Mistrzostwa Polski Kadetek Mistrzostwa Śląska Kadetek

Półfinał [Grupa 3] Proszowice

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 KS Pałac Bydgoszcz 6 3 3 0 1 2 0 0 0 0 9 2 262 217
2 Muszyna Proxima Kraków 5 3 2 1 2 0 0 0 1 0 7 3 240 178
3 MKS Dąbrowa Górnicza 4 3 1 2 1 0 0 0 1 1 4 6 186 223
4 UKS ZSMS Poznań 3 3 0 3 0 0 0 0 0 3 0 9 155 225
05.05.2017
12:00
Muszyna Proxima Kraków UKS ZSMS Poznań 3:0 (25:10, 25:18, 25:15)
05.05.2017
14:00
KS Pałac Bydgoszcz MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:17, 23:25, 25:11, 25:12)
06.05.2017
10:00
UKS ZSMS Poznań MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (22:25, 12:25, 16:25)
06.05.2017
12:00
Muszyna Proxima Kraków KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (18:25, 25:27, 25:12, 22:25)
07.05.2017
10:00
KS Pałac Bydgoszcz UKS ZSMS Poznań 3:0 (25:19, 25:22, 25:21)
07.05.2017
12:00
MKS Dąbrowa Górnicza Muszyna Proxima Kraków 0:3 (16:25, 9:25, 21:25)

Ćwierćfinał [Grupa 1] Kędzierzyn-Koźle

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa A
1 KS AZS AWF Wrocław 4 2 2 0 1 0 1 0 0 0 6 2 187 165
2 MKS Dwójka Zawiercie 3 2 1 1 0 0 1 0 0 1 3 5 160 168
3 MMKS Kędzierzyn-Koźle 2 2 0 2 0 0 0 2 0 0 4 6 191 205
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa B
1 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 0 0 2 0 0 0 0 6 2 187 143
2 MKS Andrychów 3 2 1 1 0 1 0 0 1 0 4 4 159 175
3 STS Sandecja Nowy Sącz 2 2 0 2 0 0 0 0 2 0 2 6 151 179
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
Grupa Finałowa
1 MKS Dwójka Zawiercie 4 2 2 0 0 0 2 0 0 0 6 4 209 198
2 MKS Dąbrowa Górnicza 3 2 1 1 1 0 0 1 0 0 5 3 173 157
3 MKS Andrychów 3 2 1 1 1 0 0 1 0 0 5 3 175 167
4 KS AZS AWF Wrocław 2 2 0 2 0 0 0 0 0 2 0 6 115 150
09.03.2017
15:00
MMKS Kędzierzyn-Koźle KS AZS AWF Wrocław 2:3 (16:25, 25:27, 25:16, 25:23, 13:15)
09.03.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Andrychów 3:1 (25:20, 20:25, 25:14, 25:13)
10.03.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie KS AZS AWF Wrocław 0:3 (18:25, 14:25, 29:31)
10.03.2017
12:00
STS Sandecja Nowy Sącz MKS Andrychów 1:3 (25:12, 16:25, 18:25, 21:25)
10.03.2017
15:00
MMKS Kędzierzyn-Koźle MKS Dwójka Zawiercie 2:3 (10:25, 25:20, 19:25, 25:14, 8:15)
10.03.2017
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:14, 25:14, 17:25, 25:18)
11.03.2017
10:00
MMKS Kędzierzyn-Koźle STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (21:25, 26:28, 25:20, 25:22, 15:10)
11.03.2017
12:00
KS AZS AWF Wrocław MKS Andrychów 0:3 (21:25, 19:25, 21:25)
11.03.2017
14:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (25:21, 21:25, 25:16, 17:25, 15:11)
12.03.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Andrychów 3:2 (19:25, 22:25, 25:21, 25:20, 15:9)
12.03.2017
12:45
KS AZS AWF Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)

