Grupa 4

1. kolejka

07.10.2017
15:30
MKS San-Pajda Jarosław APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1 (22:25, 25:20, 25:16, 25:22)
07.10.2017
17:00
AZS UMCS Lublin KS Marba Sędziszów Małopolski 2:3 (25:19, 17:25, 21:25, 25:20, 14:16)
07.10.2017
18:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (19:25, 25:20, 22:25, 25:13, 15:13)
07.10.2017
18:00
UKS Jedynka Siewierz STS Sandecja Nowy Sącz 2:3 (25:22, 24:26, 25:19, 24:26, 13:15)
07.10.2017
18:00
Proxima Pogoń Proszowice Płomień Sosnowiec 3:2 (25:17, 20:25, 25:21, 19:25, 15:9)

2. kolejka

08.10.2017
10:00
AZS UMCS Lublin MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (25:16, 25:16, 20:25, 25:14)
11.10.2017
17:00
UKS Szóstka Mielec MKS San-Pajda Jarosław 3:0 (25:19, 25:15, 25:22)
11.10.2017
18:00
KS Marba Sędziszów Małopolski UKS Jedynka Siewierz 3:0 (25:23, 25:22, 25:15)
11.10.2017
18:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski Proxima Pogoń Proszowice 3:0 (25:22, 25:23, 25:17)
19.11.2017
00:00
Płomień Sosnowiec TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (22:25, 25:21, 17:25, 14:25)

3. kolejka

14.10.2017
00:00
Proxima Pogoń Proszowice UKS Szóstka Mielec 0:3 (11:25, 18:25, 17:25)
14.10.2017
17:00
AZS UMCS Lublin Płomień Sosnowiec 2:3 (19:25, 25:21, 25:14, 24:26, 10:15)
14.10.2017
18:00
UKS Jedynka Siewierz MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (23:25, 23:25, 25:23, 25:17, 15:11)
14.10.2017
18:00
STS Sandecja Nowy Sącz KS Marba Sędziszów Małopolski 0:3 (23:25, 23:25, 21:25)
14.10.2017
18:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:0 (25:20, 26:24, 25:22)

4. kolejka

21.10.2017
00:00
MKS Dąbrowa Górnicza II STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:12, 23:25, 25:17, 25:15)
21.10.2017
00:00
UKS Szóstka Mielec TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0 (25:14, 25:17, 25:9)
21.10.2017
00:00
Płomień Sosnowiec UKS Jedynka Siewierz 3:1 (25:19, 25:14, 14:25, 25:18)
21.10.2017
00:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski AZS UMCS Lublin 2:3 (25:23, 20:25, 25:16, 23:25, 12:15)
21.10.2017
00:00
MKS San-Pajda Jarosław Proxima Pogoń Proszowice 3:0 (25:20, 25:20, 25:16)

5. kolejka

28.10.2017
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski MKS Dąbrowa Górnicza II 3:2 (25:14, 26:24, 29:31, 23:25, 15:9)
28.10.2017
00:00
AZS UMCS Lublin UKS Szóstka Mielec 2:3 (20:25, 25:22, 22:25, 25:22, 11:15)
28.10.2017
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz Płomień Sosnowiec 3:1 (15:25, 25:18, 25:21, 25:23)
28.10.2017
00:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (15:25, 23:25, 16:25)
28.10.2017
00:00
UKS Jedynka Siewierz APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:0 (25:23, 25:16, 25:22)

6. kolejka

04.11.2017
16:00
Płomień Sosnowiec KS Marba Sędziszów Małopolski 1:3 (25:14, 15:25, 21:25, 16:25)
04.11.2017
16:00
MKS San-Pajda Jarosław AZS UMCS Lublin 3:1 (25:19, 25:22, 19:25, 25:14)
04.11.2017
17:00
UKS Szóstka Mielec UKS Jedynka Siewierz 3:0 (25:18, 25:17, 25:18)
04.11.2017
18:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:15, 25:18, 31:29)
04.11.2017
18:00
Proxima Pogoń Proszowice TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1 (23:25, 27:25, 25:17, 26:24)

7. kolejka

30.09.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza II Płomień Sosnowiec 3:1 (22:25, 25:20, 26:24, 25:21)
08.11.2017
17:45
STS Sandecja Nowy Sącz UKS Szóstka Mielec 0:3 (13:25, 17:25, 10:25)
08.11.2017
18:00
AZS UMCS Lublin Proxima Pogoń Proszowice 2:3 (25:23, 24:26, 25:17, 23:25, 11:15)
08.11.2017
18:00
UKS Jedynka Siewierz MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (20:25, 20:25, 22:25)
08.11.2017
18:00
KS Marba Sędziszów Małopolski APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:2 (23:25, 20:25, 25:16, 25:13, 15:9)

