Runda zasadnicza półfinały o miejsca 1-4 / o miejsca w klasyfikacji końcowej / baraż

1. kolejka

15.10.2016
17:00
Chemik Police ENEA PTPS Piła 3:0 (25:12, 25:19, 25:21)
15.10.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:24, 25:21, 23:25, 31:29)
15.10.2016
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Atom Trefl Sopot 3:1 (19:25, 25:22, 25:18, 26:24)
16.10.2016
17:00
Impel Wrocław KSZO Ostrowiec 3:0 (25:14, 25:22, 25:17)
16.10.2016
20:00
Giacomini Budowlani Toruń ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:21, 25:15)
17.10.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
18.10.2016
18:00
Grot Budowlani Łódź Legionovia Legionowo 3:1 (21:25, 25:8, 25:21, 25:20)

2. kolejka

22.10.2016
15:00
ŁKS Commercecon Łódź Impel Wrocław 3:2 (25:16, 25:23, 15:25, 23:25, 15:8)
22.10.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 19:25, 25:23, 27:25, 8:15)
22.10.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Legionovia Legionowo 3:2 (25:17, 18:25, 20:25, 25:23, 15:6)
22.10.2016
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Chemik Police 1:3 (25:23, 19:25, 14:25, 17:25)
23.10.2016
14:45
Developres SkyRes Rzeszów Grot Budowlani Łódź 1:3 (17:25, 26:24, 21:25, 22:25)
23.10.2016
17:00
Atom Trefl Sopot ENEA PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:22, 25:19)
24.10.2016
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (25:19, 23:25, 23:25, 24:26)

3. kolejka

28.10.2016
20:15
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 23:25, 10:25)
29.10.2016
17:00
Giacomini Budowlani Toruń Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 15:25, 20:25)
29.10.2016
17:00
Chemik Police Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
29.10.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (25:13, 20:25, 22:25, 19:25)
29.10.2016
18:00
ENEA PTPS Piła KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (22:25, 13:25, 25:19, 19:25)
31.10.2016
18:00
Impel Wrocław BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (20:25, 25:18, 25:18, 25:16)
31.10.2016
18:00
Grot Budowlani Łódź KSZO Ostrowiec 3:0 (26:24, 25:18, 25:16)

4. kolejka

05.11.2016
17:00
KSZO Ostrowiec Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:14, 23:25, 25:23, 26:24)
05.11.2016
18:00
Legionovia Legionowo ENEA PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:23, 25:19)
06.11.2016
14:45
Developres SkyRes Rzeszów Chemik Police 2:3 (24:26, 16:25, 25:23, 25:21, 12:15)
06.11.2016
16:00
Giacomini Budowlani Toruń Impel Wrocław 0:3 (23:25, 17:25, 18:25)
06.11.2016
17:00
Atom Trefl Sopot KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:13, 16:25, 23:25, 20:25)
07.11.2016
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Grot Budowlani Łódź 0:3 (17:25, 19:25, 16:25)
08.11.2016
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 21:25, 23:25)

5. kolejka

12.11.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 26:24, 15:9)
12.11.2016
18:00
ENEA PTPS Piła Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:21, 27:25, 21:25, 17:25, 15:8)
13.11.2016
14:45
Atom Trefl Sopot Impel Wrocław 1:3 (13:25, 26:24, 18:25, 22:25)
13.11.2016
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:16, 25:15)
13.11.2016
17:00
Chemik Police KSZO Ostrowiec 3:1 (25:13, 25:15, 21:25, 25:14)
14.11.2016
18:00
Grot Budowlani Łódź BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:20, 25:17, 18:25, 23:25, 15:10)
24.11.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:9, 25:22, 25:14)

6. kolejka

17.11.2016
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Chemik Police 1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)
19.11.2016
17:00
Giacomini Budowlani Toruń Grot Budowlani Łódź 0:3 (16:25, 18:25, 17:25)
19.11.2016
17:00
KSZO Ostrowiec ENEA PTPS Piła 1:3 (20:25, 26:24, 20:25, 19:25)
19.11.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (21:25, 25:18, 21:25, 25:13, 15:9)
20.11.2016
14:45
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:13, 25:19, 25:15)
20.11.2016
17:00
Atom Trefl Sopot Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 25:19, 25:15, 17:25, 15:13)
21.11.2016
18:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (23:25, 25:21, 24:26, 25:18, 12:15)