Mistrzostwa Śląska Kadetek Mistrzostwa Polski Kadetek

Etap 5 - Finał mistrzostw Śląska

17.02.2017
14:30
UKS Źródełko Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 0:3 (17:25, 22:25, 25:27)
17.02.2017
16:30
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (26:24, 25:23, 23:25, 25:23)
18.02.2017
09:30
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:20, 25:14, 25:19)
18.02.2017
11:30
UKS Źródełko Katowice MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (15:25, 19:25, 17:25)
19.02.2017
10:30
MKS Dwójka Zawiercie UKS Źródełko Katowice 3:2 (25:23, 25:22, 23:25, 18:25, 15:11)
19.02.2017
13:15
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Stal Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 26:24, 25:22)

Etap 4 - Półfinał mistrzostw Śląska

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 MKS Dąbrowa Górnicza 6 3 3 0 0 3 0 0 0 0 9 3 293 246
2 UKS Źródełko Katowice 5 3 2 1 2 0 0 0 1 0 7 3 230 195
3 MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 4 3 1 2 0 0 1 0 1 1 4 8 241 270
4 SPS AZS Politechnika Częstochowska 3 3 0 3 0 0 0 1 1 1 3 9 225 278
10.02.2017
16:00
MKS "Zorza" Wodzisław Śląski UKS Źródełko Katowice 0:3 (12:25, 20:25, 18:25)
10.02.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:1 (23:25, 25:19, 25:19, 25:17)
11.02.2017
16:00
MKS "Zorza" Wodzisław Śląski SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:2 (23:25, 17:25, 25:21, 25:18, 15:10)
11.02.2017
18:00
UKS Źródełko Katowice MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (10:25, 25:27, 25:22, 20:25)
12.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS "Zorza" Wodzisław Śląski 3:1 (25:16, 25:22, 21:25, 25:23)
12.02.2017
12:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS Źródełko Katowice 0:3 (22:25, 18:25, 6:25)

Etap 4 [Grupa 15 - o miejsca 9-12]

14.02.2017
17:00
UKS Olimpia Katowice Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:21, 25:7, 25:22)
14.02.2017
17:30
MOSM Tychy MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:20, 25:19, 25:9)
21.02.2017
17:00
UKS Olimpia Katowice MOSM Tychy 1:3 (8:25, 15:25, 25:23, 25:27)
21.02.2017
18:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (22:25, 21:25, 22:25)
28.02.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Olimpia Katowice 3:0 (25:14, 28:26, 25:18)
28.02.2017
17:30
MOSM Tychy Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:0 (25:16, 25:19, 25:20)
07.03.2017
18:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie UKS Olimpia Katowice 1:3 (25:12, 24:26, 15:25, 22:25)
07.03.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MOSM Tychy 1:3 (21:25, 25:22, 19:25, 16:25)
14.03.2017
17:30
MOSM Tychy UKS Olimpia Katowice 3:0 (25:17, 25:20, 25:12)
21.03.2017
17:00
UKS Olimpia Katowice MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (21:25, 25:18, 25:19, 25:17)
28.03.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 3:2 (25:22, 25:27, 21:25, 25:17, 15:10)
30.03.2017
16:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie MOSM Tychy 0:0 (-:-, -:-, -:-)

Etap 3 [Grupa 9]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 BKS Stal Bielsko-Biała 6 3 3 0 2 1 0 0 0 0 9 1 250 181
2 MKS Dąbrowa Górnicza 5 3 2 1 1 1 0 0 1 0 7 4 260 218
3 UKS Olimpia Katowice 4 3 1 2 0 1 0 0 1 1 4 7 226 262
4 TRS Siła Ustroń 3 3 0 3 0 0 0 0 1 2 1 9 173 248
30.01.2017
14:30
UKS Olimpia Katowice MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 21:25, 20:25, 16:25)
31.01.2017
15:30
BKS Stal Bielsko-Biała TRS Siła Ustroń 3:0 (25:15, 25:16, 25:15)
01.02.2017
13:30
TRS Siła Ustroń MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (13:25, 13:25, 10:25)
01.02.2017
15:30
BKS Stal Bielsko-Biała UKS Olimpia Katowice 3:0 (25:15, 25:10, 25:21)
02.02.2017
13:30
UKS Olimpia Katowice TRS Siła Ustroń 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 27:25)
02.02.2017
15:30
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Stal Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 25:23, 20:25, 25:27)

