Rozgrywki Klubowe

I Memoriał im. Jerzego Góreckiego

10.09.2016
10:00
LTS Legionovia MKS Dąbrowa Górnicza (młodziczki) 2:1 (18:25, 25:12, 15:4, dod. set:17:25)
10.09.2016
12:00
LTS Legionovia MKS Dąbrowa Górnicza (kadetki) 2:3 (25:18, 25:17, 15:25, 22:25, 23:25)
10.09.2016
15:00
LTS Legionovia MKS Dąbrowa Górnicza (młoda liga) 3:1 (25:19, 18:25, 27:25, 25:17)
10.09.2016
17:00
Legionovia Legionowo Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (21:25, 25:18, 25:22, 25:15)

Turniej w Mikołowie

11.09.2016
10:00
KS Burza MOSiR Mikołów UKS Spartakus Zabrze 2:1 (-:-, -:-, -:-)
11.09.2016
10:00
UKS Spartakus Zabrze Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II 2:1 (-:-, -:-, -:-)
11.09.2016
10:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (-:-, -:-, -:-)

Mecze sparingowe

17.09.2016
16:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 1:3 (25:22, 25:27, 23:25, 32:34)
18.09.2016
15:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Giacomini Budowlani Toruń 1:3 (25:18, 22:25, 20:25, 24:26)
23.09.2016
17:15
Grot Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 4:0 (25:14, 25:22, 25:20, 25:23)
24.09.2016
15:15
Grot Budowlani Łódź Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (18:25, 26:24, 25:17, 25:21)
27.09.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Minchanka Mińsk 4:0 (25:14, 25:17, 25:21, 25:18)
09.10.2016
17:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (20:25, 25:22, 17:25, 25:18, 10:15)

V Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 Zarechie Odintsovo 6 3 3 0 1 0 2 0 0 0 9 4 293 260
2 Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 1 1 0 1 0 0 8 4 263 224
3 C.S.M. Bucuresti 4 3 1 2 1 0 0 0 1 1 4 6 217 212
4 TJ Sokol Frýdek-Místek 3 3 0 3 0 0 0 1 0 2 2 9 185 262
30.09.2016
18:15
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza C.S.M. Bucuresti 3:1 (25:17, 21:25, 25:21, 25:15)
30.09.2016
20:00
Zarechie Odintsovo TJ Sokol Frýdek-Místek 3:2 (23:25, 25:18, 21:25, 28:26, 15:10)
01.10.2016
17:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (25:18, 25:15, 25:10)
01.10.2016
20:00
Zarechie Odintsovo C.S.M. Bucuresti 3:0 (25:18, 28:26, 25:20)
02.10.2016
11:00
TJ Sokol Frýdek-Místek C.S.M. Bucuresti 0:3 (10:25, 17:25, 11:25)
02.10.2016
14:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza Zarechie Odintsovo 2:3 (25:22, 19:25, 25:16, 11:25, 12:15)