk 3:2 (25:16, 26:24, 22:25, 17:25, 15:4)
06.05.2016
18:00
Vega MOSiR Stalowa Wola KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (16:25, 17:25, 10:25)
07.05.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza Vega MOSiR Stalowa Wola 3:0 (25:22, 25:21, 25:14)
07.05.2016
12:00
UKS Lider Konstantynów Łódzki Energa Gedania Gdańsk 3:2 (15:25, 26:24, 25:21, 16:25, 15:8)
07.05.2016
16:00
Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)
07.05.2016
18:00
KS Developres Rzeszów Impel Wrocław 0:3 (19:25, 15:25, 18:25)
08.05.2016
10:00
KS Pałac Bydgoszcz KS Developres Rzeszów 3:2 (25:23, 20:25, 25:23, 18:25, 15:11)
08.05.2016
13:00
Legionovia Legionowo Impel Wrocław 3:0 (25:9, 26:24, 25:22)

Mistrzostwa Śląska Juniorek Mistrzostwa Śląska Kadetek / Mistrzostwa Polski Kadetek / Mistrzostwa Polski Juniorek

Etap 1 [Grupa 1]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 1
1 Sokół 43 AZS AWF Katowice 27 10 9 1 6 3 0 0 1 0 28 6 822 642
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 26 10 9 1 7 1 1 0 1 0 28 6 814 566
3 Silesia Volley Chorzów 16 10 6 4 1 3 2 0 1 3 19 19 788 775
4 UKS Spartakus Zabrze 12 10 4 6 1 1 2 2 1 3 17 23 790 869
5 UKS Wolę Volley Świętochłowice 6 10 1 9 1 0 0 3 3 3 12 27 765 906
6 SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice 3 10 1 9 0 1 0 0 2 7 5 28 585 806
24.09.2015
00:00
UKS Spartakus Zabrze Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (12:25, 10:25, 11:25)
24.09.2015
00:00
Silesia Volley Chorzów pauzuje ()
24.09.2015
00:00
SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:1 (24:26, 25:19, 32:30, 25:13)
24.09.2015
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice pauzuje ()
29.09.2015
00:00
Silesia Volley Chorzów SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:11, 18:25, 25:23, 25:16)
01.10.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:22, 18:25, 25:16, 25:22)
01.10.2015
00:00
pauzuje pauzuje ()
01.10.2015
00:00
UKS Wolę Volley Świętochłowice UKS Spartakus Zabrze 2:3 (15:25, 25:17, 17:25, 25:18, 11:15)
07.10.2015
17:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:1 (25:19, 19:25, 25:11, 25:14)
08.10.2015
00:00
pauzuje Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II ()
08.10.2015
00:00
SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice pauzuje ()
08.10.2015
00:00
UKS Spartakus Zabrze Silesia Volley Chorzów 1:3 (25:22, 18:25, 13:25, 22:25)
15.10.2015
00:00
pauzuje Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II ()
15.10.2015
00:00
UKS Wolę Volley Świętochłowice pauzuje ()
15.10.2015
00:00
SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Spartakus Zabrze 1:3 (22:25, 26:24, 18:25, 21:25)
22.10.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:0 (25:18, 25:16, 25:22)
22.10.2015
00:00
UKS Spartakus Zabrze pauzuje ()
22.10.2015
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:10, 25:15, 25:21)
22.10.2015
00:00
pauzuje Silesia Volley Chorzów ()
29.10.2015
00:00
Silesia Volley Chorzów Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (19:25, 22:25, 15:25)
29.10.2015
00:00
pauzuje UKS Wolę Volley Świętochłowice ()
29.10.2015
00:00
SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice pauzuje ()
29.10.2015
00:00
UKS Spartakus Zabrze Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (21:25, 16:25, 23:25)
05.11.2015
00:00
SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (11:25, 7:25, 12:25)
05.11.2015
00:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice pauzuje ()
05.11.2015
00:00
pauzuje UKS Spartakus Zabrze ()
05.11.2015
00:00
UKS Wolę Volley Świętochłowice Silesia Volley Chorzów 2:3 (25:17, 24:26, 25:20, 13:25, 11:15)
08.11.2015
00:00
Silesia Volley Chorzów Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (25:18, 24:26, 19:25, 12:25)
19.11.2015
00:00
pauzuje Silesia Volley Chorzów ()
19.11.2015
00:00
pauzuje Sokół 43 AZS AWF Katowice ()
19.11.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Spartakus Zabrze 3:2 (25:16, 25:14, 23:25, 24:26, 16:14)
19.11.2015
18:00
UKS Wolę Volley Świętochłowice SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:23, 26:24, 25:15)
25.11.2015
17:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:16, 21:25, 25:22, 25:20)
26.11.2015
00:00
pauzuje pauzuje ()
26.11.2015
00:00
UKS Spartakus Zabrze UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:2 (25:17, 26:28, 25:19, 24:26, 15:7)
26.11.2015
17:30
SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice Silesia Volley Chorzów 0:3 (19:25, 10:25, 20:25)
03.12.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II pauzuje ()
03.12.2015
00:00
pauzuje SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice ()
03.12.2015
18:00
Silesia Volley Chorzów UKS Spartakus Zabrze 3:2 (25:11, 21:25, 18:25, 25:11, 15:10)
03.12.2015
18:00
UKS Wolę Volley Świętochłowice Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (24:26, 24:26, 24:26)
10.12.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II pauzuje ()
10.12.2015
00:00
pauzuje UKS Wolę Volley Świętochłowice ()
10.12.2015
00:00
UKS Spartakus Zabrze SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:19, 25:15, 25:19)
12.12.2015
16:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice Silesia Volley Chorzów 3:0 (25:9, 25:16, 25:19)
17.12.2015
00:00
pauzuje UKS Spartakus Zabrze ()
17.12.2015
00:00
Silesia Volley Chorzów pauzuje ()
17.12.2015
17:30
SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (10:25, 21:25, 11:25)
17.12.2015
18:00
UKS Wolę Volley Świętochłowice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (9:25, 16:25, 17:25)
06.01.2016
12:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:17, 25:16, 25:20)
07.01.2016
00:00
UKS Wolę Volley Świętochłowice pauzuje ()
07.01.2016
00:00
pauzuje SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice ()
07.01.2016
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II Silesia Volley Chorzów 3:0 (25:9, 25:12, 25:17)
14.01.2016
00:00
pauzuje Sokół 43 AZS AWF Katowice ()
14.01.2016
00:00
UKS Spartakus Zabrze pauzuje ()
14.01.2016
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II SMS Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:10, 25:11, 25:14)
14.01.2016
18:00
Silesia Volley Chorzów UKS Wolę Volley Świętochłowice 3:1 (25:19, 23:25, 25:19, 25:11)