7. kolejka

25.11.2016
18:00
KS Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec 3:0 (25:17, 25:12, 25:19)
26.11.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (15:25, 25:18, 25:14, 25:22)
26.11.2016
18:00
Grot Budowlani Łódź Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:19, 25:23)
26.11.2016
18:00
ENEA PTPS Piła ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (22:25, 25:23, 25:23, 25:22)
27.11.2016
14:45
Chemik Police BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 26:28, 25:15, 25:23)
27.11.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Atom Trefl Sopot 3:0 (25:15, 25:13, 25:16)
28.11.2016
18:00
Legionovia Legionowo Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 16:25)

8. kolejka

30.11.2016
17:00
Atom Trefl Sopot Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (26:24, 15:25, 25:23, 25:19)
30.11.2016
18:00
Giacomini Budowlani Toruń Chemik Police 0:3 (17:25, 19:25, 17:25)
30.11.2016
18:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:19, 20:25, 25:22, 25:11)
30.11.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 25:22, 19:25, 23:25, 15:7)
30.11.2016
18:00
KSZO Ostrowiec Legionovia Legionowo 3:2 (25:23, 19:25, 17:25, 25:22, 15:6)
30.11.2016
18:00
ŁKS Commercecon Łódź KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (15:25, 25:20, 22:25, 23:25)
30.11.2016
20:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała ENEA PTPS Piła 1:3 (25:16, 12:25, 9:25, 13:25)

9. kolejka

03.12.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:23, 25:21, 22:25, 15:25, 15:12)
03.12.2016
18:00
KS Pałac Bydgoszcz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:19, 19:25, 25:22, 25:11)
03.12.2016
18:00
Legionovia Legionowo ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (16:25, 21:25, 22:25)
03.12.2016
19:00
Grot Budowlani Łódź Atom Trefl Sopot 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)
04.12.2016
14:45
ENEA PTPS Piła Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
04.12.2016
15:00
Developres SkyRes Rzeszów KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:9, 25:21)
04.12.2016
17:00
Chemik Police Impel Wrocław 3:2 (25:20, 18:25, 19:25, 25:23, 15:9)

10. kolejka

07.12.2016
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:3 (13:25, 13:25, 17:25)
07.12.2016
18:00
Grot Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)
07.12.2016
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Legionovia Legionowo 3:2 (20:25, 24:26, 26:24, 25:18, 15:12)
07.12.2016
18:00
Impel Wrocław ENEA PTPS Piła 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
07.12.2016
18:00
Giacomini Budowlani Toruń KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 27:25, 25:13, 25:16)
07.12.2016
20:00
Atom Trefl Sopot KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 25:27, 15:25)
15.12.2016
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)

11. kolejka

10.12.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Atom Trefl Sopot 3:1 (25:19, 12:25, 25:18, 26:24)
10.12.2016
18:00
Developres SkyRes Rzeszów BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
10.12.2016
18:00
ENEA PTPS Piła Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (19:25, 25:22, 25:20, 19:25, 11:15)
10.12.2016
18:00
Legionovia Legionowo Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:11, 24:26, 25:23, 25:22)
11.12.2016
14:45
Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)
11.12.2016
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 0:3 (19:25, 17:25, 14:25)
12.12.2016
18:00
KSZO Ostrowiec ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (21:25, 26:24, 22:25, 23:25)

12. kolejka

17.12.2016
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Chemik Police 0:3 (9:25, 16:25, 20:25)
17.12.2016
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec 3:2 (11:25, 20:25, 25:18, 25:14, 15:10)
17.12.2016
20:00
Impel Wrocław Legionovia Legionowo 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
18.12.2016
14:45
Atom Trefl Sopot ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:19, 25:14, 27:29, 23:25, 15:13)
18.12.2016
15:00
Developres SkyRes Rzeszów Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (25:17, 25:16, 23:25, 25:15)
18.12.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:22)
19.12.2016
18:00
Grot Budowlani Łódź ENEA PTPS Piła 3:2 (25:21, 25:21, 19:25, 21:25, 15:10)