8. kolejka

11.11.2017
00:00
Proxima Pogoń Proszowice UKS Jedynka Siewierz 2:3 (27:29, 19:25, 25:15, 25:18, 10:15)
11.11.2017
00:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski AZS UMCS Lublin 3:0 (25:15, 25:20, 25:23)
11.11.2017
14:00
MKS San-Pajda Jarosław STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:16, 25:21, 25:23)
11.11.2017
17:00
UKS Szóstka Mielec KS Marba Sędziszów Małopolski 1:3 (20:25, 25:18, 23:25, 18:25)
11.11.2017
18:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski MKS Dąbrowa Górnicza II 0:3 (22:25, 19:25, 22:25)

9. kolejka

18.11.2017
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz Proxima Pogoń Proszowice 2:3 (25:11, 18:25, 14:25, 25:18, 8:15)
18.11.2017
00:00
UKS Jedynka Siewierz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (21:25, 25:18, 14:25, 19:25)
18.11.2017
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski MKS San-Pajda Jarosław 2:3 (26:24, 25:17, 18:25, 23:25, 14:16)
18.11.2017
00:00
Płomień Sosnowiec APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1 (25:19, 25:20, 24:26, 25:18)
18.11.2017
15:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Szóstka Mielec 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)

10. kolejka

25.11.2017
00:00
MKS San-Pajda Jarosław MKS Dąbrowa Górnicza II 3:1 (23:25, 25:18, 25:17, 25:20)
25.11.2017
00:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:17, 25:17, 25:16)
25.11.2017
00:00
UKS Szóstka Mielec Płomień Sosnowiec 3:0 (25:11, 25:17, 25:23)
25.11.2017
00:00
Proxima Pogoń Proszowice KS Marba Sędziszów Małopolski 3:2 (25:17, 21:25, 15:25, 25:19, 18:16)
25.11.2017
00:00
AZS UMCS Lublin UKS Jedynka Siewierz 3:1 (25:13, 23:25, 25:22, 25:16)

11. kolejka

02.12.2017
00:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski UKS Szóstka Mielec 0:3 (15:25, 19:25, 20:25)
02.12.2017
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz AZS UMCS Lublin 0:3 (22:25, 22:25, 17:25)
02.12.2017
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3 (18:25, 15:25, 16:25)
02.12.2017
14:00
MKS Dąbrowa Górnicza II Proxima Pogoń Proszowice 1:3 (9:25, 20:25, 26:24, 22:25)
02.12.2017
17:00
Płomień Sosnowiec MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (13:25, 19:25, 23:25)

12. kolejka

06.12.2017
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz UKS Jedynka Siewierz 0:3 (16:25, 13:25, 21:25)
06.12.2017
00:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (13:25, 16:25, 27:29)
06.12.2017
00:00
Płomień Sosnowiec Proxima Pogoń Proszowice 0:3 (23:25, 16:25, 23:25)
06.12.2017
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski AZS UMCS Lublin 0:3 (23:25, 17:25, 23:25)
09.12.2017
00:00
MKS Dąbrowa Górnicza II TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (21:25, 19:25, 30:28, 18:25)

13. kolejka

15.10.2017
12:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Płomień Sosnowiec 3:0 (25:23, 25:11, 25:22)
09.12.2017
00:00
MKS San-Pajda Jarosław UKS Szóstka Mielec 3:2 (25:18, 25:27, 20:25, 25:18, 16:14)
09.12.2017
00:00
UKS Jedynka Siewierz KS Marba Sędziszów Małopolski 3:1 (25:14, 25:18, 26:28, 25:22)
09.12.2017
00:00
Proxima Pogoń Proszowice APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1 (21:25, 25:17, 25:21, 25:15)
10.12.2017
11:00
MKS Dąbrowa Górnicza II AZS UMCS Lublin 1:3 (19:25, 20:25, 25:21, 20:25)

14. kolejka

09.12.2017
00:00
Płomień Sosnowiec AZS UMCS Lublin 3:0 (30:28, 25:9, 25:18)
16.12.2017
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:23, 25:20, 25:16)
16.12.2017
00:00
MKS Dąbrowa Górnicza II UKS Jedynka Siewierz 1:3 (7:25, 24:26, 25:22, 21:25)
16.12.2017
00:00
UKS Szóstka Mielec Proxima Pogoń Proszowice 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)
16.12.2017
00:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 18:25)

15. kolejka

06.01.2018
00:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski UKS Szóstka Mielec 0:3 (18:25, 20:25, 13:25)
06.01.2018
00:00
UKS Jedynka Siewierz Płomień Sosnowiec 3:0 (25:16, 25:17, 29:27)
06.01.2018
00:00
AZS UMCS Lublin APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1 (25:15, 23:25, 25:21, 25:20)
06.01.2018
00:00
Proxima Pogoń Proszowice MKS San-Pajda Jarosław 1:3 (17:25, 25:21, 19:25, 19:25)
10.01.2018
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (22:25, 25:23, 25:18, 23:25, 8:15)

