Puchar Polski

Runda IV

18.10.2016
18:30
AGH Kraków PROXIMA Kraków 0:3 (20:25, 13:25, 22:25)
19.10.2016
00:00
WISŁA Warszawa wolny los 0:0 ()
19.10.2016
00:00
Joker Mekro Energoremont Świecie wolny los 0:0 ()
19.10.2016
17:00
SMS PZPS II Szczyrk GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR Krosno 1:3 (11:25, 26:24, 22:25, 23:25)
19.10.2016
17:00
AZS Opole KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:1 (25:20, 25:20, 17:25, 25:22)
19.10.2016
18:00
WTS Solna Wieliczka SMS PZPS Szczyrk 3:0 (25:21, 25:23, 29:27)
19.10.2016
19:00
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki SOKOŁÓW SA NIKE Węgrów 3:1 (26:28, 25:21, 25:17, 29:27)
04.11.2016
18:00
MKS Kalisz PSPS Chemik Police 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)

Runda V

09.11.2016
17:00
GLASS KARPATY AZS PWSZ MOSiR Krosno WISŁA Warszawa 0:3 (10:25, 15:25, 12:25)
09.11.2016
18:00
WTS Solna Wieliczka PROXIMA Kraków 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)
12.11.2016
16:00
Joker Mekro Energoremont Świecie MKS Kalisz 2:3 (16:25, 23:25, 25:19, 25:21, 12:15)
13.11.2016
13:00
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki AZS Opole 3:2 (2515, 21:25, 22:25, 25:18, 15:11)

Runda VI

23.11.2016
18:00
WTS Solna Wieliczka MKS Kalisz 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
23.11.2016
19:00
NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki WISŁA Warszawa 0:3 (16:25, 22:25, 14:25)

Runda VII

18.01.2017
18:00
Chemik Police ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:11, 25:18, 25:20)
18.01.2017
18:00
WTS Solna Wieliczka Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (21:25, 25:22, 19:25, 25:17, 7:15)
18.01.2017
18:00
Impel Wrocław BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
18.01.2017
18:00
Tauron MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:18, 25:15)
18.01.2017
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Atom Trefl Sopot 3:2 (25:19, 23:25, 22:25, 25:16, 18:16)
18.01.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź KSZO Ostrowiec 3:0 (25:19, 25:14, 25:22)
18.01.2017
19:00
Wisła Warszawa ENEA PTPS Piła 3:2 (28:30, 25:19, 27:29, 26:24, 15:11)
18.01.2017
19:00
Legionovia Legionowo Giacomini Budowlani Toruń 2:3 (25:18, 25:23, 25:27, 15:25, 14:16)

Ćwierćfinały

30.01.2017
19:30
Wisła Warszawa Chemik Police 1:3 (14:25, 22:25, 25:19, 16:25)
01.02.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Giacomini Budowlani Toruń 3:0 (26:24, 25:22, 25:21)
01.02.2017
18:00
Impel Wrocław Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:18, 20:25, 25:20, 25:13)
01.02.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)

Półfinały - Zielona Góra

04.02.2017
14:45
Chemik Police Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:18, 17:25, 25:19, 22:25, 15:9)
04.02.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź Impel Wrocław 3:2 (20:25, 15:25, 28:26, 25:20, 16:14)

Finał - Zielona Góra

05.02.2017
14:45
Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:23, 25:16, 25:16)