Runda zasadnicza o miejsca w klasyfikacji końcowej 5-12 / półfinały o miejsca 1-4 / o miejsca w klasyfikacji końcowej 1-4 / baraż

1. kolejka

14.10.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Legionovia Legionowo 3:1 (17:25, 25:17, 25:21, 25:21)
14.10.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (18:25, 25:16, 25:23, 27:29, 15:9)
15.10.2017
17:00
Chemik Police POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:21, 25:23, 25:11)
15.10.2017
20:00
MKS Dąbrowa Górnicza Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3 (25:21, 25:23, 15:25, 12:25, 14:16)
16.10.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:15, 17:25, 19:25, 17:25)
16.10.2017
18:00
Impel Wrocław Enea PTPS Piła 3:1 (20:25, 25:23, 28:26, 25:23)
16.10.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Trefl Proxima Kraków 3:1 (25:21, 25:27, 25:16, 25:18)

2. kolejka

20.10.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała KSZO Ostrowiec 3:2 (24:26, 25:13, 22:25, 25:20, 15:8)
21.10.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:18, 25:11, 25:13)
21.10.2017
18:00
Enea PTPS Piła MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)
21.10.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Impel Wrocław 3:1 (25:16, 26:24, 21:25, 25:16)
22.10.2017
20:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (26:24, 11:25, 18:25, 25:23, 8:15)
23.10.2017
18:00
Trefl Proxima Kraków Chemik Police 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)
25.10.2017
19:00
Legionovia Legionowo Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (16:25, 13:25, 18:25)

3. kolejka

28.10.2017
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (23:25, 17:25, 25:19, 17:25)
28.10.2017
17:00
Impel Wrocław Legionovia Legionowo 1:3 (18:25, 14:25, 25:22, 22:25)
28.10.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Enea PTPS Piła 3:0 (25:23, 25:20, 25:19)
29.10.2017
17:00
Chemik Police Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (24:26, 28:26, 25:19, 25:21)
29.10.2017
19:00
POLI Budowlani Toruń Trefl Proxima Kraków 3:2 (18:25, 25:20, 17:25, 25:21, 15:13)
29.10.2017
20:00
Developres SkyRes Rzeszów BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (25:17, 22:25, 20:25, 25:15, 15:9)
30.10.2017
18:00
KSZO Ostrowiec Grot Budowlani Łódź 1:3 (25:20, 23:25, 14:25, 19:25)

4. kolejka

03.11.2017
18:00
KSZO Ostrowiec Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:21, 25:19, 20:25, 25:21)
04.11.2017
17:00
KS Pałac Bydgoszcz ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (18:25, 18:25, 18:25)
04.11.2017
18:00
Legionovia Legionowo MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (20:25, 20:25, 19:25)
04.11.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź Trefl Proxima Kraków 0:3 (26:28, 21:25, 23:25)
05.11.2017
14:45
Polski Cukier Muszynianka Muszyna POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:16, 25:16, 25:13)
05.11.2017
18:00
Enea PTPS Piła Chemik Police 1:3 (25:17, 16:25, 17:25, 18:25)
05.11.2017
20:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Impel Wrocław 2:3 (28:30, 25:16, 25:13, 24:26, 12:15)

5. kolejka

11.11.2017
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 17:25, 20:25)
11.11.2017
18:00
Chemik Police KS Pałac Bydgoszcz 3:2 (25:11, 15:25, 23:25, 25:14, 15:7)
12.11.2017
17:00
POLI Budowlani Toruń Enea PTPS Piła 2:3 (22:25, 25:18, 25:23, 20:25, 11:15)
12.11.2017
20:00
Impel Wrocław KSZO Ostrowiec 3:2 (25:22, 29:27, 20:25, 21:25, 15:13)
13.11.2017
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Trefl Proxima Kraków 3:1 (18:25, 25:19, 25:21, 25:21)
14.11.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:7, 25:15)
15.11.2017
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:13, 25:22, 28:26)

