Mistrzostwa Śląska Młodziczek

Grupa 61 - finał mistrzostw Śląska

26.03.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MOSM Tychy III 0:2 (20:25, 12:25, 0:0)
26.03.2017
11:30
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)
26.03.2017
13:15
MKS Dwójka Zawiercie MKS Dąbrowa Górnicza 2:1 (25:22, 22:25, 15:10)
26.03.2017
14:45
MOSM Tychy III BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 17:25, 0:0)

Etap 5 [Grupa 51]

25.02.2017
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (25:20, 18:25, 11:15)
25.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
25.02.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:1 (20:25, 25:18, 15:8)
25.02.2017
10:00
MOSM Tychy III BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 17:25, 9:15)
25.02.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 18:25, 0:0)
25.02.2017
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:19, 25:9, 0:0)
25.02.2017
10:30
UKS Trójka Mikołów KS Częstochowianka 2:0 (25:18, 25:20, 0:0)
25.02.2017
10:30
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Trójka Mikołów 0:2 (27:29, 23:25, 0:0)
25.02.2017
10:30
KS Częstochowianka MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:21, 25:15, 0:0)
04.03.2017
09:00
UKS Trójka Mikołów UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (26:28, 17:25, 0:0)
04.03.2017
09:00
MOSM Tychy III UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:21, 25:13, 0:0)
04.03.2017
09:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MOSM Tychy III 2:1 (23:25, 25:22, 15:9)
04.03.2017
10:00
KS Częstochowianka MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (20:25, 8:25, 0:0)
04.03.2017
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała KS Częstochowianka 2:0 (25:18, 25:18, 0:0)
04.03.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (25:20, 25:19, 0:0)
04.03.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
04.03.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:17, 25:22, 0:0)
04.03.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:7, 25:15, 0:0)
11.03.2017
10:00
UKS Trójka Mikołów MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
11.03.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
11.03.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:22, 25:16, 0:0)
11.03.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza KS Częstochowianka 2:0 (25:20, 25:20, 0:0)
11.03.2017
10:00
MOSM Tychy III MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:16, 25:22, 0:0)
11.03.2017
10:00
KS Częstochowianka MOSM Tychy III 2:1 (23:25, 25:22, 15:12)
11.03.2017
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:9, 25:19, 0:0)
11.03.2017
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (23:25, 23:25, 0:0)
11.03.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 20:25, 0:0)
18.03.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MOSM Tychy III 0:2 (21:25, 16:25, 0:0)
18.03.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (14:25, 14:25, 0:0)
18.03.2017
10:00
MOSM Tychy III MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:17, 25:13, 0:0)
18.03.2017
10:00
KS Częstochowianka MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:8, 17:25, 7:15)
18.03.2017
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry KS Częstochowianka 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
18.03.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (15:25, 19:25, 0:0)
19.03.2017
09:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS Trójka Mikołów 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
19.03.2017
09:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:16, 25:11, 0:0)
19.03.2017
09:00
UKS Trójka Mikołów BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 17:25, 0:0)

Etap 4 [Grupa 41]