Etap 1 [Grupa 2]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 2
1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 30 10 10 0 9 1 0 0 0 0 30 1 770 440
2 BKS Aluprof Bielsko Biała II 21 10 7 3 4 2 1 1 1 1 24 13 846 720
3 KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 14 10 5 5 3 1 1 0 3 2 18 18 748 773
4 MCKiS Jaworzno 14 10 5 5 2 2 1 0 0 5 15 19 676 681
5 SiKReT Gliwice 8 10 2 8 0 2 0 2 2 4 12 26 649 894
6 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3 10 1 9 0 0 1 1 2 6 7 29 663 844
01.10.2015
00:00
BKS Aluprof Bielsko Biała II KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 3:1 (25:13, 24:26, 25:20, 25:14)
01.10.2015
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec SiKReT Gliwice 3:2 (24:26, 24:26, 25:22, 25:10, 15:5)
01.10.2015
16:00
MCKiS Jaworzno Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (10:25, 13:25, 15:25)
08.10.2015
16:00
BKS Aluprof Bielsko Biała II MCKiS Jaworzno 3:0 (25:14, 25:18, 25:20)
08.10.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:2, 25:12, 25:10)
08.10.2015
18:00
KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów SiKReT Gliwice 3:1 (20:25, 25:17, 25:17, 25:15)
15.10.2015
00:00
SiKReT Gliwice Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 9:25, 13:25)
15.10.2015
00:00
MCKiS Jaworzno KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 3:1 (25:14, 25:27, 25:20, 25:23)
15.10.2015
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec BKS Aluprof Bielsko Biała II 0:3 (22:25, 22:25, 15:25)
22.10.2015
00:00
KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (16:25, 16:25, 10:25)
22.10.2015
00:00
BKS Aluprof Bielsko Biała II SiKReT Gliwice 3:1 (28:30, 25:19, 25:20, 25:9)
22.10.2015
00:00
MCKiS Jaworzno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:21, 25:16, 22:25, 25:17)
29.10.2015
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 0:3 (15:25, 14:25, 21:25)
29.10.2015
16:00
SiKReT Gliwice MCKiS Jaworzno 0:3 (17:25, 15:25, 11:25)
29.10.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS Aluprof Bielsko Biała II 3:0 (25:14, 25:18, 25:23)
05.11.2015
00:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza MCKiS Jaworzno 3:0 (25:15, 25:13, 25:9)
05.11.2015
00:00
KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów BKS Aluprof Bielsko Biała II 3:2 (25:19, 25:16, 14:25, 19:25, 15:13)
05.11.2015
00:00
SiKReT Gliwice MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:23)
12.11.2015
17:30
SiKReT Gliwice KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 3:1 (25:22, 26:28, 25:15, 25:23)
19.11.2015
16:00
MCKiS Jaworzno BKS Aluprof Bielsko Biała II 0:3 (17:25, 20:25, 10:25)
19.11.2015
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (12:25, 9:25, 12:25)
26.11.2015
16:00
BKS Aluprof Bielsko Biała II MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:19, 25:22, 25:17)
26.11.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza SiKReT Gliwice 3:0 (25:14, 25:20, 25:13)
26.11.2015
18:00
KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów MCKiS Jaworzno 3:0 (25:13, 25:14, 25:15)
10.12.2015
00:00
SiKReT Gliwice BKS Aluprof Bielsko Biała II 2:3 (25:20, 16:25, 25:22, 12:25, 7:15)
10.12.2015
00:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MCKiS Jaworzno 2:3 (18:25, 27:25, 17:25, 25:23, 13:15)
10.12.2015
17:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 3:0 (25:15, 25:12, 25:16)
17.12.2015
16:00
MCKiS Jaworzno SiKReT Gliwice 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
17.12.2015
18:00
BKS Aluprof Bielsko Biała II Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (23:25, 17:25, 25:20, 19:25)
17.12.2015
18:00
KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:18, 25:18, 25:23)