Etap 3 [Grupa 11]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 UKS Źródełko Katowice 6 3 3 0 2 0 1 0 0 0 9 2 258 186
2 Sokół 43 AZS AWF Katowice 5 3 2 1 1 1 0 0 0 1 6 4 219 218
3 MKS Dąbrowa Górnicza II 4 3 1 2 0 1 0 1 0 1 5 7 267 255
4 TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3 3 0 3 0 0 0 0 2 1 2 9 183 268
31.01.2017
09:30
UKS Źródełko Katowice MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (19:25, 25:20, 25:22, 24:26, 15:13)
31.01.2017
12:30
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (25:22, 21:25, 12:25, 20:25)
01.02.2017
09:30
MKS Dąbrowa Górnicza II Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (22:25, 23:25, 20:25)
01.02.2017
11:30
UKS Źródełko Katowice TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 3:0 (25:7, 25:16, 25:10)
02.02.2017
09:30
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (17:25, 25:21, 13:25, 17:25)
02.02.2017
11:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice UKS Źródełko Katowice 0:3 (15:25, 12:25, 20:25)

Etap 2 [Grupa 8 - barażowa]

19.12.2016
18:30
SV MOSiR Zabrze MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (14:25, 17:25, 15:25)
20.12.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II TRS Siła Ustroń 3:0 (25:22, 25:17, 25:20)
21.12.2016
17:00
TRS Siła Ustroń SV MOSiR Zabrze 3:0 (25:11, 25:10, 25:15)