04.02.2017
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:12, 20:25, 15:13)
04.02.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice 2:1 (25:13, 22:25, 20:18)
04.02.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (21:25, 24:26, 0:0)
04.02.2017
10:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:14, 25:18, 0:0)
04.02.2017
10:00
UKS Źródełko Katowice MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
04.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 0:2 (20:25, 24:26, 0:0)
04.02.2017
10:00
MOSM Tychy III KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (25:17, 18:25, 15:12)
04.02.2017
10:00
KS Siatkarz Beskid Skoczów KS Częstochowianka 0:2 (17:25, 21:25, 0:0)
04.02.2017
10:00
KS Częstochowianka MOSM Tychy III 0:2 (25:25, 20:25, 0:0)
05.02.2017
09:00
MOSM Tychy III MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:18, 25:21, 0:0)
05.02.2017
09:00
MKS Dwójka Zawiercie MOSM Tychy III 2:0 (25:14, 25:19, 0:0)
05.02.2017
09:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dwójka Zawiercie 2:0 (25:14, 25:22, 0:0)
05.02.2017
09:30
KS Siatkarz Beskid Skoczów BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (12:25, 6:25, 0:0)
05.02.2017
09:30
BKS Stal Bielsko-Biała Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:8, 25:20, 0:0)
05.02.2017
09:30
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:17, 25:20, 0:0)
05.02.2017
10:00
KS Częstochowianka UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:19, 25:20, 0:0)
05.02.2017
10:00
UKS Źródełko Katowice MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (20:25, 20:25, 0:0)
05.02.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice KS Częstochowianka 1:2 (23:25, 25:23, 13:15)
11.02.2017
10:00
MKS Dwójka Zawiercie KS Częstochowianka 2:0 (25:20, 25:14, 0:0)
11.02.2017
10:00
KS Częstochowianka Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:1 (21:25, 25:15, 15:11)
11.02.2017
10:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (15:25, 25:27, 0:0)
11.02.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:1 (25:17, 21:25, 15:11)
11.02.2017
10:00
KS Siatkarz Beskid Skoczów MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
11.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
18.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 (25:12, 25:15, 0:0)
18.02.2017
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała KS Częstochowianka 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
18.02.2017
10:00
KS Częstochowianka MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (17:25, 7:25, 0:0)
18.02.2017
10:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie MOSM Tychy III 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
18.02.2017
10:00
MOSM Tychy III MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:21, 25:17, 0:0)
18.02.2017
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:20, 26:24, 0:0)
20.02.2017
15:30
BKS Stal Bielsko-Biała MOSM Tychy III 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
20.02.2017
15:30
UKS Źródełko Katowice BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (8:25, 10:25, 0:0)
20.02.2017
15:30
MOSM Tychy III UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:11, 25:9, 0:0)
22.02.2017
15:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:18, 25:16, 0:0)
22.02.2017
15:00
KS Siatkarz Beskid Skoczów MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (25:27, 19:25, 0:0)
22.02.2017
15:00
UKS Źródełko Katowice KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:14, 25:11, 0:0)

Etap 4 [Grupa 42]

04.02.2017
10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
04.02.2017
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (22:25, 25:22, 15:13)
04.02.2017
10:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:1 (25:16, 19:25, 15:8)
04.02.2017
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry UKS Trójka Mikołów 1:2 (25:19, 18:25, 15:17)
04.02.2017
10:00
UKS Jedynka Rybnik UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 1:2 (25:23, 21:25, 10:15)
04.02.2017
10:00
UKS Trójka Mikołów UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:19, 25:21, 0:0)
04.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS "MIKRUS" Katowice 2:0 (25:16, 25:12, 0:0)
04.02.2017
10:00
MOSM Tychy MKS Dąbrowa Górnicza II 2:1 (20:25, 25:15, 15:11)
04.02.2017
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice MOSM Tychy 2:0 (25:18, 25:18, 0:0)
05.02.2017
10:00
MOSM Tychy UKS Trójka Mikołów 0:2 (23:25, 21:25, 0:0)
05.02.2017
10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MOSM Tychy 2:1 (19:25, 25:19, 15:10)
05.02.2017
10:00
UKS Trójka Mikołów MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:1 (25:14, 20:25, 15:12)
05.02.2017
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (12:25, 22:25, 0:0)
05.02.2017
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS "MIKRUS" Katowice 2:0 (25:10, 25:17, 0:0)
05.02.2017
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:0 (25:21, 25:18, 0:0)
11.02.2017
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Dąbrowa Górnicza II 2:1 (22:25, 25:16, 15:11)
11.02.2017
10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (16:25, 15:25, 0:0)
11.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (26:24, 25:23, 0:0)
11.02.2017
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MOSM Tychy 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)
11.02.2017
10:00
UKS Jedynka Rybnik SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:2 (16:25, 17:25, 0:0)
11.02.2017
10:00
MOSM Tychy UKS Jedynka Rybnik 1:2 (25:23, 23:25, 14:16)
12.02.2017
10:00
UKS Trójka Mikołów TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (25:22, 21:25, 15:11)
12.02.2017
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice UKS Trójka Mikołów 0:2 (20:25, 23:25, 0:0)
12.02.2017
10:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec UKS "MIKRUS" Katowice 2:1 (25:20, 23:25, 15:9)
16.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Jedynka Rybnik 2:1 (25:16, 22:25, 15:11)
16.02.2017
10:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza II 1:2 (25:14, 13:25, 11:15)
16.02.2017
10:00
UKS Jedynka Rybnik TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (25:22, 14:25, 15:11)
18.02.2017
10:00
UKS Jedynka Rybnik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:1 (20:25, 25:23, 15:10)
18.02.2017
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice UKS Jedynka Rybnik 0:2 (23:25, 16:25, 0:0)
18.02.2017
10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS "MIKRUS" Katowice 1:2 (18:25, 25:22, 7:15)
18.02.2017
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MOSM Tychy 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
18.02.2017
10:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:1 (25:23, 16:25, 16:14)
18.02.2017
10:00
MOSM Tychy TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 2:0 (25:17, 25:21, 0:0)
19.02.2017
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II SPS AZS Politechnika Częstochowska 2:0 (28:26, 25:17, 0:0)
19.02.2017
10:00
UKS Trójka Mikołów MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (20:25, 32:34, 0:0)
19.02.2017
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS Trójka Mikołów 0:2 (19:25, 24:26, 0:0)