13. kolejka

22.12.2016
18:00
Chemik Police Atom Trefl Sopot 3:0 (25:13, 25:23, 25:15)
22.12.2016
19:00
Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 15:25, 25:16, 25:22)
23.12.2016
17:00
KS Pałac Bydgoszcz Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 22:25, 16:25)
23.12.2016
18:00
ENEA PTPS Piła Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:22, 25:16)
23.12.2016
18:00
Impel Wrocław Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:23, 25:21)
30.12.2016
18:00
ŁKS Commercecon Łódź BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:21, 22:25, 25:22)
30.12.2016
18:00
KSZO Ostrowiec Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)

14. kolejka

04.01.2017
18:00
ENEA PTPS Piła Chemik Police 0:3 (17:25, 20:25, 20:25)
04.01.2017
18:00
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 1:3 (23:25, 29:27, 15:25, 16:25)
04.01.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3 (9:25, 25:19, 25:11, 20:25, 11:15)
04.01.2017
20:30
Developres SkyRes Rzeszów Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
04.01.2017
20:30
ŁKS Commercecon Łódź Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (21:25, 21:25, 25:20, 25:18, 19:17)
22.02.2017
18:30
Atom Trefl Sopot BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (18:25, 25:20, 25:21, 20:25, 10:15)
01.03.2017
19:00
Legionovia Legionowo Grot Budowlani Łódź 2:3 (16:25, 25:22, 22:25, 25:21, 10:15)

15. kolejka

07.01.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:1 (20:25, 29:27, 25:22, 25:19)
07.01.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (19:25, 19:25, 25:19, 16:25)
07.01.2017
20:00
Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:10, 26:24, 22:25, 25:19)
08.01.2017
17:00
Impel Wrocław ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 28:26, 25:18)
09.01.2017
18:00
Giacomini Budowlani Toruń BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (20:25, 25:21, 25:17, 21:25, 15:12)
07.02.2017
18:00
Legionovia Legionowo Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (18:25, 22:25, 10:25)
22.03.2017
18:00
ENEA PTPS Piła Atom Trefl Sopot 3:0 (30:28, 27:25, 25:15)

16. kolejka

13.01.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (23:25, 25:22, 25:20, 25:27, 15:9)
13.01.2017
20:15
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Impel Wrocław 1:3 (25:21, 20:25, 16:25, 13:25)
14.01.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 17:25, 25:22, 23:25, 12:15)
14.01.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 26:24)
15.01.2017
15:00
Atom Trefl Sopot Giacomini Budowlani Toruń 0:3 (21:25, 20:25, 19:25)
16.01.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz ENEA PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:19, 25:18)
23.02.2017
19:00
Legionovia Legionowo Chemik Police 0:3 (20:25, 19:25, 22:25)

17. kolejka

21.01.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
21.01.2017
17:00
Chemik Police Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:19, 25:16, 25:16)
21.01.2017
18:00
ENEA PTPS Piła Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:21, 25:18)
21.01.2017
20:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna KSZO Ostrowiec 3:2 (25:20, 18:25, 23:25, 25:20, 15:7)
22.01.2017
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 25:23, 26:28, 21:25)
22.01.2017
17:00
Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:17)
22.01.2017
17:00
Impel Wrocław Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (25:11, 25:13, 25:14)

18. kolejka

28.01.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Chemik Police 0:3 (22:25, 20:25, 18:25)
28.01.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (25:23, 25:15, 18:25, 25:14)
28.01.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 23:25, 13:25)
28.01.2017
18:00
Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (28:26, 25:21, 14:25, 26:28, 15:8)
29.01.2017
14:45
Impel Wrocław Atom Trefl Sopot 3:1 (26:24, 22:25, 25:16, 25:19)
29.01.2017
15:00
Developres SkyRes Rzeszów ENEA PTPS Piła 3:0 (25:21, 25:17, 25:10)
29.01.2017
17:00
Giacomini Budowlani Toruń Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (19:25, 25:20, 23:25, 20:25)