6. kolejka

18.11.2017
17:00
KS Pałac Bydgoszcz POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:22, 25:10, 25:13)
18.11.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (26:24, 25:23, 25:11)
18.11.2017
18:00
Legionovia Legionowo Chemik Police 1:3 (25:20, 17:25, 16:25, 23:25)
19.11.2017
15:00
Developres SkyRes Rzeszów Impel Wrocław 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
19.11.2017
20:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (25:17, 16:25, 25:17, 16:25, 12:15)
20.11.2017
18:00
Enea PTPS Piła Trefl Proxima Kraków 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:20)
21.11.2017
18:00
KSZO Ostrowiec MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:23, 30:28)

7. kolejka

25.11.2017
17:00
POLI Budowlani Toruń Legionovia Legionowo 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
25.11.2017
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Enea PTPS Piła 1:3 (16:25, 11:25, 25:23, 23:25)
25.11.2017
18:00
Chemik Police BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (21:25, 25:8, 25:20, 25:21)
27.11.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 22:25)
27.11.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Trefl Proxima Kraków 0:3 (24:26, 17:25, 21:25)
28.11.2017
18:00
Impel Wrocław Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 15:25, 16:25)
29.11.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź KSZO Ostrowiec 3:1 (25:18, 25:27, 25:14, 27:25)

8. kolejka

02.12.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała POLI Budowlani Toruń 3:0 (25:21, 25:11, 25:17)
02.12.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (22:25, 21:25, 14:25)
03.12.2017
14:45
Grot Budowlani Łódź Enea PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:21, 25:11)
03.12.2017
16:00
Developres SkyRes Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (24:26, 25:18, 26:24, 17:25, 9:15)
03.12.2017
17:00
Impel Wrocław MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:21, 22:25, 25:19, 25:19)
03.12.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Chemik Police 1:3 (25:22, 18:25, 25:27, 21:25)
04.12.2017
18:00
Legionovia Legionowo Trefl Proxima Kraków 3:0 (27:25, 25:18, 25:16)

9. kolejka

09.12.2017
14:45
Chemik Police Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)
09.12.2017
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Legionovia Legionowo 3:1 (25:19, 25:20, 14:25, 25:17)
10.12.2017
18:00
Trefl Proxima Kraków BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (20:25, 24:26, 25:19, 25:20, 11:15)
10.12.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Grot Budowlani Łódź 0:3 (8:25, 12:25, 19:25)
10.12.2017
18:00
Enea PTPS Piła KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (27:25, 23:25, 25:21, 25:11)
10.12.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:22, 25:23)
11.12.2017
18:00
POLI Budowlani Toruń KSZO Ostrowiec 0:3 (16:25, 20:25, 23:25)

10. kolejka

15.12.2017
18:00
Grot Budowlani Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:22, 25:16, 25:19)
15.12.2017
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (19:25, 25:23, 25:19, 25:18)
16.12.2017
14:45
Legionovia Legionowo Enea PTPS Piła 2:3 (14:25, 14:25, 25:23, 25:23, 7:15)
16.12.2017
17:00
Developres SkyRes Rzeszów POLI Budowlani Toruń 3:1 (17:25, 25:20, 25:15, 25:19)
16.12.2017
17:00
KSZO Ostrowiec Trefl Proxima Kraków 1:3 (25:19, 24:26, 18:25, 17:25)
16.12.2017
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (18:25, 25:23, 18:25, 21:25)
17.12.2017
14:45
Impel Wrocław Chemik Police 2:3 (26:24, 22:25, 22:25, 25:21, 13:15)

11. kolejka [środa]

07.12.2017
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:12, 25:21, 25:21)
20.12.2017
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna KSZO Ostrowiec 2:3 (22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15)
20.12.2017
18:00
Enea PTPS Piła BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:19, 25:6)
20.12.2017
18:00
Trefl Proxima Kraków Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:20, 19:25, 17:25, 18:25)
20.12.2017
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 3:2 (25:18, 16:25, 17:25, 25:16, 16:14)
20.12.2017
18:00
POLI Budowlani Toruń Impel Wrocław 3:1 (25:19, 20:25, 25:18, 25:21)
21.12.2017
18:00
Chemik Police MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (23:25, 25:23, 25:20, 25:18)