Etap 3 [Grupa 21]

26.11.2016
10:00
UKS Jedynka Rybnik MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (13:25, 18:25, 0:0)
26.11.2016
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice KS Częstochowianka 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
26.11.2016
10:00
KS Częstochowianka UKS Jedynka Rybnik 2:1 (22:25, 25:23, 15:6)
26.11.2016
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Dąbrowa Górnicza 2:0 (25:22, 25:13, 0:0)
26.11.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:0 (26:24, 25:18, 0:0)
26.11.2016
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (21:25, 18:25, 0:0)
27.11.2016
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała MOSM Tychy 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
27.11.2016
10:00
MOSM Tychy MOSM Tychy III 1:2 (13:25, 25:19, 9:15)
27.11.2016
10:00
MOSM Tychy III BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (16:25, 21:25, 0:0)
03.12.2016
09:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
03.12.2016
09:00
MOSM Tychy MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (15:25, 18:25, 0:0)
03.12.2016
09:00
MKS Czechowice-Dziedzice MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:19, 0:0)
03.12.2016
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (14:25, 13:25, 0:0)
03.12.2016
10:00
UKS Jedynka Rybnik UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 1:2 (24:26, 25:16, 10:15)
03.12.2016
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:12, 25:7, 0:0)
03.12.2016
10:30
MOSM Tychy III KS Częstochowianka 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
03.12.2016
10:30
MKS Dwójka Zawiercie MOSM Tychy III 1:2 (26:24, 11:25, 6:15)
03.12.2016
10:30
KS Częstochowianka MKS Dwójka Zawiercie 1:2 (25:22, 17:25, 7:15)
10.12.2016
10:00
MOSM Tychy UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (13:25, 21:25, 0:0)
10.12.2016
10:00
KS Częstochowianka MOSM Tychy 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
10.12.2016
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry KS Częstochowianka 0:2 (23:25, 20:25, 0:0)
10.12.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS Jedynka Rybnik 2:0 (25:15, 26:24, 0:0)
10.12.2016
10:00
MOSM Tychy III MKS Dąbrowa Górnicza 1:2 (19:25, 26:24, 12:15)
10.12.2016
10:00
UKS Jedynka Rybnik MOSM Tychy III 0:2 (10:25, 15:25, 0:0)
10.12.2016
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:14, 19:25, 11:15)
10.12.2016
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała MKS Dwójka Zawiercie 2:1 (25:17, 25:27, 15:6)
10.12.2016
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice BKS Stal Bielsko-Biała 0:2 (17:25, 9:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
KS Częstochowianka MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (16:25, 20:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
BKS Stal Bielsko-Biała KS Częstochowianka 2:1 (25:15, 21:25, 15:4)
17.12.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS Stal Bielsko-Biała 1:2 (25:23, 15:25, 13:15)
17.12.2016
10:00
UKS Jedynka Rybnik MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (13:25, 9:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
MOSM Tychy UKS Jedynka Rybnik 0:2 (11:25, 14:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MOSM Tychy 2:0 (25:23, 25:14, 0:0)
23.12.2016
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice MOSM Tychy III 0:2 (19:25, 10:25, 0:0)
23.12.2016
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:21, 23:25, 10:15)
23.12.2016
10:00
MOSM Tychy III UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:0 (25:14, 25:14, 0:0)