19. kolejka

10.02.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (19:25, 25:21, 25:12, 25:20)
11.02.2017
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (17:25, 18:25, 25:21, 18:25)
11.02.2017
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:16, 16:25, 23:25, 25:21, 22:20)
11.02.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 2:3 (25:17, 11:25, 25:23, 18:25, 12:15)
11.02.2017
18:00
ENEA PTPS Piła KSZO Ostrowiec 2:3 (25:20, 21:25, 25:19, 11:25, 13:15)
11.02.2017
20:00
Legionovia Legionowo Atom Trefl Sopot 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 20:25, 8:15)
12.02.2017
19:00
Chemik Police ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (22:25, 25:21, 20:25, 25:19, 15:7)

20. kolejka

05.02.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź ENEA PTPS Piła 3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 25:17)
15.02.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Chemik Police 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 17:25)
15.02.2017
18:00
Giacomini Budowlani Toruń Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
15.02.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)
15.02.2017
18:00
KSZO Ostrowiec KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (12:25, 25:19, 25:13, 18:25, 15:9)
15.02.2017
18:30
Atom Trefl Sopot Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (22:25, 16:25, 25:16, 17:25)
15.02.2017
20:30
Impel Wrocław Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:23, 23:25, 25:21)

21. kolejka

18.02.2017
17:00
Chemik Police Giacomini Budowlani Toruń 3:1 (23:25, 26:24, 25:23, 25:17)
19.02.2017
14:45
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Impel Wrocław 0:3 (21:25, 23:25, 22:25)
19.02.2017
15:00
Developres SkyRes Rzeszów Atom Trefl Sopot 3:0 (25:12, 25:17, 25:17)
19.02.2017
17:00
Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 3:2 (25:21, 25:20, 21:25, 17:25, 15:9)
19.02.2017
20:30
Grot Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:15, 25:23, 25:8)
20.02.2017
18:00
ENEA PTPS Piła BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (15:25, 25:19, 18:25, 16:25)
20.02.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 13:25, 17:25)

22. kolejka

25.02.2017
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)
25.02.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 18:25, 20:25, 14:25)
26.02.2017
17:00
Giacomini Budowlani Toruń ENEA PTPS Piła 3:1 (19:25, 25:17, 25:22, 25:8)
26.02.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:17, 17:25, 25:21, 28:26)
26.02.2017
18:30
Atom Trefl Sopot Grot Budowlani Łódź 2:3 (7:25, 18:25, 25:23, 25:17, 8:15)
27.02.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Legionovia Legionowo 3:0 (25:15, 27:25, 25:23)
21.03.2017
18:00
Impel Wrocław Chemik Police 3:1 (25:21, 22:25, 25:21, 25:19)

23. kolejka

04.03.2017
18:00
ENEA PTPS Piła Impel Wrocław 0:3 (7:25, 27:29, 16:25)
04.03.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 25:16, 20:25, 23:25)
05.03.2017
14:45
Chemik Police Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
05.03.2017
17:00
Legionovia Legionowo BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (25:11, 23:25, 23:25, 25:22, 13:15)
05.03.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Atom Trefl Sopot 3:2 (17:25, 25:12, 22:25, 26:24, 15:10)
05.03.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
06.03.2017
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:27, 24:26, 25:21, 18:25)

24. kolejka

10.03.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ENEA PTPS Piła 3:0 (25:17, 25:11, 25:23)
11.03.2017
17:00
Giacomini Budowlani Toruń Legionovia Legionowo 3:1 (25:15, 28:26, 17:25, 25:19)
11.03.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź KSZO Ostrowiec 3:0 (25:23, 25:18, 25:20)
12.03.2017
14:45
Grot Budowlani Łódź Chemik Police 3:1 (25:23, 25:18, 19:25, 25:23)
12.03.2017
17:00
Impel Wrocław KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (23:25, 25:20, 17:25, 25:11, 15:8)
12.03.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:17, 13:25, 25:16, 21:25, 17:15)
13.03.2017
18:00
Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:19, 26:24, 25:27, 25:27, 15:9)

