Mistrzostwa Polski Juniorek Mistrzostwa Śląska Juniorek

Finał - Malbork

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 Atom Trefl Malbork 6 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 0 238 183
2 UKS SMS Szóstka Mielec 5 3 2 1 0 1 1 0 0 1 6 6 253 257
3 Impel Wrocław 4 3 1 2 1 0 0 1 0 1 5 6 251 258
4 BKS Stal Bielsko-Biała 3 3 0 3 0 0 0 0 1 2 1 9 198 242
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 KS Pałac Bydgoszcz 6 3 3 0 2 0 1 0 0 0 9 2 255 223
2 LTS Legionovia Legionowo 5 3 2 1 2 0 0 1 0 0 8 3 253 198
3 MKS Dąbrowa Górnicza 4 3 1 2 1 0 0 0 0 2 3 6 196 217
4 MKS San-Pajda Jarosław 3 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 9 159 225
19.04.2017
10:00
LTS Legionovia Legionowo MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)
19.04.2017
12:00
MKS San-Pajda Jarosław KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (13:25, 18:25, 19:25)
19.04.2017
16:00
UKS SMS Szóstka Mielec Atom Trefl Malbork 0:3 (22:25, 19:25, 19:25)
19.04.2017
18:00
Impel Wrocław BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:23, 27:25)
20.04.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (22:25, 18:25, 30:32)
20.04.2017
12:00
LTS Legionovia Legionowo MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:19, 25:9, 25:21)
20.04.2017
16:00
Atom Trefl Malbork BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:9, 25:18, 25:16)
20.04.2017
18:00
UKS SMS Szóstka Mielec Impel Wrocław 3:2 (22:25, 25:12, 25:20, 16:25, 15:12)
21.04.2017
10:00
MKS San-Pajda Jarosław MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
21.04.2017
12:00
KS Pałac Bydgoszcz LTS Legionovia Legionowo 3:2 (14:25, 25:20, 25:23, 19:25, 15:10)
21.04.2017
16:00
Impel Wrocław Atom Trefl Malbork 0:3 (36:38, 21:25, 23:25)
21.04.2017
18:00
BKS Stal Bielsko-Biała UKS SMS Szóstka Mielec 1:3 (18:25, 25:14, 21:25, 24:26)
22.04.2017
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (21:25, 19:25, 18:25)
22.04.2017
12:00
Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (28:26, 25:19, 25:20)
22.04.2017
16:00
Atom Trefl Malbork LTS Legionovia Legionowo 1:3 (19:25, 23:25, 25:14, 19:25)
22.04.2017
18:00
UKS SMS Szóstka Mielec KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (21:25, 16:25, 25:20, 12:25)
23.04.2017
10:00
Atom Trefl Malbork UKS SMS Szóstka Mielec 3:0 (25:17, 25:15, 25:15)
23.04.2017
12:00
LTS Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:21, 25:14)

Półfinał [Grupa 3] Mielec

17.03.2017
16:00
UKS SMS Szóstka Mielec PTPS Piła 3:0 (25:19, 25:19, 25:23)
17.03.2017
18:00
Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (26:24, 25:23, 13:25, 19:25, 15:12)
18.03.2017
15:00
PTPS Piła MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (15:25, 25:20, 25:22, 19:25, 13:15)
18.03.2017
18:00
UKS SMS Szóstka Mielec Budowlani Łódź 3:0 (25:17, 25:19, 25:20)
19.03.2017
10:00
Budowlani Łódź PTPS Piła 3:1 (17:25, 25:18, 25:17, 25:13)
19.03.2017
12:30
MKS Dąbrowa Górnicza UKS SMS Szóstka Mielec 3:1 (25:23, 23:25, 25:21, 25:20)

Ćwierćfinał [Grupa 1] Dąbrowa Górnicza

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 4 2 2 0 1 0 1 0 0 0 6 2 184 158
2 UKS Jedynka Kluczbork 3 2 1 1 1 0 0 1 0 0 5 3 175 166
3 MKS Polonia Świdnica 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 115 150
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 0 2 0 0 0 0 0 6 0 150 52
2 MUKS Poprad Stary Sącz 3 2 1 1 1 0 0 0 0 1 3 3 127 75
3 UKS Jedynka Tarnów 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 0 150
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa Finałowa
1 MKS Dąbrowa Górnicza 6 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 0 225 152
2 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 5 3 2 1 0 1 1 0 0 1 6 6 245 249
3 UKS Jedynka Kluczbork 4 3 1 2 1 0 0 1 0 1 5 6 236 240
4 MUKS Poprad Stary Sącz 3 3 0 3 0 0 0 0 1 2 1 9 182 247
23.02.2017
14:00
UKS Jedynka Kluczbork MKS Polonia Świdnica 3:0 (25:17, 25:19, 25:21)
23.02.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:18, 25:17, 25:17)
24.02.2017
10:00
MKS Polonia Świdnica TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
24.02.2017
12:00
MUKS Poprad Stary Sącz UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
24.02.2017
16:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec UKS Jedynka Kluczbork 3:2 (22:25, 25:20, 22:25, 25:22, 15:8)
24.02.2017
18:00
UKS Jedynka Tarnów MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
25.02.2017
10:00
MKS Polonia Świdnica UKS Jedynka Tarnów 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
25.02.2017
11:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MUKS Poprad Stary Sącz 3:1 (25:16, 22:25, 25:12, 25:21)
25.02.2017
13:25
UKS Jedynka Kluczbork MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
26.02.2017
10:00
UKS Jedynka Kluczbork MUKS Poprad Stary Sącz 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
26.02.2017
12:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (11:25, 14:25, 14:25)

