III Liga Kobiet

Etap 2 - Grupa 1

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Etap 2 - Grupa 1
1 KS Burza MOSiR Mikołów 39 14 14 0 6 5 3 0 0 0 42 11 1246 924
2 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 30 14 10 4 6 3 1 1 2 1 34 17 1172 1084
3 MKS Dąbrowa Górnicza II 21 14 8 6 2 2 4 1 4 1 30 28 1255 1258
4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 20 14 6 8 3 2 1 3 2 3 26 28 1132 1186
5 MKS Imielin 15 14 4 10 3 0 1 4 2 4 22 32 1112 1141
6 UKS Spartakus Zabrze 15 14 6 8 2 1 3 0 3 5 21 31 1113 1139
7 SPS AZS Politechnika Częstochowska 15 14 4 10 2 1 1 4 1 5 21 33 998 1183
8 GS UKS Krzanowice 13 14 4 10 3 1 0 1 1 8 15 31 891 1004
10.02.2017
19:30
KS Burza MOSiR Mikołów UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:18, 25:19, 25:21)
11.02.2017
17:00
GS UKS Krzanowice MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (14:25, 13:25, 25:20, 18:25)
11.02.2017
17:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (22:25, 24:26, 26:28)
11.02.2017
17:00
MKS Imielin MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (25:21, 15:25, 21:25, 21:25)
16.02.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:1 (25:21, 25:19, 31:33, 25:23)
17.02.2017
19:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska KS Burza MOSiR Mikołów 2:3 (20:25, 25:20, 25:21, 21:25, 9:15)
18.02.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze MKS Imielin 0:3 (23:25, 7:25, 23:25)
19.02.2017
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec GS UKS Krzanowice 3:0 (25:20, 25:9, 25:13)
22.02.2017
19:30
MKS Imielin SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:19, 25:16, 25:18)
24.02.2017
19:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:17)
25.02.2017
16:00
GS UKS Krzanowice UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:19, 14:25, 25:18, 25:22)
28.02.2017
18:30
MKS Dąbrowa Górnicza II KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (17:25, 17:25, 25:23, 21:25)
02.03.2017
19:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS Imielin 3:2 (20:25, 19:25, 25:14, 25:22, 15:11)
04.03.2017
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (25:23, 19:25, 23:25, 23:25)
04.03.2017
17:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska GS UKS Krzanowice 3:0 (25:14, 25:17, 25:20)
08.03.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (21:25, 24:26, 19:25)
11.03.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze KS Burza MOSiR Mikołów 1:3 (18:25, 25:18, 21:25, 23:25)
12.03.2017
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS Imielin 3:0 (26:24, 25:10, 25:18)
15.03.2017
19:30
MKS Imielin UKS Spartakus Zabrze 2:3 (23:25, 25:23, 15:25, 25:14, 11:15)
16.03.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II GS UKS Krzanowice 3:0 (25:22, 25:20, 25:18)
18.03.2017
00:00
KS Burza MOSiR Mikołów SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
18.03.2017
16:00
GS UKS Krzanowice MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (22:25, 17:25, 23:25)
24.03.2017
20:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Imielin 3:2 (11:25, 13:25, 25:15, 25:21, 15:10)
25.03.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze GS UKS Krzanowice 3:0 (25:14, 25:15, 25:12)
25.03.2017
18:30
KS Burza MOSiR Mikołów MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (21:25, 25:23, 25:16, 25:18)
26.03.2017
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:17, 25:14, 25:21)
01.04.2017
00:00
GS UKS Krzanowice SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
01.04.2017
17:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec UKS Spartakus Zabrze 2:3 (25:19, 17:25, 25:23, 20:25, 18:20)
01.04.2017
18:00
MKS Imielin MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:16, 25:14, 25:18)
02.04.2017
17:30
KS Burza MOSiR Mikołów MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:2 (16:25, 22:25, 25:19, 25:14, 15:12)
07.04.2017
17:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (14:25, 23:25, 10:25)
10.04.2017
18:30
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (23:25, 25:19, 21:25, 25:21, 11:15)

