Grupa 1

1. kolejka

23.09.2017
18:00
KS Burza MOSiR Mikołów UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:17, 25:23, 25:16)
28.09.2017
17:30
MKS Dąbrowa Górnicza III UKS Net Piekary Śląskie 0:3 (24:26, 22:25, 23:25)
12.10.2017
18:00
LKS Polonia Poraj UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:23, 25:18, 25:16)

2. kolejka

30.09.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze MKS Imielin 2:3 (21:25, 25:20, 25:21, 12:25, 13:15)
30.09.2017
17:00
UKS Net Piekary Śląskie KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (14:25, 10:25, 16:25)
03.10.2017
18:00
LKS Polonia Poraj MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (23:25, 24:26, 22:25)

3. kolejka

07.10.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza III UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:20, 25:10, 25:18)
07.10.2017
18:00
KS Burza MOSiR Mikołów LKS Polonia Poraj 3:1 (25:17, 25:21, 24:26, 25:16)
07.10.2017
18:00
MKS Imielin UKS Gimnazjum Blachownia 1:3 (21:25, 26:24, 15:25, 12:25)

4. kolejka

14.10.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza III KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 8:25, 13:25)
14.10.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze UKS Gimnazjum Blachownia 0:3 (16:25, 14:25, 23:25)
14.10.2017
17:00
UKS Net Piekary Śląskie MKS Imielin 3:0 (25:18, 25:15, 25:14)

5. kolejka

21.10.2017
17:00
UKS Gimnazjum Blachownia UKS Net Piekary Śląskie 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)
21.10.2017
18:00
MKS Imielin LKS Polonia Poraj 0:3 (10:25, 15:25, 19:25)
23.10.2017
18:30
KS Burza MOSiR Mikołów UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:8, 25:12, 25:16)

6. kolejka

22.10.2017
11:00
UKS Spartakus Zabrze UKS Net Piekary Śląskie 0:3 (17:25, 18:25, 24:26)
22.10.2017
13:00
LKS Polonia Poraj UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:17, 25:20, 25:14)
22.10.2017
16:00
MKS Dąbrowa Górnicza III MKS Imielin 3:0 (25:14, 25:19, 25:13)

7. kolejka

27.10.2017
17:30
UKS Gimnazjum Blachownia MKS Dąbrowa Górnicza III 1:3 (25:23, 25:27, 20:25, 23:25)
28.10.2017
17:00
UKS Net Piekary Śląskie LKS Polonia Poraj 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
28.10.2017
18:00
MKS Imielin KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (28:30, 14:25, 9:25)

8. kolejka

04.11.2017
17:00
UKS Net Piekary Śląskie MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (17:25, 14:25, 17:25)
04.11.2017
17:00
UKS Gimnazjum Blachownia KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 17:25, 17:25)
09.11.2017
17:30
UKS Spartakus Zabrze LKS Polonia Poraj 0:3 (9:25, 8:25, 20:25)

9. kolejka

18.11.2017
00:00
MKS Imielin UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:14, 25:15, 25:17)
18.11.2017
17:30
MKS Dąbrowa Górnicza III LKS Polonia Poraj 3:1 (26:24, 25:23, 19:25, 25:15)
19.11.2017
17:00
KS Burza MOSiR Mikołów UKS Net Piekary Śląskie 3:0 (25:15, 25:16, 25:18)

10. kolejka

16.11.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (21:25, 16:25, 25:27)
19.11.2017
00:00
UKS Gimnazjum Blachownia MKS Imielin 3:1 (21:25, 25:23, 25:20, 25:23)
03.12.2017
12:00
LKS Polonia Poraj KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (19:25, 11:25, 14:25)

11. kolejka

25.11.2017
00:00
UKS Gimnazjum Blachownia UKS Spartakus Zabrze 3:0 (25:23, 25:12, 25:15)
25.11.2017
00:00
MKS Imielin UKS Net Piekary Śląskie 0:3 (19:25, 12:25, 18:25)
25.11.2017
18:00
KS Burza MOSiR Mikołów MKS Dąbrowa Górnicza III 1:3 (22:25, 28:26, 18:25, 20:25)

12. kolejka

02.12.2017
16:00
LKS Polonia Poraj MKS Imielin 3:0 (25:11, 25:13, 25:7)
02.12.2017
16:30
UKS Net Piekary Śląskie UKS Gimnazjum Blachownia 3:0 (25:19, 27:25, 25:16)
02.12.2017
17:00
UKS Spartakus Zabrze KS Burza MOSiR Mikołów 0:3 (9:25, 14:25, 9:25)

13. kolejka

09.12.2017
00:00
UKS Net Piekary Śląskie UKS Spartakus Zabrze 3:1 (24:26, 25:10, 25:13, 25:12)
09.12.2017
00:00
UKS Gimnazjum Blachownia LKS Polonia Poraj 2:3 (15:25, 25:15, 18:25, 25:19, 7:15)
09.12.2017
16:00
MKS Imielin MKS Dąbrowa Górnicza III 0:3 (23:25, 14:25, 16:25)

14. kolejka

16.12.2017
00:00
MKS Dąbrowa Górnicza III UKS Gimnazjum Blachownia 3:1 (22:25, 25:21, 25:15, 26:24)
16.12.2017
00:00
KS Burza MOSiR Mikołów MKS Imielin 3:0 (25:11, 25:9, 25:19)
16.12.2017
00:00
LKS Polonia Poraj UKS Net Piekary Śląskie 3:2 (23:25, 25:9, 23:25, 25:17, 15:13)