Mistrzostwa Śląska Juniorek Mistrzostwa Polski Juniorek

Etap 4 - Finał Mistrzostw Śląska

03.02.2017
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (23:25, 25:19, 25:17, 25:23)
03.02.2017
14:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 17:25, 10:25)
04.02.2017
14:00
MKS Dąbrowa Górnicza II BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (25:16, 25:17, 22:25, 25:19)
04.02.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:23, 25:11, 25:17)
05.02.2017
14:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (17:25, 19:25, 20:25)
05.02.2017
16:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (24:26, 26:24, 21:25, 25:21, 17:15)

Etap 3 - Półfinał Mistrzostw Śląska

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 MKS Dąbrowa Górnicza 6 3 3 0 3 0 0 0 0 0 9 0 225 138
2 MKS Dąbrowa Górnicza II 5 3 2 1 2 0 0 0 0 1 6 3 213 175
3 SMS UKS "SOKÓŁ`43 AZS AWF" Katowice 4 3 1 2 0 1 0 0 0 2 3 7 193 234
4 KPKS Halemba 3 3 0 3 0 0 0 0 1 2 1 9 164 248
11.01.2017
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:18, 25:23, 25:22)
11.01.2017
14:00
SMS UKS "SOKÓŁ`43 AZS AWF" Katowice KPKS Halemba 3:1 (25:23, 25:18, 23:25, 25:18)
12.01.2017
12:00
SMS UKS "SOKÓŁ`43 AZS AWF" Katowice MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (16:25, 15:25, 17:25)
12.01.2017
14:00
KPKS Halemba MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (8:25, 10:25, 10:25)
13.01.2017
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza II KPKS Halemba 3:0 (25:16, 25:14, 25:22)
13.01.2017
14:00
MKS Dąbrowa Górnicza SMS UKS "SOKÓŁ`43 AZS AWF" Katowice 3:0 (25:12, 25:12, 25:23)

1 Liga

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 MKS Dąbrowa Górnicza 27 10 9 1 6 3 0 0 1 0 28 6 827 633
2 BKS Stal Bielsko-Biała 24 10 8 2 5 3 0 0 0 2 24 9 785 667
3 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 18 10 6 4 3 2 1 1 1 2 21 16 828 810
4 MKS Dąbrowa Górnicza II 15 10 5 5 3 1 1 1 3 1 20 18 798 829
5 Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 6 10 2 8 0 2 0 0 1 7 7 26 661 803
6 Sokół 43 AZS AWF Katowice 0 10 0 10 0 0 0 0 5 5 5 30 702 859
06.10.2016
16:00
BKS Stal Bielsko-Biała TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:3 (24:26, 21:25, 17:25)
06.10.2016
18:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:1 (23:25, 25:21, 25:22, 27:25)
06.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (21:25, 25:21, 25:20, 25:17)
12.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:18, 25:20, 25:13)
13.10.2016
16:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 22:25, 25:18, 25:21)
13.10.2016
17:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:22, 25:22, 25:18)
19.10.2016
18:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)
20.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (26:24, 25:21, 25:22)
27.10.2016
16:00
BKS Stal Bielsko-Biała Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:19, 25:12, 25:19)
27.10.2016
17:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (25:23, 26:28, 25:14, 22:25, 15:13)
27.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:8, 25:12, 25:19)
03.11.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (16:25, 19:25, 25:20, 11:25)
03.11.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (8:25, 18:25, 18:25)
03.11.2016
18:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (22:25, 26:24, 22:25, 22:25)
17.11.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 1:3 (23:25, 25:19, 22:25, 14:25)
17.11.2016
17:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (25:22, 17:25, 26:28, 23:25)
17.11.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:22, 14:25, 14:25, 20:25)
21.11.2016
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:18, 25:15, 25:22)
24.11.2016
16:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (12:25, 21:25, 16:25)
24.11.2016
17:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 1:3 (24:26, 26:28, 25:21, 16:25)
24.11.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:23, 25:17)
30.11.2016
16:45
Sokół 43 AZS AWF Katowice MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (18:25, 25:16, 17:25, 26:28)
01.12.2016
16:00
BKS Stal Bielsko-Biała Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:14, 25:14, 25:22)
01.12.2016
18:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (6:25, 14:25, 22:25)
08.12.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 13:25, 20:25)
08.12.2016
18:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 22:25, 25:27)
08.12.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:2 (25:23, 25:20, 19:25, 12:25, 15:9)
15.12.2016
16:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:21, 18:25, 25:18, 25:15)
15.12.2016
17:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:17, 25:21, 25:16)
15.12.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:18, 25:10, 25:18)