16. kolejka

13.01.2018
00:00
Płomień Sosnowiec STS Sandecja Nowy Sącz 3:2 (25:23, 17:25, 25:14, 21:25, 15:11)
13.01.2018
00:00
MKS Dąbrowa Górnicza II KS Marba Sędziszów Małopolski 3:2 (19:25, 25:22, 25:23, 23:25, 15:10)
13.01.2018
00:00
UKS Szóstka Mielec AZS UMCS Lublin 3:0 (25:16, 25:18, 25:20)
13.01.2018
00:00
MKS San-Pajda Jarosław TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0 (26:24, 25:22, 25:17)
13.01.2018
00:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski UKS Jedynka Siewierz 3:2 (14:25, 25:17, 25:22, 19:25, 15:7)

17. kolejka

20.01.2018
00:00
UKS Jedynka Siewierz UKS Szóstka Mielec 0:3 (20:25, 22:25, 23:25)
20.01.2018
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:1 (25:22, 28:30, 25:21, 25:13)
20.01.2018
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski Płomień Sosnowiec 3:0 (25:23, 25:23, 25:23)
20.01.2018
00:00
AZS UMCS Lublin MKS San-Pajda Jarosław 1:3 (25:17, 16:25, 23:25, 22:25)
23.01.2018
00:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Proxima Pogoń Proszowice 2:3 (25:6, 11:25, 25:17, 20:25, 12:15)

18. kolejka

12.01.2018
00:00
MKS San-Pajda Jarosław UKS Jedynka Siewierz 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
24.01.2018
00:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski KS Marba Sędziszów Małopolski 2:3 (25:23, 25:21, 25:27, 22:25, 13:15)
27.01.2018
00:00
Płomień Sosnowiec MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
27.01.2018
00:00
UKS Szóstka Mielec STS Sandecja Nowy Sącz 3:0 (25:12, 25:18, 25:7)
27.01.2018
00:00
Proxima Pogoń Proszowice AZS UMCS Lublin 2:3 (20:25, 26:24, 24:26, 25:20, 12:15)

19. kolejka

10.02.2018
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski UKS Szóstka Mielec 1:3 (17:25, 27:25, 15:25, 21:25)
10.02.2018
00:00
MKS Dąbrowa Górnicza II APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:0 (25:21, 29:27, 25:17)
10.02.2018
00:00
UKS Jedynka Siewierz Proxima Pogoń Proszowice 3:0 (25:22, 25:21, 25:17)
10.02.2018
00:00
AZS UMCS Lublin TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:0 (25:20, 25:23, 25:19)
21.02.2018
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (25:27, 19:25, 18:25)

20. kolejka

24.02.2018
00:00
UKS Szóstka Mielec MKS Dąbrowa Górnicza II 3:0 (25:15, 25:11, 25:18)
24.02.2018
00:00
Proxima Pogoń Proszowice STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:23, 25:10, 19:25, 25:17)
24.02.2018
00:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski UKS Jedynka Siewierz 3:2 (22:25, 24:26, 25:22, 25:23, 15:13)
24.02.2018
00:00
MKS San-Pajda Jarosław KS Marba Sędziszów Małopolski 3:0 (25:18, 25:12, 25:19)
24.02.2018
00:00
APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski Płomień Sosnowiec 2:3 (29:27, 25:19, 19:25, 22:25, 10:15)

21. kolejka

07.01.2018
00:00
MKS Dąbrowa Górnicza II MKS San-Pajda Jarosław 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)
03.03.2018
00:00
Płomień Sosnowiec UKS Szóstka Mielec 3:2 (28:30, 25:22, 25:22, 18:25, 28:26)
03.03.2018
00:00
STS Sandecja Nowy Sącz TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3 (15:25, 21:25, 16:25)
03.03.2018
00:00
KS Marba Sędziszów Małopolski Proxima Pogoń Proszowice 2:3 (25:22, 27:29, 25:20, 17:25, 13:15)
03.03.2018
00:00
UKS Jedynka Siewierz AZS UMCS Lublin 2:3 (20:25, 25:11, 25:15, 28:30, 11:15)

22. kolejka

17.03.2018
00:00
Proxima Pogoń Proszowice MKS Dąbrowa Górnicza II 2:3 (24:26, 25:19, 17:25, 25:18, 9:15)
17.03.2018
00:00
AZS UMCS Lublin STS Sandecja Nowy Sącz 3:1 (25:18, 22:25, 25:23, 25:21)
17.03.2018
00:00
UKS Szóstka Mielec APPGO AZS Uniwersytet Rzeszowski 3:0 (30:28, 27:25, 25:18)
17.03.2018
00:00
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski KS Marba Sędziszów Małopolski 2:3 (19:25, 25:19, 25:21, 19:25, 13:15)
17.03.2018
00:00
MKS San-Pajda Jarosław Płomień Sosnowiec 2:3 (25:19, 18:25, 20:25, 25:9, 7:15)