Etap 2 [Grupa 5] Dąbrowa Górnicza

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 85
2 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3 2 1 1 0 1 0 0 0 1 3 4 146 145
3 Silesia Volley Chorzów 2 2 0 2 0 0 0 0 1 1 1 6 108 174
22.01.2016
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Silesia Volley Chorzów 3:0 (25:9, 25:19, 25:10)
23.01.2016
17:00
Silesia Volley Chorzów TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (20:25, 26:24, 12:25, 12:25)
24.01.2016
11:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (11:25, 22:25, 14:25)

Etap 2 [Grupa 6] Bielsko-Biała

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 BKS Aluprof Bielsko-Biała 4 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 99
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3 2 1 1 0 1 0 0 0 1 3 4 156 154
3 KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 2 2 0 2 0 0 0 0 1 1 1 6 125 178
22.01.2016
17:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów 3:0 (25:14, 25:13, 25:19)
23.01.2016
14:00
KS Burza Borowa Wieś MOSiR Mikołów Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (30:28, 20:25, 13:25, 16:25)
24.01.2016
11:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (14:25, 20:25, 19:25)

Finał Mistrzostw Śląska

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 7
1 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I 9 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 0 225 140
2 Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 6 3 2 1 1 1 0 0 0 1 6 4 221 217
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3 3 1 2 1 0 0 0 0 2 3 6 182 202
4 BKS Aluprof Bielsko-Biała II 0 3 0 3 0 0 0 0 1 2 1 9 178 247
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa 8
1 BKS Aluprof Bielsko-Biała I 5 2 2 0 1 0 1 0 0 0 6 2 186 148
2 Sokół 43 AZS AWF Katowice 4 2 1 1 1 0 0 1 0 0 5 3 158 170
3 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 126 152
03.02.2016
10:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:21, 25:21, 25:19)
03.02.2016
12:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:13, 25:22, 25:13)
03.02.2016
14:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała II Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój 1:3 (21:25, 17:25, 25:22, 20:25)
04.02.2016
13:00
Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I 0:3 (12:25, 15:25, 22:25)
04.02.2016
15:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała II Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (15:25, 15:25, 22:25)
04.02.2016
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała I TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (26:24, 25:17, 26:24)
05.02.2016
13:00
Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:20, 25:19)
05.02.2016
15:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I BKS Aluprof Bielsko-Biała II 3:0 (25:14, 25:10, 25:19)
05.02.2016
18:00
BKS Aluprof Bielsko-Biała I Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:2 (25:13, 22:25, 25:10, 22:25, 15:10)
06.02.2016
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:14, 22:25, 25:23, 25:17)
06.02.2016
15:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (25:13, 20:25, 25:23, 25:13)
06.02.2016
18:00
Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój BKS Aluprof Bielsko-Biała I 1:3 (25:23, 18:25, 16:25, 17:25)
07.02.2016
11:00
Jastrzębski Klub SMS Jastrzębie Zdrój Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
07.02.2016
13:30
BKS Aluprof Bielsko-Biała I Tauron MKS Dąbrowa Górnicza I 1:3 (15:25, 25:21, 15:25, 18:25)