Etap 1 [Grupa 4]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 SPS AZS Politechnika Częstochowska 26 10 9 1 5 2 2 1 0 0 29 9 870 700
2 MKS Dwójka Zawiercie 25 10 8 2 5 3 0 1 1 0 27 9 840 647
3 MKS Dąbrowa Górnicza II 18 10 6 4 2 3 1 1 2 1 22 17 860 810
4 KS Częstochowianka 11 10 3 7 1 2 0 2 2 3 15 23 760 848
5 LKPS Borowno 9 10 4 6 1 0 3 0 2 4 14 24 736 851
6 MTS As Gimnazjum 5 Myszków 1 10 0 10 0 0 0 1 3 6 5 30 637 847
27.09.2016
16:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska MTS As Gimnazjum 5 Myszków 3:0 (25:3, 25:21, 25:22)
27.09.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II LKPS Borowno 3:1 (25:15, 25:20, 23:25, 25:19)
28.09.2016
17:00
KS Częstochowianka MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (25:15, 20:25, 16:25, 19:25)
04.10.2016
16:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska KS Częstochowianka 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)
04.10.2016
17:00
MKS Dwójka Zawiercie LKPS Borowno 3:0 (25:14, 25:11, 25:11)
05.10.2016
17:00
MTS As Gimnazjum 5 Myszków MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (24:26, 23:25, 15:25)
11.10.2016
16:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Dwójka Zawiercie 3:1 (25:20, 25:19, 21:25, 25:18)
11.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II KS Częstochowianka 1:3 (25:19, 18:25, 24:26, 23:25)
14.10.2016
17:30
LKPS Borowno MTS As Gimnazjum 5 Myszków 3:0 (25:19, 25:14, 25:22)
18.10.2016
16:40
KS Częstochowianka LKPS Borowno 2:3 (32:30, 25:17, 14:25, 23:25, 8:15)
18.10.2016
17:00
MKS Dwójka Zawiercie MTS As Gimnazjum 5 Myszków 3:0 (25:15, 25:11, 25:14)
18.10.2016
18:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (15:25, 22:25, 25:22, 25:16, 15:10)
25.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (12:25, 25:22, 21:25, 23:25)
25.10.2016
18:30
LKPS Borowno SPS AZS Politechnika Częstochowska 1:3 (9:25, 25:19, 18:25, 22:25)
26.10.2016
16:00
MTS As Gimnazjum 5 Myszków KS Częstochowianka 1:3 (19:25, 21:25, 25:22, 24:26)
08.11.2016
17:00
MKS Dwójka Zawiercie KS Częstochowianka 3:0 (25:11, 25:15, 25:11)
08.11.2016
18:30
LKPS Borowno MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (15:25, 19:25, 19:25)
09.11.2016
16:00
MTS As Gimnazjum 5 Myszków SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (11:25, 21:25, 14:25)
15.11.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MTS As Gimnazjum 5 Myszków 3:1 (25:17, 23:25, 25:13, 25:15)
16.11.2016
17:00
KS Częstochowianka SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:3 (20:25, 16:25, 16:25)
18.11.2016
17:30
LKPS Borowno MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (21:25, 17:25, 12:25)
22.11.2016
16:30
MKS Dwójka Zawiercie SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:3 (17:25, 20:25, 25:23, 25:16, 13:15)
23.11.2016
16:00
MTS As Gimnazjum 5 Myszków LKPS Borowno 2:3 (19:25, 24:26, 25:18, 25:20, 13:15)
23.11.2016
17:00
KS Częstochowianka MKS Dąbrowa Górnicza II 1:3 (25:27, 25:23, 9:25, 21:25)
29.11.2016
18:30
LKPS Borowno KS Częstochowianka 3:2 (25:15, 12:25, 16:25, 25:14, 17:15)
29.11.2016
19:00
MKS Dąbrowa Górnicza II SPS AZS Politechnika Częstochowska 3:2 (15:25, 17:25, 25:23, 25:14, 15:10)
30.11.2016
16:00
MTS As Gimnazjum 5 Myszków MKS Dwójka Zawiercie 1:3 (15:25, 21:25, 25:21, 15:25)
06.12.2016
16:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska LKPS Borowno 3:0 (25:17, 25:16, 27:25)
06.12.2016
17:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:18, 25:12, 25:17)
07.12.2016
17:00
KS Częstochowianka MTS As Gimnazjum 5 Myszków 3:0 (25:14, 25:17, 25:16)

Etap 1 [Grupa 5]

