Runda zasadnicza 1 runda play off / 2 runda play off / Turniej Finałowy

1. kolejka

08.10.2016
11:30
Legionovia Legionowo Chemik Police 2:3 (22:25, 21:25, 25:19, 25:19, 12:15)
08.10.2016
14:00
Impel Wrocław KSZO Ostrowiec 3:0 (25:15, 25:14, 25:5)
08.10.2016
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 25:18, 17:25, 23:25, 6:15)
08.10.2016
16:30
Atom Trefl Malbork PTPS SAF-Holland Piła 0:3 (14:25, 16:25, 20:25)
08.10.2016
17:00
ŁKS Szkoła Gortata Łódź Muszyna Proxima Kraków 3:1 (23:25, 27:25, 25:20, 25:16)
08.10.2016
17:00
Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:17, 20:25, 19:25, 25:22, 15:8)

2. kolejka

22.10.2016
11:30
ŁKS Szkoła Gortata Łódź Impel Wrocław 1:3 (25:19, 22:25, 18:25, 22:25)
22.10.2016
12:00
PTPS SAF-Holland Piła Chemik Police 3:2 (27:25, 23:25, 25:18, 14:25, 15:12)
22.10.2016
13:00
KSZO Ostrowiec MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:23, 17:25, 15:25, 23:25)
22.10.2016
13:00
Muszyna Proxima Kraków BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (19:25, 25:22, 25:22, 25:22)
22.10.2016
16:00
Atom Trefl Malbork Budowlani Łódź 0:3 (18:25, 17:25, 19:25)
22.10.2016
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 0:3 (21:25, 17:25, 18:25)

3. kolejka

05.11.2016
14:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:11, 25:18)
05.11.2016
14:30
Legionovia Legionowo Atom Trefl Malbork 3:0 (25:18, 25:19, 25:19)
05.11.2016
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:2 (21:25, 25:23, 21:25, 25:10, 15:11)
05.11.2016
16:00
Budowlani Łódź PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (28:26, 25:10, 25:14)
05.11.2016
17:00
Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:21, 25:18, 25:20)
07.11.2016
17:00
Impel Wrocław Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:16, 25:15, 25:18)

4. kolejka

19.11.2016
12:00
PTPS SAF-Holland Piła KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (20:25, 17:25, 18:25)
19.11.2016
13:30
Muszyna Proxima Kraków KSZO Ostrowiec 3:1 (25:12, 25:16, 21:25, 25:20)
19.11.2016
14:00
ŁKS Szkoła Gortata Łódź BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 1:3 (17:25, 22:25, 25:23, 13:25)
19.11.2016
14:30
Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (19:25, 25:20, 25:12, 20:25, 15:10)
19.11.2016
16:00
Atom Trefl Malbork Chemik Police 0:3 (18:25, 16:25, 18:25)
19.11.2016
17:00
Budowlani Łódź Legionovia Legionowo 2:3 (25:16, 15:25, 25:21, 20:25, 9:15)

5. kolejka

03.12.2016
14:00
KSZO Ostrowiec ŁKS Szkoła Gortata Łódź 1:3 (22:25, 25-22, 19-25, 12-25)
03.12.2016
14:30
Legionovia Legionowo PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:13, 25:20, 25:23)
03.12.2016
15:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Impel Wrocław 3:2 (17:25, 25:20, 25:19, 12:25, 15:13)
03.12.2016
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Atom Trefl Malbork 3:1 (25:17, 25:22, 29:31, 25:13)
03.12.2016
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:19, 25:17, 25:16)
03.12.2016
18:00
Chemik Police Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:21, 25:23)

6. kolejka

10.12.2016
12:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (24:26, 23:25, 18:25)
10.12.2016
12:00
PTPS SAF-Holland Piła Atom Trefl Malbork 3:0 (25:21, 25:13, 25:14)
10.12.2016
13:30
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 0:3 (10:25, 22:25, 14:25)
10.12.2016
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Budowlani Łódź 3:2 (14:25, 25:22, 25:21, 20:25, 15:13)
10.12.2016
17:00
Chemik Police Legionovia Legionowo 3:1 (25:19, 25:23, 25:27, 25:13)
14.01.2017
15:00
Muszyna Proxima Kraków ŁKS Szkoła Gortata Łódź 2:3 (21:25, 25:19, 25:15, 21:25, 11:15)

7. kolejka

17.12.2016
12:00
Chemik Police PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:13, 25:20, 28:26)
17.12.2016
14:00
Impel Wrocław ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:18, 25:13, 27:25)
17.12.2016
17:00
Budowlani Łódź Atom Trefl Malbork 3:1 (23:25, 25:12, 25:22, 25:20)
17.12.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 3:1 (23:25, 25:18, 25:21, 25:23)
18.12.2016
12:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Muszyna Proxima Kraków 3:0 (25:14, 25:23, 25:20)
15.01.2017
15:00
Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:22, 25:11, 15:25, 22:25, 15:7)