Etap 3 [Grupa 23]

26.11.2016
10:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna UKS Olimpia Katowice 1:2 (25:23, 13:25, 9:15)
26.11.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice MOSM Tychy IV 2:0 (25:21, 25:20, 0:0)
26.11.2016
10:00
MOSM Tychy IV UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:9, 25:19, 0:0)
26.11.2016
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:17, 25:17, 0:0)
26.11.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II SiKReT Gliwice 1:2 (19:25, 25:20, 13:15)
26.11.2016
10:00
SiKReT Gliwice SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
26.11.2016
10:00
Polonia Łaziska Górne UKS "MIKRUS" Katowice 1:2 (22:25, 26:24, 14:16)
26.11.2016
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice UKS COS Olimp Szczyrk 2:1 (25:16, 24:26, 15:4)
26.11.2016
10:00
UKS COS Olimp Szczyrk Polonia Łaziska Górne 0:2 (15:25, 14:25, 0:0)
03.12.2016
09:00
UKS "MIKRUS" Katowice SiKReT Gliwice 2:0 (25:12, 25:8, 0:0)
03.12.2016
09:00
SiKReT Gliwice UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (20:25, 21:25, 0:0)
03.12.2016
09:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna UKS "MIKRUS" Katowice 0:2 (18:25, 18:25, 0:0)
03.12.2016
10:00
Polonia Łaziska Górne MOSM Tychy IV 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
03.12.2016
10:00
MOSM Tychy IV SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:2 (16:25, 19:25, 0:0)
03.12.2016
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska Polonia Łaziska Górne 2:1 (20:25, 25:18, 15:8)
03.12.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (14:25, 15:25, 0:0)
03.12.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:18, 25:17, 0:0)
03.12.2016
10:00
UKS COS Olimp Szczyrk UKS Olimpia Katowice 0:2 (15:25, 16:25, 0:0)
10.12.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MOSM Tychy IV 2:1 (25:20, 15:25, 15:9)
10.12.2016
10:00
MOSM Tychy IV UKS "MIKRUS" Katowice 2:1 (22:25, 25:12, 15:3)
10.12.2016
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice MKS Dąbrowa Górnicza II 1:2 (25:14, 16:25, 13:15)
10.12.2016
10:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:2 (10:25, 21:25, 0:0)
10.12.2016
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS COS Olimp Szczyrk 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
10.12.2016
10:00
UKS COS Olimp Szczyrk UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (19:25, 26:24, 15:13)
10.12.2016
10:00
SiKReT Gliwice UKS Olimpia Katowice 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
10.12.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice Polonia Łaziska Górne 0:2 (23:25, 25:27, 0:0)
10.12.2016
10:00
Polonia Łaziska Górne SiKReT Gliwice 2:0 (25:18, 25:5, 0:0)
17.12.2016
10:00
UKS COS Olimp Szczyrk MOSM Tychy IV 0:2 (8:25, 13:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
MOSM Tychy IV SiKReT Gliwice 2:0 (25:12, 25:14, 0:0)
17.12.2016
10:00
SiKReT Gliwice UKS COS Olimp Szczyrk 0:2 (16:25, 22:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II Polonia Łaziska Górne 2:1 (25:12, 24:26, 15:13)
17.12.2016
10:00
Polonia Łaziska Górne UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (21:25, 28:26, 15:11)
17.12.2016
10:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (25:27, 19:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska UKS "MIKRUS" Katowice 0:2 (23:25, 22:25, 0:0)
17.12.2016
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice UKS Olimpia Katowice 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)
17.12.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice SPS AZS Politechnika Częstochowska 0:2 (14:25, 14:25, 0:0)