12. kolejka

05.01.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź Legionovia Legionowo 2:3 (23:25, 25:8, 30:32, 25:19, 17:19)
06.01.2018
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza POLI Budowlani Toruń 1:3 (19:25, 14:25, 25:22, 20:25)
06.01.2018
17:00
Developres SkyRes Rzeszów Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (26:24, 25:15, 25:18)
06.01.2018
17:00
Impel Wrocław Trefl Proxima Kraków 2:3 (20:25, 25:23, 24:26, 26:24, 13:15)
07.01.2018
14:45
ŁKS Commercecon Łódź Chemik Police 2:3 (25:20, 25:18, 23:25, 21:25, 11:15)
07.01.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Enea PTPS Piła 0:3 (15:25, 16:25, 21:25)
08.01.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:19, 25:19)

13. kolejka

12.01.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Legionovia Legionowo 2:3 (25:21, 25:22, 16:25, 24:26, 9:15)
13.01.2018
17:00
POLI Budowlani Toruń ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (12:25, 18:25, 18:25)
13.01.2018
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Impel Wrocław 3:1 (25:21, 25:18, 19:25, 28:26)
13.01.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:20, 25:10, 25:20)
14.01.2018
17:00
KS Pałac Bydgoszcz KSZO Ostrowiec 1:3 (25:22, 25:27, 20:25, 11:25)
14.01.2018
20:00
Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3:0 (25:14, 25:22, 25:19)
15.01.2018
18:00
Enea PTPS Piła Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:23, 19:25, 21:25, 16:25)

14. kolejka

20.01.2018
14:45
Trefl Proxima Kraków ŁKS Commercecon Łódź 1:3 (19:25, 27:25, 22:25, 15:25)
20.01.2018
17:00
Legionovia Legionowo KSZO Ostrowiec 3:0 (25:18, 25:19, 25:15)
20.01.2018
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:19, 25:19)
20.01.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 24:26, 22:25)
21.01.2018
17:00
POLI Budowlani Toruń Chemik Police 0:3 (16:25, 22:25, 21:25)
21.01.2018
18:00
Enea PTPS Piła Impel Wrocław 3:0 (25:11, 25:21, 25:18)
11.03.2018
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (15:25, 18:25, 24:26)

15. kolejka

26.01.2018
18:00
KSZO Ostrowiec BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (29:31, 16:25, 25:21, 26:24, 15:10)
27.01.2018
17:00
Impel Wrocław KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
27.01.2018
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:19, 22:25, 20:25, 27:25, 15:13)
27.01.2018
18:00
Chemik Police Trefl Proxima Kraków 3:1 (25:19, 25:14, 26:28, 25:21)
28.01.2018
17:00
POLI Budowlani Toruń Grot Budowlani Łódź 0:3 (12:25, 17:25, 18:25)
28.01.2018
20:00
Developres SkyRes Rzeszów Legionovia Legionowo 3:0 (25:20, 25:16, 25:21)
29.01.2018
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Enea PTPS Piła 3:2 (20:25, 21:25, 25:23, 25:21, 15:11)

16. kolejka

03.02.2018
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Chemik Police 1:3 (25:21, 14:25, 13:25, 16:25)
03.02.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków POLI Budowlani Toruń 3:1 (25:23, 25:17, 20:25, 25:18)
03.02.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (25:22, 15:25, 20:25, 20:25)
04.02.2018
17:00
KS Pałac Bydgoszcz MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:19, 25:19)
04.02.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź KSZO Ostrowiec 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)
04.02.2018
20:00
Legionovia Legionowo Impel Wrocław 3:1 (25:27, 25:20, 25:21, 25:19)
05.02.2018
18:00
Enea PTPS Piła ŁKS Commercecon Łódź 3:1 (25:22, 25:19, 17:25, 25:17)