8. kolejka

07.01.2017
14:00
Atom Trefl Malbork Legionovia Legionowo 0:3 (11:25, 19:25, 20:25)
21.01.2017
12:00
PTPS SAF-Holland Piła Budowlani Łódź 0:3 (22:25, 15:25, 17:25)
21.01.2017
13:00
KSZO Ostrowiec BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (16:25, 13:25, 14:25)
21.01.2017
15:00
Muszyna Proxima Kraków Impel Wrocław 1:3 (16:25, 29:27, 28:30, 23:25)
21.01.2017
15:30
ŁKS Szkoła Gortata Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:16, 8:25, 19:25, 25:22, 18:20)
21.01.2017
16:00
KS Pałac Bydgoszcz Chemik Police 3:0 (25:22, 25:23, 25:22)

9. kolejka

26.01.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 3:1 (28:26, 24:26, 25:22, 25:15)
26.01.2017
18:15
Chemik Police Atom Trefl Malbork 3:0 (25:20, 25:10, 25:13)
28.01.2017
13:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:19, 25:11, 25:16)
28.01.2017
13:00
KSZO Ostrowiec Muszyna Proxima Kraków 2:3 (25:17, 15:25, 19:25, 30:28, 10:15)
28.01.2017
16:00
KS Pałac Bydgoszcz PTPS SAF-Holland Piła 3:1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:18)
29.01.2017
15:00
Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 3:1 (28:26, 25:22, 18:25, 25:14)

10. kolejka

11.02.2017
17:00
Budowlani Łódź Chemik Police 2:3 (25:22, 12:25, 25:22, 23:25, 8:15)
18.02.2017
12:00
Muszyna Proxima Kraków MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (15:25, 20:25, 25:17, 25:23, 6:15)
18.02.2017
14:00
Impel Wrocław BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:21, 25:17)
18.02.2017
17:00
PTPS SAF-Holland Piła Legionovia Legionowo 0:3 (18:25, 21:25, 18:25)
18.02.2017
17:30
ŁKS Szkoła Gortata Łódź KSZO Ostrowiec 3:1 (25:21, 25:12, 20:25, 25:15)
18.02.2017
18:00
Atom Trefl Malbork KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:23, 25:21, 17:25, 28:26)

1 runda play off Runda zasadnicza / 2 runda play off / Turniej Finałowy

o miejsca 1-8 [C]

22.03.2017
18:00
ŁKS Szkoła Gortata Łódź Legionovia Legionowo 1:3 (25:17, 17:25, 15:25, 19:25)
29.03.2017
16:00
Legionovia Legionowo ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3:0 (25:15, 25:16, 25:23)

o miejsca 1-8 [D]

25.03.2017
13:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Chemik Police 0:3 (18:25, 21:25, 21:25)
01.04.2017
12:00
Chemik Police BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:20, 25:22)

o miejsca 1-8 [E]

24.03.2017
17:00
Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
29.03.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza Budowlani Łódź 1:3 (25:17, 21:25, 14:25, 18:25)

o miejsca 1-8 [F]

22.03.2017
18:15
KS Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:16, 26:24)
29.03.2017
15:30
Impel Wrocław KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (17:25, 14:25, 25:22, 25:23, 15:9)

2 runda play off Runda zasadnicza / 1 runda play off / Turniej Finałowy

O miejsca 1-4 [G]

05.04.2017
17:00
Budowlani Łódź Legionovia Legionowo 2:3 (21:25, 25:20, 25:19, 17:25, 12:15)
12.04.2017
16:30
Legionovia Legionowo Budowlani Łódź 3:0 (25:20, 25:18, 25:15)

O miejsca 1-4 [H]

05.04.2017
18:30
KS Pałac Bydgoszcz Chemik Police 3:2 (25:23, 23:25, 14:25, 25:19, 15:13)
12.04.2017
18:00
Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (20:25, 21:25, 26:24, 20:25)

O miejsca 1-4 - drużyny PLPS [I]

01.04.2017
13:00
Muszyna Proxima Kraków MKS San-Pajda Jarosław 2:3 (21:25, 19:25, 25:17, 26:24, 7:15)
12.04.2017
17:00
MKS San-Pajda Jarosław Muszyna Proxima Kraków 0:3 (15:25, 19:25, 17:25)

O miejsca 1-4 - drużyny PLPS [J]

05.04.2017
19:30
AZS AWF Warszawa BAS Białystok 3:0 (25:17, 25:19, 25:15)
12.04.2017
17:00
BAS Białystok AZS AWF Warszawa 1:3 (16:25, 25:23, 22:25, 19:25)

Turniej Finałowy Runda zasadnicza / 1 runda play off / 2 runda play off

Półfinały - Legionowo

29.04.2017
10:00
Legionovia Legionowo MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:14, 25:17, 25:16)
29.04.2017
12:30
KS Pałac Bydgoszcz AZS AWF Warszawa 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)

o 3 miejsce - Legionowo

30.04.2017
10:00
MKS San-Pajda Jarosław AZS AWF Warszawa 3:0 (25:23, 25:23, 25:15)

Finał - Legionowo

30.04.2017
12:30
Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 22:25)