Etap 2 [Grupa 12]

29.10.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza UKS "MIKRUS" Katowice 2:0 (25:19, 25:18, 0:0)
29.10.2016
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice SiKReT Gliwice 1:2 (23:25, 25:16, 10:15)
29.10.2016
10:00
SiKReT Gliwice MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (15:25, 8:25, 0:0)
29.10.2016
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:15, 25:23, 0:0)
29.10.2016
10:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (28:26, 21:25, 15:10)
29.10.2016
10:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (21:25, 19:25, 0:0)
05.11.2016
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:1 (16:25, 26:24, 21:19)
05.11.2016
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)
05.11.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:0 (25:17, 25:10, 0:0)
05.11.2016
10:00
KS Siatkarz Beskid Skoczów UKS "MIKRUS" Katowice 2:1 (25:23, 23:25, 15:8)
05.11.2016
10:00
UKS "MIKRUS" Katowice MKS Czechowice-Dziedzice 1:2 (25:23, 12:25, 11:15)
05.11.2016
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice KS Siatkarz Beskid Skoczów 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
05.11.2016
10:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MOSM Tychy IV 1:2 (25:19, 22:25, 10:15)
05.11.2016
10:00
MOSM Tychy IV SiKReT Gliwice 2:0 (29:27, 25:11, 0:0)
05.11.2016
10:00
SiKReT Gliwice TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (19:25, 6:25, 0:0)
06.11.2016
10:00
MOSM Tychy IV KS Siatkarz Beskid Skoczów 0:2 (24:26, 19:25, 0:0)
06.11.2016
10:00
KS Siatkarz Beskid Skoczów UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 1:2 (23:25, 25:17, 13:15)
06.11.2016
10:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry MOSM Tychy IV 2:0 (25:16, 25:13, 0:0)
12.11.2016
09:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie UKS "MIKRUS" Katowice 2:0 (25:20, 25:18, 0:0)
12.11.2016
09:00
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie MOSM Tychy IV 2:0 (25:14, 25:17, 0:0)
12.11.2016
09:00
MOSM Tychy IV UKS "MIKRUS" Katowice 2:0 (25:18, 27:25, 0:0)
12.11.2016
09:30
KS Siatkarz Beskid Skoczów MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (15:25, 21:25, 0:0)
12.11.2016
09:30
KS Siatkarz Beskid Skoczów TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 0:2 (19:25, 23:25, 0:0)
12.11.2016
09:30
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (18:25, 17:25, 0:0)
12.11.2016
10:00
SiKReT Gliwice UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (12:25, 5:25, 0:0)
12.11.2016
10:00
SiKReT Gliwice MKS Czechowice-Dziedzice 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
12.11.2016
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 2:0 (25:13, 25:15, 0:0)
19.11.2016
09:00
UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (25:23, 18:25, 15:9)
19.11.2016
09:00
TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec UKS "MIKRUS" Katowice 2:0 (25:18, 26:24, 0:0)
19.11.2016
09:00
UKS "MIKRUS" Katowice UKS "Gwiazda" Tarnowskie Góry 0:2 (19:25, 17:25, 0:0)
19.11.2016
09:30
KS Siatkarz Beskid Skoczów SiKReT Gliwice 2:0 (25:16, 25:17, 0:0)
19.11.2016
09:30
KS Siatkarz Beskid Skoczów Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie 2:1 (16:25, 25:21, 17:15)
19.11.2016
09:30
Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie SiKReT Gliwice 2:0 (25:16, 25:19, 0:0)
19.11.2016
10:00
MKS Czechowice-Dziedzice MOSM Tychy IV 2:0 (25:14, 25:16, 0:0)
19.11.2016
10:00
MOSM Tychy IV MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (21:25, 13:25, 0:0)
19.11.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Czechowice-Dziedzice 2:0 (25:13, 25:20, 0:0)

Etap 2 [Grupa 13]