17. kolejka

10.02.2018
17:00
Developres SkyRes Rzeszów KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:19, 25:19)
10.02.2018
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza Legionovia Legionowo 3:2 (26:28, 12:25, 25:22, 25:22, 15:13)
10.02.2018
17:00
POLI Budowlani Toruń Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (18:25, 18:25, 20:25)
10.02.2018
18:00
Chemik Police Enea PTPS Piła 3:1 (25:19, 25:20, 23:25, 25:17)
11.02.2018
15:00
ŁKS Commercecon Łódź KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:23, 25:22)
11.02.2018
17:00
Impel Wrocław BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
11.02.2018
20:00
Trefl Proxima Kraków Grot Budowlani Łódź 2:3 (23:25, 22:25, 25:22, 25:23, 6:15)

18. kolejka

16.02.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:22, 25:13, 25:17)
17.02.2018
17:00
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 1:3 (26:14, 18:25, 20:25, 24:26)
17.02.2018
18:00
Enea PTPS Piła POLI Budowlani Toruń 3:1 (25:15, 25:20, 21:25, 25:15)
17.02.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:2 (25:27, 18:25, 25:22, 25:14, 15:8)
17.02.2018
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Chemik Police 1:3 (14:25, 23:25, 25:21, 19:25)
18.02.2018
20:30
Grot Budowlani Łódź Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (25:17, 25:20, 25:20)
19.02.2018
18:00
Legionovia Legionowo ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (21:25, 29:27, 25:16, 22:25, 13:15)

19. kolejka

24.02.2018
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:20, 20:25, 25:21, 24:26, 15:10)
24.02.2018
17:00
Impel Wrocław Developres SkyRes Rzeszów 1:3 (23:23, 15:25, 18:25, 26:28)
24.02.2018
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza KSZO Ostrowiec 2:3 (25:20, 25:22, 10:25, 8:25, 11:15)
24.02.2018
18:00
Chemik Police Legionovia Legionowo 3:0 (25:12, 25:20, 25:16)
25.02.2018
17:00
POLI Budowlani Toruń KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (26:28, 25:22, 25:20, 25:15)
25.02.2018
20:00
Trefl Proxima Kraków Enea PTPS Piła 3:1 (25:17, 16:25, 25:23, 25:23)
26.02.2018
18:00
ŁKS Commercecon Łódź BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (25:23, 26:28, 27:25, 25:14)

20. kolejka

03.03.2018
17:00
Legionovia Legionowo POLI Budowlani Toruń 2:3 (25:20, 25:13, 16:25, 13:25, 7:15)
03.03.2018
17:00
Developres SkyRes Rzeszów MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:13, 25:16, 25:15)
03.03.2018
17:00
KSZO Ostrowiec ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (20:25, 19:25, 15:25)
03.03.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (29:27, 25:17, 12:25, 25:18)
03.03.2018
18:00
Enea PTPS Piła Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:22, 25:23, 25:10)
05.03.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Chemik Police 0:3 (19:25, 20:25, 20:25)
05.03.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź Impel Wrocław 3:0 (25:22, 25:10, 25:14)

21. kolejka [środa]

07.03.2018
18:00
POLI Budowlani Toruń BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 18:25, 17:25)
07.03.2018
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Developres SkyRes Rzeszów 3:2 (25:20, 25:27, 22:25, 25:22, 15:13)
07.03.2018
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 25:13, 25:17)
07.03.2018
18:00
Chemik Police KSZO Ostrowiec 3:0 (25:21, 25:14, 25:21)
09.03.2018
17:00
MKS Dąbrowa Górnicza Impel Wrocław 0:3 (19:25, 19:25, 20:25)
09.03.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków Legionovia Legionowo 1:3 (25:16, 20:25, 20:25, 20:25)
21.03.2018
18:00
Enea PTPS Piła Grot Budowlani Łódź 3:2 (18:25, 25:20, 22:25, 25:20, 15:8)