25. kolejka

15.03.2017
18:00
Chemik Police Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (29:27, 25:17, 25:20)
16.03.2017
19:00
Legionovia Legionowo Impel Wrocław 1:3 (25:20, 9:25, 12:25, 17:25)
17.03.2017
18:00
Giacomini Budowlani Toruń Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (18:25, 14:25, 25:15, 25:18, 15:9)
18.03.2017
17:00
KSZO Ostrowiec BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (21:25, 16:25, 17:25)
18.03.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Atom Trefl Sopot 3:2 (20:25, 29:27, 25:20, 24:26, 15:13)
19.03.2017
14:45
KS Pałac Bydgoszcz Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (18:25, 13:25, 18:25)
20.03.2017
18:00
ENEA PTPS Piła Grot Budowlani Łódź 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)

26. kolejka

25.03.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)
26.03.2017
14:45
Polski Cukier Muszynianka Muszyna ENEA PTPS Piła 3:1 (25:12, 25:17, 21:25, 25:16)
26.03.2017
15:00
Atom Trefl Sopot Chemik Police 3:2 (25:23, 25:22, 21:25, 17:25, 15:13)
26.03.2017
17:00
Giacomini Budowlani Toruń KSZO Ostrowiec 3:2 (20:25, 21:25, 25:19, 25:16, 15:8)
27.03.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:12, 25:20, 25:17)
27.03.2017
20:30
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo 3:1 (19:25, 25:21, 25:20, 25:17)
28.03.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Impel Wrocław 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

półfinały o miejsca 1-4 Runda zasadnicza / o miejsca w klasyfikacji końcowej / baraż

półfinał A

03.04.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Chemik Police 0:3 (24:26, 18:25, 20:25)
08.04.2017
14:45
Chemik Police Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:10, 25:17, 25:19)

półfinał B

04.04.2017
20:30
Grot Budowlani Łódź Impel Wrocław 3:1 (18:25, 25:22, 25:20, 25:22)
10.04.2017
18:00
Impel Wrocław Grot Budowlani Łódź 2:3 (22:25, 25:9, 25:18, 22:25, 10:15)

o miejsca w klasyfikacji końcowej Runda zasadnicza / półfinały o miejsca 1-4 / baraż

o 13 - 14 miejsce

02.04.2017
17:00
Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 3:1 (26:24, 20:25, 25:18, 25:16)
08.04.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 28:26, 25:18)
złoty set: 13:15

o 11 - 12 miejsce

03.04.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz ENEA PTPS Piła 1:3 (25:16, 22:25, 19:25, 20:25)
07.04.2017
18:00
ENEA PTPS Piła KS Pałac Bydgoszcz 2:3 (25:21, 25:19, 20:25, 24:26, 12:15)

o 9 - 10 miejsce

02.04.2017
15:00
Atom Trefl Sopot Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:15, 18:25, 15:25, 25:19, 15:11)
08.04.2017
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Atom Trefl Sopot 1:3 (11:25, 25:17, 23:25, 13:25)

o 7 - 8 miejsce

03.04.2017
18:00
Giacomini Budowlani Toruń BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 22:25, 25:19, 25:23, 15:10)
09.04.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Giacomini Budowlani Toruń 3:2 (28:30, 25:22, 25:21, 20:25, 15:11)
złoty set: 15:12

o 5 - 6 miejsce

30.03.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 21:25, 17:25)
07.04.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:16, 25:18, 25:21)

o 3 - 4 miejsce

13.04.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Impel Wrocław 3:2 (25:15, 23:25, 25:21, 14:25, 16:14)
19.04.2017
18:00
Impel Wrocław Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 16:25, 17:25)

o 1 - 2 miejsce

14.04.2017
20:30
Grot Budowlani Łódź Chemik Police 0:3 (14:25, 18:25, 17:25)
19.04.2017
20:30
Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:19, 25:20, 22:25, 26:24)

baraż Runda zasadnicza / półfinały o miejsca 1-4 / o miejsca w klasyfikacji końcowej

o prawo gry w ORLEN Lidze w sezonie 2017/2018

22.04.2017
20:30
KSZO Ostrowiec Wisła Warszawa 3:1 (25:20, 14:25, 25:23, 25:12)
23.04.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Wisła Warszawa 2:3 (15:25, 25:17, 25:21, 22:25, 9:15)
27.04.2017
14:00
Wisła Warszawa KSZO Ostrowiec 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
28.04.2017
13:00
Wisła Warszawa KSZO Ostrowiec 0:3 (23:25, 22:25, 21:25)