29.10.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Trójka Mikołów 1:2 (25:16, 24:26, 12:15)
29.10.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 16:25, 0:0)
29.10.2016
10:00
MKS Bielsko-Biała UKS Trójka Mikołów 0:2 (18:25, 23:25, 0:0)
29.10.2016
10:00
KPKS Halemba KPKS Halemba II 1:2 (22:25, 25:23, 8:15)
29.10.2016
10:00
KPKS Halemba MCKiS Jaworzno II 2:0 (25:15, 26:24, 0:0)
29.10.2016
10:00
MCKiS Jaworzno II KPKS Halemba II 0:2 (22:25, 21:25, 0:0)
29.10.2016
12:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec UKS Olimpia Katowice 2:0 (25:23, 25:17, 0:0)
29.10.2016
12:00
UKS Olimpia Katowice UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (25:21, 20:25, 15:4)
29.10.2016
12:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1:2 (25:19, 16:25, 12:15)
05.11.2016
10:00
KPKS Halemba MKS Bielsko-Biała 0:2 (18:25, 25:27, 0:0)
05.11.2016
10:00
MKS Bielsko-Biała MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (26:28, 22:25, 0:0)
05.11.2016
10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec KPKS Halemba 2:0 (25:17, 25:18, 0:0)
05.11.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice MKS Dąbrowa Górnicza II 2:1 (21:25, 25:15, 15:10)
05.11.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice KPKS Halemba II 0:2 (21:25, 25:27, 0:0)
05.11.2016
10:00
KPKS Halemba II MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (18:25, 21:25, 0:0)
05.11.2016
10:00
UKS Trójka Mikołów MCKiS Jaworzno II 2:0 (25:16, 25:8, 0:0)
05.11.2016
10:00
UKS Trójka Mikołów UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:0 (25:16, 25:15, 0:0)
05.11.2016
10:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna MCKiS Jaworzno II 2:0 (25:12, 25:19, 0:0)
06.11.2016
10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:13, 25:22, 0:0)
06.11.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MCKiS Jaworzno II 2:0 (25:7, 25:9, 0:0)
06.11.2016
10:00
MCKiS Jaworzno II MKS-MOS Płomień Sosnowiec 0:2 (14:25, 18:25, 0:0)
12.11.2016
10:00
MKS Bielsko-Biała UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 2:1 (14:25, 25:22, 15:8)
12.11.2016
10:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna KPKS Halemba II 2:0 (25:19, 25:19, 0:0)
12.11.2016
10:00
KPKS Halemba II MKS Bielsko-Biała 0:2 (15:25, 23:25, 0:0)
13.11.2016
15:30
UKS Olimpia Katowice KPKS Halemba 2:0 (25:2, 25:14, 0:0)
13.11.2016
15:30
KPKS Halemba UKS Trójka Mikołów 0:2 (15:25, 15:25, 0:0)
13.11.2016
15:30
UKS Trójka Mikołów UKS Olimpia Katowice 2:0 (25:13, 25:23, 0:0)
19.11.2016
10:00
UKS Trójka Mikołów MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2:0 (25:22, 25:21, 0:0)
19.11.2016
10:00
MKS-MOS Płomień Sosnowiec KPKS Halemba II 2:0 (26:24, 25:20, 0:0)
19.11.2016
10:00
KPKS Halemba II UKS Trójka Mikołów 0:2 (21:25, 23:25, 0:0)
19.11.2016
10:00
MCKiS Jaworzno II MKS Bielsko-Biała 0:2 (13:25, 16:25, 0:0)
19.11.2016
10:00
MCKiS Jaworzno II UKS Olimpia Katowice 0:2 (7:25, 12:25, 0:0)
19.11.2016
10:00
UKS Olimpia Katowice MKS Bielsko-Biała 1:2 (27:25, 18:25, 8:15)
19.11.2016
10:00
UKS Centrum przy POSiR Pszczyna MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (19:25, 21:25, 0:0)
19.11.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II KPKS Halemba 2:0 (25:23, 25:21, 0:0)
19.11.2016
10:00
KPKS Halemba UKS Centrum przy POSiR Pszczyna 0:2 (17:25, 16:25, 0:0)

Runda o rozstawienie [Grupa 2]