Etap 1 - Grupa 2

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 36 14 13 1 6 4 3 0 0 1 39 13 1220 1085
2 MKS Dąbrowa Górnicza II 29 14 10 4 5 3 2 1 3 0 35 19 1228 1091
3 SPS AZS Politechnika Częstochowska 27 14 8 6 5 3 0 3 1 2 31 21 1173 1054
4 UKS Spartakus Zabrze 22 14 8 6 5 1 2 0 2 4 26 23 1095 995
5 KPKS Halemba 22 14 7 7 3 4 0 1 2 4 25 25 1102 1106
6 MKS Dwójka Zawiercie 15 14 5 9 2 2 1 1 5 3 22 31 1123 1152
7 UKS Net Piekary Śląskie 9 14 2 12 1 1 0 3 2 7 14 37 1008 1172
8 SMS Sokół Chorzów 8 14 3 11 1 1 1 0 4 7 13 36 853 1147
23.09.2016
16:30
SMS Sokół Chorzów KPKS Halemba 3:2 (25:22, 25:16, 20:25, 22:25, 15:11)
23.09.2016
17:30
UKS Spartakus Zabrze SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:19, 25:12, 25:20)
24.09.2016
16:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS Net Piekary Śląskie 1:3 (22:25, 21:25, 25:21, 23:25)
25.09.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (26:24, 19:25, 25:23, 25:21)
01.10.2016
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:14, 25:15, 25:14)
01.10.2016
17:00
UKS Spartakus Zabrze MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (23:25, 20:25, 20:25)
02.10.2016
11:00
SMS Sokół Chorzów SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:0 (25:15, 25:14, 25:16)
02.10.2016
12:30
KPKS Halemba MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (24:26, 19:25, 17:25)
08.10.2016
16:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (19:25, 22:25, 19:25)
08.10.2016
17:00
UKS Net Piekary Śląskie UKS Spartakus Zabrze 2:3 (23:25, 25:17, 22:25, 26:24, 12:15)
09.10.2016
12:00
KPKS Halemba SPS AZS Politechnika Częstochowska 1:3 (23:25, 25:22, 14:25, 24:26)
09.10.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:14, 25:20, 28:26)
14.10.2016
18:30
SMS Sokół Chorzów UKS Net Piekary Śląskie 3:1 (21:25, 25:15, 25:21, 25:19)
15.10.2016
17:00
UKS Spartakus Zabrze MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:17, 25:14, 25:22)
16.10.2016
11:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (18:25, 25:18, 23:25, 23:25)
22.10.2016
11:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Spartakus Zabrze 1:3 (14:25, 25:12, 24:26, 19:25)
22.10.2016
17:00
UKS Net Piekary Śląskie SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
23.10.2016
16:00
MKS Dwójka Zawiercie SMS Sokół Chorzów 3:1 (25:17, 24:26, 25:20, 25:11)
23.10.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec KPKS Halemba 3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
28.10.2016
17:00
SMS Sokół Chorzów MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (18:25, 17:25, 25:23, 20:25)
29.10.2016
17:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
29.10.2016
17:00
KPKS Halemba UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:17, 25:20, 25:27, 27:25)
30.10.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:16, 25:21, 25:15)
05.11.2016
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza II SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:2 (25:18, 16:25, 26:24, 13:25, 15:9)
05.11.2016
16:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (17:25, 27:29, 25:23, 25:14, 7:15)
05.11.2016
17:00
UKS Spartakus Zabrze SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:21, 25:9, 25:11)
05.11.2016
17:00
UKS Net Piekary Śląskie KPKS Halemba 1:3 (25:20, 24:26, 22:25, 16:25)
10.11.2016
18:30
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (28:26, 25:20, 25:21)
11.11.2016
16:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS Spartakus Zabrze 3:1 (25:23, 25:20, 23:25, 25:18)
12.11.2016
17:00
UKS Net Piekary Śląskie MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (14:25, 25:16, 25:16, 24:26, 13:15)
12.11.2016
17:00
KPKS Halemba SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:15, 25:15, 25:12)
18.11.2016
17:30
UKS Net Piekary Śląskie MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (18:25, 10:25, 25:27)
18.11.2016
18:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:14, 25:14, 25:20)
19.11.2016
16:00
MKS Dwójka Zawiercie KPKS Halemba 1:3 (25:15, 23:25, 18:25, 17:25)
20.11.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
25.11.2016
19:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska KPKS Halemba 3:0 (25:8, 25:20, 26:24)
26.11.2016
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:23, 17:25, 25:19, 25:13)
26.11.2016
17:00
UKS Spartakus Zabrze UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:22, 25:16, 25:16)
02.12.2016
19:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (27:25, 25:11, 25:8)
03.12.2016
13:00
MKS Dąbrowa Górnicza II KPKS Halemba 1:3 (25:19, 15:25, 18:25, 19:25)
03.12.2016
16:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:22, 25:21, 25:14)
04.12.2016
14:00
KPKS Halemba MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (14:25, 19:25, 18:25)
04.12.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:2 (17:25, 16:25, 28:26, 26:24, 15:12)
08.12.2016
17:30
UKS Net Piekary Śląskie SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:17, 25:9, 25:21)
10.12.2016
16:00
SMS Sokół Chorzów MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (4:25, 26:24, 14:25, 15:25)
10.12.2016
17:00
UKS Spartakus Zabrze MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (25:22, 22:25, 26:24, 18:25, 15:9)
10.12.2016
17:00
KPKS Halemba MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:3 (22:25, 26:24, 22:25, 24:26)
15.12.2016
17:30
SMS Sokół Chorzów MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (14:25, 20:25, 21:25)
16.12.2016
18:30
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:17, 25:20, 20:25, 25:17)
17.12.2016
00:00
UKS Spartakus Zabrze KPKS Halemba 0:3 (22:25, 24:26, 19:25)
17.12.2016
14:30
MKS Dąbrowa Górnicza II SMS Sokół Chorzów 3:1 (25:12, 25:15, 24:26, 25:16)
17.12.2016
16:00
MKS Dwójka Zawiercie SPS AZS Politechnika Częstochowska 1:3 (17:25, 25:22, 20:25, 18:25)
17.12.2016
17:00
UKS Net Piekary Śląskie MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (17:25, 26:24, 25:20, 21:25, 8:15)
18.12.2016
12:00
SMS Sokół Chorzów UKS Spartakus Zabrze 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
18.12.2016
12:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (25:15, 15:25, 23:25, 29:27, 12:15)
18.12.2016
12:00
KPKS Halemba UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)