22. kolejka

15.03.2018
18:00
Legionovia Legionowo Polski Cukier Muszynianka Muszyna 0:3 (15:25, 25:25, 14:25)
16.03.2018
18:00
KSZO Ostrowiec POLI Budowlani Toruń 3:2 (19:25, 18:25, 25:22, 25:19, 17:15)
16.03.2018
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Enea PTPS Piła 1:3 (25:19, 21:25, 16:25, 31:33)
17.03.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 3:2 (24:26, 18:25, 25:17, 25:17, 15:11)
18.03.2018
17:00
Impel Wrocław ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (17:25, 20:25, 18:25)
18.03.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Trefl Proxima Kraków 0:3 (17:25, 21:25, 18:25)
18.03.2018
20:00
Developres SkyRes Rzeszów Chemik Police 3:2 (10:25, 26:24, 20:25, 25:18, 15:11)

23. kolejka

24.03.2018
17:00
POLI Budowlani Toruń Developres SkyRes Rzeszów 2:3 (25:23, 25:20, 16:25, 18:25, 15:17)
24.03.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków KSZO Ostrowiec 3:0 (25:22, 25:21, 25:14)
24.03.2018
18:00
Enea PTPS Piła Legionovia Legionowo 3:0 (25:19, 25:11, 26:24)
25.03.2018
16:00
Chemik Police Impel Wrocław 3:0 (25:19, 25:19, 25:11)
25.03.2018
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Grot Budowlani Łódź 0:3 (23:25, 13:25, 19:25)
26.03.2018
18:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 2:3 (22:25, 25:21, 20:25, 25:15, 10:15)
31.03.2018
16:00
ŁKS Commercecon Łódź MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (26:24, 25:23, 25:11)

24. kolejka [środa]

28.03.2018
18:00
Impel Wrocław POLI Budowlani Toruń 2:3 (25:15, 23:25, 25:13, 25:27, 13:15)
28.03.2018
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Chemik Police 0:3 (24:26, 19:25, 18:25)
28.03.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:18, 25:18, 25:19)
28.03.2018
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Trefl Proxima Kraków 3:0 (25:12, 25:9, 25:19)
28.03.2018
20:30
Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 1:3 (25:21, 18:25, 21:25, 23:25)
29.03.2018
18:00
KSZO Ostrowiec Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:1 (17:25, 25:23, 25:18, 25:18)
29.03.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Enea PTPS Piła 3:0 (26:24, 25:19, 25:20)

25. kolejka

05.04.2018
18:00
KS Pałac Bydgoszcz BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:1 (26:24, 21:25, 25:23, 25:15)
05.04.2018
18:00
Legionovia Legionowo Grot Budowlani Łódź 1:3 (23:25, 25:15, 19:25, 22:25)
06.04.2018
18:00
POLI Budowlani Toruń MKS Dąbrowa Górnicza 3:0 (25:16, 25:14, 25:19)
07.04.2018
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna Developres SkyRes Rzeszów 0:3 (17:25, 19:25, 19:25)
07.04.2018
18:00
Enea PTPS Piła KSZO Ostrowiec 3:1 (21:25, 25:16, 25:16, 25:21)
07.04.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków Impel Wrocław 3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 25:17)
08.04.2018
14:45
Chemik Police ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:23, 25:17, 25:16)

26. kolejka [środa]

11.04.2018
18:00
Legionovia Legionowo BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 3:2 (23:25, 25:15, 25:21, 22:25, 15:11)
11.04.2018
18:00
ŁKS Commercecon Łódź POLI Budowlani Toruń 3:0 (26:24, 28:26, 25:17)
11.04.2018
18:00
KSZO Ostrowiec KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (25:27, 16:25, 21:25)
11.04.2018
18:00
Impel Wrocław Polski Cukier Muszynianka Muszyna 2:3 (21:25, 18:25, 25:19, 25:23, 11:15)
11.04.2018
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Enea PTPS Piła 3:0 (25:18, 26:24, 25:15)
11.04.2018
18:00
MKS Dąbrowa Górnicza Trefl Proxima Kraków 2:3 (27:25, 10:25, 17:25, 25:22, 7:15)
11.04.2018
20:30
Grot Budowlani Łódź Chemik Police 1:3 (20:25, 19:25, 25:20, 21:25)