24.09.2016
09:00
MKS Dwójka Zawiercie MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:9, 25:19, :)
24.09.2016
09:00
MKS Dąbrowa Górnicza MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (25:27, 18:25, :-)
24.09.2016
09:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (10:25, 18:25, :)
24.09.2016
10:00
MCKS Czeladź UKS Gimnazjum Blachownia 2:0 (25:13, 25:8, :)
24.09.2016
10:00
UKS Gimnazjum Blachownia MCKS Czeladź II 2:1 (17:25, 26:24, 15:13)
24.09.2016
10:00
MCKS Czeladź II MCKS Czeladź 0:2 (10:25, 19:25, :)
24.09.2016
10:30
UKS Tytan Ostrowy KS Częstochowianka 0:2 (3:25, 9:25, :)
24.09.2016
10:30
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:12, 25:15, -:-)
24.09.2016
10:30
KS Częstochowianka SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 2:1 (20:25, 25:14, 15:13)
01.10.2016
10:00
UKS Gimnazjum Blachownia MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (4:25, 12:25, 0:0)
01.10.2016
10:00
KS Częstochowianka UKS Gimnazjum Blachownia 2:0 (25:7, 25:10, 0:0)
01.10.2016
10:00
MKS Dwójka Zawiercie KS Częstochowianka 1:2 (19:25, 25:21, 13:15)
01.10.2016
10:30
MKS Dąbrowa Górnicza UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:11, 25:11, 0:0)
01.10.2016
10:30
MCKS Czeladź MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (17:25, 9:25, 0:0)
01.10.2016
10:30
UKS Tytan Ostrowy MCKS Czeladź 0:2 (18:25, 22:25, 0:0)
08.10.2016
10:00
MCKS Czeladź SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 0:2 (14:25, 20:25, 0:0)
08.10.2016
10:00
MKS Dwójka Zawiercie MCKS Czeladź 2:0 (25:16, 25:21, 0:0)
08.10.2016
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (11:25, 7:25, 0:0)
08.10.2016
10:00
MCKS Czeladź II MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (7:25, 9:25, 0:0)
08.10.2016
10:00
KS Częstochowianka MCKS Czeladź II 2:0 (25:5, 25:17, 0:0)
08.10.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza KS Częstochowianka 1:2 (25:18, 21:25, 14:16)
08.10.2016
10:00
UKS Tytan Ostrowy UKS Gimnazjum Blachownia 2:0 (25:15, 25:11, 0:0)
08.10.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:15, 25:16, 0:0)
08.10.2016
10:00
UKS Gimnazjum Blachownia MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (13:25, 8:25, 0:0)
15.10.2016
10:00
MCKS Czeladź II MKS Dwójka Zawiercie 0:2 (0:25, 0:25, 0:0)
15.10.2016
10:00
UKS Tytan Ostrowy MCKS Czeladź II 2:0 (25:0, 25:0, 0:0)
15.10.2016
10:00
MKS Dwójka Zawiercie UKS Tytan Ostrowy 2:0 (25:12, 25:8, 0:0)
16.10.2016
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański MCKS Czeladź II 2:1 (22:25, 25:9, 15:10)
16.10.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza II SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 2:0 (25:20, 25:6, 0:0)
16.10.2016
10:00
MCKS Czeladź II MKS Dąbrowa Górnicza II 0:2 (7:25, 15:25, 0:0)
22.10.2016
10:00
SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański UKS Gimnazjum Blachownia 2:0 (25:14, 25:21, 0:0)
22.10.2016
10:00
MKS Dąbrowa Górnicza SPS AZS Politechnika Częstochowska - L.O.Biegański 2:0 (25:6, 25:20, 0:0)
22.10.2016
10:00
UKS Gimnazjum Blachownia MKS Dąbrowa Górnicza 0:2 (5:25, 12:25, 0:0)
22.10.2016
10:30
MCKS Czeladź KS Częstochowianka 0:2 (11:25, 22:25, 0:0)
22.10.2016
10:30
MKS Dąbrowa Górnicza II MCKS Czeladź 2:0 (28:26, 25:10, 0:0)
22.10.2016
10:30
KS Częstochowianka MKS Dąbrowa Górnicza II 2:0 (25:16, 25:18, 0:0)