Mistrzostwa Polski Juniorek Mistrzostwa Śląska Kadetek / Mistrzostwa Polski Kadetek / Mistrzostwa Śląska Juniorek

Ćwierćfinał [Grupa 1] Kraków

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 Budowlani Łódź 4 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 99
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 1 1 0 1 0 0 0 1 3 4 151 142
3 MKS MOS Wieliczka 2 2 0 2 0 0 0 0 1 1 1 6 113 173
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 Developres SkyRes V LO Rzeszów 4 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 84
2 TS Wisła Kraków 3 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 123 128
3 MUKS Piątka Sandomierz 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 89 150
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa Finałowa
1 Budowlani Łódź 6 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 0 225 160
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 0 1 1 0 0 1 6 6 252 257
3 Developres SkyRes V LO Rzeszów 4 3 1 2 1 0 0 0 1 1 4 6 221 212
4 TS Wisła Kraków 3 3 0 3 0 0 0 1 0 2 2 9 191 260
25.02.2016
16:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 0:3 (19:25, 14:25, 20:25)
25.02.2016
18:00
TS Wisła Kraków Developres SkyRes V LO Rzeszów 0:3 (11:25, 15:25, 22:25)
26.02.2016
10:00
Budowlani Łódź MKS MOS Wieliczka 3:0 (25:17, 25:13, 25:16)
26.02.2016
12:00
Developres SkyRes V LO Rzeszów MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:11, 25:10, 25:15)
26.02.2016
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza MKS MOS Wieliczka 3:1 (25:13, 23:25, 25:17, 25:12)
26.02.2016
19:00
TS Wisła Kraków MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:20, 25:16, 25:17)
27.02.2016
09:00
MKS MOS Wieliczka MUKS Piątka Sandomierz 3:0 (25:16, 25:15, 25:23)
27.02.2016
11:00
Budowlani Łódź TS Wisła Kraków 3:0 (25:17, 25:18, 25:14)
27.02.2016
13:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:1 (25:23, 25:20, 14:25, 25:20)
28.02.2016
09:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza TS Wisła Kraków 3:2 (23:25, 25:14, 25:18, 22:25, 15:12)
28.02.2016
11:30
Budowlani Łódź Developres SkyRes V LO Rzeszów 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)

Półfinał [3] Legionowo

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 LTS Legionovia Legionowo 6 3 3 0 1 1 1 0 0 0 9 3 281 241
2 Pałac Bydgoszcz 5 3 2 1 1 0 1 1 0 0 8 5 280 259
3 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 4 3 1 2 0 1 0 1 0 1 5 7 251 272
4 SAN-Pajda Jarosław 3 3 0 3 0 0 0 0 2 1 2 9 228 268
11.03.2016
13:30
LTS Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:23, 25:14, 25:18)
11.03.2016
16:00
SAN-Pajda Jarosław Pałac Bydgoszcz 0:3 (18:25, 10:25, 22:25)
12.03.2016
14:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:20, 16:25, 23:25, 25:23, 13:15)
12.03.2016
16:30
LTS Legionovia Legionowo SAN-Pajda Jarosław 3:1 (25:22, 25:22, 24:26, 25:19)
13.03.2016
10:00
SAN-Pajda Jarosław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 25:19, 21:25, 21:25)
13.03.2016
12:30
Pałac Bydgoszcz LTS Legionovia Legionowo 2:3 (25:18, 21:25, 22:25, 26:24, 3:15)