o miejsca w klasyfikacji końcowej 5-12 Runda zasadnicza / półfinały o miejsca 1-4 / o miejsca w klasyfikacji końcowej 1-4 / baraż

o 11 - 12 miejsce

15.04.2018
18:00
Legionovia Legionowo KS Pałac Bydgoszcz 0:3 (18:25, 23:25, 22:25)
18.04.2018
18:00
KS Pałac Bydgoszcz Legionovia Legionowo 3:2 (18:25, 26:24, 18:25, 25:21, 16:14)

o 9 - 10 miejsce

15.04.2018
18:00
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 3:2 (25:19, 25:20, 22:25, 15:25, 16:14)
16.04.2018
18:00
KSZO Ostrowiec Impel Wrocław 3:0 (25:20, 25:17, 25:14)

o 7 - 8 miejsce

15.04.2018
17:00
Polski Cukier Muszynianka Muszyna BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 25:27, 21:25)
19.04.2018
18:00
BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała Polski Cukier Muszynianka Muszyna 3:0 (25:20, 25:16, 25:22)

o 5 - 6 miejsce

15.04.2018
18:00
Enea PTPS Piła Trefl Proxima Kraków 0:3 (18:25, 20:25, 25:24)
18.04.2018
18:00
Trefl Proxima Kraków Enea PTPS Piła 0:3 (18:25, 13:25, 22:25)
21.04.2018
18:00
Enea PTPS Piła Trefl Proxima Kraków 3:1 (16:25, 27:25, 25:15, 25:19)

półfinały o miejsca 1-4 Runda zasadnicza / o miejsca w klasyfikacji końcowej 5-12 / o miejsca w klasyfikacji końcowej 1-4 / baraż

półfinał 1

15.04.2018
20:00
Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3:1 (16:25, 25:14, 25:20, 25:19)
17.04.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź Chemik Police 3:0 (25:23, 25:17, 25:22)
20.04.2018
18:00
Chemik Police Grot Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 17:25, 25:19, 25:20)

półfinał 2

16.04.2018
18:00
Developres SkyRes Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 3:2 (25:22, 25:21, 16:25, 27:29, 15:7)
19.04.2018
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Developres SkyRes Rzeszów 3:1 (25:12, 19:25, 25:11, 25:20)
23.04.2018
18:00
Developres SkyRes Rzeszów ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (27:29, 25:17, 25:11, 26:28, 13:15)

o miejsca w klasyfikacji końcowej 1-4 Runda zasadnicza / o miejsca w klasyfikacji końcowej 5-12 / półfinały o miejsca 1-4 / baraż

o 3 - 4 miejsce

26.04.2018
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Grot Budowlani Łódź 3:2 (25:19, 25:22, 17:25, 16:25, 15:12)
28.04.2018
18:00
Grot Budowlani Łódź Developres SkyRes Rzeszów 3:0 (27:25, 25:17, 25:23)
02.05.2018
18:00
Developres SkyRes Rzeszów Grot Budowlani Łódź 2:3 (26:28, 19:25, 26:24, 25:20, 11:15)

o 1 - 2 miejsce

26.04.2018
20:30
Chemik Police ŁKS Commercecon Łódź 3:0 (25:21, 25:9, 25:4)
30.04.2018
18:00
ŁKS Commercecon Łódź Chemik Police 1:3 (13:25, 25:22, 19:25, 25:27)

baraż Runda zasadnicza / o miejsca w klasyfikacji końcowej 5-12 / półfinały o miejsca 1-4 / o miejsca w klasyfikacji końcowej 1-4

o prawo gry w LSK w sezonie 2018/2019

24.04.2018
19:00
Legionovia Legionowo Energa MKS Kalisz 3:1 (16:25, 25:18, 25:19, 25:15)
25.04.2018
19:00
Legionovia Legionowo Energa MKS Kalisz 3:1 (25:20, 25:10, 17:25, 25:21)
29.04.2018
18:00
Energa MKS Kalisz Legionovia Legionowo 1:3 (25:23, 17:25, 21:25, 18:25)