Rozwiń tabelę
# Drużyna Punkty M MW MP 3:0 3:1 3:2 2:3 1:3 0:3 SW SP PZ PS
1 MKS Dąbrowa Górnicza 36 12 12 0 11 1 0 0 0 0 36 1 927 590
2 Sokół 43 AZS AWF Katowice 27 12 9 3 5 3 1 1 0 2 29 14 986 828
3 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 22 12 8 4 5 1 2 0 3 1 27 17 1001 893
4 MOSM Tychy II 15 12 5 7 2 2 1 1 2 4 19 25 897 980
5 MCKiS Jaworzno II 13 12 4 8 2 2 0 1 1 6 15 26 808 901
6 SiKReT Gliwice 12 12 4 8 3 1 0 0 4 4 16 25 874 932
7 SMS Sokół Chorzów 1 12 0 12 0 0 0 1 0 11 2 36 564 933
20.09.2016
16:00
MCKiS Jaworzno II Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (16:25, 22:25, 15:25)
20.09.2016
17:30
SiKReT Gliwice MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:1 (25:21, 25:23, 19:25, 25:21)
27.09.2016
16:00
SMS Sokół Chorzów MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (10:25, 6:25, 11:25)
27.09.2016
17:30
MOSM Tychy II SiKReT Gliwice 3:1 (25:23, 25:21, 19:25, 25:23)
03.10.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)
04.10.2016
16:00
MCKiS Jaworzno II MOSM Tychy II 0:3 (18:25, 14:25, 22:25)
04.10.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (25:15, 25:15, 21:25, 25:27, 11:15)
04.10.2016
17:30
SiKReT Gliwice SMS Sokół Chorzów 3:0 (27:25, 25:15, 25:9)
07.10.2016
16:00
SMS Sokół Chorzów MCKiS Jaworzno II 0:3 (15:25, 6:25, 10:25)
10.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza SiKReT Gliwice 3:0 (25:19, 25:22, 25:14)
11.10.2016
16:00
MCKiS Jaworzno II MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (6:25, 17:25, 13:25)
11.10.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:6, 25:19, 25:10)
11.10.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MOSM Tychy II 3:1 (25:11, 28:30, 25:12, 25:20)
18.10.2016
16:00
SMS Sokół Chorzów MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (11:25, 19:25, 4:25)
18.10.2016
17:30
SiKReT Gliwice MCKiS Jaworzno II 1:3 (18:25, 25:15, 22:25, 26:28)
18.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Sokół 43 AZS AWF Katowice 3:0 (25:18, 25:11, 25:19)
19.10.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza MOSM Tychy II 3:0 (25:15, 25:12, 25:17)
25.10.2016
16:00
SMS Sokół Chorzów MOSM Tychy II 0:3 (14:25, 20:25, 20:25)
25.10.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice SiKReT Gliwice 3:0 (25:18, 25:19, 25:16)
25.10.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (20:25, 26:28, 26:24, 16:25)
28.10.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec SiKReT Gliwice 3:0 (25:16, 25:23, 25:20)
08.11.2016
16:00
MCKiS Jaworzno II MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:3 (25:22, 15:25, 25:18, 21:25, 10:15)
08.11.2016
17:30
SiKReT Gliwice MOSM Tychy II 3:0 (26:24, 25:14, 26:24)
08.11.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:10, 25:16, 25:15)
14.11.2016
17:00
MOSM Tychy II MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (6:25, 12:25, 21:25)
15.11.2016
16:00
SMS Sokół Chorzów SiKReT Gliwice 0:3 (19:25, 14:25, 22:25)
15.11.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (19:25, 22:25, 25:21, 18:25)
15.11.2016
17:30
MOSM Tychy II MCKiS Jaworzno II 3:1 (21:25, 25:16, 25:22, 25:12)
18.11.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:8, 25:22, 25:18)
20.11.2016
10:00
MOSM Tychy II Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (25:16, 20:25, 23:25, 19:25)
22.11.2016
16:30
Sokół 43 AZS AWF Katowice MOSM Tychy II 3:2 (27:29, 25:14, 26:28, 25:19, 15:9)
22.11.2016
17:30
SiKReT Gliwice MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (8:25, 20:25, 19:25)
23.11.2016
16:00
MCKiS Jaworzno II SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:12, 25:15, 25:18)
28.11.2016
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza MCKiS Jaworzno II 3:0 (25:12, 25:21, 25:14)
29.11.2016
16:00
SMS Sokół Chorzów Sokół 43 AZS AWF Katowice 0:3 (11:25, 18:25, 22:25)
29.11.2016
17:30
MOSM Tychy II MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:3 (12:25, 16:25, 19:25)
06.12.2016
16:00
MCKiS Jaworzno II SiKReT Gliwice 3:1 (25:16, 22:25, 25:21, 25:21)
06.12.2016
17:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec SMS Sokół Chorzów 3:0 (25:19, 25:11, 25:21)
09.12.2016
18:00
Sokół 43 AZS AWF Katowice MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (21:25, 19:25, 19:25)
13.12.2016
17:30
MOSM Tychy II SMS Sokół Chorzów 3:2 (19:25, 22:25, 25:23, 25:12, 15:6)
13.12.2016
17:30
SiKReT Gliwice Sokół 43 AZS AWF Katowice 1:3 (15:25, 25:17, 9:25, 22:25)
13.12.2016
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS-MOS Płomień Sosnowiec 3:0 (25:23, 25:21, 25:15)